Opinie o Przedszkole Niepubliczne hobbit w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedszkole Niepubliczne hobbit. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne hobbit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne hobbit w Legnica

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Ogłoszenie na sprzątanie do Przedszkole Niepubliczne hobbit pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

HOLLY

NAJGORSZA placówka w mieście. Właścicielka paskudna (to najłagodniejsze słowo na określenie jej charakteru i stosunku do ludzi), trudno cokolwiek z nią załatwić, patrzy tylko na swój interes. Kobiety się tam starają, ciężko pracują, a zapłatę za to mają taką, że szkoda gadać. Niestety miałam do czynienia z poprzednią dyrektorką- totalna porażka. Patrzyła tylko na siebie, jak miała humor, to pogadała, kiedy go nie miała- była wredna i wszystkiego się czepiała. Atmosfera pracy okropna (piszę z własnego doświadczenia). I to mydlenie o innym oczu, że panie zachodzą w ciążę i dlatego jest taka rotacja. Prawda jest taka, że panie mają dość takiego traktowania i same odchodzą. Poza tym nawet jeśli któraś naprawdę zaszła w ciążę, to zbyt długo już tam nie chciała pracować, bo która przyszła mama chce sobie szarpać w ciąży nerwy i pracować w takim bagnie za niewiele ponad najniższą krajową. TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!!!!!! Jedyne, co się D. udało, to skompletować w miarę dobrą kadrę. Niestety nie potrafi tego docenić. Sam powinna pracować za tyle, ile daje ludziom, to może by ją wszystko wreszcie życie nauczyło. No ale tak to jest, jak ma się coś dzięki tatusiowi. Zupełny brak ambicji. WSPÓŁCZUJĘ . Na koniec dodam tylko jedną rzecz- pracowałam tam dosyć długo, ale jak teraz D. widzi mnie na ulicy, to odwraca głowę i udaje, że nie widzi lub mnie zna. Wspaniała postawa kogoś, kto pracuje z dziećmi i podobno zależy mu na tym, żeby wychowywać je w duchu kultury. P O R A Ż K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!

@HOLLY

ŚWIĘTA PRAWDA!

Beata

Potwierdzasz wpis z 2017 r.?? Masz jakieś podstawy do tego, czy tylko taki wpis dla zasady? Pracujesz tam? Absolutnie żadne zmiany nie nastąpiły?

Pomoc nauczyciela
@HOLLY

To pseudo-przedszkole powinno już dawno być zamknięte. Brud w obiekcie to mało powiedziane w salach zostają talerzyki z podwieczorkiem z poprzedniego dnia. Pracują tam życzliwe i kompetentne osoby osoby ale też pracownicy z Panią Dyrektor na czele, którzy nie powinni mieć styczność z dziećmi. Nie polecam ani pracy w tym przedszkolu a tym bardziej dawania tam dziecka...

Aleksandra Nowy wpis
@Pomoc nauczyciela

Po 11 latach prowadzenia placówki, , przykro nam jest, że po mimo naszych najszczerszych starań zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał nam coś do zarzucenia. Aktualnie jesteśmy po kontroli z Sanepidu ( 5.12.). Nie stwierdzono żadnych zaniedbań, a protokół z kontroli sanitarnej dostępy jest do wglądu w biurze. Najłatwiej jest napisać opinie na portalu ukrywając swoja tożsamość. Jednocześnie mówienie o braku kompetencji pracowników jest krzywdzące. Posiadamy kadrę kompetentną i wykształconą. Jednak zawsze zdarzy się ktoś komu nie będzie coś pasować i są to osoby, które nie zawsze chcą dostosować się do zasad panujących w przedszkolu. A rzetelnych opinii o naszym przedszkolu proponujemy szukać u rodziców dzieci uczęszczających do placówki i naszych pracowników. Rzetelniejszych opinii można się spodziewać po osobach, które nie piszą anonimów. Jednocześnie dziękujemy rodzicom i opiekunom, którzy zgłaszają się do nas osobiście i mają do przekazania cenne opinie i sugestie, które pozwalają nam na prawidłowe funkcjonowanie placówki. Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt.

