Opinie o Kepak w Ballymahon

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kepak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kepak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kepak w Ballymahon

Rob

Znałem jednego gregora w kepak athleague tak u było dobrze aż się przeniósł do Ballymahon.Myślę że opinie piszą ci którzy znaleźli normalną pracę i chcą przestrzec innych przed brnięciem w ten (usunięte przez administratora)

Gregor

Niestety najwięcej narzekać na firmę lubią byli pracownicy. Czyżby żal za stratą pracy?

Rob

Kepak Athleague-syf kiła i mogiła.Odszedłem po kilku latach na linii owiec.Lepiej żreć gruz niż tam robić.Ciekawe kto pisze pozytywne komentarze o tym boordelu?Pewno ludzie pokroju Roberta,Tomka czy jakiegoś innego poganiacza.Generalnie zwykli ludzie zatrudniający się tam zmieniają się w psychopatów a jak dostaną stanowisko jakiegoś poganiacza to już kaplica.Zarobki w chooj duże-po sezonie jak mało godzin to z bonusem w porywach 350 euromonet a w sezonie jak pizniesz 60 godzin to z bonusem jakieś 600 oczywiście jak cię nie opierdo.ą na godzinach,jedyna wada po tylu godzinach to zapominasz jak się nazywasz i którędy do domu.No i pracując w kepaku nic nie planuj bo nigdy niewiesz o której skończysz pracę.Generalnie jak nie masz pracy i siedzisz na socjalu to nie pracuj dalej i bież socjal dalej zamiast iść do pracy do kepaka.W ciągu ostatniego roku przyjęto w athleague tylu rumunów że jest ich więcej niż bakterii z reklamy domestosa.Nie polecam.

Konrad

Podpowiedzcie coś więcej o firmie. Jak można wyjechać do nich do pracy?

Andi

Amsiks oraz inni zastanawiajacy sie nad kepakiem. To nie jest normalna irlandzka firma. Jesli ktos tak uwaza to wspolczuje zlych doswiadczen. To (usunięte przez administratora) w ktorym podli polacy traktuja podle swoich rodakow a irole przyklaskuja i robia tak samo, nie bojac sie konsekwencji, bo widza ze polacy nie sa zgrani i sie nie szanuja. A opinie wazeliniarzy wychwalajacych ten zaklad to prowokacja. Szukaja naiwnych do pracy, tylko przestaja podawac nazwe zakladu bo juz wszyscy go znaja. Dlaczego nikt nie mowi ile wypadkow tam mialo miejsce? Dlaczego pracowali w halach skazonych amoniakiem wsrod smrodu amoniaku? Dlaczego pracownicy poszkodowani w wypadkach sa wyrzucani na bruk lub tak dlugo szykanowani az sami sie zwolnia? A pracuja tam niestety bo nie wierza w siebie , nie trzymaja sie razem , uwazaja ze z ich slabym angielskim nie znajda innej pracy, czesto jest to ich pierwsza praca i mysla ze tak jest w kazdej firmie w irlandii. To nieprawda ale nikt ich z tego bledu nie wyprowdza a wazeliniarze tylko ich utwierdzaja w blednym mysleniu. Prawdziwy polak dla drugiego nie jest skur..em, ci podli to rezultat komuny, wypaczone mozgi, myslace jak za granica, utopic drugiego rodaka w lyzce wody. Moim zdaniem lekarstwem jest "interview"w fermoy, po stracie kilku zebow, jeden z drugim przestaliby sie wyzywac na innych. Obiektywnie, omijac glebokim lukiem ten zaklad. Naprawde sa jeszcze normalne miejsca pracy w irlandii.

