Opinie o Kepak w Ballymahon

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kepak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kepak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kepak w Ballymahon

Czy urlop w Kepak jest płatny 100%?

Jaka jest kultura pracy w Kepak?

vsvsv Nowy wpis

nie ma żadnej

Kompo

Naprawde nie polecam tej firmy dlatego ze w Irlandii jest już coraz więcej pracy i nie warto akurat zawracać sobie głowę Kepak Ballymahon,no chyba że jeśli ktos chce stracić zdrowie fizyczne i psychiczne tez, ponieważ jest tam polski Super Supervisor Sebastian W który naprawde znęca się nad pracownikami i jest z tego bardzo dumny a biedni ludzi są tak zastraszeni że to się naprawde nie da opisac i większosć pracuje za stawkę minimalną. Warto się zastanowic zanim tam ktos złozy Cv

@Kompo

Zamieściłeś dość negatywną opinię o pracy w Kepaku, ale oczywiście masz do tego pełne prawo. Co - Twoim zdaniem - powinno ulec zmianie w tym miejscu pracy? Zwróć także proszę uwagę na to, aby wypowiadając się na forum, nie używać imion, czy inicjałów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie.

Grześ Nowy wpis
@Kompo

Ja się dziwię dlaczego tego Sebastianka ludzie jeszcze nie usunęli..zakładu nie polecam

Ready to work

Czy w Keepak nadal potrzebują ludzi do pracy?

@Ready to work

Nie widziałem w sieci żeby kogoś szukali. A jakie stanowisko cię interesuje? Masz jakieś konkretne wymagania?

@Paweł

Może być nawet zwykły operator.

Ready to work

I jak można wiedzieć to ile wynosi wypłata na rękę dla świeżaka?

zwolnieni przez kepak

Odniosę się tutaj do firmy Kepak z siedzibą w Huddersfield.Nie dziwię się,że ta firma upadła przez bankructwo patrząc na to jak ci ludzie ją zarządzali.Zero jakiegokolwiek pojęcia ze strony menadżerów w kwestii zarządzania.Ciągła dyskryminacja.Wiele skarg na menadżerów,które nigdy nie były rozpatrzone.Nie wspomnę tu o produktach jakie były pakowane i wysyłane do klientów.Mięso zielone,śmierdzące,po terminie.I jak miało to przetrwać?3 kwietnia wypowiedzieliście umowę 164 pracownikom.I wszystko było by w porządku jak by wasza wspaniała ksiegowa,która miała zawsze problem z liczeniem wypłat,nie (usunięte przez administratora) ludzi na ogromne podatki.Nawet nie potraficie teraz odebrać telefonu jak się do was dzwoni.Dla was jest już wszystko skończone,ale dla nas nie.To wstyd,że taka duża firma z taką renomą i z tyloma filiami zachowuje się w tak skandaliczny sposób.Na pewno nie zostawimy tego,bo dowody w postaci setek zdjęć z waszą wspaniałym świeżym mięsem każdy z nas posiada i z pewnością urzyjemy ich na wszystkich portalach społecznościowych oraz w opiniach.

John kowalski

Kepak Huddersfield to jest porazka a Brett jak zostal menagerem za micheal to dopiero sie zrobil wiekszy syf.asda co brala ponad 40% produkcji zerwala kontrakt.do 27 marca jest asda I koniec z kepakiem.co normalnym gosciem jest tam tylko Marcus syn bylego wlasciciela.mieso pakowane po terminie albo gotowane po 2 lub 3 razy

Arek

Kepak otworzył nową siedzibę w huddersfield.Niestety ludzie uciekają po paru dniach pracy.Syf okrutny na każdym stanowisku pracy.Ludzie sami muszą sobie myć maszyny,gdzie w innych firmach za sprzątanie jest odpowiedzialny cliner.Ale coż widocznie dla kepaka sprzątać i później dotykać mięsa to nic takiego.Ważne żeby się target zgadzał.Tylko zakazy,nakazy i dyspozycyjność 24 na dobę.W dodatku dwóch menagerów Michael i Brett do natychmiastowej wymiany.Ci dwaj tylko szkodzą tej firmie.Nie polecam produktów z tej firmy bo często nie wiecie co tak naprawdę jecie.Mięso po terminie.Śmierdzące,ale każą je puszczać do klienta.Oby tak dalej a kepak podzieli losy byłem firmy.

John kowalski
@Arek

W 100 % potwierdzam ze co pakuja to jest masakra.27 marca maja zamykac Kepak Huddersfield

Ewelina

Witam, jakie mam szanse na pracę w firmie Kepak, jeśli mój angielski nie jest najlepszy? Jak wygląda weryfikacja znajomości języka na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Kepak?

Ballymahon

Jak bd dobrym robotem to po roku możesz się zacząć prosić o 40€ tygodniowego bonusa.

Ballymahon

(usunięte przez administratora). Po prostu.

Kamil

Idealnie może nie jest ale firma jest spoko, mają dobrą opinię!!

Jarek

Niestety człowiek człowiekowi wilkiem,a żywy przykład jest tego w zakładach pracy gdzie jest dużo polaków i za 50p sprzedali by każdego.Brexit pomoże w powrocie tych nieszczęśników gdzie w swoim kraju nie znaczą nic,a wtedy zostaną im tylko wspomnienia że za kapowanie byli lepiej traktowani.Wstyd mi za takich.

Kazik
@Jarek

Nie "człowiek człowiekowi" a polok polokowi

Wymieńcie pilnie menagerów w huddersfield!!!

Kompo

Niewiem Evelina czy Ty pracujesz w kepaku ale za takich ludzi którzy niby jak oni to mówią piastują stanowiska to powinniśmy się wstydzić i w ogóle się do nich nie przyznawać,a oni też nie powinni się przyznawac do naszej Nacji

Ewelina

Różne opinie o pracy w firmie Kepak można znaleźć na forum. Wypowiadał się na ten temat na przykład użytkownik @Marko, @Kompo, a także @Igor. Jak osoby obecnie zatrudnione w tym miejscu odniosą się do tych wypowiedzi? Polecacie zdanie osób wypowiadających się o pracę, czy macie zupełnie inne? Zachęcam do aktywności!

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Kepak na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Ballymahon i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Marko

Jako szczesliwy byly juz pracownik kepak moge juz tylko przestrzec przed ta firma. Szkoda zdrowia. Niestety za duzo wypadkow gdzie ludzie traca zdrowie i dojezdzania ludzi przez “polaczkow” funkcyjnych. Pracuje teraz jako butcher w mniejszej firmie ale w normalnej atmosferze i lepszych warunkach. Jest duzo pracy w Irlandii obecnie i tylko desperaci i nie znajacy rynku pojda do kepaka. Jak chcesz zarobic i szanujesz zdrowie omijaj kepak z daleka.

Ewelina

@Igor, jesteś zainteresowany pracą w Kepak? @Jarek, rozumiem, że pracujesz w tej firmie tak? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy? @Zainteresowany, widziałam, że pytałeś o pracę w Kepak. Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tej firmie? A może już jesteś jej pracownikiem?

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Kepak - Ballymahon

• Jak się pracuje w Kepak?

Zobacz opinie na temat firmy Kepak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kepak?

Kandydaci do pracy w Kepak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042