Opinie o Kepak w Ballymahon

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kepak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kepak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kepak w Ballymahon

Popem

Ja sie pytam dlaczego moja opinia na temat tej Firmy zostala usunieta...?? Prawda boli...??

Robolka

Swieta prawda...prywatny folwark....."wyposazenia piornika" -to dla bardziej inteligientnych....Masakra.mobing i lizanie (usunięte przez administratora) Ale ja np wole komus wejsc w droge niz w (usunięte przez administratora)

Robol

Poki człowiek orze to jest (usunięte przez administratora) br /> Ale jak coś się dzieje to odsuwają Cię na boczny tor a panu Alexandrowi b który zachwala tak bardzo pracę w kepaku dał bym popracować fizycznie chociaz miesiąc to poczuł by się jak murzyn i nie pieprzyl by głupot.Pozdrawiamy pana Aleksatv ra....

Kolega popka :)

Popek(usunięte przez administratora)system :) :) Od Siebie tylko powiem że tam można by wytrzymać chyba tylko waląc 0,5 litra czystej codziennie z rana. Ja uważam że nikt przy zdrowych zmysłach nie planuje tam przyszłosci bo jej tam zwyczajnie niema. Chyba że ktoś ma tendecja do lizania rowów ale ja wole wrócić do PL i klepac biede niż wchodzić komukolwiek w (usunięte przez administratora) Jak co niektórzy :)Pozdro

znany

I co mozna zrobic ? Jest moze jakas instytucja zeby to zglosic?

willyyy

A MI I JABLUSZKOWI SIE TU PODOBA POZDRO DLA PICKEROW :) JURUS I DOMIS RULEZ

miki

Adamus 100% prawdy też pracuje parę lat w tym obozie pracy bo inaczej tego nie można nazwać banda oszołomów od samej góry po sam dół nie umiejących zarządzać ani kierować grupą ludzi. Pseudo supervisorzy którzy wchodzą do d... na stojąco i liżą do białej kości następnym matołom.Ci którzy zazwyczaj kierują grupą ludzi to podpi..... i lizy d... a ta firma to pierwsza praca w swoim życiu załatwiona przez kolejnych matołków.Takie supervisorzy to zwykle chłoptasie na posyłki którzy wiedza ze są niezdarami i musza wszystko robić żeby się utrzymać na tym nędznym stanowisku bo na zwykłej lini po prostu nie dadzą rady jedynie co potrafią to podkręcać prędkość.Ludzie tu pracujący są bez godności osobistej i honoru do 5 euro są wstanie cie zap..... jak by im kazali lizać podłogi to by lizali.Pracowałem w dużej fabryce w Polsce z masą różnych ludzi pracowników i przełożonych ale nie zderzyłem się z tak chamskimi i prostymi ludzmi jak w tym zakładzie.Ci którzy mieli więcej do powiedzenia zostali usunięci.W tym zakładzie najlepiej traktowani są alkoholicy,palacze,i ściemniacze a uczciwy pracownik jest wykorzystywany a te pseudo supervisorzy nie widzą a raczej nie chcą widzieć bo to ich kolesie ściemniacze z którymi wala razem wodę i tak się to kreci.Szkoda tylko tej garstki normalnych uczciwie pracujących ludzi którzy musza to znosić co dzień i niszczyć zdrowie i nabijać kieszenie tym cwaniaczkom u góry ale docenią to jak stracą tania sile roboczą - oby jak najszybciej MOIM MARZENIEM TO UPADŁOŚĆ TEGO ZAKŁADU DLA DOBRA LUDZI BY WIĘCEJ NIE TRACILI ZDROWIA I NERWÓW ZANIM TU TRAFISZ ZASTANÓW SIĘ DOBRZE !!!!

