Opinie o Facet24 (Multimon-Polska) w Żary

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MULTIMON-POLSKA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MULTIMON-POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIMON-POLSKA w Żary

Kaczka 96

Tragiczna firma,brak szacunku do pracowników, strata czasu na zatrudnienie się w tym biurze

Aneta
@Łysy

Dla jasności, czyli pierwsza umowa jest tu zawierana na okres 3 miesięcy? Dużo tu komentarzy o braku możliwości wdrożenia w tym okresie - ogólnie często zdarza się tak, że umowa nie zostaje przedłużona? Ktoś może wie czy stawka początkowa po tym okresie próbnym wzrasta?

@monter Nowy wpis

jezeli chodzi o mnie to stawki wzrosly. Nie jest najgorzej. Dadatkowo dostajemy premie do 1000 PLN. Jezeli ktos z nowych chce merytorycznej odpowiedzi nt pracy/ zapraszam.

Roma Nowy wpis
@@monter

Ja bym miała pytania odnośnie (usunięte przez administratora) asystentki projektanta instalacji tryskaczowych, bo 7 miesięcy temu firma opublikowała ofertę i chciałabym spróbować aplikować mimo nieaktywnego ogłoszenia. Akurat nie wiem czy na tym etacie spodziewać się premii, bo nic oprócz podstawy wynagrodzenia w ogłoszeniu nie piszą? Dają elastyczny czas (usunięte przez administratora) ale jak możesz to napisz co dokładnie to znaczy.

Administrator Nowy wpis

MULTIMON-POLSKA szuka kogoś na to stanowisko Monter. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Nowy wpis

Już kilka miesięcy temu była oferta na kosztorysanta, nie wiem czy już po tej rekrutacji? Ale pamiętam, że wymagali języka obcego, pytanie czy trzeba dobrze znać tak samo w mowie jak i w piśmie czy tylko pisanie wystarczy?

@Kaczka 96

Również pracowałem w tej firmie, obiecano mi złote góry, ale oczywiście wyszło tak, że kierownik ,który miał mnie wprowadzić do firmy przez miesiąc nic nie przekazał, następny miesiąc wyglądał podobnie z drobnymi zadaniami zero konkretów, a w ostatnim miesiącu dostałem wypowiedzenie. Odradzam każdemu nawet myślenie o tej firmie, czy to w kontekście zakupowym czy pracowniczym. TRAGEDIA TRAGEDIA TRAGEDIA !!!

Kierownik jakiego działu?

Stokrotka
@Łysy

W jakim dziale miało to miejsce? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na asystenta projektanta i czytając tą opinię czuję się zniesmaczona. Z góry dziękuję za informację

Tokay
@Stokrotka

Na budowie. O biurze praktycznie nikt się nie wypowiada.

@Stokrotka

Witam, Zalezy do jakiego działu, jako były pracownik biura nie polecam, ludzie sie tam zmieniają średnio co 3 miesiace

Karol
@Kaczka 96

Jaki Twoim zdaniem jest tego powód? I jak to się odbywa, firma nie przedłuża współpracy poza 3 m-ce, czy ludzie rezygnują?

@Karol

ludzie rezygnują, brak możliwości rozwoju

Stokrotka
@Kaczka 96

O jakim rozwoju mówisz podczas 3 miesięcznego okresu próbnego, bo chyba o to Tobie chodzi? Instalacja tryskaczowa pominięta jest na studiach, więc zakładam, że świeży pracownik uczy się od podstaw. Myślę, że po opanowaniu podstaw dopiero można myśleć o rozwoju.

@Stokrotka

Nie mówię, tylko o okresie próbnym, ludzie zwalniają się gdy widzą że po przyjściu do tej firmy są (usunięte przez administratora) niż do niej przyszli, okres próbny po prostu pokazuje jakie (usunięte przez administratora) tam pracują.

