Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bieruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bieruń

Łódź- Aga

W ogłoszeniu o pracę jest uwzględnione, aby wysłać sms to wtedy oddzwonią- niestety nie robią tego i nie odpisują na wiadomości. Co to za praktyka?

Dzejdzej

Polecam SPM do pracy. Pracuje juz ponad rok i jestem pozytywnie zaskoczony. Firma stosuje polityke informowania pracownikow o wszystkich waznych wydarzeniach, regularnie tez zasiega opinii u pracownikow, na temat tego co dziala dobrze, a co zle, pozniej stara sie poprawiac te obszary, ktore dzialaja slabiej. Regularnie sa wprowadzane rozne usprawnienia.

Pracownik z Grupy

Jestem w szoku- pracuję w Bieruniu od 5 lat i nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem ze strony firmy. SPM to metastabilny i uczciwy pracodawca, wynagrodzenie zawsze otrzymuję w terminie! Do tego FŚS, OK System. Atmosfera pracy bardzo pozytywna. Dużo ciekawych zadań i wyzwań. Mogę tez liczyć na zrozumienie w awaryjnych sytuacjach zdrowotnych i kiedy muszę wziąć opiekę na członka rodziny. Jeśli szukasz stabilnej pracy i znasz swoje cele zawodowe to szczerze polecam pracę tutaj :)

K

Nie rozumiem żalu który jest tutaj wylany. Jestem nowym pracownikiem pracuje ponad miesiąc czasu. Pierwszy dzień dużo informacji ale od początku wszystko wiadomo. Zarobki w porównaniu do poprzedniej firmy sporo wyższe. Spory social mimo pandemii i cięcia kosztów. Ludzie nadzwyczajnie mili i pomocni.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Automatyk Utrzymania Ruchu
Bieruń
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
logo firmy Produkcja foteli samochodowych
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji- operator giętarki
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
hendaleko1965

od 2 lat brak podwyżek, stawka uzależniona od tego ile w polsce wynosi min. krajowa, bo tyle dają.... praca na zepsutych wózkach, nieprzestrzeganie bhp (menager/kierownik chodzi i wyłącza światło), brak słów... jedyny plus to to, że pensja wypłacana na czas

informator
@hendaleko1965

Jeśli chodzi o pieniądze to jest lekki problem. Ja np nie mam ich już gdzie trzymać. Wszystkie wolne walizki i pudełka po butach mam już wyładowane po brzegi banknotami. W zimie trochę tym paliłem w piecu ale teraz zimy słabe a i smog coraz większy więc nie chciałem ryzykować. Obecnie nocami zakopuje te pieniądze po całym województwie ale to ciężki kawałek chleba.

K

zwolniłem się od nich bo chciałem w innej firmie sił spróbować, dostałem się , ale okazała się lipa jakich mało, wszystko nie tak, więc zwiałem i wróciłem do nich na szczęście mieli dla mnie miejsce. ja ich lubię i polecam

Kola

Dobry pracodawca co potwierdza wielu pracowników.

A oto kilka faktów na temat Spm oddział w Bieruniu: -Zarobki marne bo stawka to między 17 a 18 zł brutto na rękę -socjal praktycznie żaden, bo jeżeli 200 zł wczasów pod gruszą dla was fortuna to nie pozdrawiam, dobrze że chociaż ten bon świąteczny jest bo już w ogóle była by straszna kaszana(w tym okresie lubią zapolować na twoją premię aby kasa się zgadzała) -premię zabierają nawet za jeden dzień L4, nawet jeżeli macie chore dziecko, nie ważne że 29 dni byliście w robocie a ostatniego dnia was nie było z powodu choroby. Jeżeli L4 przejdzie na kolejny miesiąc to za ten też tracicie premię -coraz większy (usunięte przez administratora) i stawianie na wyrabianie normy(na magazynie nie produkcji. Możecie sobie to wyobrazić?) -kierownictwo pozostawia wiele do życzenia, jak długo tam pracowałem to jeszcze nikt nic dla mnie nie zalatwił -cała masa wózkowych z długoletnim doświadczeniem się pozwalniała bo nawet złotówki podwyżki dla nich nie było -stan wózków widłowych jak i całej pozostałej infrastruktury woła o pomstę do nieba, niebawem auta ludzie będą tam paleciakami ładować -stołówki nie ma, na całe szczęście chociaż automaty z kawą są i batonami -jedynie za co mogę pochwalić tą firmę to Damian.K z którym jeszcze w miarę można się dogadać Jeżeli mi nie wierzysz to zatrudnij się tam i sam się przekonasz

