Samsic Polska Sp. z o.o.

Opinie o Samsic Polska Sp. z o.o.

Alex

Pracując w tej firmie już ponad 5 lat z pewnością mogę powiedzieć że Samsic jest porządna firmą zatrudniającą cudzoziemców do pracy. Miałem sporo problemów z integracja w pracy,i w ogole w Polsce ale opieka i pomoc lidera i koordynatora ciągle dawali mi niesamowite zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju. Ciągle czułem się potrzebnym w pracy,czulem się częścią wielkiego zespołu. Spędzamy w pracy sporo godzin,czasami dochodziło i do 280 ale nigdy bym nie powiedział że mam dość zespołu z którym pracuję. Miła organizacja pracy,szybka pomóc w tematach związanych z legalizacja pobytu,bardzo dobre relacje między pracownikami a koordynatorem,to wszystko co może i codziennie oferuje Samsic swoim pracownikom. Jeśli praca to tylko Samsic!Pozdrowienia z Rudy Śląskiej DC 19

Dmitriy

Polecam , ile lat robię wszystko mnie pasuję, nigdy nie było żadnych problemów, a jak coś się stanie firma to szybko ogarnie

Julia

Pracuje w firmie już 7 lat. Jak i u każdego pracodawcy są minusy i plusy. Ja mam więcej dobrego i pozytywnego pod czas swojej pracy w firmie: - wyplata zawsze na czas( zawsze taka jak ma być); - warunki w prace(na magazynie) byli dobre; - wszystkie problemy byli szybko załatwiane; - jeżeli potrzebowała pomocy w jakichś pytaniach, zawsze mogla liczyć na swojego koordynatora; - Dobre warunki mieszkaniowe; - chorobowe na umowie zlecenia( w niektórych firmach nawet nie proponują). Minusy jakie byli, byli male i nie ważne...

@Julia

Cześć. Dzięki za info. Możesz jeszcze doprecyzować?: - jaką teraz płacą stawkę godzinową (bo rozumiem, że jest to zlecenie?)? - czy dużo ręcznego dźwigania, ile przerwy? - jakie problemy tu występują? I na koniec, jakie są te minusy? Bo coś, co dla Ciebie jest mało istotne, może mieć duże znaczenie dla innych osób. Z góry dzięki za odpowiedź! :)

@L

Працюючи на різних фірмах , зрозуміла, що Samsic - чудова агенція! Зручне та гарне місце проживання, виплата заробітньої плати вчасна , ставлення до працівників хороше , рекомендую!

Samsic Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ Specjalistka ds. rekrutacji z językiem ukraińskim/rosyjskim. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Czy w Samsic Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Vita

Працювала від багатьох агенцій і є з чим порівняти, агенцією SAMSIC повністю задоволена. Ставлення до співробітників хороше, ввічливе. Надають хороше і комфортне житло недалеко від роботи, що дуже зручно Виплата заробітної плати завжди приходить без затримок і за всі відпрацьовані години. Для співробітників є можливість карʼєрного зростання, що дає нам більше мотивації працювати краще.

Kamila

Specjalistka ds. zatrudnienia cudzoziemców po jakim czasie może już pracować zdalnie? Bo w ogłoszeniu zapewniają, że jest taka opcja po przejściu okresu próbnego, ale nie napisali, ile on dokładnie trwa. Właśnie przez tę opcję pracy z domu się zainteresowałam ogłoszeniem, nie ukrywam.

Roman

Jeśli ktoś szuka zatrudnienia w tej firmie musi liczyć sie z tym, że to nie jest firma na której zależy na pracowniku. Mało płacą, trzeba kontrolować przelewy, ale są terminowe. Zakres obowiązków nie jest szanowany. Generalnie panuje samowolka. Trudno o otrzymanie odpowiedzi na zadane pytanie. Do potencjalnych pracowników niższego szczebla - Zapomnijcie o jakichkolwiek premiach. Zapomnijcie o tym, ze firma wręczy drobny upominek z okazji świąt, założą budżet na wyjścia zespołowe, rozpatrzą prośbę o podwyżkę, czy zaoferują benefity, bo to wszystko dostępne jest tylko dla wybranych pracowników niezależnie od czasu i stażu pracy. Ja zakończył współpracę, bo są najzwyczajniej w świecie lepsze firmy od tej.

