Opinie o Rocket Marketing w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rocket Marketing. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rocket Marketing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rocket Marketing w Warszawa

Agata Nowy wpis

A to firma robiła coś wbrew prawa ?

Nicole Nowy wpis

Ja akurat pracowałam w firmie(usunięte przez administratora) dluzszy czas ,rowniez zgadzam sie z przedmowcami ze (usunięte przez administratora)nie nadaje sie na pracodawce (usunięte przez administratora)Bez wzgledu na to ktora firme by opisac wniosek jest jeden szkoda czasu i energii na tego typu propozycja szczerze odradzam wszystkim.Wspolczuje wszystkim wspolpracujacym z ta (usunięte przez administratora) przeszlym obecnym i przyszlym.(usunięte przez administratora)Zastanawia mnie jedno dlaczego tacy ludzie podejmija sie prowadzenoa dzialalnosci czy tez zakladania spolki?

Klientopracownik Nowy wpis

Pracowałam dość długo i zgadzam się ze wszystkim... brak słów... (usunięte przez administratora)Błędne koło!

Nick Nowy wpis

coraz ciekawiej się robi. w mojej ocenie sprawnę powinno sie nagłośnić na innch portalach i stronach. zbyt mało ludzi wie o działaniach właścicieli tej firmy, zbyt dużo firm ulega pokusom rozmowy wstępnej

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rocket Marketing? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Potwierdzam w 100% przedmówców. (usunięte przez administratora)pracowałem tam przez pewien czas. Z ciekawszych (usunięte przez administratora) które usłyszymy na rozmowach kwalifikacyjnych od pani (usunięte przez administratora) to to, że firma Rocket Marketing jest firmą niemiecko-polską :D jak się okazało, (usunięte przez administratora)znajomy (usunięte przez administratora) - chyba współwłaściciel firmy - mieszka w Niemczech. A(usunięte przez administratora) opowiada że w Niemczech jest duży oddział który się nie wyrabia z dużą ilością zamówień i przez to otwiera nowy oddział w Polsce. (usunięte przez administratora) Najważniejsze - jeśli ktoś z Was zdecyduje się tam pracować (stanowczo odradzam) to podpiszcie umowę gdzie będą wszelkie szczegóły na temat Waszej współpracy. (usunięte przez administratora)

Jakub

Ciekaw jestem też, czy (usunięte przez administratora) funkcjonuje tak samo prowadząc firmę Epilira - depilacja laserowa Warszawa. Może macie jakieś doświadczenia? :)

Maciej

Potwierdzam przedmówcę i dodam parę słów od siebie. Wszystko co obiecuje ta firma na wstępie rozmów nie ma przełożenia na dalszym etapie realizacji. Mnóstwo obietnic, zapewnień, przechwalania się i nic poza tym. Jak przychodzi co do czego to okazuje się, że mają problem w wieloma prostymi zadaniami do czego oczywiście się nie przyznają i tylko odwlekają terminy. Poziomo obsługi, informowania i opieka na klientem przez wszystkie fazy tworzenia projektu jest na żenująco niskim poziomie. Wymiana informacji między pracownikami bardz słaba lub znikoma. Wieczne ruchy kadrowe uniemożliwiają właściwe opiekę nad klientem, przekaz i dywersyfikacje zadań. Czas oczekiwania na realizację wiecznie się przedłuża. Cena za usługi bardzo wysoka i nieadekwatna. Po otrzymaniu przelewu zapominają o klienecie. Firma przybrała zachowania masowego tworzenia bez dbałości o szczegóły i poszanowania kienta. Podsumowując nie polecam!

sabina

To wszytsko prawda.(usunięte przez administratora)

Nicky

Początkowo wszystko jest ok, z czasem okazuje się że jest do zrobienia za dużo projektów w zbyt krótkim czasie. Klienci z poprzedniego zakończonego projektu dzwonią aby coś na szybko poprawić jak już siedzę nad nowym :/

Adrastea

Hej, :) Ciekawa jestem waszych opinii o pracy w tej firmie. Taka moja natura, że lubię mieć rozeznanie przed podjęciem decyzji. Widziałam w internecie oferty pracy, ale nie mogę znaleźć żadnych informacji o atmosferze, zarobkach, przełożonych itp. Może ktoś kto tam pracuje lub pracował mógłby choć krótko wypowiedzieć się o firmie. Dzięki! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rocket Marketing - Warszawa

Rocket Marketing
1.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Wejnerta 21/23 lok. 8
    02-619 Warszawa