Roleski Sp. J

Opinie o Roleski Sp. J

Klient

Jak się dowiedziałem w firmie były ostatnio mocne zmiany tylko, że na gorsze !!! Biuro obsługi klienta poniżej zera brak odpowiedzi co do asortymentu i dostępności, brak odpowiedzi na wiadomości czy telefony. Nie wiem co się u nich wydarzyło ale to idzie w złym kierunku. To już nie ta sama firma co była. Szkoda. Odradzam współpracę.

Szukam pracy

Witam są jakieś oferty pracy, przyjęcia?

@Szukam pracy

Lepiej dla Ciebie będzie jak nie będziesz tam pracował !!!! Unikaj tego miejsca i tych ludzi jak ognia !!!

Byly

Nie polecam tam pracować ,nawet na produkcji nie ma dozownika z mydłem,syf kiła i mogiła

Zofia
@Byly

A to akurat takie coś można zgłosić jako sugestię? To chyba nie jest aż taki wydatek?

Ktoś
@Byly

Taka jest prawda... I tak to wygląda

Izabela
@Ktoś

A nie możecie zgłosić komuś takich braków? Jest ktoś odpowiedzialny za takie zaopatrzenie miejsca pracy? Co mówią na to przepisy BHP, chyba powinno być jakieś miejsce do mycia rąk?

Obywatel z apelem

Szanowni Pracownicy, byli Pracownicy, przyszli Pracownicy! Nie jestem ani Pracownikiem, ani właścicielem tej firmy, tylko Obywatelem, któremu jest przykro, że ludzie dają się wciągnąć w ten hejterski portal myśląc, że robią coś ważnego i kogoś przed czymś przestrzegają. Dlatego będę codziennie na stronach różnych firm umieszczał tego posta. Pewnie zaraz dosięgnie mnie hejt i będę wielokrotnie zwyzywany i obrażany, ale nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Nawet nie będę wiedział o tym, bo nie będę pamiętał gdzie zamieściłem tego posta, na stronie jakiej firmy. Chcę przemówić do tej garstki ludzi, którzy się ze mną zgadzają i zachęcić ich do tego, żeby nie szli drogą hejtu i nie nabijali innym kasy myśląc, że jak dokuczą tutaj pracodawcy to staną się bohaterami i poprawią swoje samopoczucie. Nie jesteście bohaterami, jesteście hejterami, którzy nie potrafią prowadzić merytorycznej dyskusji i wasze samopoczucie nie będzie lepsze. W żaden sposób nie zarobicie więcej pieniędzy, a Wasze życie nie będzie szczęśliwsze. Raczej zastanówcie się co robić, żeby być szczęśliwszym i mieć więcej pieniędzy. Szkoda czasu na hejt, bo niczego nie zbudujecie w ten sposób. Ten portal, to miejsce gdzie hejterzy mogą bezkarnie obrzucać innych błotem. To, że skłonność ludzka do anonimowego obrażania innych jest naturalna, to niezaprzeczalny fakt. Właściciele Go Work doskonale o tym wiedzą i taki sobie wymyślili biznes. Jak im zapłacisz tzw. abonament to możesz mieć wpływ na treści, które się pokazują na portalu. Dlatego niektóre firmy wydają się Wam idealne, a inne beznadziejne. Niektóry kasują negatywne wpisy, a inni nie. Możecie to zobaczyć czasem, że ludzie piszą, że ich opinie nie pokazały się, czy wręcz były skasowane. Zachęcam do rozmowy z Pracodawcą, kierownikiem itd. i omawianie bieżących problemów. Tylko przez wspólne zaangażowanie w sprawy firmy można coś zmienić. Nie podoba Ci się wypłata, to pogadaj z szefem, że chcesz więcej. Jeśli wytłumaczysz dlaczego chcesz więcej i masz argumenty, to Ci da więcej. Jeśli uzna, że nie zasługujesz, bo coś tam ... to Ci nie da. Ale wtedy Ty musisz podjąć decyzję, czy zostajesz na warunkach, które masz (a wtedy nie hejtuj, bo się zgodziłeś zostać), czy szukasz nowej pracy, bo uważasz, że masz umiejętności, za które ktoś zapłaci Ci więcej. Boisz się ryzyka zmiany pracy? Jeśli tak, to oznacza to, że boisz się, że nie masz kwalifikacji za które ktoś jest skłonny Ci zapłacić więcej. Musisz zdecydować czego chcesz. Zostajesz na obecnych warunkach, to nie narzekaj tylko zaangażuj się w sprawy firmy najlepiej jak potrafisz, a na pewno zostanie to dostrzeżone i wrócisz do rozmowy z argumentami. Firmy zawsze będą potrzebowały dobrych i zaangażowanych pracowników. Ale pozostanie we firmie, która mnie zatrudnia i hejtowanie jej? Czy chcesz, żeby było jeszcze gorzej niż jest? Myślisz, że wtedy zemścisz się na kierowniku, że go zwolnią lub na właścicielu, że będzie musiał zamknąć biznes? Zapamiętaj - nic nie osiągniesz. Twój kierownik znajdzie nową pracę i nadal będzie kierownikiem, może nawet będzie miał lepszą pracę i za większe pieniądze, bo pracowników w Polsce brakuje na każdym szczeblu. A myślisz, że właściciel biznesu będzie Cię w ogóle pamiętał? Najczęściej nie wie, że istniejesz, bo firmą na co dzień zarządzają zatrudnieni do tego Pracownicy. Po prostu zamknie biznes, sprzeda lub ogłosi upadłość i zajmie się czymś innym. A ponieważ jest przedsiębiorcą, to nadal będzie zarabiał, bo nie narzeka i nie hejtuje innych, tylko szuka możliwości na zarobienie pieniędzy. Proszę Cię pracowniku, nie daj się wykorzystywać mediom społecznościowym jakim jest Go Work i nie trać czasu na bezwartościowe opinie, skup się na swojej obecnej pracy i sposobach w jaki możesz zwiększyć swój dochód w tej firmie lub poświęć czas na znalezienie przyszłej, lepszej pracy, jeśli obecna Ci się nie podoba. Wtedy nie zmarnujesz swojego czasu. Jeśli poświęcasz czas na czytanie tych bzdur, które tu ludzie wypisują, to na dzisiaj nie jesteś gotowy na zmiany w swoim życiu, bo jesteś przesiąknięty nienawiścią. Nigdy tu już nie zaglądaj, skup się na swoim lepszym życiu. Życzę Ci powodzenia w pierwszym dniu Twojej przemiany. Jak mówią Amerykanie GOD BLESS YOU.

