Opinie o Euro Raf w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euro Raf. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Raf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Raf w Płock

Mich

A wie ktoś czy sa jakieś przyjecia

Tomci_oo

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Mi w Euro Raf było bardzo dobrze. Stała praca, wynagrodzenie ekstra. Są ludzie którzy pracują tam parę ładnych lat i raczej się nigdzie nie wybierają :)

Były
@Tomci_oo

Ha ha z ponad 100 pracowników zostań (usunięte przez administratora)

kon79

Bardzo fajna firma, generalnie wszystko ok no i kasa megaaa

Były
@kon79

Ha ha jakie bzdury

ja 81

(usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od tej firmy (usunięte przez administratora)

Spawacz

Profesjonalny, konkretny, bez zbędnych pytań i przedłużania

Jakie mam doświadczenie, na jakim sprzęcie wcześniej pracowałem itp.

Leszno
klient1

Firma uczciwa, bardzo pomocna. Są naprawdę uczciwi, bo zupełnie bezinteresownie pomogli mi załatwić tańsze materiały mimo, że wcale nie musieli. Polecam!

jaaaa87

Współpracuję z Euro Raf już kawał czasu i mogę polecić. Słowni i terminowi. Nie miałem z nimi nigdy najmniejszego problemy. POLECAM!

jajo339

Najlepsza firma w jakiej mi było dane pracować! Nie wiem czemu niektórzy takie głupoty wypisują, widocznie są bardzo rozgoryczeni

xxb80

Generalnie całościowo ok, pracowałem tam trochę czasu- szef w porządku, płaca też ok. W Euro Rafie największym plusem jest to, że dotrzymują słowa w 100%. Pozdro :D

ja79

Współpracuje z firmą Euro Raf dopiero od 3 mies, jak na razie wszystko bez zarzutów :)

gabigabi

Kiedyś miałem wrażenie, że jest mega słabo, ale jak poszedłem do innej pracy to się moje myślenie zmieniło się diametralnie. Naprawdę było ok. Umowa dobra - nie ma kruczków, ani innych atrakcji. Kasa też w porządku. Całkiem spoko ludzie. Zdarzały się czarne owce, ale to raczej pojedyncze przypadki.

meuuuuuuszek

Polecam, polecam, polecam!! Takiego pracodawcy w dzisiejszych czasach to ze świecą szukać. Każdy jest traktowany na równi a to jest bardzo ważne

szefunciooo

Cała firma i pracownicy są godni poelcenia. Przystępne ceny - nie zdzierają z Ciebie na materiałach :D Wszystko na plus

Damian_ek

Ogólnie ok :) Hajsik jest, obsunięć nie ma co do wypłaty. Praca jak praca.

mateo97

Nie mam się do czego przyczepić, warunki pracy dobre i socjal też ok

nickpracownik

Zdecydowanie polecam :) Fakt - miejsce gdzie o pracę musisz się postarać, bo jak już się uda to dają korzystne warunki i jak masz głowę do tego to dbają o pracownika.. Pozdrawiam

Michael

Praca spokojna, jak ktoś jest sumienny to może zostać doceniony przez szefa dodatkową nagrodą (pieniężną lub łatwiej dogadać się co do wolnych dni).

beja99
@Michael

Podajcie jakiś nr tel do szefa , umowię się n rozmowe

lidia
@beja99

hehe to nie tak łatwo, tutaj się ludzie starają o pracę po kilka miesięcy....

baxu
@lidia

Również polecam!! Jak to mówią solidna praca się opłaca ...

Taki ja
@lidia

Starają się po kilka miesięcy o prace (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) co za beznadzieja !!!!

do tej pory (usunięte przez administratora) w takim razie nigdzie nie wyjeżdżamy lada dzień posypią się wypowiedzenia

XxxxK

Nie ma co gdybać.. tu na robocie trzeba się znać i być pewnym, że umie się robić to dobrze... Są tacy którzy nie podłapią, ale większość raczej ogarnia.. ja na początku sam byłem niezdecydowany, a teraz wyrabiam się praktycznie najlepiej..

Jarek

Ja jeszcze nigdy nie miałem problemów co do wypłacalności firmy.. wszystko na czas. Praca bywa ciężka, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto.. Widać efekty pracy i to najważniejsze

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Raf - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Raf?

Kandydaci do pracy w Euro Raf napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Raf
4.3/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Długa 49
    09-400 Płock