Opinie o Volkswagen w Września

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Volkswagen. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Volkswagen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Września

Edward

Montaż parodia 3 min na auto butelka na siku i pampers i popylasz inni mają lzej ale takie stanowiska są zajęte a tam gdzie zapierdal co chwilę potrzebują ludzi bo jest rotacja przychodzą i odchodzą co tylko dobre to za wszystko ci płacą nadgodziny itp ale jak trafisz na lidera a mówisz co myślisz to lider i jego (usunięte przez administratora) ci umilą pracę

@Andrzej

No chyba na tym polega robota, aby mieć układy i dbać o swoje interesy! Jak nie robisz sobie znajomości to nic nie osiągniesz.

Professor

Pracuję w Białężycach i mogę nawet ....pozytywnie opisać zakład. Kierownicy oraz Liderzy są bardzo przyjaźnie nastawieni i pomocni i nie rozumiem skąd te złe opinie. Uważam, że jak ktoś uczciwie pracuje to mu nic nie mają do zarzucenia. Sam mam już na koncie kilka pochwał od Kierownika. Pieniądze nie są tragiczne, a nawet dobre i są awanse. Można bez problemu pnąć się w górę i wtedy lepiej zarabiać. Ale jak ktoś nie ma ambicji i siedzi na poziomie podstawowym przez kilka/kilkanaście lat to później ma pretensje.

Głupi vw
@Professor

Zmień lekarza albo co za towar bierzesz chyba że z rodziny jesteś majstra lub kierownika

Stary

PR Volkswagen Poznań działa bez zarzutu,gazety poznańskie o przyznanym bonusie inflacyjnym wiedziały 22 godziny przed pracownikami firmy.Szkoda ,że tak szybko nie informują czym będzie pokrywany postój. Kolejki nowo przyjmowanych ,którzy mają w umowie praca na terenie zakładu w Bialezycach,a starych pracowników z dwudziestoletnim stażem przenoszą do innych zakładów bo byli przyjmowani na innych zasadach, które umożliwiały rotację pracowników po kilku zakładach. Przyjmowanie kobiet,które podobno pracują tak jak mężczyźni,lecz w praktyce wygląda to tak,że wybierane są dla kobiet najlżejsze stanowiska często głównie siedzenie i patrzenie w smartfon. Dla nowo przyjętych - bez rodziny,poślizgu, bądź dobrego znajomego lidera ,majstra,kierownika,który Was nie przepchnie nic nie osiągnięcie prócz standardowych przeszeregowań ,które są odgórnie przyznawane

Kędziora
@Ewelina

zawsze możesz negocjować ale unikaj zwiazkowcow szczegolnie tych z malych kanapowych zwiazkow. Ciezko negocjowac sztywne stawki ale inne sprawy jest i mozna negocjowac

Kapacz

Fabryka jest okej jeśli otaczają cię ludzie którzy są życzliwi i odnoszą się z szacunkiem zarobki jak wszędzie więc rozpisywanie się na tym forum o kwotach brutto i netto jest dowodem na to że daje wciągać się w dół co jest też wszechobecne na tym zakładzie jak wszędzie chamstwo jest i będzie co za tym idzie wychowanie które wynosi się tam w domu i to zjawisko występuje tam nad wyraz bujnie mianowicie bardzo dużo osobników jest przekraczających swoje uprawnienia do tego stopnia że śmiało można to zaliczyć do stosunków międzyludzkich chodzi o sprawy mobbingowe które wynikają z źle zarządzającymi hybrydowe poczucie władzy nieudolne próby dyscyplinowania Maksymalnie do końca zmiany. Pozdrawiam życzliwych

Andrzej Nowy wpis

VW ogłosił rekord sprzedaży odlewnia pobiła rekordowe ilości odlewów .A wy będziecie robić za frytki a na dodatek będziecie zwalniani brawo Polacy .A we Wrześni będą stawiać farmę fotowoltaiczną za wasze piniądze

Professor

dziczek
@Professor

zgadzam sie też uwazam ze jak ktos chce pracować i nie kombinuje to dobre miejsce i tez nie wiem skad tyle glopot tu sie wypisuje

wiara_lecha
@Professor

jest dokładnie tak jak napisałeś, na 90% w tej robocie odpowiadają tacy eksperci jak ten powyżej co napisał: pousówali.... szkoda gadać, powinno naprawdę rekrutację prowadzić bardziej rygorystycznej, niestety osoby które nie znają ortografii są coraz bardziej widoczne w tej firmie, jeśli ktoś z zarządu czy personalnego to czyta to PROSZĘ róbcie jakieś testy!

