Promedica24

Opinie o Promedica24

WW

Super opcja na podreperowanie budżetu na rencie. Pozdrawiam i nie mogę się doczekać kolejnych ofert

Agata

jestem zadowolona

Ona
@Agata

A ta wiedza tutaj umieszczona to ludziom do czego? Jak ma pani tyle do napisania to lepiej pochwały swojego życia przekazywać na plaszczyźnie towarzyskiej. Jak jest pani zadowolona to wszyscy się tu również cieszymy.

Trafiłam na dobrą rodzinę w Niemczech. Wszystko ok

moja opinia

Polecam zarówno do dłuższej współpracy, jak i do pracy dorywczej.

Marija

Wyjazd na 2 miesiące na dobrych warunkach. Duża pomoc pośrednictwa pracy. Raczej zdecyduję się na kolejny wyjazd

klientka

dziękuję za pomoc i pozdrawiam

fajna aśka

Jak najbardziej polecam firmę i pracę jako opiekunka w Niemczech. Mi się trafiają same wesołe seniorki otwarte na ludzi, mam dużo szczęścia

Dość

Na jakich działach pracujecie w Promedica24 ? Koordynyjecie okradanie szarych opiekunek ? Dziwnie podobne są te pozytywne opinie .

Ulala
@Dość

Zgadza się dziwne te opinie moja mama pracowala przez tą firme 9 mcy u jednej rodziny gdzie za pierwszy miesiac nie dostala centa za drugi 600e a gdy chciala zrezygnowac to zamonitowala rodzina podopiecznego do promedica24 wtedy dopiero zadzwonil i do mamy zeby przepestowac znajomosc jej języka niemieckiego po czym stwierdzili, ze znajomosc języka jest na poziomie dobrym a nawet zaskakujaco dobrym i podniesli 200e tz juz nie 600 tylko 800e placili. Juz nie chce się wymadrzac ale w inni placili 1600e 1800e a nawet i 2000e miesiecznie zarabiala plus zwrot podrozy. Jednym slowem nie polecam tej firmy

Margo
@Ulala

Możesz polecić firmę z której twoja mama jest zadowolona ???

...
@Margo

Dołączam się do pytania

Może pracownica
@Dość

Bo czytam te opinie po raz pierwszy i też mam wrażenie że są pisane jak pod dyktando. Deja voux serialu Ranczo

Ania Zawidowska

Nigdy źle nie trafiłam, każde miejsce sprawdzone.

Małgo

Już nawet nie wiem ile razy wyjeżdżałam z Promedica za granicę przez te 4 lata. Z każdym wyjazdem coraz lepiej ze względu na osłuchanie z językiem. Praca nielekka ale przyjemna jeśli ktoś lubi opiekować się innymi

Basia

Problem polega na tym że nie czytacie umów a później są pretensje i reklamację no ale chyba wszyscy chodzili do szkół

Zuu

Uczciwy, wypłacalny pracodawca. Zarobki w Promedice są wysokie i wypłacane na czas. Firma działa zgodnie z umową. Polecam

Jakub
@Zuu

Napiszesz coś o tych zarobkach? Bo to, że są wysokie, to niestety za wiele mi nie mówi... Zbyt względne pojęcie ;d Jakieś liczby jesteś w stanie podać?

@Jakub

1600 euro obecnie oferują. To raczej standart obecnie

Chyba żartujesz albo jesteś na specjalnych warunkach? Na rękę ok 1000

Jaga
@Joanna

Moja Droga wysokosc wynagrodzenia zalezy od wielu czynnikow takich jak zanajomossc jezyka czy trzeba wstawac w nocy do podopiecznego, posiadania prawa jazdy otrzywiscie jezeli jezdzisz samochodem na kontrakcie

@Joanna

To chyba masz słaby niemiecki w takim razie. 1000euro to miałam w 2012 roku. 3 lata temu miałam 1200. Zaczynałam od 900 e w 2011

@Jaga

Dokładnie tak

@Anna

Niestety ,nieprada.Firma nie ma stałej kwoty typu 1600 ,a stała stawkę godzinowa Wysokość wynagrodzenia zależna od okresu kiedy zaczynasz zlecenie i ile pieniędzy w danym miesiącu firma wypłaca ,od tego odprowadza składki . Zawiłe to , prawda.Niestety tak to działa że wyjeżdżając dajmy na to na dwa kontrakty o tej samej liczbie dni ,nie dostaniemy takiego samego wynagrodzenia Pozdrawiam .

@Ania

Chyba tak jest faktycznie. Bo nie mogę się doliczyc nijak za jaką stawkę dzienna pracuje. Od firmy też takiej informacji nie uzyskałam. Pisałam tylko o tym jak oferują na wstępie przy podpisaniu umowy.

kari
@Anna

1600 to po iluś tam bonusach wakacyjno-świątecznych i dobrej znajomości języka tudzież doświadczeniu

Mhm..
@kari

Ja mam u nich na miesiąc 1600€ - dotyczy pierwszego przelewu, a drugi przelew to wiadomo są już "grosze". Stawkę miałam 1890€, teraz mam nową stawkę 2150-2300€ netto za 6 tygodni. Dodam że mam język niemiecki a2 obecnie, a zaraz będę mieć komunikatywny.