obserwator

jak pracujesz to kadra ma szacunek??/ hahah to chyba jestes jednym z tych d---o lizow co maja i podwyzki i wysokie premie i chodza na zebrania bo pyska nie otworza tylko przytakuja, a polscy menadzerowie? jest jeden w ballymahon i co ? zawsze mial slome w butach ma i bedzie mial jak przyjechal to kart do tel nie porafil kupic a teraz wieli menago d----y lizal to teraz taki sam jak inni tylko zgnoic rodakow

KARAMBA

Adamus popieram Cie w 100 procentach w tym co napisałeś ja pracuje w kepak Ballymahon i tu nic lepiej nie jest do póki pracujesz a raczej (zapier......) to kadra ma do Ciebie jakiś szacunek a jak zaczniesz się odzywać że coś jest nie tak to traktują Cie jak gów.. gorzej niż brazyli. U nas jest jeszcze problem z urlopami polakom tylko przysługuje 20 dni na rok jak byś chciał bezpłatny to nie ma mowy a czarnych to wysyłają bez problemu na 7-10 tygodni od uczciwych pracowników lepiej nawet mają alkoholicy bo jak będziesz pijany to dostaniesz w nagrodę tydzień off-a podsumowując to uczciwy pracownik w kepaku jest "0" LUDZIE OMIJAJCIE KEPAKA Z DALEKA BO STRACISZ TYLKO ZDROWIE!!!!!!!!!

ADAMUS

Ja tez pracuje w kepak cork troche juz czasu i moge cos powiedziec na ten temat.Szczerze jak nie masz trudnej zyciowej sytuacji i nie potrzebujesz pieniedzy na juz omijaj to miejsce z daleka.Wszechoobecny mobbing i zastraszanie to norma ,ludzie boja sie walczyc o swoje ,robia jak roboty,druga sprawa to przedmiotowe traktowanie czlowieka ,tak jak bysmy byli jakimis maszynami do zasuwania,a jak ci siadzie kregoslup ,czy cos innego stanie sie na terenie zakladu to firma tak bedzie robila zeby zwalic wine na ciebie, ze stalo sie to z twojej winy.Trzecia kwestia to nasi wspaniali polscy rodacy, ktorzy przescigaja sie w przebijaniu normy jeden przez drugiego,byle tylko zadowolic supervisora,tym sposobem nabijajac mu dodatkowa premie.A oni ciesza sie ,ze maja takich bialych murzynow co im sami kase nabijaja.Ogolnie zero jakiejkolwiek logistyki,wszystko roboine bez ladu i skladu,byle produkcja szla,ogolnie istny kierat.Nikt nie wie co jest grane od nikogo sie nic nie dowiesz , nikt ci nic nie pokaze , ale bedzie wymagal zebys potrafil.W razie jakis bledow managerowie czy supervisorzy ,staraja sie zwalic wine na pracownika,a ty nawet nie wiesz ,ze cos takiego popelniles , lub zrobiles jakis blad,a to wszystko za sprawa rowniez ich niewiedzy i umycia raczek od problemu , bo w razie czego oni ciebie robola z a 8.65 beda scigac,straszac tym czy owym ,ze niby na meetingu o tym juz dyskutowano,lub jakimis innym herezjami typu warning na pismie.Nastepna juz kwestia to ludzie ktorzy chcieliby sie pozagryzac nawzajem.Nikt z nikim tu nie trzyma kazdy na kazdego nagaduje ,a przed tym udaje wielkiego twojego przyjaciela,a za plecami oborobi ci ....wiesz co.Ludzie miedzy soba jecza i stekaja jak to im zle w miejscu pracy jak to maszyna szybko pracuje ,ze nie nadazaja ,ze im zimno ,ze rekawiczek nie ma ,ze to a ,ze tamto,ze pojda sie w tej sprawie poskarzyc do managera.A jak zjawia sie manager wiadomo dla pracujacych tam i byc moze czytajacych kiedys ta wypowiedz,i domyslajacych sie o kogo mi chodzi to panuje wtedy cisza i wszyscy maja spuszczone glowy i jakos im te zale i postulaty przechodza jak reka odjal na jego widok.Ogolnie podsumowujac jest to kierat i wykanczalnia zdrowia,poprzez wysrubowane normy wypodnoszone przez ludzi ktorzy chcieli byc lepsi od tamtej zmiany czy tam od kolegi i kolezanki,i mysleli ,ze ich supervisor przyjdzie i bedzie klepal po plecach i chwalil za dobra robote , a tu kicha sie okazala bo potem zaczelo sie podkrecanie srubki bo jak da sie tyle zrobic to czemu nie jeszcze wiecej.Szczerze nie polecam i jesli to czytasz dwa razy albo wiecej sie zastanow zebys potem nie plakal , nie plul sobie w brode gdzie trafiles,bo trafisz do pracy pomiedzy ludzi obludnych,chamskich,negatywnych,czesto z przeszloscia kryminalna,majacych delikatnie mowiac zabrudzone papiery,ktorzy beada udawac twoich kolegow,a jak trzeba bedzie sprzedadza cie managerowi przy pierwszej lepszej okazji,lub nagadaja na ciebie steku bzdur po prostu wejda z butami w twoje zycie.Pamietaj pieniadze to nie wszystko,wiem ze praca w dzisiejszych czasach jest w wielu przypadkach na wage zlota i jest o nia bardzo ciezko.Ale kepak cork to nie jest dobra opcja na przyszlosc na zarabianie pieniedzy.Pracujac tu bedziesz narazony na wiele czynnikow,na prace z wrednymi ludzmi ,bedziesz pod ciagla presja,bedziesz znerwicowany i zestresowany,a po paru latach bedziesz zmeczony niezadowolony jak wiekszosc ludzie wogole sie tu do siebie nie usmiechaja sa ciagle niezadowoleni,zmeczeni zwlaszcza ci co pracuja po pare ladnych latek.Takze uwierz mi czleku popracujesz trzy lata i bedziesz sie zloscil na siebie samego gdzie trafiles,bedzie ci brzydla ta robota,bedziesz do niej przychodzil zly i bedziesz narzekal tak jak ja w tym wpisie.Zaczynajac prace tam tez bylem na hurra nastawiony i co mi ztego przyszlo?Pamietaj juz na koniec jest to praca kosztem zdrowia i nerwow takze co z tych pieniedzy z tej pracy przyjdzie chyba to ,ze lekarz na tobie potem zarobi.

