Opinie o Polcyn Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polcyn Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polcyn Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polcyn Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

OMASTA

Witam. Jakis czas temu sie tutaj zatrudniłem. Nie jest żle. atmosfera ok. Warunki pracy całkiem w porzo. Tak tylko napisze. OMASTA

Olga
@OMASTA

To fajnie, że Ci się podoba. A jaką umowę Ci dali na początek i na jaki czas?

Joanna

No widzę że kwestia atmosfery to dyskusyjna tutaj jest. Panowie a jak z zarobkami dla operatora CNC? Dają radę na tle konkurencji?

siekierezada
@Joanna

Myślę że +/- 5 kPLNów jest osiągalne

Jakub
@siekierezada

Na początek takie stawki proponowane czy po jakimś czasie dopiero ?

Aleksandra

Nie mogę uwierzyć w to że każde potknięcie zostanie wykorzystane przeciwko pracownikowi, jeśli je popełni... ??Ciekawe w jaki sposób to się dzieje i w jakim kontekście ??

Gucio

no, skoro Ci tak źle to po co tam siedzisz?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polcyn Sp. z o.o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kluczowy użytkownik SAP FI - Księgowa/y
Josera Polska Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
Bolek

Tak sobie czytam te informacje i czytam i się zastanawiam, czy ktoś specjalnie chce tą firmę oczernić? Bo mam takie wrażenie. Skąd to wiecie, że nie ma nowych maszyn, albo dlaczego są rekrutacje. A w innych firmach nie ma rekrutacji? Rozmawiałem z tym szefem. Zostałem przyjęty. Nie uważam, by tu była zła atmosfera w pracy. Więc skąd wy to wiecie? Dlatego napisałem. To chyba dlatego, że pisze się te wiadomości używając wymyślonych nicków. Administratorze tej strony. Zastanów się czy wszystkie opinie pisane na waszej stronie w taki sposób o jakiejkolwiek firmie są rzetelne. Myli to ludzi potem.

Emilia

W jakim języku odbywa się rekrutacja w Toolproject? Nie widzę nigdzie takiej informacji. Może tutaj ktoś będzie wiedział.

Nieprawda

Czytam przypadkowo co tu jest napisane i jestem zdziwiony. Pracuję w tej firmie i fakt - raz było nieduże opóxnienie w wypłatach, ale jak już tu pracuje tylko raz. Misiu, a Ty nigdzie nie wyjeżdzasz na wakacje? Bo tak piszesz jakby innym nie było wolno. Dla mnie praca jest ok i nie moge narzekac. Za to mamy w firmie miglanców co siedzą wciąz na lewych L-4. A inni musza za nich pracować. Cóż. Takie życie.

Misiu

Szkoda że nie płaci na czas!!

Szok
@Misiu

Na prawdę? To ciekawe. Ja słyszałem że tam dobrze zarabiają, o opóźnieniach pierwsze słyszę.

Musi Pysiu
@Szok

Wypłata do 5go każdego miesiąca tylko na umowie .Grudniowa wypłata zamiast 5go była na 11 go (usunięte przez administratora)Po zebraniu na które odbyło się na prośbę pracowników skrócił przerwę z 20 do 15 minut.Zarobki bez nadgodzin- bieda.Coraz gorzej .Fatalna atmosfera

WoW
@@Misiu

@Misiu Powiedz więcej na temat tej firmy.

Z tego co widzę Toolproject jest profesjonalną narzędziownią z własnym biurem projektowym. Nie widzę nic na temat prowadzonych rekrutacji. To znaczy, że nikogo nie szukają?

Myślę że (usunięte przez administratora)nerwowy i nieprzyjemny dla ludzi głupich. Sam też bym taki pewnie dla nich był. Nie spróbujesz to nie będziesz wiedział.

backspace

Dziwne, 4 gwiazdki a nikt się nie wypowie o firmie. Ja też jestem ciekaw opinii, czy warto tam składać podanie na operatora cnc? Słyszałem że właściciel nerwowy i nieprzyjemny.

Witam, szukam opinii o tej firmie, jak się pracuje jako ślusarz lub operator cnc? Jakie wynagrodzenie i atmosfera we firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polcyn Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Polcyn Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Polcyn Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcyn Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polcyn Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Koszykowa 1
    64-300 Nowy Tomyśl