@Andi

Zgadzam się z twoja opinia o innych miejscach pracy w Irlandii oraz co do opisu tego przybytku jakim jest Kepak Cork- Watergrasshill

ikompo
@Andi

Też sie zgadzam całkowicie z twoim wpisem tylko do tego dołaczę jeszcze kepak Ballymahon tu podejrzewam że jest jeszcze gorzej jak polscy supervisorzy gnębia swoich rodaków

Wujek dobra rada

Firma Kepak stara się utrzymać jak najlepszą reputację w brazny zywieniowej. Produkty tej firmy są dostępne w lokalnych supermarketach i cieszą się dużą popularnością. Jzeli jadasz mieso mielone, schabowe czy zeberka w sosie BBQ istnieje bardzo wysokie prawdopodobienstwo, ze pochodzily one z wyzej wymienionej firmy.I mogę się założyć, że Ci smakowały! Często ludzie nie zdają sobie nawet sprawy z tego jak dużo produktow tej firmy jest dostepnych na polkach pod inną nazwą. Dla wszystkich zgorzknialych autorow tekstow powyzej radzę zauważyć, że nie ma czegos takiego jak ''kepakowe chamstwo''. To nie wina firmy, tylko ludzi, ktorzy tam pracują. Było mi dane poznać ludzi na bardzo wysokim poziomie kultury, madrych oraz idiotow, Polakow i Irlandczykow. Fakt jest taki, ze idiotow można spotkać wszędzie i nie ważne czy to jest Polska czy Irlandia, i nie wazne czy to Kepak czy inna firma. Kolejny fakt: Wielu ludzi pracujących w tej firmie nie mowi plynnie po angielsku, nie ma szczegolnych umiejetnosci ani specjalistycznego wykształcenia. W swoim kraju mieliby problemy z utrzymaniem rodziny, dlatego wyjechali. Takie są fakty. Ludzie przestańcie pielęgnować swoje polskie skłonności do narzekania, zastraszania się nawzajem i cwaniakowania. Co Wam to daje? Polaku, idz do pracy, zrob swoje i ciesz się czasem wolnym. Zajmij się swoim życiem a nie sąsiada czy znajomych z pracy.

ikompo
@Wujek dobra rada

Alez się człowieku wysiliłes sam niewiesz co piszesz

kierowcazhotelowca

Cześć, odnośnie pracy w kepak, czy ktoś z Was wie jaka firma rozwozi mięso z kepaka i może ma namiary ? czy to kierowcy zatrudnieni bezpośrednio przez kepak ?

Benny
@kierowcazhotelowca

Witam, jakie są zarobki w kepaku czy po jakis czasie można liczyć na więcej ? Ile dostaniemy na start na godzinę? Ile wynosi tygodniowka? Może ktoś coś bliżej powiedzieć jak to wygląda?

Ale marudy ...:))

Co tu tyle marud? Ja pamiętam Kipaka z Ballymahon sprzed dekady wtedy była "złota era" bonusy, nadgodziny, podwyżki , jak ktoś akurat komuś wperdol nie spuszczał to i nawet atmosfera była super prawie jak w rodzinie he he he. No a że teraz narzekacie to cóż pamiętajcie że nie robicie przy składaniu rakiet tylko przy rąbaniu mięcha a na spożywce marże ujowe więc i wy taki macie los to nie wina kipaka tylko jak to się mówi okoliczności zewnętrznych. Także 3majcie się szczególnie pozdrawiam INTEJK i DISPACZ!!! (Bolek tam jeszcze robi???)

Andi

Kolego przeczytaj poprzednie komentarze po prostu. Mam wrazenie, ze ludzie nie czytacie komentarzy i nie chcecie ich widziec. Moge zrozumiec ze jestescie tak zdesperowani. Jesli wam zdrowie mile z dala od kepaka, sa jeszcze inne firmy i przyjmuja rowniez. A dla wtajemniczonych wystarczy zobaczyc jak poza fabryka, te same kozaki, supervisorzy, operatorzy maszyn i inne przydupasy nie szanujace wspolpracownikow, tak latwo wyzywajacy ich nieraz na linii, potem przemykaja cichcem po fermoy czy cork, wiedzac ze ktos im (usunięte przez administratora) za to w koncu w zeby. Kierowniku T. , M. Czy operatorze M. co tak sie rozgladacie w poplochu? Nieuniknione nadejdzie kepakowe kozaki. Szanujcie ludzi dopoki macie zeby. Dopoki tacy ludzie tam sa , kolego szkoda zdrowia na kepaka.

hanns

a co mamy zrobić jak przelozeni tak karza robic, osoby z kontroli jakości- ich to nie za bardzo interesuje, produkcja ma isc, wydajność na max bez zwracania uwagi na duperele i liczenia się z pracownikami

