Opinie o Volkswagen w Września

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Volkswagen. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Volkswagen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Września

teraz

teraz od 10 marca znowu postój :(:P - powód -wojna i kolejne braki części !

Zenon
@teraz

Żadnych postojów nie będzie co za bzdury

Zyzio
@Zenon

Co ty gadasz,. to już wczoraj oficjalnie ogłoszono...

@Zenon

Co ty mówisz tuku wczoraj było ogłoszenie że jest postój pustaku nie wiadomo jak będą płacić raczej odrobek lub bezplatnie

bendzie
@Zenon

będzie postój - i nie wiadomo jak z odrobkiem wolnego - albo bezpłatnym albo odrobek w soboty/niedziele/nadgodzinami, bo ludziom już dawno sie urolpy pokończyły (były postoje, trzydniowe tygodnie pracy i teraz znowu postój). niby dwa tygodnie postoju ma być, ale nie wiadomo- może miesiąc. Zwolnienia to też są prawdopodobne. vw wygasza pomału produkcje na europę.

po
@bendzie

postój na minimum 2 tygodnie od 10 marca, a potem zaczynamy albo pracę na 2 zmiany, albo nawet na 1 zmianę, bo vw wygasza i chamuje produkcje w europie , plus zwolnienia- września nie wiem czy dokładnie 500 osób ,ale będą zwolnienia to na pewno. cała motoryzacja leży i kwiczy.nic nie zrobimy.

wra
@po

po postoju wracamy do pracy dopiero po wielkanocy ! do czwartku pracujemy.

Po
@po

Powinni pierwszych zwolnić tam gdzie jest ich za dużo nie z produkcji.przedewszstkim tych niektórych kierowniczkow po co oni są i przedewszstkim zrobił bym porządek na pilot hali bo chodzą jak święte krowy a robić nie ma komu

Edan
@Po

Juz wysylamy Twoja kandydature do zarzadu. Widac ze masz pomysly rozwiaqzan wszystkich problemow vv

Uciu1

Będą zwolnienia na Wrześni! 500 osób docelowo ma stracić pracę. Obecnie nie ma stabilności nigdzie....

Antek
@Uciu1

Skąd taka informacja? Czy to kolejna wyssana z palca bzudra?

@Antek

Zobaczysz i zdziwisz się paliwo drożeje włącz myślenie spadnie popyt na auta to nie jest artykul1 potrzeby jak chleb oby jeszcze w tym roku ruszyli z produkcja

Abazur

Przestań głupoty pisać weź a ci z urlopu zaległego a jak ktoś nie ma o ile będzie co robić odrabiać będziecie za afriko sobotami i niedzielami

Abazur

Wstrzymywać to sobie możecie kupę żeby nie narobić w spodnie

Załamany

Nie udawajmy już nie będzie jak było firma powoli się kończy

Kosa
@Załamany

Co za bzdury, Do roboty Ci się kazali wreszcie zabrać i dlatego narzekasz?

Stefan

Moralno-intelektualne miernoty i inni jej podobni niestety tak już maja

Zyzio
@Stefan

Nie oddzisiaj wiadomo że jak nic sobą nie reprezentujesz to nadrabiać musisz d*pa . Z k**wy pół vw drze łacha. Zaraz będzie legendą jak ta ukrainka. Szkoda tylko tego jej męża, jakiegoś trypla dostanie

Monter

Całe spotkanie odbywa się w Poznaniu, Składa się z 3 etapow. Pierwszy etap odbywał sie w sali komputerowej, gdzie najpierw bylo trzeba przeprowadzic kropke do celu za pomocą dwoch joystickow, nastepnie odbywał się test na zrecznosc? Polegało to na wciskaniu odpowiednich kolorow, przyciskow od dzwieku oraz pedałami. Drugi etap był praktyczny, który polegał na wykonaniu danego zadania przy 3 stanowiskach w czasie 1,5 min. 3 etap był juz rozmowa kwalifikacyjna i werdyktem o wyniku testów. Całe spotkanie trwało 4 godzin, co sądze że było maaksymalnie wydłużone.