@Stokrotka

Oczywiście że po tym okresie powinno się dopiero zaczynać rozwój, ale niestety człowiek przedstawiający podstawy, które trzeba było ogarnąć, średnio się nadawał do tej roli. Sam się gubił w tym co mówi, a potem wymagał żeby coś było wykonane jak trzeba, już nie wspomnę o błędnych informacjach przekazywanych dalej.

Aneta
@Łysy

Czy rekrutacja na stanowisko Asystent / Asystentka projektanta instalacji tryskaczowych w firmie MULTIMON-POLSKA odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jak wygląda sytuacja z pakietem medycznym w Facet24 (Multimon-Polska)? Można dołączyć członków rodziny?

Łysy

Pewnie można, na jakie stanowisko startujesz ?

Szybki Jimmy 66
@Łysy

Jak dział elektryczny to sobie odpuść kierownik sam się (usunięte przez administratora) zna, i w dodatku jeszcze wiedzy nie umie przekazać, nawet dobrze nie wie gdzie ma umowy z poszczególnymi firmami Pzdr dan

Iza
@Szybki Jimmy 66

To jest jakiś bałagan tutaj? Jak wygląda wdrożenie świeżaka do pracy, są zapewniane szkolenia? Oprócz chaosu w tym dziale coś jeszcze nie gra?

Szybki Jimmy 66
@Iza

W zasadzie wprowadzenia to nawet nie ma, robisz wszystko i nic, na początku robi się oferty czy rozliczenia z usługi, dopiero po rozliczeniu kilku usług dowiedziałem się łaskawie że mamy umowę z kimś, a na pytanie do przełożonego gdzie umowa jest odpowiedział nie wiem. Przekazywanie błędnych informacji, a później obwinianie pracowników, czy też interpretacja e-mailu co było hitem, na pytanie czy kierownik zacznie mnie uczyć usłyszałem odpowiedź : Ja się sam muisiałem uczyć to ja też

Paulina

a te osoby, które wspominasz to co takiego robiły, że tych klientów udawało im się tak zadowolić? Pytanie także odnośnie tej drugiej kwestii, bo o ile jest prawdziwa to skąd bierze się tak duża tolerancja?

Jacek

Począwszy od biura A skończywszy na robolach, jedną wielką patologia.Wy się lepiej zajmijcie czyszczeniem toitoi na budowie bo tylko to najlepiej wam wychodzi.

Paulina

Aha... czyli co, widoczny jest teraz jakiś spadek zainteresowania firmą przez samych klientów, że ten upadek przytaczasz? odbija się to teraz na kondycji firmy lub wynagrodzeniach?

Zygzak McQueen

Witam, Jako były pracownik multimon mogę stwierdzić jedno brak jakiejkolwiek wdrożenia do pracy, odejmowanie 1h z wymiaru godzin czyli aby przepracować 10h musisz pracować 11h a odejmowana godzina to przerwa rzekomo w dodatku bezpłatna, kierownictwo samo nie ma pojęcia co i jak chce wykonać, może nie w każdym dziale tak jest tak było w moim przypadku

Nie polecam , tak zwani montaży przyjechali po spożyciu środków odurzających. Z ustaleń między innymi firmami dowiedziałam się że to już się zdarzało.

Robert

Panie Rafale oprócz sfustrowanych pracowników którzy narzekają na wiele rzeczy ,są jeszcze podwykonawcy którzy nie zawsze są docenieni w kwestii finansowej gdy przychodzi czas rozliczenia.Jeszcze nie zdarzyło się by faktury przeszły bez korekty.Zawsze coś...A jeśli chodzi o Ł L to miałem nieprzyjemności być z nim na budowie i co nie co wiem na jego temat,może niektóre opinie o nim są delikatnie pisząc przesadzone ale Pan również nie jest bez winy.Zglaszane problemy pozostawiacie nie rozwiązane. I ten impertynent nie bedzie mnie uczyc roboty siedząc na wytrzeszczu a skoro Pan go tak broni to znaczy ze tez ma w tym interes.Moge powiedzieć wam wszystkim prosto w oczy co myślę.Akurat takich (usunięte przez administratora)się nie boję.A waszą historia 18letnia to naszakrew ,pot i łzy.Nie waszą,bo nie Wy dbacie o prestiż firmy tylko my zwykli pracownicy których na codzień nie dostrzegacie.My nie bierzemy łapówek za spapraną robotę,tylko musimy za...pieprzyć by te kuchy poprawić.Prosze to przemyśleć bo problem tkwi w zarządzaniu co widać na pierwszy rzut oka.

