Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Kasprzaka 6 A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Kasprzaka 6 A

Kasiaa

Po dwóch tygodniach nie przedłużają umowy i zalwnia to jest chore

Ktoś

Pracuje tu od października 2023 roku i bardzo żałuję, że się tu przyjąłem liderka na linii piso paper box Pani B. jak dowie się, że chcesz odejść zacznie, traktować Cię jak najgorszego człowieka. Nie wspomnę że wspólnie z niektórymi pracownikami obgaduje innych pracowników, mówiąc komu przedłuży umowę a komu nie. Nie polecam tej firmy

ha ha

to nie chodzi o obowiazki pracownicze palancie tylko o podejscie przełozonego do pracownika tepaku!chyba ze od malego byles popychany i e du.... kopany to dla ciebie moze jest norma jak cie poniewieraja....a gdzie kultura i szacunek???

Czy można liczyć w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Piso

A komu to przeszkadza? Każdy płaci za posiłki, w automacie w HA nikt nikomu nie wylicza ile bułek/dań obiadowych kupuje. Każdy może podejść lub zamówić dania przed czy po pracy do odbioru. Kto chce może i potrafi się zorganizować, ale lepiej ponarzekać prawda???

Ktoś Nowy wpis

ha ha Nowy wpis

Czy można liczyć w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Chmurka

Jak najbardziej, jest kilka pakietów do wyboru, można też dodatkowo zapisać się do grupowego ubezpieczenia, posiłki na kantynie pracowniczej są dofinansowane, dostępny jest także sklepik zakładowy z firmowymi produktami, ruchomy czas pracy (w zależności od działu/typu pracy).

Jan Nowy wpis
@Chmurka

Oczywiście he he baranki ta kantyna to jest zrobiona pod tych wyżej na stanowiskach od brygadzistka w zwyz bo otwarta jest w godzinach pracy a kto cię pusci w czasie pracy na obiad? Ty masz regulaminową przerwę 20 min od gwizdka do gwizdka i tyle zapomnijcie o tanich obiadkach to dla kadry nie dla roboli którzy muszą tyrać na tych na stołkach nie polecam tej firmy tam jest wyzysk ludzi a jak już cię wydoją to kop w (usunięte przez administratora)

Piso Nowy wpis

Czy pracownicy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Oczywiście. Ostatnio była intergracja zakladowa. Fajna impreza w super towarzystwie

Takie macie super towarzystwo że jeden na drugiego ciągle tylko (usunięte przez administratora), brak słów na zakład, całkiem spadł na (usunięte przez administratora), gdyby nie pracownicy agencyjni to nikt by tam już nie przyszedł, jeden drugiemu mówi co się tam dzieje!!!!!

Święta racja ja też mam już dość zakład całkowicie spadł na(usunięte przez administratora).Ps nieroby dalej mile widziane w firmie.

jan

mydlili oczy podwyzka bo ludzie z długim starzem zarabiali tyle samo co pracownicy nowo zatrudnieni agencyjni,wiec zamydlili podwyzka opózniona ,miała byc wczesnie,teraz dali na swieta troche kasy ale to w kazdym zakładzie daja toi wiec zadna łaska a teraz znowu rzad podniesie najnizszą krajową i sie wyrówna bedzie dalej tak jak było najnizsza krajowa a starzu ponad 10 lat wiec jak tu pracowac? a oni sobie nakupowali słóżbowe samochody z salonu......gówno nie firma

Specjalista ds. Kadr i Płac

Dotyczy tej firmy w Warszawie. Miałem wrażenie, że rekruterka w ogóle nie była przygotowana do rozmowy z kandydatem. Pytania od czapy i w żaden sposób nie odniesiono się do mojego doświadczenia, konkretnych umiejętności czy specyfiki wykonywanej pracy, by móc to jakoś zestawić i porównać. Rozmowa trwała niecałe 30 minut online. Rekruterka starała się zrobić dobre wrażenie, ale niestety wyszło to dość nieudolnie. Nawet nie udawała, że nie słucha kandydata. A na zapchanie tych kilku minut, odniosła się do benefitów i lokalizacji firmy. Mimo że wysłała wszystkie informacje kilka dni przed spotkaniem i podkreśliłem podczas rozmowy, że wszystko jest dla mnie jasne i można przejść do innych pytań.

- Dlaczego zdecydowałem się na aplikowanie do nich? Skąd ta zmiana w ścieżce kariery? - Jaką wartość dodaną dałbym firmie? (krótko i rzeczowo) - Jak dotychczas współpracowałem z klientami? (krótko i rzeczowo) Zapytano też o potencjalne wynagrodzenie oraz o okres wypowiedzenia.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Kasiaa

Po dwóch tygodniach nie przedłużają umowy i zalwnia to jest chore

Jak długo trwa proces awansu w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Biuro czy produkcja?

Aniak

Hej, a jaka atmosfera w biurze? Na produkcję sporo osób narzeka, a jak to jest w biurze?