Aleksander.B

A ja w kepaku pracuje już kilka lat i jest ok....wcześniej pracowałem w (usunięte przez administratora)w rzeżni i też było ok...jestem polaczkiem ale czuje się IRLANDCZYKIEM..(usunięte przez administratora)

Zawiedziony
@Aleksander.B

Jeśli nie czujesz się tym kim się urodziłeś i wstydzisz się narodowości to jesteś NIKIM. Nie pisałbyś tego gdyby Irlandia klepała tą samą biedę co kiedyś. Polak (obecny) ma to do siebie, że sprzeda siebie i po drodze innych za 1zł/1E.

Max

Jesli chodzi o zostawanie po pracy to, czasem pytaja czy mozesz zostac,niemile widziana odmowa po ktorej juz moge cie nie zapytac drugi raz. Czasem ni epytaja i po prostu nikt cie nie zmienia, wtedy zglaszasz supervisorowi z kolejnejmzmiany a ten udaje glupa i zostajesz dluzej az cie ktos nie zmieni! Kepak niechetnie placi z drugiej strony nadgodziny, woli wziasc kogos z agencji za podstawe, sytuacje jak powyzej jak maja duzo zamowien a nie zamowili nikogo z agencji. Jesli chodzi o wypadki, jak juz sie stanie kepak bedzie staral sie wmowic ze to byla twoja wina,potem zastraszyc, nie placic za nic. W wiekszosci to dziala, ludzie boja sie i w sumie nie wiedza gdzie sie poradzic i siedza cicho lub laduja na bruku. Bardziej znajacy radza sie prawnika ale kepak tez ma prawnikow, nielatwo cos uzyskac.