Jaśnie Pan
@Obywatel z apelem

Nabazgrał tu jakiś obywatel apel, żeby plebs głowy nie podnosił i siedział cicho. Macie zaiwaniać za (usunięte przez administratora) dla Jaśnie Pana swojego pracodawcy i cieszyć się że żyjecie. Jak coś tu napiszecie prawdy jak jest to znaczy że jesteście przesiąknięci nienawiścią do swojego obecnego czy byłego Jaśnie Pana pracodawcy.Bo przecież ten Jaśnie Pan nawet gdy jest (usunięte przez administratora) to mu wolno, wy plebs głowy pochylić nisko a nawet przyklęknąć przed Jaśnie Panem i pocałować w rękę.A prawda jest taka że trzeba pisać jak najwięcej prawdy o tym jak jest w miejscu pracy żeby takie bydlaki nie czuli się bezkarnie i nie niszczyli bezkarnie dobrych ludzi, dobrych pracowników. Do takich prymitywów żadne słowa, rozmowy nie dotrą, oni się z tego śmieją, może tylko presja, sprzeciw i prawda napisana coś zmieni. Chociaż i tak nadzieja marna, znam to ze swojego doświadczenia , ale trzeba próbować bo inaczej będzie coraz gorzej. Tylko ludzie którzy gdzieś pracują czy pracowali wiedzą jak jest naprawdę od środka, bo z zewnątrz może to wygląda nie najgorzej ale w środku zgnilizna. Oczywiście nie wszyscy szefowie są bydlakami, nie wszędzie ludzie , pracownicy ,są traktowani jak śmiecie ale takie miejsca gdzie są trzeba pokazywać i piętnować.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Roleski Sp. J? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)w czarnej mini