Przebieg kariery zawodowej, jakie auta produkujemy, dyspozycyjność, jakie cechy sa nie do zaakceptowania u pracownika, przyklady pracy zespołowej

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Tokarz CNC
AGROKOWALSKI Sp. z o.o.
Edzio

Czy wiadomo coś ile w tym prawdy ze będą przeniesienia z pilot hali na produkcje

Bodzio
@Edzio

Prawdopodobnie to prawda bo za dużo ich tam jest

Zeniu
@Edzio

Oczywiście będą a co byś się chciał (usunięte przez administratora) całe życie jak ci nie będzie pasować to na ra pa wyjazf

Czy Volkswagen organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

odpowieidź

Nie. Mamy jedynie szkolenia obniżające nasze kompetencje.

Neutralny

Nie rozumiem niektórych z Was, jestem byłym pracownikiem VW i to nie z wyboru własnego tylko wyboru mojego przełożonego czyli majstra bo to jednak on musiał wybrać. Nadgodziny robiłem, z liderem miałem dobre stosunki, z mistrzem na rozmowie rocznej rozmawiałem o awansie, który chciał mi dać, a jak doszło w lipcu 2019 do nie przedłużania umów to polecialo z mojego działu 5 osób w tym ja. Narzekacie na tego VW że tak źle że mało wywalczone, cieszcie się że wgl coś dostanicie w tych czasach gdzie gospodarka zaczyna się budzić po dosyć długim uśpieni. Praca Wam się nie podoba? Zwolnijcie się, nie blokujcie miejsca osobą, które chętnie by za Was przyszły. Gdybym miał możliwość powrotu do zakładu bez mrugnięcia okiem bym to zrobił. Wypłata na czas, darmowa opieka medyczna, podwyżki, wakacyjne, świąteczne, pokażcie mi drugi taki zakład w którym tyle dostaniecie. Zgodzę się też że dochodzi do różnych sytuacji na zakładzie kolesiostwa itp. Tylko że ten zakład tworzą ludzie i to ludzie wprowadzają takie (usunięte przez administratora) czasami do naprawy sytuacji wystarczyłaby wymiana toksycznego pracownika na kogoś innego ale to nie nastąpi bo albo on jest wieloletnim pracownikiem albo poprostu wie gdzie iść i do kogo uderzyć żeby mu się krzywda nie stała i to właśnie tacy ludzie są wrzodem tej firmy. A osoby, myślące że są lepsze od reszty ludzi bo pracują w VW to jest (usunięte przez administratora) totalne. Reasumując jak się komuś nie podoba to każdy wie gdzie jest Pani personalna i swoje wypowiedzenie może zanieść by żyć w tym cudownym kraju za bagatelną sumę 2800 złotych brutto! Szanujcie to co macie...

aaaa
@Neutralny

a kto teraz robi za 2800 brutto ? może ty? - te 2800brutto eraz jest warte tyle co 1300 5-6 lat temu- także nie pisz bzdur!!!! i weź tam ten złom składaj !!!!!!!!!

KarateKid
@Neutralny

Wreszcie glos rozsądku. Szkoda kolegi ale może na Twoim przykładzie reszta zobaczy że nie warto narzekać, pyskować tylko uczciwie pracować. Co by potem tak własnie nie zalowac

Parana
@KarateKid

Prawda! Masakra z tymi leserami w vv

Alfred
@Neutralny

Przestań głupoty pisać wakacyjne czy świąteczne w innych firmach też jest mniejsze lub większe głąbie włącz myślenie i robisz jak człowiek a nie jak małpa biegasz

Lizard
@Alfred

Ja to jednak wolę większe dodatki niż mniejsze, nie wiem jak Ty.

Dzień dobry , jestem zainteres

teraz znowu postoje- i niższe premie i wypłaty :(

Sikorka
@Dzień dobry , jestem zainteres

I dobrze przynajmniej odpoczniemy

Diablo

Zastanawiam się nad wynikiem tych negocjacji. Czy mogło być lepiej?