Grzechu
@Aniak

Nie składaj tam cv. Szkoda zdrowia. Po zwolnieniu starej gwardii bamowskiej została tylko jedna osoba, która dalej sieje zamęt w biurach. Gdyby nie Ed, to też by poleciała. Nie polecam!!!

k.
@Aniak

pracuje w biurze od 4 lat i kocham swoja prace. wszystko zalezy od ludzi, z ktorymi pracujesz, zaklad sam w sobie nie ma nic do tego ;)

Na jakie wsparcie w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Cenika

W tym temacie SCJ jest bardzo pomocne, a to dzięki fantastycznej pani z biura-pani Stanisławie(oczytana w prawie pracy, wysyłka, planowanie czy stop covid), zgarniała i zgarnia liczne nagrody.

Na produkcji większość ludzi rozgląda się za pracą,chodzą na rozmowy jak coś się trafi lepszego to odejdą....a w biurach same awanse a na produkcji odejścia . SCJohnson obudź się!!!!

Witam odradzam pracę w tej firmie Brak szacunku do pracowników,kierownictwo oderwane od rzeczywistości ,ludzie masowo rzucają wypowiedzenia,ze strony dyrekcji zero zainteresowania tym co się dzieje a dzieje się zle.Brak podwyżek nie licząc oceny prcownika dostaniesz 2,3,4,wyjdzie ze 100 zł na rok zalezy na ile załużysz według osób które nie mają pojęcia jak pracujesz.Jak zwykle w takich firmach bywa ,na pracowniku oszczędzamy a sobie imprezki ,szkolenia NIE POLECAM..

Alex

Dzień dobry. Mam pytanie,na chali są zapach chemii albo jakaś szkodliwość dla zdrowja? Jaka temperatura na chali w lipce miesiące?

Elf
@Alex

Nie ma żadnego zagrożenia. Firma dba o wszystko. Praca jest spoko, wszystko jest klimatyzowane. Żartuję! Jedna z najgorszych firm w Gorzowie. Nie polecam!!!

Barney Stinson

Pracuje tu od 2 lat i jestem zadowolony. Polecam serdecznie i zapraszam do nas:).

@Barney Stinson

A z czego najbardziej tutaj jesteś zadowolony, że tak polecasz? ;)

@Natalia

To pewnie opinia kogoś z tego ich gslt. siedzą na tyłkach i wydają firmowe pieniądze na prawo i lewo. Na zwykłych pracownikach oszczędzają, nawet o wymianę ubrań roboczych nie można się doprosić, a sobie wyprawiają imprezy na koszt firmy. Żenada

@Marek

Jeju, poważnie? :( A to pracownicy w takim razie nie są przypadkiem przez to mniej efektywni co nie przekłada się na liczbę generowanych pieniążków tutaj? Bo o takich rzeczach to chyba powinni akurat wiedzieć, że to tak działa?

Lupik
@Barney Stinson

Ja też zgadzam się z tym stwierdzeniem Jak ktoś chce pracować to pracuje i nie narzeka a jak ktoś chce tylko kombinować to zawsze coś znajdzie . Jak nie kierownictwo to liderzy źli Jak nie h1 ,H3 czy h4 to narzeka na Ha

Były
@Lupik

Nie zgadzam się z Tobą..chciałam pracować półtora roku byłam na agencyjnej i co zaproponowali?umowę zlecenie...dlaczego? Bo robiłam swoje i nie włazilam w 4-ry litery nikomu? Bo nie donosiłam ten to a tamten tamto?Bo nie zajmowałam się plotkami? Zwróć uwagę ,że większość opinii jest negatywna a to o czymś swiadczy

Pracownik Roku SCJ

Właśnie siedzę na nocce i odpoczywam psychicznie od pierwszych zmian w tej korporacji. Nie polecam nikomu tej firmy z całego serca. Nawiedzona kadra i liderzy.

Paweł (łysy)

Pracowałem w tej popapranej firemce na H3. Stara panna brygadzistka , kierowniczka że znajomością angielskiego kali dać kali zabrać , robiły we dwójkę ferment wśród pracowników . Każdy nowy i zadowolony pracownik musiał zostać zdeptany psychicznie , a jak ktoś miał własną technikę pracy to był napiętnowany bo jego praca była niezgodna ze standardami reszty leserów i kapusiów . Największy (usunięte przez administratora) h3 to baba o nazwisku miotła . Nie polecam pracy w tej firmie chyba , że ktoś chce nabawić się nerwicy .