Wilk@1
@wiara_lecha

niech pisza jak chca wazne co innego jest ja pracuje tutaj juz 7 lat naprawde sobie chwale jest wiele spraw ktore mozna ogarnac lepiej np związki zawodowe ktore malo co robia jezeli chodzi o sprawy ktore wykraczja poza zwykle negocjowanie tzw warunków zatrudnienia. Ale temat ten zostawiam bo za duzo tu kaznodzieji związkwowych. Pracuje ja i pracuje moj brat nie bede tu za bradzo sie rozwodzil żeby ktos nas nie posadził o prywate. Brat wlozyl wiele zanagazowania i dzieki faryce skonczyl specjalistyczne szkolenia. Dlatego czasami jak czytam tu czy gdzie indziej historie ktore przypominaja narzekanie na warunki jak w (usunięte przez administratora) mam wrazenie ze pisza to jacys podstawienie goście

Bonapart
@Wilk@1

"kaznodzieji związkwowych" świetnie to ująłeś. Wszyscy tylko wynoszą na ołtarze patetyczne hasła: Weekendy wolne od pracy Przestoje płatne na 110% Powrót do 16 zmian Pytanie jest jednak proste jak praca na stróżówce w Antoninku: Kto za to wszystko zapłaci? Mamy masę speców od cięcia wszystkiego, ale ZERO ekspertów od zarabiania pieniędzy... Dodaj do tego jeszcze malkontentów, którzy w Golfie widzą już koniec zakłądu. Aha, a jeśli roboty mają nas rzekomo zastapić to mi się marzy aby w pierwszej kolejności zastąpiły działaczy pokroju kotów, przynajmiej koledzy nie będą za nich robić kiedy tamci są na godzinach.

GumbaS
@Professor

Generalnie każdy co jest / był w workach za wszelką cenę chciał na miejsce tych zatrudnionych prxe z vwp. Najwięcej narzekają ci którym się nie udaje. Prawda jest taka, że nie możę się wszystkim udać, to nie jest kwestia L4 czy układów. To bzdura! Po prostu to loteria

Głupi vw Nowy wpis

Eldorado Nowy wpis

Prawda że można zarobić 6tys na miesiąc?

GalAnonim Nowy wpis
@Eldorado

Można! Jak robisz nadgodziny i liczysz 13tkę i wakacyjne to można! Nie słuchaj hejterów!

!!VW NEWS!!

------ Od lutego do grudnia br. 468 osób straci pracę w jednej z fabryk motoryzacyjnych działających dotychczas w Bielsku-Białej. Zakład FCA Powertrain został postawiony w stan likwidacji po tym, jak zmniejszyła się liczba zamówień na silniki spalinowe. To oczywiście konsekwencja unijnych regulacji dotyczących emisji spalin. ----- Gdzie jest Solidarność? Gdzie są orły z Inicjatywy Pracowniczej?

Juras

Co to są te godziny związkowe? O co tu chodzi?

Szpicbródka
@Juras

"Każdemu/każdej członkowi/członki związku przysługuje prawo do zwolnienia od pracy zawodowej z zachowaniem prawa do wynagrodzenia na czas niezbędny do wykonania doraźnej czynności wynikającej z jego funkcji związkowej poza zakładem pracy, jeżeli czynność ta nie może być wykonana w czasie wolnym od pracy" Czyli np. związkowiec w VV bierze sobie wolny: czwartek/piątek i sobotę na działania związkowe, w tym czasie może czytać prawo pracy, może robić praktycznie co chce bo to jest nie do sprawdzenia.

wilk@1
@Szpicbródka

to jest okreslone ustawowo oni muszą z wyprzedzeniem informowac i na piśmie np w mejlu co robią a firma moze w kazdej chwili to sprawdzic i z tego co mi sie wydaje my tez mozemy to sprawdzic glowy nie dam

Monter

Całe spotkanie odbywa się w Poznaniu, Składa się z 3 etapow. Pierwszy etap odbywał sie w sali komputerowej, gdzie najpierw bylo trzeba przeprowadzic kropke do celu za pomocą dwoch joystickow, nastepnie odbywał się test na zrecznosc? Polegało to na wciskaniu odpowiednich kolorow, przyciskow od dzwieku oraz pedałami. Drugi etap był praktyczny, który polegał na wykonaniu danego zadania przy 3 stanowiskach w czasie 1,5 min. 3 etap był juz rozmowa kwalifikacyjna i werdyktem o wyniku testów. Całe spotkanie trwało 4 godzin, co sądze że było maaksymalnie wydłużone.

