Herring PPH Brygida Stachniuk

Wielka Nieszawka

Opinie o Herring PPH Brygida Stachniuk

TOMASZ

JA TEŻ TAM PRACOWAŁEM PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE A JEŚLI KOMUŚ ZA CIĘŻKO I ZA MALO ZARABIA TO MÓGŁ SIĘ UCZYĆ I SZUKAĆ PRACY W KADRACH

jadzia,,,

hejka ,,,narzekają najwięcej wypucowane panienki,,,,bo nie wiedzą co to praca to oczym tu pisać bo ta Karina to na pewno jakaś młoda plastikowa twarz

DARAS
@jadzia,,, 14.04.2015 17:23

CO TY PIEPRZYSZ,PRACOWAŁAŚ TO WIESZ ŻE GOCHA MA ZRYTĄ BANIE,TAM NIC NIE WOLNO ROBOLOWI TYLKO CIĘŻKO TYRAĆ.SAMA SIĘ OGARNIJ,TAM JEST OBÓZ PRACY!!!!!!!

marysia,,,

witam ...to co piszecie o tym za zakładzie no to troche wyolbrzymiacie...bo ja też byłam pracownikiem w tym zakładzie i jezeli zakład przyjmuje na tzw; sezony to podejmuje prace bo jak każdy wie o prace i 100 procentowe warunki JEST CIĘŻKO. ...,,KARINA,ty chyba jeszcze nigdzie nie pracowałaś że piszesz takie bzdury ,,,ogarnij sie troche ....Ukraincy pracowali tak jak my tylko im trza było więcej tłumaczyć a brygadzistki to im współczuje pilnować taką ilość ludzi ale to dobrze ze mają na wszystko odpowiedz A tak wg to jesteśmy przyjmowani przez AGANCE to oni nam płaca te 8zł a nie zakład to o co chodzi ,,,,,

karina

NIE POLECAM PRACY DORYWCZEJ W TEJ FIRMIE. Jest to jedna wielka porażka...ludzi traktują jak roboty do pracy. Kobiety zmuszane są do bardzo ciężkiej pracy, dźwigania itp. podczas gdy mają do tego maszyny !! Praca także w bardzo zimnych warunkach, na pewno niezgodnych z prawem pracy. Panie brygadzistki na wszystko mają odpowiedź. Ludzie są tam obserwowani, poniżani - traktowani jak zero. Gdy jedna kobieta rozwaliła sobie tam głowę ( jest także strasznie ślisko, niesprzątane ) i gdy przyjechała karetka Pani brygadzistka potrafiła 2 GODZINY ODPISAĆ !! Dawno nie spotkałam się z takim czymś. Jednym słowem BRUD, SMRÓD i PONIŻANIE LUDZI. Nie polecam za jakiekolwiek pieniądze. Płacą 8 zł na czysto na godzinę, jednak za te warunki i atmosferę powinno być co najmniej 15 zł, nie ma premii za nocki oraz pracy w weekendy - przez 3 msc nie było ani jednego weekendu wolnego. Polak jest tam gorzej traktowany niż Ukrainiec, których na koniec poprzyjmowali. Tyle.

bolek

Ja chciałbym spróbować podjąć tam pracę bo słyszałem że mają zapotrzebowanie.Chciał bym wiedzieć kilka opinii waszych jak się tam pracuję jaka jest atmosfera i czy warto spubowac

hehe
@bolek 28.10.2014 21:35

poszedłem tam do pracy, i sie okazało że nie maja obuwia na zmiane, zakład powinien zapewnic obuwie pracownikowi, musiałem w swoich butach robic .. tylko sobie je zjeb..em i smierdzą ryba... jednym słowem nie polecam. i lipna umowa .. zlecenie masakra

Jaro
@hehe 02.12.2014 13:28

A ile płacą za godzinę na umowę zlecenie?

Mariola

Jak ktoś chce to niech tam idzie pracować ale ja nie polecam. Po pierwsze zatrudniają ludzi potem zwalniają z jakiś śmiesznych powodów. Po drugie są kradzieże w szatniach bo nie są zamykane a szafek nie ma. Robisz jedną ręką źle, dwiema też. W przerwie nie można odejść za daleko od wejścia do budynku bo już grożą karą... Jednym słowem masakra.

Zostaw opinię o Herring PPH Brygida Stachniuk - Wielka Nieszawka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herring PPH Brygida Stachniuk