Dorota

Kogo pozdrawiasz? Bo nie widać komentarza do końca…

pablo

Witam, w radiu od jakiegos czasu leca ogloszenia ze potrzebuja do zbylitowskiej gory pracownikow produkcji(mezczyzn), wyslalem swoje cv i dzisiaj pan mi zadzwonil ze zaprasza mnie na rozmowe kwalifikacyjna na godzine 14. niestety nie moge przyjechac ,powiedzialem ze najwczesniej za tydzien dam rade i powiedzial ze bedzie do mnie dzwonil. Pytanie do was: jakie tam sa warunki pracy? jakie oferuja zarobki? jak sa traktowani ludzie i jak ogolnie wyglada praca ile dni w tyg po ile godzin czy sa jakies zmiany itd. Dziekuje za informacje. Pozdrawiam

Abc
@pablo

I co? Znalazłeś chwilę za tydzień czy też Ci nie pasowało?

...

Ciągle są przyjęcia na dział ekspedycji. Nie ma chętnych? Na czym tam praca w ogóle polega?

Są przyjęcia na dział ekspedycji. Ktoś może powiedzieć jakieś opinie? Nie wiem czy warto składać CV.

znawca
@Kandydat

Zawsze można spróbować chwilę popracujesz może uda się dłużej, ale musisz być gotowy że tam możesz być zwolniony w każdej chwili i nawet nie będziesz wiedział za co, potrafią ci wymyślić cokolwiek jak się znudzisz .

Xxx
@znawca

Ja znam wielu ludzi co pracują i rolka na produkcji czy też na magazynie parę lat i jeszcze ich nie zwolnili

Xxx
@Xxx

Znakiem tego bo tam dużo ludzi pracuje . To że każdy pod..... Na każdego

taka prawda
@Xxx

Wszystkich nie mogą zwolnić bo kto by pracował, tam każdy donosi na każdego więc może i w tym są dobrzy a zwolnionym można być za cokolwiek, tam nawet specjalnie nie weryfikują tych donosów tylko lecisz z pracy , no chyba ze jesteś jednym z pupilków.

Czy w firmie Roleski Sp. J są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, co sześć miesięcy.

Leszek
@Marcin

Na produkcji robi się na trzy zmiany nadal? I stawka to 15,50 zł netto, czy już podnieśli? Oprócz tego są jakieś premie, ubezpieczenia, prywatna opieka lekarska, czy paczki dla dzieciaków, lub wczasy pod gruszą? Jak się ogólnie robi?

Czy są przyjęcia do firmy Roleski?

Piter

Witam . Piszę tu z zapytaniem czy są jakies prowadzone rekrutację i gdzie się ogłoszenie oferty pracy . Bo słyszałem o tej firmie dużo dobrego .

Bodzio

Witam . Mam pytanie co do pracy bo niebawem ode na rozmowę. I chce się dowiedzieć jaki system pracy tam panuje i ile można zarobić na starcie. Z góry dziękuję za informację

@Bodzio

System 3-zmianowy. 15.5 zł/h na godzinę.

@Bodzio

Powodzenia w pracy. Mowa o zarobkach jest zabroniona odrazu zwalniają nikt Ci nic nie powie na temat wyplaty. System zmianowym I tyrasz jak wół

Bodzio
@Agnieszka

Czyli zarobki są ustalenie według obowiązków czy ile sobie człowiek na starcie wywalczy???

Krzysiek

Agnieszka. Odpowiedź!

Piotrek
@Agnieszka

Nikt nie został zwolniony w przeciągu ostatniego roku.

Hanna
@Piotrek

czyli to nieprawda, że za mówienie o zarobkach można zostać zwolnionym? czy była taka sytuacja kiedyś?

