Opinie o Kepak w Ballymahon

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kepak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kepak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kepak w Ballymahon

No_Nick

Sami zasowacie i pokazujecie jacy to jestescie madrzy jeden madrzejszy od drugiego jeden zasepiony na drugiego patrzycie na siebie jak te byki debile... praca w kepaku nie jest tragiczna tragiczni sa ludzie ktorzy w nim pracuja w szczegolnosci na 1wszym miejscu tępi polacy nie potrafiący sie wyslowic dobrze po polsku a co dopierdo po angielsku ... napedzacie jeden drugiego a irysy sie smieja z boku jak patrza jaki to polak jest kretyn! po katach tylko szczycie jeden na drugiego w wc to samo bydlaki zasrane ! polowa z was chyba nigdy nie miala kibla w domu tylko srala w krzakach ! zamiast konia sami ciagali niektorzy brony i [usunięte przez moderatora] w polach a teraz jeczycie ze nas kepak niszczy ,ze malo placa itd... Po [usunięte przez moderatora] sie scigacie jak na zawodach nie potraficie jak ludzie pracowac? tylko jak bydleta ? sami pokazaliscie ze tak mozecie wiec teraz tego beda wymagali a jak nie to [usunięte przez moderatora] maruderow na ich miejsce przyjdzie wegier lub inny ,ktory nie da sie dymac przez kepak i bedzie trzymal ze swoimi a nie lizal (usunięte przez administratora) po to by dostac smieszne 40 euro bonusa. popatrzcie ludzie na siebie jak wy wyglądacie jak wychodzicie na przerwy jak jakies dziekie stado wypuszczone na chwile wszedzie robicie chlew nawet na stolowce polowa bydlakow nie potrafi normalnie zjesc tylko [usunięte przez moderatora] w kolo i nie sprzatnie ze stolika nawet nie pomysli by tą grabą zgarnac to co wylecialo z ryja po co przyjdzie kolega i moze sprzatnie... wstyd!!! Nie dziwcie sie ze nas irlandczyk w pracy nie szczedzi nie uszanuje jak sami siebie nie szanujemy i tego co mamy tez.

gdsuhgfueghvf

Czy to prawda ze przy skroconych godzinach pracy przerabiacie wiecej mieska ? Jesli TAK - to gratuluje - wyrabiacie jakies 160% normy a macie mniesze zarobki. Jak sie jeszcze troche postaracie to moze bedziecie pracowac jeszcze krocej i jeszcze mniej zarabiac - wiec do pracy rodacy! Obnizajcie zarobki ile sil w dloniach. To ze pracujecie na akord przy tasmie - a placa jest wedlug zwyklej stawki - to super. A coby bylo gdyby praca wygladala tak jak podobno podczas kontroli - beee

jak ktos chce porzadna prace to niech zadzwoni do [usunięte przez moderatora] pseudonim galarta bo zbiera ekipe do trybowania slimakow we Francjii

jajo

ciekawe kiedy bony dają?

skajłoker

wół... ahahahaha... a to dobre... a moze jak baran? bo baranine tez robia...hahahah

largo

Ja pracuje w kepaku w Ballymahon i nie polecam tej pracy nikomu! Tam mozna stracic tylko zdrowie tyrajac jak wół!!!

John Walsh

A kto napewno jakiś [usunięte przez moderatora] z kipaka myslisz że ludzie jak jado za granice to nie patrzą na neta żeby sie dowiedziec gdzie jadą dlatego nikt z polski nie chce już tu przyjechac bo kipak jest obsmarowany w necie i w gazetach no coż troche w tym prawdy .

jezeli chcesz stracic zdrowie to polecam:)

Słowa kojarzące się z Kepak (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Kepak: Najbardziej nie podobało mi się w Kepak:

Zostaw merytoryczną opinię o Kepak - Ballymahon

• Jak się pracuje w Kepak?

Zobacz opinie na temat firmy Kepak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kepak?

Kandydaci do pracy w Kepak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kepak