Przebieg kariery zawodowej, jakie auta produkujemy, dyspozycyjność, jakie cechy sa nie do zaakceptowania u pracownika, przyklady pracy zespołowej

Witam. Czy udzieli mi ktoś odpowiedzi w jaki sposób można zlikwidować "bana" na wjazd do Vw w Bialezycach? Bez sensu został nałożony zakaz tylko dlatego że osoba która nałożyła go na kierowcę miała kaprys. Będę wdzięczna za odpowiedź

Czy w łazienkach macie ciepłà wodę .Czy nadal pluskacie się w zimnej.

Pablo

Witam! Czy do tej podstawowej pensji 5700 brutto dochodzi jakaś miesięczna premia? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Miłego dnia ✌️

Mikulenas
@Pablo

Masz dodatki za brak L4 i za nadgodziny. Premie też są ale nie są obligatoryjne.

VilleVallo

Co prawda VV opuscilem w 2013 ale z perspektywy czasu przyznaje ze wiele sie tam nauczylem, zwlaszcza pracy w zespolach i dużej firme. Obecnie zarabiam jakies 3x tyle co mialem w VV, oczywiscie zagranico! Moge polecic jako pierwsza prace aby nauczyc sie nowych rzeczy ktore sa dosc wartosciowe na rynku pracy, miec dystans i rozgladac za czyms lepszym. No i warto wspomieć, że w CV patrzą na to zupełnie inaczej, bo to VV, nie ma problemu aby znalezc robotę w Norwegii, UK czy nawet w Kanadzie!

Komandos
@VilleVallo

Ja bym jeszcze dodał uzyskanie kredytu, kolega z banku mi powiedział, że pracy w VWP daje lepsze prespektywy na kredyt.

romi_sznajder

z tym kredytem to nie takie proste, ale też nie takie czarne, jak piszesz. W VW Poznań dają teraz lepszą kasę i podpisali umowę z związkami, że do 2024 roku praca będzie stabilna​​. To się liczy dla banków, bo oni patrzą na stałą robotę i zarobki, nie tylko na to, czy jesteś z agencji pracy czy na stałe w VW a jak masz problem to mogę pomóc:))))

grammatik
@romi_sznajder

moim zdaniem nie ma mowy o redukcjach do 2030 cała ta legenda z elektrykami jest powoli odwoływana! poznan jest dla niemiaszków bardzo opłacalny! szybko tanio i solidnie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Volkswagen odbywa się również w języku angielskim?

romi_sznajder

a na jakie stanowisko sie wybierasz zależ od stanowiska chyba ze jestes z innego kraju niż Wielkopolska:)))

Zwyczajny

Nurtuje mnie to dlaczego mistrz z procesów spawalnia września jest nietykalny i robi co chce?

Volkswagen Golf może być produ

Volkswagen Golf może być produkowany w Poznaniu

vw
@Volkswagen Golf może być produ

Źle się dzieje w fabrykach VW. Elektryki się nie sprzedają. Dostawczaki przegrywają z konkurencją... 9 tyś ludzi na bruk?!

Gumiś
@vw

Ja pracuję tutaj od 4 lat i nie widzę aby się zle działo! Nie zgodzę sięz tym!! Mogę przyczepić do braku odpowiednich kanałów kontaktu z pracownikami. Często robi to solidarność a nie firma. Natomiast spekulowanie o likwidacji fabryki to czarnowidzctwo - moim zdaniem nierealne.