ron

Pracuje w Kepak w Watergrashill. Szczerze odradzam ta firme. Dlaczego? Fabryka jak fabryka. Natomiast rodacy, Polacy tam zatrudnieni to najgorszy sort, pracuja na wyscigi,ryzykujac zycie ,swoje i innych, jeden drugiego by utopil w lyzce wody za spojrzenie laskawe supervisora i obietnice,sama obietnice bonusa ! Zreszta pozostali emigranci i irlandczycy nie lepsi. Czeste wypadki, ryzykujesz,ze ktos cie przejedzie lub co s ci spadnie na glowe, lub wywalisz sie na czyms co ktos zostawil czy nawet ci podstawil, to nie zart! A jak cos ci sie stanie firma poszuka opcji jak cie wywalic na bruk jak popsutego robota.Maja w tym doswiadczenie! Harujesz za min stawke w zimnie, supervisorzy jak kapo poganiaja aby przekraczac normy. W skrocie,zimno, brudno i niebezpiecznie. Mimo,ze nie boje sie pracy fizycznej, ze wzgledow powyzej odradzam stanowczo, omijac glebokim lukiem. Jest to jedynie moja osobista opinia, do,ktorej mam prawo, na podstawie pracy i doswiadczenia w w/w firmie.

pszczoła

Wacek - 2013-04-07 22:05:43 Ja mam rozmowe w sprawie zatrudnienia w KEPAK Watergrasshill. Fajnie tam jest?irlandiia to nie kraj do pracy dla rzezników powiem wam ze jest firma w JAROCINIE gdze mozna zarobić tyle samo co w KEPAKU

Wacek

Ja mam rozmowe w sprawie zatrudnienia w KEPAK Watergrasshill. Fajnie tam jest?

CZAK

ehhe Kepak

widzewiak z lodzi

ja pracuje w kepak cork na rozbiorze tam dopiero jest masakra.[usunięte przez moderatora] jest jak [usunięte przez moderatora] koles jak by mogli to by ludzi kopal zeby szybciej pracowali.Ma swoich przydupasow takiego [usunięte przez moderatora] litwinskiego na ruskim paszporcie przez [usunięte przez moderatora] ludzi zwalniaja.Na sypiemie mieso wywalaja calymi paletami a na rozbiorze wydajnosci szukaja.pojebana firma jak chcecie to dajcie znac [usunięte przez moderatora]opisze wam prawde pozdro

gosc

Niz znam Cie ,ale to co piszesz to swieta prawda. Podobnie jest w wielu innych firmach ,gdzie pracuja polacy. Nic nie poradziz na tepote ludzka, musiel by wielu polaczkom pranie mozgu zrobic zeby zaczeli normalnie myslec. Tylko czy te tepaki cos zrozumieja , jak przeczytaja Twoja wypowiedz. Napewno Nie-a szkoda, Pozdrawiam

osiol

ja pracuje w kipaku z polakami i naprawde sa tam sami debile,pracuja juz po 60 godzin tygodniowo i sa zadowoleni,szef traktuje ich jak czarnych a oni juz zaczeli biegac w pracy a to wszystko dla bonusa. az mi wstyd ze pracuje z takimi ludzmi, ktorzy mi muwia ze przyjechali tu po pieniadze. zapomnieli o swoim zdrowiu i godnosci..... mam pytanie - czy ktos wie dlaczego my robimy bez zadnych badan lekarskich,czy to jest zgodne z irlandzkim prawem.

osiol

Zostaw merytoryczną opinię o Kepak - Ballymahon

• Jak się pracuje w Kepak?

Zobacz opinie na temat firmy Kepak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kepak?

Kandydaci do pracy w Kepak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kepak