Roleski Sp. J

Opinie o Roleski Sp. J

esm

Mam pytanie, czy na produkcji pracuje sie w rekawiczkach

adrianboss11
@esm

a jak myślisz? przecież to spożywka ...

Ktosiek

Uzytkowniku o nicku: MTZ - jak byles slaby i malo ruchliwy to co Ci maja powiedziec po pierwszym dniu, zapraszamy jutro, jutro bedzie lepiej ? Dajcie spokoj, zwinnosc, uzycie malego procentu mozgu i praca na pare miesiecy. Pozdrawiam placzki, peace. ps. czesta rezygnacja z tej firmy to przewaznie powod trzeciej zmiany czyli nocek, to takie info for Mr. Roleski ; >

mtz

Odradzam,ja w poniedziałek zaczynałem,miałem mieć na okres próbny-2 tygodnie,jednakże po pierwszym dniu próby podziękowano mi za współpracę bez żadnego konkretnego wytłumaczenia.O ogłoszeniu tez dowiedziałem się z radia. Mam nadzieję że pomogłem w podjęciu decyzji.Warunki pracy niezłe,praca wymaga zwinności i refleksu.

kielnik

Heloł, zagląda tu jeszcze ktoś w ogóle?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Roleski Sp. J? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
kielnik

i jeszcze mail w razie co: kielnik@onet.pl

kielnik

od nowego m-ca zaczynam pracę w Roleskim. jak u Was wygląda praca? Czytałem trochę fora internetowe i ludzie wypowiadają się średnio - że straszny wyzysk, że się czepiają strasznie, że firma niedługo upadnie, bo straszny szit produkują i nie ma zamówień. Płacą na czas? Z góry dzięki za odpowiedź.

c

Dobra reklama portalu :)

ter

lepiej od razu szukac nowej pracy gdzie wyplata chociaz troche bedzie nas zadawalac do godzin ktore wypracowujemy.. ja osobiscie skorzystalem ze strony Rekrutacyjnej rewolucji i szcze wam poleca, wystarczy sie zarejestrowac i masz duzo ofert pracy od wielu biur/firm

b

Myślicie w takim razie, że długo nie pociągnie ten zakład?

klucz.nick

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc i udzielić kilku prostych informacji? Widzę, że każdy potrafi się udzielać tylko na forum a w cztery oczy nikt.

klucz.nick

Przepraszam, podaję poprawny adres e-mail: klucz.nick@op.pl

klucz.nick

Mam pytanie odnośnie do tej firmy i zatrudnienia się w niej, ale nie chcę o tym pisać na forum. Jeżeli ktoś jest chętny mi pomóc, podaję adres mailowy: klucz.nick@onet.pl

gosc

A kadra zarzadzajaca do ktorej pracuje?tez 7 dni w tyg?:)i do ktorej godziny? chcialabym aplikowac ale mam dzieci i nie wiem czy warto?

śmierdzący keczup

na koniec lipca zwolnienia!!

?

Firma ze wzgledu na swoje zapatrywania czyli (usunięte przez administratora) przed ewszytskim, idzie zdecydowanei na dno!! Zwolnien ma byc zdeydowanei więcej niz to co sie pisze:))

praca w firmie roleski to (usunięte przez administratora) cały tydzień i sobota niedziela w miesiącu ponad 260 godzin pracy bez dnia wolnego jednym słowem (usunięte przez administratora) !!!

1234dupa

Chyba żartujesz. Jesteś beznadziejna, nie znasz polityki firmy, chyba jesteś z zewnątrz. lub z rodziny no albo z Mobilis. bo to jedyne takie opinie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Roleski Sp. J - Zbylitowska Góra

• Jak się pracuje w Roleski Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy Roleski Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roleski Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roleski Sp. J