będzie tak jak z tonsilem we w
@Gumiś

będzie tak jak z tonsilem we wrześni- najpotężniejsza firma latami- a potem trach! i upadek - weszła konkurencja, rynek się "otwarł na zachód" - zobaczycie ! - nawet tyle samo osób obie firmy zatrudniają/ zatrudniały ( przypadek? :)), elektryki i kampery się nie przyjmą /nie przyjmują na rynku- za mały popyt, na nowego craftera mało kogo stać- tylko bogate firmy/instytucje- tu konkurencja przoduje w jakośći zabezpieczenia antykorozyjnego i mocy silników i nie tylko...., także (usunięte przez administratora) musi tu przenosić coś innego - i będzie to golf i może coś jeszcze..... :)

Kowal

Nikt szmelcu nie chce kupować bo za drogie .A przecież już klepią Forda bo nie mają tyle zamówień ponoć się lepiej sprzedaje bo taniej i ładniejszy .

teraz

teraz znowu postoje i zmniejszanie produkcji - Powodem jest powódź w Słowenii i problem z dostawą części do produkcji silników. W wyniku zalania słoweńskiego zakładu podwykonawca nie jest obecnie w stanie realizować dostaw W poniedziałek i piątek nie będzie pracować większość zatrudnionych w Poznaniu i Swarzędzu. Zmniejszy się produkcja we Wrześni. Grupa pracowników z Wielkopolski pojechała też pomóc w uruchomieniu zalanej fabryki w Słowenii. Pracodawca nie wyklucza jednak kolejnych ograniczeń w produkcji. W planach są konsultacje na ten temat z zakładową Solidarnością. Problemy Volkswagena przekładają się również na przestoje u polskich dostawców koncernu. To już kolejna taka sytuacja. Poprzednio Volkswagen Poznań wstrzymywał lub ograniczał produkcję z powodu problemów z dostawą półprzewodników z Azji, a także po rosyjskiej agresji na Ukrainę.

po
@teraz

teraz poniedziałek postój - wszystkie postoje od października (kiedy będą części) będą odrabiane w niedziele nockami i soboty pierwszą zmianą- solidarność zatwierdziła z zarządem oficjalnie. "d początku października będą obowiązywać nowe zasady rozliczania czasu pracy: ". W dalszych miesiącach nowego okresu rozliczeniowego, od października do końca września przyszłego roku, ustalimy dni pracujące w soboty na rannej zmianie lub w niedzielę na nocnej zmianie. Ale dopiero jak będzie dostępność części. Kiedy się to stanie, tego jeszcze nie wiemy Grupa pracowników z Wielkopolski pojechała też pomóc w uruchomieniu zalanej fabryki w Słowenii. Problemy Volkswagena przekładają się również na przestoje u polskich dostawców koncernu, także w Wielkopolsce. "

Czy przyjmują teraz na produkcje do wrzesni? Bo wysłałem cv i poki co bez odzewu. Otwieraja może jakaś nowa linie? Jak to obecnie wyglada? I czy przyjmują tez kobiety?.

Markopolo
@Kandydat

Powiedz mi czy masz może jakieś dobre wykształcenie? Lub uprawnienia itd? Jak masz to zapomnij. Bo VW zależy tylko na takich bez wykształcenia i bez żadnych papierów. Niestety takich ludzi z wykształceniem nie chcą bo raz za dużo musieli zapłacić a dwa to że mądrzejszy jesteś i nie jesteś wtedy wygodny dla nich. A człowiek bez wykształcenia zgodzi się na wszystko i nie będzie pyskował itd

@Markopolo

Jestem po studiach, 8 lat pracuje w innej firmie na produkcji i czuję się niedoceniony, podwyzek nie dają i temu zamierzam zmienić prace. a moja dziewczyna tez szuka pracy ale ona jest tylko po technikum, przez to pytam tez czy przyjmują kobiety

Głupi Kowalski
@Kandydat

Myślisz ze w tej firmie cię docenią stanowiska po układach jak nie masz znajomości to zostaniesz na lini do końca życia .

