Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Opinie o Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Franciszek

Może ktoś jest zorientowany gdzie areo medika ma swoje ogłoszenia rekrutacyjne, gdyż nie moge niczego znaleźć, al wyglądają na dobra firmę.

pionier

ale to był tylko u nich taki jeden przypadek czy to była jakaś świadoma długoterminowa działalność Aero?

Ikar

Jak ten zwrot się odbywał? Miałeś jakiś paragon czy fakturę? Nie mogę pojąć nadal jak całości kwoty można nie uzyskać...

Grzyb

Gorzej jak jedna osoba zajmowałaby się mejlami i była odpowiedzialna za jeszcze co innego w tej firmie... jak jest?

Aplikowałeś do Aero-MEDIKA Sp. z o.o. na stanowisko Operator obrabiarek CNC i konwencjonalnych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
niki

jeżeli to byłaby jakaś wielka firma to może i dziwne. Ale jeżeli jedna osoba zajmuje się tymi mailami i daje rade to po co jej więcej

Miodek

czy każdy musi przejść taki "okres próbny"? dość pilnie potrzebuję pracy z umową o pracę - chodzi konkretnie o ubezpieczenie zdrowotne..

alex

niestety swoich szefów nie da się czasami zmienić... a na tych stanowiskach zawsze trafiają się jacyś specyficzni ludzie

tiruriru

Prawda? Zwłaszcz, że skoro mają wykupioną domenę, na pewno mogą mieć co najmniej 3 adresy e-mail za free. Firma, może posiada profesjonalny sprzęt (aczkolwiek w większości sprowadzany z Chin), ale jeżeli chodzi o jakość pracy - poniżej przeciętnej. (usunięte przez administratora)

polak

Jak serio w aero-medika jest tylko jeden adres mailowy dla wszystkich to bardzo nieprofesjonalne i co tu dużo mówić - dziwne. Trudno mi w to uwierzyć.

wesoły romek

(usunięte przez administratora) tak więc ju chyba nikomu się nie chce rozpisywać co jest z nimi nie tak, a uwierz mi, że WSZYSTKO:)

Maxen

Firma słaba , chyba że się coś zmieniło (usunięte przez administratora) Nie polecam .. Daje mierny , .. bo w końcu jakaś praca

rafał

Nie polecam.

Alazkotem
@rafał

dlaczego???

Dodaj opinie o Aero-MEDIKA Sp. z o.o. - Warszawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Aero-MEDIKA Sp. z o.o. - Warszawa

Aero-MEDIKA Sp. z o.o.