Beata

Odradzam stanowczo aby ktokolwiek planował się tutaj przyjąć do pracy. To nie jest normalna praca tylko (usunięte przez administratora). Kierownictwo łącznie z samą dyrekcją to udający ludzie że cokolwiek potrafią. Zero zainteresowania pracownikami mają nas za roboli którzy nie powinni się odzywać tylko robić do bulu. Ludziom również udzieliło się od przełożonych jeden drugiemu (usunięte przez administratora) rąbie, same donosy, jak by mógł to za samą pochwałę od kierownika własną (usunięte przez administratora) by zeżarł lub zeżarła. Zakład sięgnął totalnego (usunięte przez administratora)ktoś z zewnątrz musi się zainteresować co tutaj się dzieje. (usunięte przez administratora)

Oszukany

Nigdy w życiu się tutaj nie przyjmujcie zakład mnie tak (usunięte przez administratora)że mała bania. Obiecano mi że po przepracowaniu półtora roku przez agencję dostanę umowę przez firmę. Niestety prawda okazała się inna agencja umowy nie przedłużyła a firma wypięła się na mnie. Kłamią (usunięte przez administratora)ludzi nawet doszło do tego że przyjmują ludzi przez agencję na dwa tygodnie i nie przedłużają umowy. Tutaj jest taka rotacja ludzi jak na rondzie w Pakistanie może tak zainteresowała by się tym Inspekcja Pracy co tutaj się wyprawia.

Ruda
@Oszukany

25 lat jak są nigdy nie dawali umów na stałe nawet w biurach chyba że po rodzince albo biznes w tym mieli cudów tu już nie będzie

HR
@Oszukany

Amerykanie tam nie dali sobie rady to co się dziwisz. Nie wierz w ani jedno słowo tych ludzi a zwłaszcza kadr

@Oszukany

Nie Tylko Ciebie (usunięte przez administratora) Zawsze tak robią. Ładnie się reklamują, a prawda jest inna. Nikomu nie polecam tam pracy, przez zadań agencje ani wogle. Kierownictwo i brygadzisci pseudo bez żadnej wiedzy i kompetencji. Firma poszukuję takich pracowników co nic nie robią, często chodzą na fajkę i nic nie robią.. To przydało by się nagłośnić gdzieś dalej.

bart
@Oszukany

1,5 roku na umowie przez agencję? To jakiś żart nie firma. To XIX wieczny (usunięte przez administratora)

Lol
@bart

Jesteś zwykłym debilem ze siedzisz jezzcze w tej firmie

Aplikantka.

Ja pracowałam z nią na starej hali na dziale sztańcowanych, teraz na HA i myślę sobie, że Bóg mnie pokarał...Za jakie grzechy chciałabym wiedzieć??? Ona żyje w innym świecie... Uważaj też na (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

Trelelele
@Oszukany

Prawda, agencję źle traktują i co chwila rotacje. W ciągu roku ponoć znów będą zwolnienia.. wiadomo że agencja pierwsza poleci :)

Kapi

Firma żart, liderzy, menadżerowie, czy obecna dyrektor fabryki zadufani w sobie liczą się tylko oni a pozostali pracownicy są traktowani jak gorszy sort Kadra zarządzająca w wiekszosci nie wie co to kultura osobista… Ciekawe kiedy ktoś wyżej zainteresuje się co dzieje się w tej fabryce

Kladeks
@Kapi

Dyrektorów, to tu było dużo: Krysia, Robert, Eddy i Kosmonauta. Wszyscy nadają sie do tarcia chrzanu.

Zenobiusz

Nie polecam szczegolnie magazynu ha. Produkcja odpada na samym starcie. W ostatecznosci z nozem przy gardle ale szukajcie innej pracy.

Sebastian
@Zenobiusz

Czemu tak odradzasz? Pracowałeś na produkcji albo na magazynie? Bo samo odradzam nic mi nie mówi. Weź coś dodaj.

Zenobiusz
@Sebastian

Pracowalem na magazynie u ciebie. Jak dobrze wiesz u was to tylko caly czas na fajke i kawe chodzicie. Wyzysk z pracownikow maksymalny. (nie)pozdrawiam cie.

@Zenobiusz

w sensie kto konkretnie sobie tak chodzi? nikt tego nie pilnuje, bo rozumiem że przerwa na fajkę to na pewno jest ale Ty piszesz, ze cały czas... kto tu ludzi z pracy później rozlicza?

Nie polecam nowej hali HA. Szukam pracy jak cos znajd,to od razu ewakuacja.

A mi pracuje się dobrze u lidera Łukasza na zmianie. Gościu naprawdę pomocny i cały czas pracuje z nami ramię w ramię. Pozdrawiam zmianę Ł.L

Paulina

A to jest opcja wybrania sobie hali, gdzie się pracuje? Obecnie jest rekrutacja na Senior Technical & SAP Specialist. Zastanawia mnie czy tutaj jest taka opcja i czy można sobie wybrać miejsce pracy?

Gringo

Nie polecam pracy na HA czy to w magazynie czy na produkcji. Kierownicy,liderzy,dział jakości-wszyscy do wymiany. Koniecznie! Niech ci Amerykanie wezmą się za tych ściemniaczy. Nie polecam!!!

Haszmen magazynier

A ja przedstawiłem kierownictwu koran , robię tylko na pierwszą zmianę i śmieję się z tych co naginają na trzy zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.