Kris
@Kandydat

Również mam pytanie odnośnie pracy w vw Białężyce.Czy to prawda,że zatrudniają tylko przez agencję pracy a po 18 miesiącach zwalniają? W tej chwili mam pracę i nie wiem czy warto składać papiery do vw jeśli rzeczywiście po 18 miesiącach mieliby mnie kopnąć w(usunięte przez administratora)

Makarov
@Kris

oczywiście, że nie! to tylko propaganda maruderów! na luzie możesz dostać umowę bezpośrednio z VV

@Makarov

Przestań głupoty pisać albo jesteś jakimś osłem z biura lub związków i zachwalasz nie dłużej jak 18 miesięcy i na ra pa chyba że ktoś z rodziny robi typu kierownik czy majster

Robi
@Kris

Ta zatrudnia ciebie do czerwca a potem na bruk, 18 miesiecy nie jest gwarancja zatrudnienia, to jest sgencja, dwa tyg. wypowiedzenia i do domu

Pino
@Robi

ja dostałem umowę z VV od po tych 18 miesiącach w worku

iPhone

Potrzebny adres @, zamieszkania do prezesa zarządu VW,lub kompetentnej osoby w Volksburgu.Mam zamiar napisać oficjalne pismo o wszystkim co wyczynia się w zakładzie.Naświetle aktualną sytuację związaną z układami,nepotyzmem,kolesiostwem,(usunięte przez administratora), ponieważ to co się tutaj wyczynia to przechodzi ludzkie pojęcie .

Alex
@iPhone

Pisz do Hannoveru bo w Poznaniu wszyscy biora :)) w tej firmie panuje jedno wielkie kolesiostwo, zglaszajac taki problem aninimowo zleja go, a jak beda wiedziei kto pisze to stracisz prace i nawet ta pseudo organizacja zwiazkowa ci nie pomoze bo tez sa po jadnych pieniadzach.

Prawnik
@Alex

Do jakiego Hanoweru? Koleś jesteś nie poważny. Główna siedziba VW jest w Wolksburgu. Zaś się ludzie z was dziwienie robią co za istoty tam robią bo nawet do ludzisk nie zaliczane.

Stary

Waldi
@Stary

Nie mogę się zgodzić zwłaszcza z tym azrgumetem o przenoszeniu pomiędzy zaklładami. To są pojedyncze przypadki

Ulej
@Stary

Zarzuty z palca wyssane. Zawsze wiadomo z czego jest postój pokrywany. I jeszcze narzekanie ze ludzie sobie wynegocjowali lepsze umowy. Nie no jak Ty nie potrafisz się doagadać tak żeby ci pasowało to teraz niech każdy się dostosowuje do Ciebie - dobry zart hahah

Ewelina
@Ulej

Czyli indywidualnie jest możliwość żeby wynegocjować lepsze warunki pracy, podwyżkę itp? Na co patrzą przy takich rozmowach? Zaangażowanie, staż pracy?

Komandor
@Ewelina

Wiadomo że trzeba negocjować. Wszystko zależy jakie stanowisko.

@Komandor

Pewnie jeśli chodzi o stawki w biurze to są sztywne i raczej ciężko cokolwiek negocjować? Jakieś udogodnienia tam są?

@Ewelina

Zależy kto jest ale z reguły trza uklenknac i jechać lolo lub szczekać

Olek
@Aneta

Stawki sa zawsze stale i zalerzne od twojego stanowiska pracy i wyksztalcenia.Udogodnienia standartowe jak w korpo.

@Olek

Ja bym powiedział że udogodnienia i dodatki to raczej na wyższym poziomie

@Kluch

Przestań głupoty pisać dodatki są wszędzie mniejsze lub większe tylko wy się nauczyliscie ze jest wakacyjne i świąteczne to rarytas a tak to gołą wypłata i jebiesz jak beduin na 3 zmiany za te grosze to ja robię na 1 zmianę i nic mniej nie mam

@Messi

Dodaj sobie wszystkie dodatki z całego roku plus pensje i wtedy podziel przez 12. To wtedy naprawdę będzie wiadomo ile się zarabia. I w vv jest to spoko kwota

Osrus
@Kluch

Kolega dobrze pisze przestań głupoty pisać albo jesteś z biura lub związków i tak zachwalasz tam to mają dobrze te obiboki z biur i solidarności

@Osrus

Dodatki akurat dostają wszuscu nie tylko biurowi wiec nie opowiadaj bzdur

Kędziora

Marcinek

Niektórzy jojczą o złym VV - a kto was tam trzyma?? Przebimbać na telefonie zmianę każdy by chciał - to jest jednak praca dla aktywnych i ruchliwych ludzi - powolniaki nie dadzą rady. Nie ma się co użalać, jeśli tak źle, za mało można kraść, bo wielu z was tak robi, ale tym się nie pochwalicie (!), to zasuwajcie z własnym biznesem - kto wam broni?? Na własnej działalności zobaczycie, jak to jest pracować tak naprawdę całą dobę - bo nie masz prawdziwego wolnego nigdy u siebie w firmie, na konto ci nie wpłynie jak sobie zrobisz urlop! A więc bez przesady kozaki w necie z tym nawalaniem na tą firmę :P, zawsze mogłoby być lepiej, ale wcale nie jest tak źle!