Yaro

Mięso które spadnie na ziemię sportem trafia na linie. Często pakujemy stare i ŚMIERDZĄCE mięso. Sos który jest dodawany tez jest dużo po terminie przydatności

Kepak to jest tragedia i porażka

Andi

Racja hanns. Visiory Kepaka pleta baje jak widac. Chyba jedyne wyjscie to wyklepac okulary klamcom na fermoy.

hanns

Tak dwa ostatnie wpisy to niezla gloryfikacja Kepaka; jeszcze kilka takich wpisow i okaze się ze to jakas / swieta firma /. gratuluje menagerom dużego humoru, dowcipu i braku samokrytyki. a propo zapomnieliście dodac o tych przeterminowanych sosach i zielonkawym miesie dawanym do produkcji na drugiej zmianie

Andi

Kolego, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisal Adamus i poprzedni ludzie. Dodatkowo napisalem wyraznie dlaczego ludzie tam jeszcze sa. Po prostu jak wierny piesek kepaka szczekasz na ludzi, ktorzy maja dosc tego kepakowskiego chamstwa? Szkoda marnowac czas na powtarzanie tego co juz napisane. A ty jak widze za swoje euro bonusa wylizesz d... Managerom zamiast dzien dobry. Jak zaczalem tam prace mialem o Tobie troche inne zdanie, mylilem sie niestety. Jak mnie nie kojarzysz to wyjasnimy Ci z Adamusem i kilkoma innymi roznice zdan na parkingu, choc moze zapraszamy do Fermoy, wiesz gdzie, przypomniec? bez swiatla kamer kepaka. Jak ostatnio Cie mijalem potrafiles tylko czesc wydukac? Zamiast tracic czas na bezowocne polemiki, lepiej wziac za bety tych najgorszych, wtedy po takim interview moze patrzac na p... pod okiem zaczniecie szanowac ludzi. Przyjdz z kolegami, ktorych jak by przyszlo co do czego, okazaloby sie, ze nie masz, ale probuj. Z takim poziomem chamstwa tylko to dziala. Co do forum, opinie o kepaku jak widac. Omijac glebokim lukiem, bo jak ktos wspomni potem, ze tam pracuje lub pracowal, to raczej powod do wstydu niz dumy co widac po opiniach i po visiorach przemykajacych chylkiem po sklepach, czuja juz sami jak sa "lubiani".