Roman Zieliński

A co Pan powie na temat mobbingu?Zna Pan takie dłuuugie słowo.????Otóż oświadczam że zaczynam skompletować dokumenty aby ukrucić takie praktyki.Mam takie dowody które obnażą wasze faszystowskie metody zarządzania.Dlugo czekałem na tą chwilę al3 w końcu nadeszła.Ciekawy jestem Pańskiego oświadczenia w tej sprawie.

Rafal
@Robert

Nigdy nie odsyłamy faktury bez powód! Mamy jedną z najlepszych opinii co do płatności faktur. Podwykonawcy niestety nauczyli się, ze wszystko im się należy i już. Nie wiem dokładnie kim Pan jest bo znowu anonim, ale mamy dożo podwykonawców którzy nie narzekają. A co do tego, ze to tylko Wasza zasługa to się Pan myli...zasługa jest wszystkich - nawet tej Pani która co wtorek sprząta nasze biuro. Przypisywanie sobie sukcesu świadczy o Panu. Pozostawię to bez komentarza. A jeżeli chodzi o łapówki, to apeluje zgłoszenia się na prokuraturę bo zatajanie przestępstwa grozi również odpowiedzialnością karna. W innym przypadku proszę uważać co Pan pisze. Pomimo, ze jest to anonimowe, to adres ip z którego Pan pisze jest do zlokalizowania. P.S. Czekamy jeszcze na tą wiadomość prosto w oczy. Obiecał Pan.

Pracownik b.

Dziękuję , pozdrawiam wszystkich pracowników Multimon.

Pracownik bart.

Pytam bo dobry pracownik.Ok.

L

A dlaczego to pytanie?

Y

A na pewno?

A po czym to stwierdzasz ogólnie?

matcin 6 zlecen

ja nie mam do nich pretensji wszystko zaplacili no mozeeeee z wyjatkiem radomia galeria ale to bylo 7 me byc moze to wina kierownika , wlasciwie jestem pewien do firmy nie mam nic

Nie polecam tej firmy sami państwo widzicie po komentarzach jakie tu jest kolesiostwo. Nie ma z kim normalnie czego kolwiek ustalić ani z kierownictwem ani z dyrekcją. Wykorzystują i zastraszają ludzi pracują po 12 godzin albo i więcej dziennie oraz weekendy. Odpisują 1 godzinę dziennie na przerwy co Polski kodeks pracy nie przewiduje takiego czegoś. Sami nikogo jeszcze nie zwolnili bo się boją konsekwencji kodeksu pracy. Nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy tylko tyle ile przepracowałeś godzin w miesiącu tyle masz wypłaty. Na rozmowach obiecują złote góry A później pół tego nie ma szczycą się tym że dadzą ci nowy samochód do jeżdżenia a że wykorzystają do pracy to już nie. Pracowałem w tej firmie to wiem co jest.

Tom
@Marek

Marek odezwij się właśnie tam chcem pracować

Faktycznie tak ciezka praca?

wojtek
@Adam

Zamierzasz pracować ? jakie stanowisko

S.P.

Ocho.Zapytaj reszty pracowników czy mają takie samo zdanie,czy może odmienne.I oby uszy ci nie spuchły. (usunięte przez administratora)I wydaje mi się że większość tak sądzi.

Ola
@S.P.

....to aż taki zły??? Każdy z nas ma jakieś wady.W pracy jeśli jest coś nie tak to trzeba uśiąść i porozmawiać o tym.... co jest nie tak?:):)

Ola
@S.P.