On
@Marcinek

Co to jest VV to po pierwsze,po drugie odnosisz się do bimbania w telefonie i okradania firmy rozumiem,że przykład bierzesz z siebie samego.Oczernianie pracowników na forum to zły pomysł.

@On

oczernianie? powiedz to tym, którzy na zakładzie mieszają i podżegają innych, prosty przykład: koleś gadał kilka razy z liderem i co nagle stał się lizusem, ponieważ jeden starszy z jego ekipy od razu widział w nim donosiciela, przenoszenie wręcz więziennych zwyczajów na grunt fabryki to trąci patologią, ale tacy mają największy posłuch

Hue
@Kapacz

To się niestety wciąż zdarza. Zasada jest taka: albo awansujesz i już jestem w oczach "lizusem" albo klepiesz dalej i jesteś w opozycji do złego VW i jesteś swój. To prosta manipulacja. Nie przejmuj się zawsze będą gadać.

Były
@Marcinek

Biorąc pod uwagę, że to międzynarodowa firma i że dba bardzo mocno o BHP, szkolenia... hm brak więcej plusów. Na starcie robią w bambuko na jakie stanowisko przyjmują... zarobki na start sory, kiedyś był VW teraz lipa. Nie boję się pracy, ale pracowałem w paru fabrykach i plus że jakiś może bonus inflacyjny, który i tak wszyscy nie dostaną... agencja dodatkowo podpokuję mocno renomę. Są Ci co są zadowoleni ja z ponad 20 letnim stażem odradzam...

Brygadier
@Były

Mnie nikt nie zrobił w bambuko od początku wiedziałem na jakie stanowisko idę

HUGO BOSS
@Były

chłopie Ty chyba myslisz, ze VW caly czas na start placi 4300 brutto plus premie... Ja również wiedzialem na jakie stanowisko ide i nikt w bambuko mnie nie robi...

Edward

M
@Edward

To po co tam robisz jak tak hejtujesz

RobRob
@Edward

taaa oczywiście. ciekawe kto ci tego pampersa zmienia w tej twojej fikcyjnej bajce

@M

Czyli nie negujesz tego, że jednak napracować to się tam mocno trzeba? I faktycznie łatwo tutaj liderowi podpaść?

Qrczak

Przez 8 lat liderowi nie podpadlem wiec chyba jednak nie za byle co sie podpada

@Qrczak

8? to faktyczne sporo. po takim stażu są jakieś dodatkowe przywileje? jakie?

Qrczak
@Aneta

To wszystko zależy gdzie się trafi itd. Ale mi sie udało całkiem szybko. Generalnie nie narzekam

@Qrczak

a napiszesz tylko jak ścieżka kariery u Ciebie wyglądała? z jakich stanowisk na jakie przez te lata się udało prześlizgnąć? i po jakim czasie?

@Aneta

Kariera VW jest taka jak trafisz na linie to już na niej zostaniesz na zawsze .

Ewelina
@Edward

Czemu jest taka rotacja w firmie? Co ma na nią wpływ? Czemu pracownicy odchodzą, wiesz coś na ten temat?

@Andrzej

na zawsze? z zasiedzenia czy braku perspektyw? a co w przypadku jakiś naborów? rekrutacji wewnętrznych to nie ma? i co do tej linii piszesz, że na zawsze... jaki jest średni staż pracy obecnie?

@Aneta

Rekrutacje wewnętrzne odbywają się po znajomościach ,nie masz układów to nigdzie się nie dostaniesz .

Uczciwy

Zwracam się z ważnym pytaniem do kogo zgłosić problem posiadając wiedzę,oraz dowody na korupcję w zakładzie?

Czy Volkswagen zatrudnia studentów?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Września

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 13 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen?

Kandydaci do pracy w Volkswagen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Volkswagen