Adamus

Pisalem tu blisko rok temu,ale napisze jeszcze raz.Na obecna chwile w kepak cork jest gorzej niz bylo rok temu,czy dwa lata temu.Chamstwo panuje niemilosierne,brak jakiejkolwiek organizacji ,relacje przelozony pracownik,wygladaja jak chamska odzywka gowniarza do starszej osoby(sam bylem swiadkiem czegos takiego pare dni temu).Ogolnie szuka sie haka na wszystkich za wszystko,nie wazne jest to jak praca jest wykonana ,czy jest to zrobione jak byc powinno,najwazniejsze jest jak tu na kogos zwalic wine,przynoszac mu na przyklad zdjecie z kamery (wydruk).Ludzi traktuje sie jak popychadla,jak zlo konieczne ,jak poprosisz o cos supervisora to jest ci w stanie odburknac podniesionym glosem,albo jak pytasz sie o cos jak zrobic dotyczy to oczywiscie wykonania obowiazku w pracy.To ja sie pytam od czego oni sa.?Zachowuja sie jak typowy urzedas ,ktory traktuje petenta jak smiecia.Nastepna sprawa to psychoza i strach posrod ludzi,nawet tych pracujacych po ladnych pare lat.Strach przed supervisorami,ktorzy krzycza,a nawet uzywaja przeklenstw w stosunku do pracownikow ,ktorzy sa starsi od nich ,maja rowniez niekiedy lepsze wyksztalcenie od nich,a pracuja tu tylko dlatego ,ze maja kredyt w Polsce itp.Nastepna sprawa to poganianie .Ile to razy slyszalem,na co czekacie jest juz po szostej,albo tekst te same ruchy ale dwa razy szybciej,albo tekst do jednej osoby na co K***a czekasz bedziesz tak stal i patrzyl.Albo supervisor macha reka do pracownika jak do psa i mowi ej ty chodz tu.Tak oto w tym zakladzie wygladaja relacje pracownik-przelozony.Nastepna sprawa to ludzie obrabiajacy sobie wiadomo co za plecami obgadujacy sie czesto z tej samej wioski,czy wojewodztwa,mieszkajacy w przeszlosci obok siebie i znajacy sie.Ja osobiscie pracujac tu blisko piec lat stracilem wiare w ludzi,widzac jacy oni sa jak sie do siebie odnosza,jakie swinstwa potrafiliby sobie zrobic byle sie tylko utrzymac przy pracy. Za dwa euro jeden drugiego by sprzedal byle tylko miec uznanie w oczach przelozonego.Kumeterstwo tez tu panuje ciezko pracujacy,wykonujacy nalezycie swoje obowiazki bedzie rypal jak beduin,a obibok chodzacy co pol godziny do toalety ,platajacy sie jawnie bedzie sie dobrze mial,bo to przeciez kolega visora, z ktorym sie siedzi przy buteleczce co weekend i rozmawia o wiadomym,cos przykabluje,z kogos ponasmiewa jaki to jest itp.To nie jest praca normalna i w normalnych warunkach,nic sie nie nauczysz poza przeklenstwami ,nie zdobedziesz zadnych umiejetnosci,co najwyzej sie uwstecznisz i zawiesisz na dlugie lata.Ja postanowilem po dluszym namysle odejsc w nieoodleglej perspektywie z tego miejsca.Jak dla mnie uwazam ,ze najlepszy czas sie juz skonczyl w tym miejscu pracy.Wracajac do tematu.Ludzie sa kompletnie ze soba niezgrani nie potrafia sie zjednoczyc w kupe by cos dla siebie wywalczyc.Ostatnio mial byc strajk w sprawie podwyzek ktory wygladal w ten sposob:czesc sie podpisala za,czesc przeciw.Potem reszta sie wylamala ,nastepnie zaczelo sie powatpiewanie w sukces przedsiewziecia,nastepnie byla agitacja zeby lepiej nie strajkowac bo odbije sie to zle na kondycji firmy czy cos w tym stylu.W miedzyczasie ludzie zaczeli sobie skakac do gardel i przegadywac sie o przebieg calego przesiewziecia.Ogolnie gra swieczki nie warta wiecej gadania niz czynu.W kepak cork pokutuje rowniez zasada z ustroju komunistycznego daj mi czlowieka a znajde na niego paragraf.Polegajaca na zwalaniu winy z jedenej osoby na druga ,albo szukaniu haka pod jakims tam pretekstem.Kamer na zakladzie jest jak kolcy na jezu,istny Big Brother.Jak cos sie zepsuje lub uszkodzi to jest wielki raban zamiast to wziasc i naprawic,to szuka sie na kogos haka poprzez sprawdzanie kamer .Ogolnie konczac ta wypocine.Miejsce prymitywne z ludzmi ktorzy mysla,ze osiagneli nie wiadomo co bo pracuja za granica,a tak naprawde ,ze sie brzydko wyraze w d****e sa i beda nadal.Licza na to ze beda mieli dziesiec P60 i dostana kiedys emeryture,i beda panami zycia gdzies tam u siebie w Polsce,ile to razy juz slyszalem.Beda jak dozyja ciagnac na tych podkreconych liniach.Nastepna sprawa to kierownictwo ,zwykli farmerzy wzieci gdzies z jakiejs wioski pod Corkiem i okolicy.Najzwyklejsze z calym szacunkiem chamowo z brudem za paznokciami ,co jeszcze wczoraj jezdzilo plugiem ,albo traktorem z brona po polu,a dzis jest menagerem lub jakims pociotkiem glownego szefa,czy jakiegos tam kuzyna co siedzi gdzies tam nad kims albo pod kims i pelni jakas funkcje nie majac o tym pojecia,j***e dajmy na to naszych polskich viserow, a oni potem wyzywaja sie na nas ,a reszta sie wyzywa na sobie miedzy soba bo juz nie ma na kim.Tutaj potrzeba nowej krwi,kogos kto tym pokieruje z umiejetnosciami ,z doswiadczeniem,potrafiacego zarzadzac zasobami ludzkimi,potrafiacego traktowac ludzi normalnie ,a nie jak zwierzeta.Fakt,ze moze niektorzy na takie traktowanie zasluguja,ale nie wszyscy.Tutaj potrzebny jest Wind of Change,wiosna ludow.Bo bez zmiany osob odpowiedzialnych za ten burdel daleko sie nie zajedzie dalej bedzie to b

