Opinie o D.P.S w Wielka Nieszawka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy D.P.S. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w D.P.S na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D.P.S w Wielka Nieszawka

Czy w D.P.S wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak, są wypłacane.

Justyna

Opieka na dobrym poziomie czysto personel kulturalny fakt za mało opiekunów . Jedzenie z tego co zauważyłam różnorodne i smaczne.Placówka zarzadzana bardzo dobrze!

@Justyna

Zdecydowanie się zgadzam. DPS to nie pensjonat ani hotel. Aby wyrobić sobie zdanie myślę, że trzeba mieć porównanie do innych domów. Personel to tylko ludzie i czasami nieuprzejmość spotyka się z takim samym zachowaniem. Czystość to nie zawsze tylko zasługa czy wina pracowników. Są dwie strony ta co sprząta i ta co brudzi i bałagani. Jedni słabo i niedokładnie sprzątają inni mocni i często brudzą. We własnym domu jeżeli myje się podłogę to domownicy czekają aż wyschnie tutaj nikt, no może prawie nikt nie zważa na pracę. Co do jedzenia to ocena subiektywna.

Czy w firmie D.P.S są regularne szkolenia pracownicze?

ars Nowy wpis

Tak. Każdy jest szkolony. CUW tego pilnuje, gdyż zgodnie z umową (Centrum Usług Wspólnych Powiatu Toruńskiego w Browinie) prowadzi obsługę BHP i p.poż.

ono

No wiesci się niosą..pracowało sie tam...noto niech pani Ewa i Danka lenie śmierdzące ruszą w pieluchy ..i podłogi zmyją ...a może też leniwe pigułki nic nie umiejące pomogą. .praca tam to dramat.nie polecam.

Fx
@ono

Jak pracodawca pozbywa się złego pracownika to nie ma co liczyć na pozytywne oceny z jego strony. Szkoda tylko ze zabrakło odwagi do przedstawienia się .

@ono

Cóż.......... nie jest fair gdy się piszę jako były pracownik który nie wykonywał swojej pracy jak należy. Wszyscy wiemy która z Pań to napisała, a że miała cięty język to nadal jest rozgoryczona. Pozdrawiam Panią.

Izabela

Wiesz kto to napisał bo jesteś pracownikiem? Fajnie by było dowiedzieć się jakie są rzeczywiste warunki pracy może ty się wypowiesz? Może podasz jaka jest stawka?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie D.P.S? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy w D.P.S zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Katarzyna Eriksen

Szczęsliwego Nowego Roku 2022 Dziękuję serdecznie za opiekę nad moją mamą,szczególnie dla pań i panów Opiekunów.

Teresa

Niegodne zaufania dyrekcja i kierownictwo . W DPS Wielka Nieszawka podaje sie Relanium, ktore nie powinno bye podane osobom starszym. Czyzby zalezalo im na nieswiadomosci mieszkancow Togo osrodka? W rozmowie z dyrektorko zastrzeglam ze jest to lekarstwo od ktorego mozna sie uzaleznic, odpowiedziala ze niektore osoby od kilku lat bioro Relanium. To znaczy ze uzaleznione so od silnego lekarswa(narkotyku). Moj tato mial 98 kiedy zaczeto mu podawac Relaniu, nie powiadamiajc o tym rdziny. Dziwne dla mnie bylo ze pewnego dnia w rozmowie telefonicznej tato zaczol narzekac ze nie more nog oderwac od podlogi, wszyscy mowili ze wiek, ale moj tato byl w dobrej kondycji kiedy tam zamieszkal. Po rocznym pobycie znalazl sie w wozku inwalidzkim,w rozmowie ze mno powiedzial mi ze nie mozna ufac nikomu, a najgorsz prawie wszystkie pielegniarki, ktore nigdy nie udzielo pomocy tylko wzywajo opiekunow do pomocy, kiedy odwidzalam mojego tate kilka krotnie odmowiono nam pomocy.

Witold
@Teresa

A kim Ty w sumie jesteś, że podważasz sposób leczenia? Chyba lekarze znają się lepiej na tych sprawach. Za szczepionkami też pewnie nie jesteś, co? :) No i nawiązując do Twojego taty - znaleźć się na wózku W WIEKU 98 lat można nawet bez podawania "śmiercionośnego" Relanium... Mam nadzieję, że nie męczysz taty za bardzo i nie jesteś taka upierdliwa na co dzień, szkoda jego zdrowia. :)

@Teresa

Witam Pani Tereso. Tak jak kilkakrotnie rozmawiałyśmy, tłumaczyłam Pani, że tata miał przepisane relanium przez lekarza. W naszym domu nie podajemy leków ot tak sami z siebie. Jest nam bardzo przykro z powodu śmierci taty, który był przemiłym człowiekiem, bardzo sympatycznym i z poczuciem humoru choć w Pani obecności zachowywał się zdecydowanie inaczej. Jest mi przykro, że teraz opisuje Pani nas tak źle, choć przez wiele miesięcy była Pani zadowolona. Cóż, kładę taką postawę jako formę odreagowania po stracie osoby bliskiej. pozdrawiam