UWAGA

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w styczniu 2013, na której obiecali mi kokosy: " w weekendy to tylko czasem pracujemy, możliwość rozwoju - jak najbardziej, przeszliśmy super pozytywnie audyt lojalnościowy, wszyscy są zadowoleni" , podjęłam się pracy od lutego w laboratorium.(usunięte przez administratora) Owszem dostają za to pieniądze, ale nie mają czasu dla rodziny, a odmówić pracy w weekendy nie mogą, bo zostaną zwolnieni. Na produkcji jeszcze gorzej. (usunięte przez administratora) Tak wyglądała jakość pracy w tej firmie. W połowie lutego zaczęły się zwolnienia, zwolnili moją kierowniczkę, po cichu, w szatni. Ja też poleciałam, chłopak - nowy kierownik wmówił mi bzdury (że się spóźniam i za długo odpoczywam, oczywiście nie miał dowodów i nikt tego nie potwierdził, a do Waszej oceny jest to czy to byłby powód do zwolnienia osoby z kwalifikacjami, czy może pierw powinno się dać pracownikowi upomnienie). Myślę, że czuł się zagrożony, bo miałam za duże doświadczenie jak na to stanowisko(chyba nawet większe niż on). Wypowiedzenie wręczone w szatni. Widziałam strach w oczach pracowników. Szkoda. Firma mogłaby być fajną, zgraną firmą z przyjazną atmosferą, niestety zwyciężyła polityka strachu, (usunięte przez administratora), więc jeżeli nic się tam nie zmieni to firma też nie przetrwa. A tu teraz czytam że mają zwolnienia grupowe. Nie fajnie. Szkoda ludzi

Stołowy
@UWAGA

Pamiętam Ciebie i tamtą historię. Kierowniczka została zwolniona bo dość dużo i szybko zmieniało się w firmie. Ona zwyczajnie nie nadążała. Miała szansę odsunąć się na bok i pomagać pewnym doświadczeniem. Nie chciała tego. Troszkę pomogli dwaj kolesie. Ty byłaś zwyczajną, powiedziałbym bardzo przeciętną pracownicą. Laboratorium zatrudniło kilka osób żeby wybrać dwie najlepsze. Z tego co pamiętam byłaś na samym końcu stawki.

@UWAGA

Czysta prawda

Czy w Roleski Sp. J są szkolenia zewnętrzne?

Piotrek Spawacz

Tak, szkolenia są.

Ta chyba z glupoty

Agnieszka

Nie polecam nie są przestrzegane

Pan nikt

Ile można zarobić u Rolka ?

@Pan nikt

Mówienie o zarobkach jest zabronione. Za konsultacje zwalniają odrazu Kazdy zarabia inaczej. Czarna magia

Jakie są warunki zatrudnienia w Roleski Sp. J?

Stefan R.

Jakie stanowisko. Coś więcej czy mamy zgadywać

Daj sobie spokój.

Agnieszka

Potwierdzam pracuje w tej firmie i zwalniają z byle powodu nie podając powodu. (usunięte przez administratora)Pani Roleska chyba nie do końca zdaję sobie sprawę co się tam dzieje. Dyrektorów bylo tez juz kilku nie ma ludzi nie zastąpionych. Jak jesteś mlody i chce Ci się pracować to zapomnij że cię docenią ludzie bystrzy są zwalniani masz robic co ci każą nie chodzic na L4 i podpisywać wszystko co ci karzą nawet jak jest nie zgodne z prawem.

PH

jakimi samochodami jeżdżą PH w firmie Roleski? czy jest możliwośc korzystania prywatnie?

Stefan R.
@PH

Ładnymi , czystymi białymi i srebrnymi z czterema kołami.

Mgh1980
@Stefan R.

Potwierdzam

To właśnie jaaaa

Jestes dobrym pracownikiem do czasu dopóki jesteś im potrzebny. Sam tego doświadczyłem. Pracowałem tam jak poważnemu wypadkowi uległa brygadzistka. Mało ręki nie straciła. Szczerze mówiąc to ona powinna siedzieć tam zamiast jednego niewyrośniętego człowieka który na niczym się nie zna. Dowodzi tylko dlatego że myśli oczy właścicielom, których miałem okazję poznać od dobrej strony. Dlatego uważam że forma ok tylko kadra zarządzająca do całkowitej wymiany.

Dziża
@To właśnie jaaaa

Nie jesteś byłym pracownikiem. Jesteś byłą brygadzistką!

Krones
@To właśnie jaaaa

Tak. Ta brygadzistka powinna "siedzieć" tam.????

Zostaw merytoryczną opinię o Roleski Sp. J - Zbylitowska Góra

• Jak się pracuje w Roleski Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy Roleski Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roleski Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roleski Sp. J