Asia Nowy wpis
@Pomoc nauczyciela

Ja przeniosłam dziecko waśnie do tego przedszkola, ze względu na bardzo dobre opinie wśród znajomych. W poprzednim przedszkolu nie dbali tak o mojego syna jak tutaj. Nauczycielki z mega dużym sercem dla dzieci, widać że lubią tu pracować bo dużo jest organizowane i ciagle coś się dzieje dla tych dzieci. Sama bym chciała tu pracować. Jaki brud? Sama widziałam jak rodzice wywalają papierki obok kosza, albo piach z butów dzieci na podłogę, gdzie są specjalnie kartoniki na to. Widzę, że opinia pisana bo ktoś ma coś za uszami.

Wanda Nowy wpis
@Pomoc nauczyciela

Większych głupot nie czytałam. Pracowałam w tym przedszkolu i wiem jak jest. Właścicielka inwestuje w placówkę i w sprzęt. Idzie się z kobietą dogadać. Wypłaty zawsze na czas i premia spora. Obecna dyrektorka kobieta złoto, zawsze służy pomocą i radą, pomoże na grupie jak ktoś się źle poczuje czy zachoruje. Zna każde dziecko z imienia w tym przedszkolu. Koleżanki z pracy tez fajne, większość ma długi staż pracy w tym przedszkolu i jest zatrudniona na stałe. To chyba o czymś świadczy, a ciężko jest się tu dostać do pracy, są duże wymagania i dobrze płacą. Dużo osób które tu pracują dojeżdża spoza Legnicy, wiec o czymś to świadczy. Pokaz mi zakład pracy w którym nie dochodzi do pomyłek i nieporozumień. Wszytko jest do wyprostowania.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedszkole Niepubliczne hobbit? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Aleksandra

Odpowiedź jest bardzo prosta , zakończenie współpracy, może nastąpić po upływie okresu, na jaki została zawarta umowa, może być to podejmowanie przez pracownika szkodliwych dla pracodawcy działań lub uchybienia pracownika w pracy wynikające z jego niedbalstwa, co w przypadku placówki oświatowej jest bardzo istotne. Pracownicy mają prawo zwolnic się, tak samo pracodawca może zwolnic pracownika- oczywiście za zgodą obopólną .

Patryk

Przedszkole działa mimo pandemii?

Beata
@Patryk

Tak działa, z zachowaniem wszystkich norm sanitarnych.

Nora
@Beata

Bzdura!!!! Bzdura!!!! Dyrekcja na wszystko żałuje pieniędzy, a przecież niemałe pieniądze bierze od rodziców. Żadne normy nie są zachowane. Przydałaby się kontrola z Sanepidu i od Rodziców!!!

Jama
@Nora

Takie komentarze są typowym działaniem konkurencji , dobrze wiem jak jest, bo od kilku lat chodzą tam moje dzieci , dzieci maja wszystko co trzeba, po mimo zamkniętego przedszkola w miesiącach marzec i kwiecień nie pobrano od nas nawet złotówki. Jeśli chodzi o normy np. dotyczące covid , wszystko jest dobrze, jakoś tyle miesięcy minęło, a żadnego zachorowania. Dla mnie i innych rodziców jest to najlepsze przedszkole w okolicy.

Nora
@Jama

Żadna konkurencja!!! Biedne dzieci!!! W tym przedszkolu myśli się o wszystkim tylko nie o dzieciach......dobro dzieci???? Na końcu...biedne dzieci....a rodzice??? Nie widzą...nie słyszą....