Ale dla kobiet jest miły ...no w moim towarzystwie był kulturalny itd :):)

Asia

A propo no chyba że nie wiesz co to są stringi ? Moje mają dwa paseczki a trzeci ....:):);

Pracuje w Multimon on a z tego co wiem Miszka w Maszewo Lęborskie

T

Skoro Cię ruszyło to znaczy że jest w tym odrobiną prawdy,stringi to Ty nie widziałaś od komunii,teraz jesteś stara i brzydka więc daruj sobie Asiu bo mnie nawet nago nie podniecasz chyba że założysz maskę Bin Ladena.????

Ty już na wszystko jesteś za stara. Nawet szpachle na gębie już się tak nie trzyma jak 40 lat temu.spojrz w lustro i przestań się okłamywac.

@T

.... czyżby Tomek! A może to ty Łukasz Lewiński ? Lubi oj lubi już nienapiszę co?? Nogi !!! A kto by ci się pokazał !!? Buraku niezasługujesz na to !! Spójrz na siebie jak wyglądasz duży brzuch żółte zęby lub ich brak!! Grzybica paznokci stóp a to poniżej flak wspomagany koksem lub wiagrą..... pomimo tego i tak flak .Więc spójrz na siebie Knurze bo knur jest jeden TO TY!!!!!

T

Wy wszyskie jesteście Vanessy albo Marion,haha.a w głowie przeciąg zresztą tam niżej też.haha wiadomo od czego.

T

Ja mam zonę a ty alfonsa.wiec i tak jestem do przodu.A jaki jest twój pseudonim artystyczny-wioletta?

Vanessa

Koronowirus panuje a wy takie (usunięte przez administratora) wypisujcie !! I to takie że czy na stronie o pracy w Multimon chyba Państwu pomyliły się strony w internecie to niestrona randkowy Drodzy Państwo?.Piszcie o pracy w Multimon a nie takie świństwa?!. A chciałam zaznaczyć wypowiedź Pana na tej stronie gdzie niepiwinno mieć miejsca.? Proszę o szacunek kobiet poza pracą ,lub w pracy MULTIMON , nieznacznie jakiego ta Pani będzie wieku. Pozdrawiam.

T

Wystarczy że czuję.a poza tym szneka w kubeł bo klienci nie przyjdą ,chodzący zarazku

T

Przecież normalni ludzie tu nie pracują,każdy ma ubytek na umyśle,skoro godzi się na takie warunki i wyszczekane Mućki za biurkiem.

@T

Żonę która notorycznie zdradzasz posuwając inne w aucie wstyd i hańba.A tak apropo dla twojej wiadomości czysy niewolnictwa się skończyły! I nikt nie ma Alfonsa ! Nie znasz tematu więc się niewypowiadaj .Ja pracuję w salonie masarzu baz usług erotycznych ,i jestem po szkole dyplomowaną masarzystką.Więc o czym ty wieśniaku piszesz!? Nie wiesz to nie pisz! Widzisz nawet nie wiesz z kim piszesz już tracisz rozeznanie w terenie?! Ha ha ha .Violetta??? A może Bernadeta?? Ha ha oj Tomku ??Widać że bzykasz chyba wszystko co się rusza .:):):)

@Asia

Dyplomowana masażystka bo pęknę.szlifujesz gałe aż piszczy,zresztą w obecnej chwili tylko to Ci zostało.

T

Jak otworzą szkołę to sugeruje abyś zapisała się na wieczorówkę by podszkolić swoją ortografię,bo jest blada jak twoja uroda.

T

A co straszysz mnie?szybko sprowadzę cie na ziemie wiec nie pyskuj.

