Opinie o Gemi Concept Sp. z o.o. w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gemi Concept Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gemi Concept Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gemi Concept Sp. z o.o. w Karczew

Witam. szukam pracy jako laborantka i tak w zasadzie tu trafiłam. Kiedyś w komentarzach pisano, że pracownicy nie są zatrudniani. Czy do dziś tak jest? A co z tym projektem, jak do dziś się rozwinął?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Gemi Concept Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis

Gemi Concept nie zatrudnia na chwile obecna pracownikow i nie robi naboru .

Jak długo czekaliście na odzew z Gemi Concept Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Rewizor

Gemi Concept nigdy nie zatrudniało pracownikow ! To spółka do realizacji projektu badawczego , który ma nastąpić . Tak wiec o czym Państwo piszecie ???!!

Aa Nowy wpis
@Rewizor

Może dobrze piszemy, tylko jakimś cudem nastąpiła zmiana nazwy firmy na tej stronie kilka miesięcy temu. Magicznie stało się chwilę po plotkach o tajnym inwestorze. Wcześniejsza nazwa firmy pasowała do charakteru wypowiedzi jakie się tu pojawiły.

Konrad

W dalszym ciągu brak zapłaty za usługę. Zero kontaktu, telefony , emaile firmowe głuche, p. Krzysztof Os..l taki miły na początku a okazał się zwykłym naciągaczem. Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą.

NigdyWiecej
@Konrad

Model pracy właścicieli jest właśnie taki. Do umawiania z firmami świadczącymi różne usługi wysyłani są pracownicy - bo wy lepiej wiecie co potrzeba, a potem to właśnie pracownicy muszą się tłumaczyć dlaczego faktura nie zapłacona. Przy próbie przekazania informacji Prezesowi, że firma X po raz kolejny prosi o zapłatę słyszy się że przecież płacimy, co oni chcą... Również odradzam jakiekolwiek kontrakty z tą firmą czy jako usługodawca czy potencjalny pracownik, szkoda nerwów.

Jerry
@NigdyWiecej

Ostatnio nawet sam prezes dzwonił, by uwiarygodnić zamówienie , ale na przedpłatę 100% nabrał wody w usta i tyle z usługi :-). Kilka lat temu zadziałała windykacja z opcją na koszt dłużnika. I tyle w temacie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gemi Concept Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
Zofia

A swoim pracownikom też nie płacą na czas? Bo widzę że pojawiał się taki problem względem jakichś zobowiązań.

Mela
@Zofia

Oczywiście że nie płacą. Opóźnienia są wielomiesięczne i tak już od -nastu lat co najmniej. Z tego powodu odeszła znaczna część załogi.

Emilia
@Mela

Nie dziwię się im wcale. Ale firma wszystko koniec końców reguluje? Czy trzeba ich ciągac po sądach?

Mela
@Emilia

Kiedyś regulowali. Teraz to nie wiem.

@Emilia

Nie płacą, nie odbierają telefonów, listów poleconych... Zero kontaktu, jedyna opcja to sąd bo po pipie też ignorują wezwania do wypłaty... Jeszcze funkcjonują? Szok

@Ktoś

Serio mają wywalone na pip? Ja myślałam, że oni to jacyś mocarze i firmy muszą się obawiać, a tu tak po prostu można olać temat? . No ale sąd jak już to to pewnie się miesiącami jeszcze będzie ciągnęło, co nie? :/

@Beata

Serio, dostaną kolejne kary ale to chyba ich nie zwrusza. A co lepsze jeśli twoja sprawa trafi do tej samej osoby z pip co niedawno ogarniała inna ich sprawę, to od razu mówią, że zajmą się twoja sprawa, ale polecają od razu do sądu się zgłaszać. Najlepiej grupowo wtedy to zrobić, to szybciej będzie

@Ktoś

czyli odsyłają o tego sądu bo sami wiedzą, że za dużo zrobić jednak nie mogą? I ludzie z reguły decydują się na tego typu rozwiązanie?

@Beata

Widać że nie zdajesz sobie sprawy z bagna w jakim jesteś... Pip nie rozwiąże wszystkich problemów z tym pracodawcą, tylko wyliczy ile danej osobie wiszą kasy za pensję, ekwiwalent za urlop itp itd, a są tez rażące zaniedbania w innych kwestiach, które nie są w zakresie obowiązków pipu, więc dlatego inspektorzy zalecają równolegle zgłoszenie do sądu

@Ktoś

No w sumie racja, teraz rozumiem. Tylko z sądem to chyba taki problem, że sporo może to potrwać wszystko? :/ Można chociaż liczyć, że na 100% przychylnie dla innych by to rozpatrzyli czy niekoniecznie?

@Beata

A dlaczego sąd ma być nieprzychylny? Jeśli jest umowa o pracę, to sprawa jest zero jedynkowa...

@Ktoś

No to różnie niestety bywa, o wielu sytuacjach się słyszało. Czyli już masz w sądzie swoją sprawę ogarniętą?

@Beata

Czy ta firma to jeszcze wogole funkcjonue ? To jedna z pierwszych prywatnych na rynku... Co sie stalo, ze tak kiepsko ? Gdzie zarzad, wlasciviele..Jak mozna tak ludzi traktować. Niepojęte...

Beata

Jedyne co na to Ci mogę odpowiedzieć to, że w krs są aktywni więc jako tako funkcjonują. Co do reszty też właśnie zadaję pytania, bo ciekawa jestem. A Ty po czym oceniasz, że aż tak kiepsko jest, że pytasz?

@Beata

To, ze w krs istnieją to wiem :). Produktow na rynku brak, telefony milczą, z tego co piszesz ludzie bez pensji... Bylem w tej branzy przez kilkanascie lat i nie znam przypadku bankructwa firmy farmaceutycznej i to jeszcze z tradycjami... Smutne...

Konrad

Firma niewiarygodna finansowo, zalega z płatnościami za faktury.

nowa

A ja pracuję przez agencję i jestem bardzo zadowolona, z wynagrodzeniem też nie było problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gemi Concept Sp. z o.o. - Karczew

Gemi Concept Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 36