Aleksandra
@Nora

Go work, to portal na którym można wyrazić opinie o pracodawcy , czyli linia pracodawca - pracownik. Prosimy o opinie zgodną z założeniami portalu, albo napisać opinie pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem :) O tym , że rodzice są zadowoleni z pracy placówki, można przeczytać na ogólnodostępnych forach na portalach społecznościowych, oraz to , że przedszkole ma dużą ilość chętnych już na nowy rok przedszkolny. Jeśli chodzi o sanepid, jesteśmy w stałej współpracy i po kontroli, nie wykryto żadnych nieprawidłowości.

Pracownik Biurowy

To co jest podane przez pracodawcę nie pokrywa się ze stanem rzeczywistym.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Mrs Gadżet

Ta placówka ma ogromny potencjał i mogłaby być krainą mlekiem i miodem płynąca gdyby nie 2 osoby (dyrekcja i kadra zarządzająca) chociaż co do właścicielki nie mam nic oprócz tego że nie potrafi znaleźć odpowiedniego dyrektora który będzie potrafił postawić placówke na nogi. Niestety dyrekcja jedna gorsza od drugiej. Obecna dyrektorka jest zaklamana,nie radzi sobie z najprostszymi rzeczami nie nadaje się na swoje stanowisko. Udaje miłą ale tak naprawdę jest strasznie bezczelna i przy pierwszej lepszej okazji wyżywa się na pracownikach. Totalna PORAŻKA.

Piotruś Pan
@Mrs Gadżet

Pani Mrs Gadżet jest wszystkim znana ze swojej nieudolności oraz z nieradzeniem sobie z najprostszymi sprawami. Zawsze szukała winnego, który byłby odpowiedzialny za jej niekompetencję, brak zaangażowania oraz brak podstawowej wiedzy na temat wychowania przedszkolnego. Swoją frustrację wziętą z życia prywatnego próbuje przelać, gdzie tylko się da. Wszędzie chce zarządzać, ma receptę na wszystko, a nie ma pojęcia o niczym. Obecna kadra zarządzająca wreszcie postawiła to przedszkole na nogi. Poprzednia dyrektorka nie prowadziła takiej dyskusji z rodzicami jak ta, tylko informowała o faktach. Ponadto widać że obecnej dyrektorce się chce coś zrobić dla przedszkola oraz dla dzieci. Pani mrs Gadżet - mierny z Pani Gadżet :-(

Zadowolona mama Przedszkolaka
@Mrs Gadżet

Nie rozumiem na jakiej podstawie stwierdza Pani że obecna dyrekcja jest zakłamana? Jestem mamą której dziecko uczęszcza do tej placówki już dwa lata. W zeszłym roku postanowiłam zostawić dziecko właśnie po rozmowie z obecną Panią Dyrektor, która wtedy zastąpiła dotychczasową dyrekcję. Przekonała mnie do pozostania i to była bardzo dobra decyzja. Kobieta z krwi i kości ktora kocha dzieci to widać na każdym kroku i autentycznie działa na rzecz rozwoju naszych maluchów. Duża zmiana na plus. Polecam wszystkim serdecznie przedszkole Hobbit!

PAULA
@Zadowolona mama Przedszkolaka

Ja jako były pracownik tego przedszkola zgadzam się z opinią Mrs Gadżet, niestety taka jest prawda dotyczącą dyrektorki. Prawda jest taka że dyrektorka sama pisze o sobie pozytywne opinie zachwalajac siebie pod niebiosa lub nakłania do tego innych ludzi. Nigdy więcej nie chciałabym mieć styczności z tą Panią jak i z tym miejscem.

Alicja3213
@PAULA

Chodzi o p.Aleksandre??

Wojtek
@Alicja3213

pani Aleksandra , pracuje dopiero niecały rok , przyjmowała syna w marcu wtedy była nowa

Ile jest zmian w Przedszkole Niepubliczne hobbit?

Violka

z tego co wiem Panie nauczycielki pracują 6,5 godziny raz mają na 6:30, a raz zamykaja po 17 jakoś

Świetne opinie o przedszkolu, fajna atmosfera i generalnie dobrze się pracuje.

Anita

Idealnie to nigdzie nie jest, może warto zająć się swoimi obowiązkami .