@T

Pracuje w Multimon na wyjazdach co robicie??! Żona w domu a Wy do agencji towarzyskich np.Wrocław i nie tylko ty BURAKU nawet nie wiesz kto Ci wrzucił majtki do auta ...tyle tych dziwek przeleciałeś że tracisz rozeznanie w terenie.Pracuje ciężko w Multimon chyba na dziwkach w lesie w służbowym aucie z napisem Multikino z gaciami i spermą na przodzie.Ha ha ha ha ha

T

Uważaj bo ci żyłka pęknie,miss multimonu,a jeśli nawet jeżdżę na panienki to tylko dlatego że jak patrzę na Ciebie to zaczynam powątpiewać w teorie ewolucji Darwina.

T

(usunięte przez administratora)Twoje prawo to siedzieć grzecznie na (usunięte przez administratora) wykonywać polecenia.Licz dobrze faktury nawet te pochowane.nie żryj w pracy i nie obgaduj innych.Bo twoja kadencja w firmie szybko si3 skończy.

T

Możesz mi skoczyć przebrzydły diable,haha za krótka jesteś żeby mi takie strachy wciskać.

T

Wydaje mi się czy w tym momencie opisałaś swojego faceta,to twoje marzenie czy rzeczywistosc.Twoje wypociny są tak kiepskie jak twoja uroda.Jednakże chetni3 się z Tobą umówię skororoeszta samców cie olewa.tylko nie wyskocz z ceną za usługę

T

Asiu.ani lifting ani Botoks już nic nie zdziałają jeśli wygląd przypomina szympansy w toalecie.Drogie kremy,cienie i szpachel nie kryją twych niedoskonałości,nawet tych pod kiecką,ale zawsze możesz poprosić to wymaluję Cię czerwoną farbą do rur,może komuś będziesz przypominać kobietę bo mi napewno nie.

L

Jak myślisz

Zenek

Mimo że opinie wielu pracowników bądź byłych..są porażające,przyznam że większość to prawda.Mimo 12 godzin które pracujemy,zdarzają się nocki które w żaden sposób nie są naliczane jako godziny nocne.W tym wiedzie prym szuja baska,za porozumieniem z pseudo kierowniczyną jacykowem,oszukuje ludzi przez podwójną księgowość,jest to do udowodnienia ,bo zbieram bilety z bramek.A co robiłem o 3.30 na Katowicach?Nikomu Nie polecę tej firmy mimo że już kilka osób mnie pytała.Nie chce mieć na sumieniu,robotników przymusowych.A ten nierób w żaden sposób ci nie poradzi,tak jak tzw.goscinne jelito p.sylwus,który szantażem wysyła Cię na drugi koniec kraju żeby wymienić uszczelkę która technik może sam wymienić,tylko po to aby zgarnąć ciężki szmal za wyjazd.Żenada i wstyd dla kierownictwa za takie postępowanie.

Krystyna
@Zenek

Dzięki za opinię, jest bardzo pomocna. Dobrze zrozumiałam, że nie dostajecie w Multimon dodatku za pracę w nocy? Zgłaszałeś to do działu HR?

Ben

Kiedy będzie wydanie książki z opiniami o Multimonie? Fajnie się czyta, dużo treści i zaskakujących wątków. Kawał historii. Dużo ludzi, dużo zdrowia tam zostawiło... Pozdrawiam te negatywne i pozytywne postaci.

Marko

Po co tak nażekacie ja pracowałem w firmie 6lat.Owszem praca w delegacji jako monter nie należy do lekkiej pracy ale każdy powinien o tym wiedzieć.Pozdrawiam

taki sobie

Sądząc po wpisie,to zgaduje że jesteś pewny siebie ale niestety tak nie jest!Racja i prawo są po stronie pracowników.O tym mówi kodeks pracy a skoro masz problem ze zrozumieniem tekstu to radze zwrócić się o pomoc do logopedy.

szczery do bólu

Jesteś przy korycie to ci dobrze co?Pilnuj swoich majstrów bo nie są tacy idealni jak ci się wydaje.żule i kombinatorzy-tylko to mi się nasuwa na język.

Dj

Jeśli fakt dostania termosu ma zawazyc nad pozostaniem pracownikiem firmy to niezle;)

H.e.j.

Ooo widzę że znalazłeś czas na Wikipedię.

