Roleski Sp. J

Opinie o Roleski Sp. J

Zwolniony

Firma nie daje poczucia bezpieczeństwa pracownikowi. Można zostać zwolnionym z dnia na dzień bez żadnych podstaw, nie ważne z jakim stażem. Rządzi klika kilku starych pracowników, młodzi, ambitni na lepszych stanowiskach nie są wdrażani, są olewani, a po jakimś czasie zwalniani. Szczególnie jeśli chodzi o produkcję. Może warto pracować jako zwykły pracownik, ale będąc ambitnym i chcącym zrobić karierę w tej firmie można narazić się zakompleksionemu dyrektorowi, który za wiele w firmie nie robi, oprócz czarowania właściciela firmy. Szef i Szefowa o wielu rzeczach nie wiedzą co się dzieje w ich firmie. Ślepo ufają tym co nie powinni.

Y
@Zwolniony

Sama prawda, co parę lat masowe zwolnienia,bo potrzebna im "świeża krew". Zwalniają z byle powodu,lub bez żadnego powodu, dają umowę na X lat po czym po paru miesiącach do widzenia ot tak.(usunięte przez administratora). Nie polecam pracy tam.

Rozdrabniacz
@Zwolniony

To że decyzje podejmują starsi stażem to raczej norma. To że nie wdrażają młodych jest łamaniem elementarnej zasady szkoleń w tej firmie. Tylko że to już republika i król też już może mniej czujny.

Agnieszka

Prosimy! Oni Państwem manipulują. Wystarczy wejść, porozmawiać, pretorianie są od służby nie doradzania.

Sos Tatarski
@Agnieszka

Próby manipulacji towarzyszą nam już w okresie wychowywania 4 latka. Jak ignoruje je dorosły 70 latek to uwierzcie, nie robi tego z nieświadomości.

stary przecier pomiodorowy

A miało byc tak dobrze...:)?? Kadra zarządzajaća niestety do wymiany...

Markowy
@stary przecier pomiodorowy

Powszechną normą w dużych przedsiębiorstwach jest wymiana kadry zarządzającej co kilka lat. Jasnowidzem nie zostałeś.

poskręcany kierownik

Jak tak dalej pójdzie to będzie to zamykał...

Sarepska
@poskręcany kierownik

Nie zamknął do tej pory... ...i nie zamknie kolejne 50 lat.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Roleski Sp. J? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Wiecie może czy w Roleski Sp. J szukają chętnych na staż?

Jolanta

Niestety, nie zatrudniają. Był super pomysł szkoły przyzakładowej. PADŁ. Andrzej "włożył" coś od siebie. Andrzej wozi na rowerze i wkłada kto da.

Jolanta

Dzień dobry, Tak zazwyczaj rozpoczyna się rozmowę, list, nową znajomość. Rozmów było kilka, listów w "dobie listów" kilka, parę pogawędek traktuję jako nową znajomość. Rozpocznę prosto i szczerze. Dlaczego nie mogę wyrazić swojego zadowolenia lub niezadowolenia z pracy w Państwa firmie poprzez tak prosty kontakt jakim była skrzyneczka uwag, to tak wiele pomagało nam wszystkim. Proszę o powrót szczerych zebrań z załogą reprezentowaną przez naszych brygadzistów co pomoże nam przebić się przez mur pretorian który niestety zawładną Prekursorami naszej firmy.

NickJa

witam;) Mam pytanie czy jest ktos na forum co pracyje na magazynie Roleski?dziękuję za odpowiedz

Igor

No cóż firma dobrze oceniana na rynku spożywczym więc ma wysokie oczekiwania od pracowników ale generalnie polecam.

Czy firma w ogóle prowadzi teraz rekrutacje? Dawno nikt nie zaglądał na forum.

Hokusxpokus

Gdzie można znaleźć oferty pracy na tej firmy?

brygadaRR

co rozumiesz pod pojęciem "dobra firma"? Ja w poprzednim tygodniu otrzymałem propozycję pracy na stanowisku PH detal..... Warunki jakie mi zaproponowano nie należały do tych "dobrych"..... 2350 zł brutto, minimum 20 wizyt dziennie, brak jakiegokolwiek "socjalu" i pracujemy 8h/dziennie bo firma nie płaci za nadgodziny, dodatkowo brak możliwości użytkowania auta w weekendy.

Tomasz
@brygadaRR

Jak rozumiem, nie przyjąłeś propozycji pracy z uwagi na warunki jakie Ci zaoferowano. Jednak na pewno są osoby, którym takie warunki pracy odpowiadają, stąd ich opinia, że to "dobra firma". Jaką ofertę pracy musiałbyś otrzymać, by zdecydować się na pracę w Roleskim? Zależy Ci na wyższych warunkach finansowych? A może na mniejszej ilości obowiązków?

1.8t

Witam serdecznie, czy jest osoba na forum która może przybliżyć warunki pracy dla przedstawiciela handlowego? tj. warunki zatrudnienia, benefity pozapłacowe, flota samochodów.... Będę wdzięczny za każdy komentarz nt powyższego stanowiska

Agata

@Zbynio, masz jakąś styczność z pracą w Roleski? Pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? @dom, reklama jest dźwignią handlu i reklamować się może każdy. Powiedziałabym nawet, że dobra reklama jest potrzebna każdemu. Co miał na celu Twój komentarz? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców.

Zbynio

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i sądzę, że szukacie "dziury w całym"!!

dom

teraz to ta firma to z nazwy jest kto się reklamuje w radiu czy w telewizji czy produkty KIELECKIE SIE REKLAMUJA NIE BO JAKO PRODUKT BARDZO DOBRY REKLAMUJE SIE SAM

alunia

Kupiłam Majonez roleski stolowy i powiem szczerze nie da się go jeść to nie jest majonez tylko jakiś krem chrzanowy.Jest po prostu beznadziejny.Dalej tak niech firma Roleski robi a stracicie klientów.

Paweł K.

Firma może i dobra ale pracownicy nacpani dopalaczami sam chciałem tam pracować nawet rozmawiałem z nim bo ponoć jego mama jest w tej firmie wysoko postawiona i miała ogarnąć mi tam pracę a chłopak mówi mi to ja to wszystko ogarnę od ciebie biorę 400 zł i możemy jeszcze zajarac ja patrzę a on mocarza wyjmuje i mnie częstuje chłopa wymiarem i podziękowałem z cpunami nie chce pracować maćku s. Nie ładnie postepujesz

młody

Dobra firma!

Kawiar

Agata zadzwoń do Firmy i centralnie zapytaj czy kogoś szukają (usunięte przez administratora) i miła pani przełączy do Kadr ..

anka

krzakiem nie nazwałabym tak rozlegle działającej firmy :) nie ma chyba sklepu, który nie miałby ich produktów na półkach. Choć przyznam, że ciekawa jestem ścieżki kariery w tej firmie, zastanawiam się czy dobrze płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Roleski Sp. J - Zbylitowska Góra

• Jak się pracuje w Roleski Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy Roleski Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roleski Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roleski Sp. J