Martyna

Może dyrekcja jest wymagająca i dlatego nie podoba się to pracownikom?

Paula
@Martyna

Z całym szacunkiem proszę mi uwierzyć że nie ma to nic wspólnego z tym że dyrektorka jest wymagająca. Z zewnątrz wszystko wydaje się pięknie ładnie ale nie zrozumie tego ten kto nie wie co tam się dzieje na co dzień.

Hmmm skoro Pani dyrektor jest taka cudowna i wspaniała to dlaczego odeszło tyle Pań. Z jakiś powodów ludzie nie chcą tam pracować. Gdyby wszystko było ok to kadra by się nie zmieniła.

@Karolina

@Karolina Wiele czynników może wpływać na to, że ludzie odchodzą z pracy - a zatem nie należy chyba tego oceniać w ten sposób. Nie wiem do końca, czy piszesz z perspektywy pracownika, czy osoby jakoś inaczej powiązanej z Przedszkolem Niepublicznym hobbit. Zdradzisz nam to?

mama

ja również uważam, że Pani Dyrektor to kobieta na 5. przedszkole, Panie które tu pracują, wyżywienie rewelacja. POLECAM

Dominika

@Anna jesteś zadowolona z Przedszkola Niepublicznego hobbit jako pracownik czy klient? Jeżeli jesteś pracownikiem tego miejsca, to prosiłabym Cię o podzielenie się z innymi użytkownikami forum swoimi doświadczeniami z tym pracodawcą. Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej i jaka atmosfera panuje na co dzień?

A ja jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Polecam :)

pytanie

Dzień dobry, mam małe dziecko i w nowym roku chcę je posłać do Przedszkola , bo skończy 3 latka. Czy może ktoś wie, jakie są zajęcia w Przedszkolu Hobbit i jak długo może być tam dziecko, czy w soboty tez można na trzy godziny dziecko w Przedszkolu zostawić?

nick

Słyszałam , że takie Przedszkole ma dobrą opinię.

Olga Krzemińska

„Przepraszam Panią Dagmarę Pankiewicz-Biela , prowadzącą Niepubliczne Przedszkole Hobbit w Legnicy za zamieszczenie szeregu niepolegających na prawdzie, zniesławiających i narażających na utratę zaufania potrzebnego do prowadzenia wyżej wskazanej działalności, wpisów w portalu społecznościowym www.gowork.pl, w których m.in. podawałam się za jednego z rodziców; Olga Krzemińska.” o.k 2017-05-10 21:31

Wiola

Aż włosy stają na głowie :O długo się zastanawialiśmy, i w końcu wybór padł na KREDKĘ. Teraz widzę, że słusznie - nie możemy powiedzieć złego słowa, dużo zajęć pozalekcyjnych, języki fajnie prowadzone. Lena wraca szczęśliwa, a to dla mnie najważniejsze.

Dominika

@HOLLY, wyjaśnij jednak dlaczego tak negatywnie oceniasz firmę? W twoim wpisie nie pojawiają się takie informacje dlaczego już tam nie pracujesz? Oceniasz tylko innych w dosyć niemiły sposób. Napisz na jakim stanowisku pracowałeś, czy firma organizowała jakieś szkolenia?

współczująca

coś takiego zdaje się nie istnieje.. tak samo jak szacunek do biednych pracowników. Ci to dopiero mają szkołę życia. Nikomu nie życzę tak złego traktowania oraz tak nie wdzięcznej pracy.

e

hej no ja tam uwazm ze w takim miejscu to chyba akurat najważniejsze to jest to jaka pracuje kadra nie wuazacie musza to być jednak ososby kompetente które maja odpwoeidnie wyksztalcenie pedagogiczne i odpowiednie podejście do dzieci taka jest prawda ..

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne hobbit - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedszkole Niepubliczne hobbit?

Kandydaci do pracy w Przedszkole Niepubliczne hobbit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedszkole Niepubliczne hobbit