Merrell
@Anna

Chyba sobie kpisz. Na stronie internetowej olx jest ogłoszenie promedica i tam są zarobki rzędu 9 11 tys zl brutto to nieco ponad 7 tys netto w przypadku 9 tys zl

Xyz
@Merrell

Zapamiętaj jeszcze stały punkt oferty- to nie jest kwota za miesiąc tylko za kontrakt. A tu mamy od 6 do 8 tygodni. Nie 4 jak się większości wydaje bo dojdzie wzrokiem do kwoty potencjalnej wypłaty i dalej nie przeczyta i nie pomyśli jak to będzie po rozliczeniu kosztów prawdziwych i tych Pr24 tylko znanych a wciśniętych do umowy bardzo drobnym druczkiem.

iwonka

Wszystko okej. Umowa, ubezpieczenie, wysokie wynagrodzenie, pomoc ze strony w razie potrzeby. W razie wątpliwości w kwestii opieki mają infolinię medyczną, co czasem naprawde się przydaje.

jestem zadowolony zarówno z warunków pracy jak i wynagrodzenia.

Joanna

byłam już z kilkoma agencjami, ale tylko z promedica odbyło się bez większych wpadek, dlatego zostałam z nimi. Nie jest idealnie, ale nie narzekam.

imię

jest dobrze

xxx

Praca legalna, dobre płatna i bezpieczna. Firma na 100% wypłacalna.

MIMI

Jeżdze z nimi raz na jakiś czas, dotychczas współpraca przebiega bezproblemowo

Fasti

Warunki pracy na miejscu są zgodne z tym co jest w ofercie. Pieniądze są na czas a umowa jest korzystna i zrozumiała. Firma nie zataja informacji i jest rzetelna.

@Fasti

W takim razie mówimy o innej firmie. Umowa jest bardzo zawiła, liczy ponad 60 stron i ma zabezpieczenia tylko dla firmy a nie dla opiekunki.

kari

Zgadzam się% w 100

Bobo
@Joanna

Umowa zlecenie Firmy z opiekunką nie na darmo zawiera tak wiele stron. Lepiej przeczytać 2x. Bo potem nic nie zrobisz.

Ona40

Witam, czy to prawda, albo może ktoś wyjaśni, czy Promedica zabuera z naszych pieniędzy za jedzenie I spanie, jeśli tak to na jakiej zasadzie się to odbywa? Dziękuję za odp. Pozdrawiam

Ona
@Ona40

Zabiera. Skrupulatnie zabiera na swoje konta. A "się to odbywa" na zasadzie umowy,która jest podpisana przed otrzymaniem zlecenia. Nic skomplikowanego. Góra papierów podpisana to robią to co sobie wpisali w umowy ,a zleceniobiorcy się zgodzili.

@Ona40

Zgodnie z umowa podpisana przed zleceniem zabierają za osobny pokój i kurs który teoretycznie miał być bezpłatny. Także kwota do wypłaty jest inna niż w umowie

@Ona40

Jeżeli spojrzysz w prognozowana wypłatę ,to tam jest zapisane od kiedy do kiedy jest okres rozliczeniowy i w jakiej wysokości i do którego dnia miesiąca pieniądze wpłyną na konto.Bywaja też uwzględnione bonusy ale na pewno nic o potrąceniach na jedzenie,mieszkanie i transport tam nie ma .

@Ania

Oczywiście że jest napisane drobnym maczkiem że przy spełnieniu określonych warunków będą z wynagrodzenia potrącone koszty za pokój, jeśli jest osobny, koszty kursu językowego itp. Umowa jest napisana w taki sposób że rzadko ktoś ją czyta. Ja przeczytałam i jeszcze nie podpisałam. Promedica uważa osobny pokój tzn nie wspólny z podopiecznym za warunki ponadstandardowe.

mm
@Ania

Wyplata w terminie Problem polega na tym ze panie nie czytaja umowy

@mm

A jeśli czytają tak jak ja to okazuje się, że umowa nie jest do negocjacji

Nina
@Joanna

Pokój wspólny z podopiecznym? To możliwe? Serio?

Eva
@Joanna

A może być nieosobny pokój?

jaga
@Eva

Jezdze na kontrakty od 5 lat nie zdazylo mi sie zebym nie miala odzielnego pokoju

Bobo
@jaga

Mieć osobny można zawsze, ale dopisywanie jako luksus do zapłaty to manipulowanie twoim wynagrodzeniem ,za który firma przecież nie płaci .

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Germany

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 144 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24