Aneta
@Teresa

Pani Tereso co pani za głupoty wypisuje ? wszystko było dobrze dopuki pani sie nie pojawiła

Tan
@Witold

100% zgody

baby

Nie wszystko złoto , co się świeci. Praca nie lekka, za mało personelu w stosunku do ilości chorych(duża ilość leżacych) Ponadto płaca bardzo niska, atmosfera niezaciekawa ( nie wiadomo kto na kogo donosi a to w tym miejscu pracy jest atutem ) Nie bez powodu mowi sie " jak chcesz stresu to do DPSU" zdecydowanie odradzam

xxx
@baby

Zgadzam się w zupełności brak szacunku do siebie mieszkańców a przede wszystkim sczerość .

Jaka atmosfera jest między działami w D.P.S?

ars

Cóż, Pan Sławomir, piszący poniżej był pracownikiem. To co pisze to w mojej ocenie szczera prawda. Pan Sławek był bardzo dobrym pracownikiem, szkoda, że już nie pracuje ale..... bywa w życiu różnie. Są też tacy, którzy się nie odnaleźli w "drużynie" którą można nazwać personel. Nigdy nie jest tak, że wszyscy będą sobie "spijać z dzióbków" to ciężka, bardzo ciężka praca i nie jest dobrze opłacana ale na ile nas stać na tyle nas znać. Wszyscy się starają , kierowniczki także a jeżeli zwracają uwagę podwładnym to taka ich rola i powinność. Trzeba "zapytać siebie" uczciwie, czy wszyscy zawsze jesteśmy bez zarzutu?! Każdy musi wiedzieć jaka jest jego rola i obowiązki w pracy.

Sławomir Falkowski

Pozdrawiam Panie w kuchni obiadem pachniało od samego rana w dps...

Sławomir Falkowski

Jako były pracownik dps ...moja opinia będzie bardzo pozytywna ....bardzo dobrze mi się tam pracowało ...personel osoby z którymi pracowałem zawsze mogłem na nich polegać...zawsze pomocni zawsze.a praca ciężka...kierownik to osoba zawsze ...z nami.

Filomena

Jak radzicie sobie w tym bardzo trudnym czasie? Czy macie potrzeby kadrowe, może kogoś potrzeba?

Bartosz

Bardzo dobry pracodawca więc i na forum nie będzie zbyt dużo wpisów!

Co wchodzi w socjal D.P.S?

a

Chodzi o socjal dla pracowników? Proszę doprecyzować pytanie.

Renata

Czy ktoś z pracujących osób mógłby podpowiedzieć czy potrzebujecie kogoś do pracy?

zuza

Witam , jeśli chodzi o opieke nad podopiecznymi to TRAGEDIA, personel na palcach jednej ręki mozna policzyc jesli chodzi o upszejmość, jedzenie TRAGEDIA, czystość pokojach TRAGEDIA.

a
@zuza

Cóż, ciekawe czy opinia jest oparta na stereotypie czy faktycznej obserwacji. Ja uważam, że mało kto z nas ma codziennie takie jedzenie jak w DPS-ie w Wielkiej Nieszawce mieszkańcy. dla przykładu mięso i wędliny biorą z małej rodzinnej masarni która wcale nie ma najniższych cen ale za to ma smaczne wyroby. Pieczywo z Polkornu zawsze do wyboru różne pszenne i żytnie a co najważniejsze zawsze świeże, świeższe niż w lokalnym sklepiku. Opiekunów mają mało ale tak jest w większości domów, to ciężka i niezapłacona praca.

Daria

Dawno nikt nie pisał bo? Jest tak dobrze czy tak xle, warto szukać pracy w firmie?

Pozdrawiam pana sławka jest tam opiekunem bardzo miły do rany przyłóż człowiek.. Miałam z mim wiele razy przyjemność rozmawiać i opiekuje się moją ...a nie napiszę kim.????

Fajnie ze znalazłem to forum teraz moje zdanie mam tam kogoś(mama). I obsługa mieszkańców przez panie opiekunki -wiecznie pyskate i niezadowolone ,zdecydowanie lepiej wypadają panowie a jest ich kilku bardzo mili kompetentni. Moja mama czeka głównie na nich !!!!!

Justyna

Praca w takim miejscu z pewnością nie należny do lekkich ale to jest nie tylko praca ale również misja niesienia pomocy!

Ona

Witam mam pytanie ,czy ktoś znajdzie się kto pracował w DPS w W.Nieszawce Interesuje mnie jakie warunki są ,jaka atmosfera panuje w śród personelu ,jaki system pracy nooo i oczywiście wynagrodzenie Szukam pracy w charakterze opiekuna mam wieloletnie doświadczenie

Zostaw merytoryczną opinię o D.P.S - Wielka Nieszawka

• Jak się pracuje w D.P.S?

Zobacz opinie na temat firmy D.P.S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

D.P.S