Oddział Bieruń, magazyn, hala 1. Ja polecam. Nie ma co się oszukiwać, leżeć nie będziecie. Firma cały czas się dość prężnie rozwija, obrót towarem największych klientów w moim oddziale rośnie. Pracy dużo, często zdarzają się nadgodziny, rzecz jasna płatne ekstra. Ciągle trafiają się weekendy (płatne +100%) także jak ktoś ma ochotę trochę dorobić to jest możliwość. Nie ma żadnego problemu z wypłatami . Rotacja ludzi nie jest duża, raczej nie uciekają, Świeżaki jak się nie sprawdza nie mają przedłużonej umowy po miesiącu (choć każdy marudzi, ale z doświadczenia widzę że niezależnie od tego czy w firmie jest lepiej czy gorzej ludzie marudzą) Przerwy po 30min, atmosfera dobra, na hali jeden - świetny Kierownik.

Minion
@Anonim

Piszesz bzdury!!!! Który kierownik jest świetny? Ten z metra cięty???

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wszystko zależy od stanowiska.

Danio

nie ma na co narzekac, bo płacą dobrze, a i wypłacają wszelkie dodatkowe godziny i calkiem fajnie sie koncowo wychodzi. Juz lata tam pracuje i nie wybieram sie nigdzie indziej, bo ciezko teraz o dobra firme, której można zaufać w takich kwestiach finansowych i dodatkowych.. co rusz gdzies czytam że Ci nie dali, Ci zabrali, a tamci to wgl nie szanują nikogo.. Trzeba doceniac tą pracę, którą się ma, bo jest ona naprawde porządna

Mikołaj
@Danio

Chwalisz sobie wysokość zarobków w SPM Poland, możesz podać więcej szczegółów dotyczących wynagrodzenia? Jestem też ciekaw czy firma proponuje od pierwszego dnia umowę o pracę, podziel się proszę tym co wiesz na ten temat.

Lili
@Danio

Warunki nie są złe , praca też nie . Nie ma warunków szkodliwych jest ok, brak hałasu jak na produkcji. Kto pracował przy linii ten wie jaki potrafi być zapierdol- na magazynie to co innego. Brygadziści większość jest w porządku.

Nieznajomy
@Danio

Chyba nie pracowałeś w łodzi na św.teresy jest masakra Łukasz S. ZROBIŁ SOBIE TU PRYWATNY FOLWARK

Były

Z hajsem lipa ale praca nie jest zła i oczywiście jak będziesz tańczyć jak ci zagrają to jesteś okey ale jak będziesz mieć swoje zdanie i nie będziesz się godzić na pewne rzeczy wtedy robią pod górkę Ja już zakończyłem współpracę z SPM ale z tego co wiem od ludzi którzy tam jeszcze pracują to przez ostatnie dwa miesiące zaczęli się zwalniać pracownicy którzy pracują lata Jak to w Spm mówią SPIEPRZAJ PÓKI MOZESZ

marcepan
@Były

A RODZICE dumni?

Byly
@marcepan

Bardzo a ja jeszcze bardziej z nowej pracy która znalazłem za płotem i oczywiście lepiej płatna nie dużo ale lepiej płatna

Joanna

W ostatnim czasie ciężko uzyskać z forum jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat zatrudnienia w SPM Poland (Grupa Sistema Poland). Czy możecie napisać co nowego słychać w firmie? Jak Wam się pracuje teraz?

Hej jak w soboty obowiązkowe są?

Inż

Zarobki jak wszędzie czyli nie jest źle.....można negocjować jak się starasz i jesteś dobry, podwyżki są a nie że się zdarzają -- to plus. Dużo pracy, dużo projektów -- nie jest łatwo, ale można się dużo nauczyć, szczególnie jak chcesz poznać pracę w motoryzacji. Atmosfera bardzo dobra i rekompensuje ilość pracy. Osobiście polecam, ale nie ukrywam, że na nude się nie narzeka:). P.S. Z tego co się orientuję to ogólnie poszukują cały czas inżynierów.