KokoDzambo
@Diablo

no co ty! Chłopaki na odlewni nie mają roboty jeszcze afera półprzedwodnikowa jeszcze nie wygląsa. Jeśli ktoś ma najdzieje, że nagle dostaniemy 10% to się grubo przeliczył. Pani Wiceprezes i tak w centrali musiała pewnie prosić o gwarantcję dla tych 8 tys, te 500 moga poświęcić, tzn. Ja bym tak zrobił. Automatyzacja wszystkiego nie załatwi dlatego trzeba liczyc na 2 lata gwarancji. Olbrys i tak postawil wszystko na jedną kartę i poszedł po bandzie. Jakoś się udało.

Xanax
@Diablo

NIE! NIE mogło być lepiej. Zarząd miał swoje cele i połowicznie je osiągnął. Chodziło o podwyżki poniżej inflacji. Ale kluczowe jest to, że nie zabiorą dodatków, pakiet elastyczności został cwanie wykorzystany przez Solidarność. Generalnie jestem zadowolown z tego. Zawsze może być lepiej, ale nie ma co narzekać.

Oskar
@Xanax

mamy kryzys w branzy wiec i tak nalezy sie cieszyc z tego co zostalo osiagniewte

wyplata

Wypłaty teraz słabe były przez te postoje- brak nadgodzin, premie okrojone i postojowe mniej płatne. - ale cóż będzie lepiej może - pożyjemy zobaczymy

ciekawe jak nam zapłacą za tyl

ciekawe jak nam zapłacą za tyle postojowego ? czy będzie chociaż ta podstawa? (5200 brutto/ 3700 netto ?) ??

Bolek

Mam nadzieję, że doczekam aż się VV weźmie za Was i dostaniecie po tyłkach za to oczernianie firmy i wymyślanie bzdur. Wiele nie stracą jak Was wyrzucą.

Nadzieja
@Bolek

OBY!!!!

@Bolek

Dobry jesteś na (usunięte przez administratora) przestań pisać głupoty (usunięte przez administratora) kolega ma rację a niedługo to może być tak kto te (usunięte przez administratora)będzie kupowal

Pringles
@Jo

Widzę ze mamy juz pierwszego kandydata do odstrzalu. Administrator musial polowę postu usunąć taki kolega inteligent

Ha ha
@Pringles

Pringles ty tez będziesz do zwolnienia nie chwal się kolegom ze piszesz na forum bo cię (usunięte przez administratora)

Czym w Volkswagen zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Niska pensją i że po paru latach od tego obozu uj cie strzeli ogłaszają się ze 3752 brutto śmiech w uj kręgosłup i nogi ci siądą to wtedy na ra pa

Majk

Nie masz człowieku pojęcia w ogóle! Socjal w vv jest na dobrym poziomie - dodatki świąteczne, grusza. I premie wpadną. Jedyne co to trzeba byc robotnym a nie tylko narzekać.

Majk
@Majk

To chyba że jesteś pupilkiem lidera lub majstra i pod biurkiem ciągniesz lolealbo robotę lekka po układach takich jak ty (usunięte przez administratora) vw potrzebuje a świąteczne czy wakacyjne to nie nowość w innych firmach też mają większe lub mniejsze

@Majk

Dobry jesteś w uj kupimy cie na smalec lub na szare mydło się nadajesz albo dobry towar bieresz

Jo

Dokładnie masz rację to ludzie oderwani od pluga

Oblatany

świąteczne 100% wakacyjne 70% dodatki w vv są bardzo wporzadku

kasiora

Antek
@kasiora

W euro kiepie

Afromen

Słyszałem ze firma podpisała umowę na produkcje motolotni słonecznych

sajak

Pracowałem na cafterze rok. Teraz wróciłem do prywaciarza. Nie wiem czy nie wróce do tego kołchozu.

