Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim

Sosnowiec
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Do naszego zespołu poszukujemy Lidera magazynu z j. hiszpańskim do miejscowości Sosnowiec ul. Logistyczna 1.

Obowiązki

  • kontrola poprawności przebiegu procesów,
  • praca w procesie magazynowym,
  • kontrola stosowanie w praktyce przepisów i zasad bhp,
  • reagowanie na nieprawidłowości,
  • sporządzanie dokumentacji i raportów,
  • szkolenia pracowników i wdrażanie w nowe obowiązki,
  • wsparcie pracowników hiszpańskojęzycznych w zrozumieniu codziennych obowiązków,
  • codzienna praca w języku hiszpańskim.

Wymagania

  • dobrą znajomość języka hiszpańskiego- warunek konieczny,
  • gotowość do pracy na trzy zmiany.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • codzienną prace w języku hiszpańskim,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1