Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Opinie o Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Były Pracownik

(usunięte przez administratora) NIGDY. TAM. NIE. PRACUJCIE.

alyah

Jesli kogoś interesuja tematy medyczne, to na pewno się tam odnajdzie, niezaleznie od stanowiska. Z tego, co wiem od znajomych to firma jest godna polecenia, rzetelna i sprawiedliwie ceni swoich pracownikow. Podobno szukaja kogoś do pracy wiec warto próbować - może się uda :)

Super praca
@alyah

Chyba nie zrozumiałeś żartu swoich kolegów :) o "super pracy"

Proszę o opinię o tej firmie. Warto tam pracować?

edmund

Czy warto, to zależy jakiej pracy szukacie. Słyszałem, że atmosfera jest tam całkiem ok, a pensje wypłacają w terminie (wszyscy chyba wiemy jak to z tymi wypłatami bywa). Ciężka praca na pewno zostanie odpowiednio doceniona.

były_pracownik

bardzo, ale to bardzo nie polecam.

Aplikowałeś do Aero-MEDIKA Sp. z o.o. na stanowisko Operator obrabiarek CNC i konwencjonalnych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
123:-)

(usunięte przez administratora) Czy ktoś tam pracował? Proszę o opinię.

xxx

6444, ABC, Ka2 - możecie opowiedzieć, co Was tam spotkało?

xxx

jehowy - co cię dokładnie tam spotkało?

xxx

(usunięte przez administratora) nie polecam nikomu...

Robi

Nie warto tam aplikować. (usunięte przez administratora) Atmosfera jest bardzo ciężka

master

Wydaje mi się, że jest wiele firm wymagających dużo od pracownika. Aero-medika raczej nie jest odosobnionym przypadkiem i osoby, które nie liczą się ze stresem w pracy powinny zdecydowanie przestawić się na ogrodnictwo czy rozdawanie ulotek. Możecie powiedzieć jak często prowadzone są rekrutacje i jak wyglądają, może się tutaj zakręcę.

janko

Podbije temat, gdyz równiez interesuje mnie Aero-Medika, oczywiście z celach zawodowych. Warto obecnie aplikować, w ogóle sa wolne etaty, czy dawno nikogo nowego nie przyjęli? Przy okazji zapytam, czy istnieje jakis fajny system socjalny w firmie, czy tez sa jakies benefity jak karta multisport, opieka medyczna itp.?

mol

co mam rozumiec pod słowem ciezka atmosfera to znaczy jaka? Jakie obowiązują godziny pracy na tym bądź podobnym stanowisku w tej firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? z góry dziekuje za informacje.

tomek

no to jaka jest ta prawda, bo obserwuje ten wątek od jakiegoś czasu, więc jestem na bieżąco w tym co piszecie, ale to i tak można się pogubić, bardzo prosze o konkretne informacje na temat firmy takich jak rodzaj umowy oferowanych nowym pracownikom czy na przykład godziny pracy.. dajcie nać jak to wygląda.

koz

Atmosfera w firmie bardzo ciężka. Praca kiepsko zorganizowana. (usunięte przez administratora) a wymagania jak od pracownika z wieloletnim stażem. Praca dla osób o bardzo silnych nerwach i wysokiej samoocenie. Jeżeli nie masz tych cech nie idź tam!!!! Jeden mail to wielki błąd, ciężko to ogarnąć, łatwo coś przeoczyć.

gk

Naprawdę nie polecam. Bardzo ciężka atmosfera.

marszałek

wystarczy być miłym dla pracowników.. to chyba wiele nie kosztuje?;)

Małgorzata

Tomku, raczej tej kwestii(chodzi mi o "dziedzine pracodawcy") nie widze szans choćby mikro na jakąkolwiek poprawę. A dlaczego? Gdyż nie chcą i uważaja się za nieskazitelnych(szefostwo)...tylko pytanie samo się nasuwa skąd ta ciągła rotacja pracowników, niektórzy nawet nimi nie zdąrzą tak naprawde byc( popracują tacy pare godzin i zrezygnują)

niklos

(usunięte przez administratora) A jak wyglądają zarobki w tej firmie?

Gierwazy

Odradzam. Brak jasnego podziału obowiązków, niejasne wymagania, jak wykonywać pracę. Szefowa oczekuje, że świeżo przyjęty pracownik będzie bez przeszkolenia i przygotowania funkcjonował, jakby pracował w firmie od lat. Ponadto panuje napięta atmosfera, (usunięte przez administratora) Firma raczej nastawiona na dużą rotację nowych pracowników.

Franciszek

Nikt nic nie wie a propos rekrutacji? W ogóle warto zainteresowac się teraz firma, czy lepiej szukac czegoś innego na start?

Gierwazy
@Franciszek

Franciszek, na start jest to idealna firma, potem docenisz każdego przyszłego(usunięte przez administratora) pracodawcę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aero-MEDIKA Sp. z o.o. - Warszawa

Aero-MEDIKA Sp. z o.o.