Al
@Inż

Inżynierów rekrutują cały czas - cały czas się firma rozwija i systematycznie przyjmuje do wszystkich działów. Idealne misce na rozpoczęcie kariery i długą jej część. W biurach ludzi jak się przyjmą do pracy to zostają na długo. Stanowczo polecam jeżeli się zastanawiasz. Nie ma tu zastoju, cały czas nowy projekty inwestycje i wyzwania. Jak ktoś chce się rozwijać możliwości ma ogromne.

Mikołaj
@Al

Skoro pracownicy, którzy zostają zatrudnieni przez tego pracodawcę, zostają w firmie na długo to mam przez to rozumieć, że nie dochodzi do sytuacji, gdzie firma z dnia na dzień zwalnia pracownika? To ważna kwestia dla osób, które szukają stabilnego pracodawcy.

zzk
@Inż

Z moich doświadczeń wynika że status absolwenta uczelni na pewno dobrze wygląda w CV, ale poza tym nie wnosi za wiele do Twojego profilu jako pracownika firmy. Zwłaszcza jeśli posiadasz doświadczenie, studia są drugorzędne. Natomiast co do angielskiego - podczas rozmowy przetrzepią Cię ze znajomości, ale nastaw się raczej na luźną rozmowę aniżeli maturę ;). Poziom komunikatywny (mieszanie czasów, kaleczenie gramatyki, używanie prostszych zwrotów) zapewne będą akceptowalne, ale chcąc posiedzieć dłużej w firmie niż 12 miesięcy musisz się dokształcić. Z doświadczenia powiem że samo korespondowanie w j.angielskim rozwija, oczytujesz się, oswajasz z pisownią.

jestem
@zzk

Wizerunkowo firma dołożyła wszelkich starań, żeby wyglądała na najlepsze miejsce do pracy. Na wielki plus zasługuje to, że SPM daje solidne narzędzia do pracy oraz przykłada dużo uwagi jak najszybszemu wprowadzeniu pracowników w świat SD.

@Inż

Jestem zadowolony z pracy, jest możliwość rozwoju i awansu. Firma międzynarodowa więc czasami są potrzebne wyjazdy najczęściej do Włoch. Atmosfera pracy jest bardzo dobra, koledzy z działu są życzliwi, nie ma gonitwy szczurów i donosicielstwa.

M
@K

Ja również polecam firmę, Obecnie masa ciekawych projektów, Niedawno uruchomiona nowa lokalizacja w Mirkowie

Ati

Jak wygląda kwestia premi po tej miesięcznej zleceniowke czy łatwo ją dostać i mieć te 3950 zamiast 3280 podstawy?

Rtoip

Stawka na dziś słaba poniżej innych w okolicy 15 zł brutto co sprawia, że firma ucieka się do machlojek by ściągnąć pracowników. Ordynarne (usunięte przez administratora) i to najlepiej świadczy o firmie.

Rtoip
@Rtoip

Sugeruje SJP na pewno nie jest to ordynarne ale może jak to prawda razić w oczy

Inter
@Rtoip

Możesz nam piękny kawalerze uzasadnić skąd bierzesz takie głupoty? Przy mylnym założeniu że to co piszesz jest prawdą - ozanczołoby to że firma płaci mniej niż minimalna krajowa co jest niemożliwe.

???!!!???

Osobiście uważam ,że firma jest słowna , panuje tu dobry klimat , płaci na czas , wszystko dostajemy bez wielkich trudności , dbają o człowieka , a zarobki małe ( bo zawsze chce się więcej ) ale za to co robię OK , dla tego tu robię .

nowy

witam na jaka stawke godzinową brutto moze liczyc operator wozka widlowego ?

LIK
@nowy

CZY TO prawda że pomniejszyli zarobki o 20% i niedzielę są na umowę zlecenie

Operator wózka
@LIK

Nie nie prawda. Skąd masz takie info?

Gir

Ja pracowałam tam kilka miesięcy i szczerze żałuję że odeszłam. Teraz dopiero mam słabo. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Mam nadzieję że dostane pozytywną opowiedz od kierownika co do powrotu.

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bieruń

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