Promedica24

Opinie o Promedica24

monika

Ja jestem zadowolona. Lubię pracę opiekunki, a lepiej wykonywać ją dostając wypłatę w euro, nie w złotówkach, które są warte coraz mniej

Krystyna

Nie mogłam lepiej trafić, moje seniorki siostry są wspaniałe, zawsze chętnie do nich wracam

Urszula

kasa się zgadza :D

Luna

Praca odpowiedzialna i ciężka ale nie czuję się wykorzystana, mam dobre warunki bo mój język jest z wyjazdu na wyjazd coraz lepszy

62miko

Byłam już na 4 wyjazdach z Promedica. Praca mi odpowiada. Ostatnio opiekowałam się starszą Panią, która nie wymagała szzególnej opieki. Musiałam pilnowac leków i dotrzymywac jej towarzystwa. bardzo miła osoba :) Promedica dobrze płaci, zapewnia kurs językowy, szkolenia itd.

miśka
@62miko

Och, żeby tak dostać taką miłą Panią, chętnie bym ją poznała

Barb
@miśka

Też miałam miłą i wyrozumiałą panią. Kochała kwiaty, powiedziała, że gdyby mogła, nikomu nie pozwoliłaby ich nawet dotknąć, a kwiaty na mój widok usychały lub gniły, z gotowaniem też miałam problemy. Takie oferty są, nie można się zgadzać na pierwszą, jaką zaproponują.

Czytając ostatnie pozywtywne wpisy czuję w nich sztuczność , jakby ktoś na siłę próbował zdobyć zaufanie czytających. Nigdzie , w żadnej firmie nie jest tak cukierkowo . A kiedy czyta sie takie opisy , nie metroryczne a wręcz ukrowate to zapala sie lampka dlaczego ?

kari
@Ania

mam dokładnie takie samo wrażenie, pisane od sztampy

Opiekunka

Odradzam. Na koordynatora nie ma co liczyc w ciezkich sytuacjach, z problemem zostaje sie samemu. Nie sprawdzaja miejsc gdzie wysylaja opiekunki, warunki sa straszne. Jedyny plus to wyplaty na czas. Jedyny

Zina
@Opiekunka

Dokładnie tak

nana
@Opiekunka

zgadza się

Nina

Dostał ktoś z Was bonus wakacyjny? Bo zachęcają, że 250 EUR a potem się okazuje, że to za 8 tygodni a jak jesteś mniej, to najwyżej 100. Poza tym nie wiesz nigdy jaka jest kwota bazowa, więc nie wiesz, czy dostajesz bonus. Czy świąteczne wyglądają podobnie? Umowa ma 40 stron i dostajesz ją jak jesteś u podopiecznego i weź tu przeczytaj, przemyśl, jak co 3 dni ponaglają, żeby podpisać. Wszystko jest po coś.

Witek

POLECAM na 100%

Baśka

Kochani, jedziecie do pracy a nie na urlop. Robić trzeba, ale uwierzcie że tych obowiązków nie ma ponad siły. Wszystko jest rozsądnie zaplanowane.

Gabrielle

Stabilne zatrudnienie, kontrakt za kontraktem, jeśli dobrze się pracuje to jest kontynuacja w tym samym miejscu . Jak to w pracy z ludźmi, bywa różnie, wiele zależy od naszego humoru!! :)

kandydatka skierniewice

polecam wszystko w porządku szybki kontakt z propozycją pracy

Agata

Jeśli praca jest legalna na niemieckich warunkach ,to rozumiem ,że jako pracownik delegowany na niniejszej umowie pobieram 12,90€ za godzinę pracy ,czy tak? ... Oraz mam jeszcze inne pytanie ,a mianowicie ; Jaki zakres obowiązków ma opiekunka ,czy są one spójne z oczekiwaniami rodziny ? I kolejne ; Czy otrzymam zakres obowiązków opiekunki czy gosposi ?... Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedź;) Pozdrawiam ...

Regina

Atmosfera w pracy zależy od nas. Robimy tylko to co w kontrakcie i nic więcej. I za to mamy dobrze płacone. Pozdrawiam inne opiekunki

gogo

rzetelna firma

szwagierka

Nie narzekam na warunki płacowe, mam opiekę medyczną w Niemczech,opłacane w Polsce składki, zwrot za koszty podróży, kontakt z opiekunem kontraktu kiedy jest potrzeba (im więcej wyjazdów tym mniejsza potrzeba)

revolucja

legalna praca przy opiece nad osobami starszymi

Ona
@revolucja

To wszystkie pozytywne wnioski? Revolucja na pół Europy z takim podsumowaniem w jednym zdaniu. Proszę się nie ośmieszać!

Danka

Zarobki super, mi się udaje odkładać oszczędności a jak zarabiałam w złotówkach w polsce to nie miałam oszczędności a długi.

Jolanta

Jest coraz lepiej, bo jak zdobywa się doświadczenie to zarobki idą w górę. Bonusy są.

Nysa
@Jolanta

A jakie bonusy ? Chyba wybranym tylko. Wzeszłym roku miałam otrzymać bonus za weekend majowy bo w Polsce było wolne to nawet nie otrzymałam 1 e.

Magda

Dobre warunki pracy i zarobki lepsze niż w Polsce, więc OK

Marzena
@Magda

To ile można zarobić?

Ana
@Marzena

To zależy od tego co się umie

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Germany

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 144 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24