Andi

Onu , Tak jak kazdy kto pracuje w kepaku, zna historie skad wzielo sie tam tylu polakow. Kilku pierwszych zaczelo sciagac znajomych, rodziny , tamci kolejnych i stad duzo osob to cale wioski spod Tarnowa czy Rzeszowa, potem juz reszta. Dlatego trzymaja sie razem bo w kazdej innej firmie musieliby liczyc tylko na siebie a nie szwagra, wuja itd a niestety z ich brakiem angielskiego i nieprzydatnymi zawodami i malym jak na irlandie doswiadczeniem maja niewielkie szanse na znalezienie innej pracy w irlandii w czasach recesji, poniewaz przez lata ciulali tylko kase nie inwestujac w siebie i wielu po latach pyta jeden drugiego, " ty , co ten irlandczyk powiedzial?". Duzo z nich , wazeliniarzy poobsadzali krewni na lepszych fuchach i teraz jezdza po nowych, bo jak cos to pojda kablowac do szwagra supervisiora. W ten sposob podle traktuja innych polakow, wiedzac ze stoja za nimi supervisorzy a za nimi irole, ktorzy maja gdzies opinie polakow bo widza ze ci sami sie traktuja jak bydlo. Dlatego pozwalaja sobie na traktowanie ludzi tak podle jak w innych zakladach jest nie do pomyslenia, za sam chamski tekst czy traktowanie, irole by wylecieli na pysk, ale polacy w wiekszosci nie maja o tym pojecia wiec kwekaja i pchaja dalej karawane kepaka jak galernicy myslac ze w irlandii tak jest wszedzie lub w wiekszosci firm. Nic wiecej mylnego. Patrzac wkolo w kepaku , cytat" ludzie ludziom zgotowali ten los" brzmi wymownie, w jakims stopniu moge wyobrazic sobie co czuli wiezniowie obozu patrzac na polskiego kapo znecajacego sie nad drugim polakiem czy innymi. Byc liderem czy supervisorem w kepaku to nie powod do dumy tylko raczej powod do wstydu, z uwagi jak zla slawe ma ten zaklad. Mam nadzieje ze ktos kiedys sie zajmie tym i zrobi porzadek. A ludzie beda tam pracowac jak w normalnej firmie w normalnych warunkach. Nie zycze zle firmie i pracownikom bo kazdy potrzebuje pracy, zamkniecie zakladu jak niektorzy zycza jest glupie, miejsca pracy trzeba zachowac ale zmienic kierownictwo bo dzialaja na szkode pracownikow i zakladu psujac mu opinie i nie dbajac o jakosc produktow. To moja osobista opinia, nie opisuje kepaka do xyz bo wiem ze admin musi usuwac niecenzuralne komentarze w obawie przed prawnikami kepaka. W tej chwili szczerze , omijac kepak z daleka, jednak sa inne miejsca pracy. Pzdr

hanns

witam. mam pytanie do pracowników kepaka cork ? dlaczego nikt nie pisze o probie strajku jaki się odbyl pare tygodni temu.

amsiks

Dobra, to w końcu Kepak jest wart polecenia, czy nie bardzo, bo tak sie zastanawiam ile może być prawdy w tych opiniach powyżej. widze, że kilku pracownikom firma zaszła za skórę, to i zapewne pod wpływam emocji napisali trochę ponad prawdę. Niemniej jednak chciałbym jakoś to zweryfikować, bo co w ogóle trzyma tutaj Was w pracy?

Popek

Ja sie pytam dlaczego moja opinia na temat tej Firmy zostala usunieta...?? Prawda boli...??

Zostaw merytoryczną opinię o Kepak - Ballymahon

• Jak się pracuje w Kepak?

Zobacz opinie na temat firmy Kepak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kepak?

Kandydaci do pracy w Kepak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kepak