Aleksandra
@Roman

Mało to ile jak można wiedzieć? Po co konkrolować te przelewy, zdażają się jakieś pomyłki?

Obecny pracownik Samsic centra
@Roman

Nie zgodzę się z kilkoma punktami. Wypłata zawsze na czas, nigdy nie było problemu, że za mało. Wigilia firmowa i drobny upominek świąteczny co roku. Wyjścia integracyjne finansowane przez zarząd i wyjazdowa coroczna konferencja nie tylko dla wyższego szczebla (kierowników czy dyrektorów) też są. Pakiet sportowy czy opieka medyczna jest, więc benefity także są obecne w Samsic Polska, niezależnie od stażu.

Wiktoria
@Obecny pracownik Samsic centra

ta konferencja zaciekawiła. czyli każdy z firmy na nią jedzie? jak to jest zorganizowane tak właściwie? Co do wyjść integracyjnych to jak ludzie ostatnio się wobec nich zorganizowali?

Cel.
@Obecny pracownik Samsic centra

No niewiem kto dostaje te upominki świąteczne. A z wypłato to okej ale ile razy się zdarzyło że zamało albo zadużo i potem ściągali ci z wypłaty nastepnej. Upominki dla ludzi z biur tak samo wigilię i wyjazdy nie dla ludzi zwykłych .

CO KA MOGĘ - Sp. zoo.
@Obecny pracownik Samsic centra

Dla kogo te benefity i reszta? Nie dla wszystkich pracowników. (usunięte przez administratora) i maksymalne wyciskanie oraz wygórowane wymagania za marne grosze. (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w Samsic Polska Sp. z o.o.?

Zawiedziony

Firma woli zatrudnić Ukraincow i dac zarobić zarabiają więcej niż Polacy w swoim kraju Dostali dotacje z Tarcz od państwa . lepiej dac Ukraincow i zarobić i Polakowi w swoim państwie (usunięte przez administratora)

Wacek
@Zawiedziony

A oni i tak lekceważą wszelkie regulaminy i BHP. Są bezczelni, aroganccy chodzą w kratkę.

Stefan

Czy pracujesz tutaj i orientujesz się, ile da się zarobić? I w jaki sposób można tu dorabiać, jakieś dodatkowo płatne nadgodziny, czy premie?

Pracownik samsica
@Stefan

"Dodatkowo płatne" oraz "premie" to są obce słowa w tej firmie. Jeśli chciałby Pan, żeby doceniono Pana pracę, to proszę szukać innej firmy. Tutaj się tylko wymaga maksimum i płaci minimum.

Pracownik samsica

Szkoda słów, żeby opisać jak firma funkcjonuje. Cięcie kosztów na pracownikach, którzy i tak zarabiają już najniższą krajową. Absolutnie żadnych możliwości rozwoju nie ma w tej firmie. Osoby na stanowiskach kierowniczych zmieniają dobrze działające rzeczy, tylko po to, żeby pokazać, że się robi cokolwiek. Nie polecam absolutnie, szkoda nerwów i zdrowia. Jest to typowa firma, która pracownikami się nie przejmuje w ogóle, a to pracownicy tutaj są twarzą samsica. Dla firmy pokazać minimalny szacunek w stosunku do pracownika to jest święto narodowe.

Stefan

Zastanowiłeś się dwa razy robiąc takie porównanie? Bo jeśli tak, to mam nadzieję, że masz mocne argumenty? Firma na swej stronie pisze, że jej największym atutem są pracownicy. Jak w praktyce daje wyraz temu stwierdzeniu?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Samsic Polska Sp. z o.o.?

Na żadne. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) konfidentura i łamanie praw pracowniczych.

Ciekawy

Jakiś przykład? Chętnie przycupne

Pracownik <3

Wszystko spoko na początku, Potem rozmywa Ci się Twoje stanowisko bo robisz wszystko i nie wiesz co robić w końcu. Wszystko jest ważne, coraz więcej zadań. Zarobki średnie bardzo. Firma ma 10000 pomysłów > realizacja z nich 0, Ludzie bardzo mili :)

Wacek
@Pracownik <3

Mili jak wywrotka skuterem w pokrzywy.

Zostaw merytoryczną opinię o Samsic Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Samsic Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Samsic Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsic Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Samsic Polska Sp. z o.o.