Wito

Dlaczego??

sajak
@Wito

KASA NA CZAS I TYLE ILE JEST NA UMOWIE!

Diablo
@sajak

A jednak się kolejny przekonał, że tak fajnie miałobyć poza “obozem” a tu ZONK

Krystiano
@Diablo

Bo to tak z nimi bywa. Urabura na zakładzie co to nie on. A jak już niemiec pożegnany to się zaczyna batalia z polskimi biznesmenami. To wiadomo jak to się kończy. Na koniec i tak krzyczą, że VV psuje rynek pracy we Wrześni no bo ma czelność płacić więcej. Śmiech!

Babak

No no no tak się zdarza tez o jednym takim słyszałem.

Kong
@Babak

Koleś z Z4 wrócił po 2 latach (usunięte przez administratora)więc ludzie rzeczywiście wracją do vv!

Kita
@Kong

wracają bo się przekonali że w innych zakładach jest dużo gorzej i za mniejszą kasę

a ja

za
@a ja

no i za paliwo jeszcze też mi oddaje szef :)

@Kita

Przestań pisać głupoty ja nigdy nigdy nie wrócę do tego (usunięte przez administratora)

Huzar

Zastanawiam się co się stanie w najbliższym roku. Tu już nie chodzi o likwidacje socjalu (bo to mi wali ściemą) tylko o likwidacje naszych stanowisk. Moim zdaniem mimo wielu wad zarząd pójdzie po rozum do głowy.

Dziadek

Troche kultury! Nie trzeba sie zgadzac ze soba ale po co odrazu wyzywac!

A ja odeszłem do prywaciarza-

A ja odeszłem do prywaciarza- i do vw już po ponad roku nie wrócę kasa ta sama, dojazd mam bliżej , ludzie lepsi, brak korków, blisko z parkingu na halę produkcyjną. świąteczne i wczasowe bardzo zbliżone , jak w miesiącu mniej godzin jest to dyrektor sam mi pieniążki przyniesie- mówiąc- proszę- za to że był krótszy miesiąc- wyrównanie wypłaty aby było jak w poprzednim- dłuższym miesiącu" ! - także jest prywaciarz i Prywaciarz - a to duża różnica. 1 2 • za 18.09.2021 10:43 Były pracownik @a ja no i za paliwo jeszcze też mi oddaje szef :)

bb

na vw świat sięnie kończy- idzie znaleźć lepszą robotę

Kwatery pracownicze

Post może trochę nie związany z tematem, ale mam do wynajęcia pokoje około 13 km od zakładu VW we Wrześni w cenie 600 zł za łóżko jak ktoś jest chętny to zapraszam do kontaktu. Tel. 511 647 876 Pozdrawiam

Na jakie zarobki na produkcji może liczyć pracownik z 6 letnim doświadczeniem w produkcji ? 4000 na rękę jest realne ?

nie

GrubyGracz
@Kandydat

Chyba że z nadgodzinami to tak

Chudy
@GrubyGracz

Policz sobie z dodatkami wszystkimi

Pszemo

Oczywiście ze jest realne. Nawet i 5000. A z dodatkami to juz napewno

Przyszly
@Kandydat

A bez nadgodzin ile mogą mi maksymalnie zapłacić na start ? U siebie mam 3800 netto bez nadgodzin i zastanawiam się czy warto zmieniać pracę

@Chudy

A wiesz, czy dodatki będą w przyszłym roku i w latach następnych? Najważniejsza jest podstawa.

Dexter
@ratzinger

Nawet bez dodatkow to jest realna kasa

pracujesz ?
@Przyszly

A gdzie pracujesz ?

@Dexter

Na 3G tak. Na 1G nie. A wątpię, że na produkcję zatrudniają nowych pracowników od razu na 3G, mimo sześcioletniego doświadczenia w innej firmie. No chyba że jest inaczej, to prosze mnie śmiało poprawić.

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Września

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 13 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen?

Kandydaci do pracy w Volkswagen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Volkswagen