Nie ma najmniejszego sensu wdawanie się w takie właśnie dyskusje. Od Twojego ostatniego posta minęło już kilka miesięcy, ale może nadal tu czasami zaglądasz. Może wiesz, czy firma MULTIMON-POLSKA planuje jeszcze przed Świętami przeprowadzenie rekrutacji?

Zwykły robol

Pracujemy bo taka nędza w tym kraju jest A takie (usunięte przez administratora) w dalszym ciągu są przy korycie.rusz cztery litery i zajmij się tym co trzeba potem pogadamy nierobie bez szkoły i wykształcenia.

Słyszałem że już po cichu szukają kogoś na twoje miejsce,wstyd żeby pomocnik spawacza rządził firma,więc lepiej (usunięte przez administratora)na szparagi lub do Niemiec na ogórki bo niedługo dostaniesz kopa z takim hukiem że ci się z gaci zakurzy.

Jurek

W słowniku wyrazów brzydkich nie ma na Ciebie określenia,Ty..... w okularach A,la jacyków

zwolniony

panie Włodku za P Gdański nikt pani nie wybaczy a w szczególności jeśli o mobink.Jak to mówią ręka rękę myje.Pan Kot ma nasze oświadczenie na piśmie co z mim zrobi jego wola .Odeszlismy ponieważ ta firma to jest jeden wielki szantaz

xxx

(usunięte przez administratora)nie płacą podwykonawcą za wykonane prace,(usunięte przez administratora) Nie polecam 1,2,3 itd faktura zapłacona a ostatniej nie wypłacą bo muszą mieć coś do podziału miedzy siebie, dyrekcja ich wspiera w tym . Brak słów ale jest to już nie długo,, odpowiednie instytucje biorą się pomału za nich więc to tylko chwila.

@xxx

Wszelkie potrącenia, zatrzymania itd., wynikają z braku odbioru wykonanych prac czy usterek, czasami z wykonawstwa zastępczego. Na pewno podwykonawca otrzymał informację o tym, dlaczego faktura nie została opłacona. Nigdy nie jest to tajne, wystarczy dopytać. Sam Pan napisał, że wszystko jest opłacane, a zwykle z ostatnią fakturą jest inaczej. Więc zarzut pt. "Nie płacą podwykonawcom za wykonane prace" jest bezzasadny. Powód zatrzymań opisałam wyżej. Takie są najczęstsze. Nie znam tego konkretnego przypadku, ze względu na odwagę autora jedynie pod osłoną anonimowości.

@Karolina

Popieram Panie Marku tak jest w rzeczywistości jak Pan opisuje.

Romek
@Karolina

Przecież włodzio wszystkich dyma,żąda haracz za pracę,to jego sposób na życie,przy okazji utnie coś z wynagrodzwmia,celowo by bylo sie czym dziwlic.No bo skąd miałby na Q7.z pensji spawacza nie wyrobisz.A podwykonawców zawsze można zastraszyć,

Karol

To właśnie ta banda rozwaliła tę firmę na czele z tym ... ..putinem,zbieranina drobnych żulików ,fachowców od wózka z tlenem, następnym razem nic mi nie tłumacz bo zielonego pojęcia nie masz o robocie,a pierdzenie w stołek w baraku nie powinno być płatne.Od teraz będę robić ci zdjęcia i wszystko opisywać na forum co robiłeś,żeby inni wiedzieli(zresztą już dawno wiedzą)jaki z Ciebie lojalny pracownik firmy.

Juhuhuhu.

Ale to raczej nie jest praca dla kobiet. Chyba że,na stanowisko biurowe bądź co najbardziej poszukiwane stanowisko kierownika budowy że nie wspomnę o znajomości instalacji tryskaczowej .Fachowca z grande cohones. Nie jak te obecne.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIMON-POLSKA - Żary

• Jak się pracuje w MULTIMON-POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIMON-POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIMON-POLSKA?

MULTIMON-POLSKA
2.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Gospodarcza 17
    68-200 Żary