Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o. w Kielce

Anonim Nowy wpis

Masakra kierowca 47 nie sympatyczny nie reaguje na kilka nie przycisku stop. Nie polecam.

Anonim Nowy wpis

Kierowca mpk pod numerem 47 nie zatrzymał się dla starszego mężczyzny. Gdy zauważyłam mężczyznę który biegnie do mpk zaczęłam klikać przycisk stop lecz kierowca się nie zatrzymał. Nie jest mi to obojętne.

Ed Nowy wpis

Dobry wieczór, dzisiejsza sytuacja , która miała miejsce nie jest mi obojętna. Poprosiłam kierowcę, aby zaczekal na pasazera, który szedł po woli aby zaczekał , a kierowca odpowiedział do mnie, że jeżeli nie wezmę nogi z wejściea,to mi ją przytnie. Szczerze, to aż mnie zaskoczyło, bo jak można mieć takie podejście, to jest zaledwie minutę czekania. Zaskoczyło mnie to bardzo, bo jak można się tak zachowywać, może to być osoba z niepełnosprawnością albo osoba która zaniemogła chwilowo. Jest to linia nr 2, autobus boczny nr 388 kurs o godzinie 22.40. Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem kierowcy.

Wir Nowy wpis
@Ed

Autobusy mają rozkład jazdy. Jeśli każdy by czekał na tych, którzy idą w kierunku autobusu, są spóźnieni rozbijają cały harmonogram odjazdów. Jeśli niedomaga lub jest niepełnosprawny niech wyjdzie na przystanek pół godziny wcześniej lub zadzwoni po taksówkę. Nie jeżdżę od dawna autobusami ale widzę, że pasażerowie chcą decydować o tym jak ma działać transport miejski.

rozu1234573

To jest porażka. Nigdy nie jeździłam taką fatalną komunikacje. Brak słów. NIKOMU NIE POLECAM NIKOMU. Busy z MPK np: 208,201 itp żyją własnym życiem. Rozkłady na stronie internetowej, na przystankach czy takie jak podaje pan pod numerem 412014110 (numer MPK)- wszystkie inne i niepoprawne. Żeby nawet pracownicy nie wiedzieli kiedy bus ma przyjechać i na jaki przystanek. SKANDAL Zero informacji

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pasażer

Witam serdecznie Nie pozdrawiam tych autobusiarzy z (usunięte przez administratora)ztm Kielce szczególnie z linii nr 18 bo już drugi raz w ciągu miesiąca jakiś grzecznie mówiąc (usunięte przez administratora)kierowca przyjechał parę minut za wcześnie przez co niektóre osoby w tym ja nie zdążyły dojść na przystanek przed przyjazdem autobusu tym samym nie zdążając do szkoły. Liczę na poprawę albo zmianę kierowcy na tej linii a dla tego kierowcy życzę znalezienia nowej pracy w której przynajmniej tam będzie punktualny.

Jak w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Witam. Jest tu obecny jakiś kierowca MPK w Kielcach, któremu można by zadac kilka pytan odnośnie pracy ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o.?

robert

Likwidujecie linie , a z drugiej strony nie wpuszczacie np. linii 46 na OS.DALNIĄ (PUSCHA),a jak bezpośrednio teraz dostać się na Piaski jak zabraliście nr 23. Ponadto , jeśli to mają być przesiadki, to dlaczego autobusy nie przyjeżdżają na czas? Dlaczego w Kielcach , brakuje bus pasów, i miasto nic z tym nie robi?Dlaczego też bilet dobowy jest procentowo droższy niż poprzednio? Tym wszystkim zachęcacie ludzi do korzystania z autobusów Komunikacji Miejskiej? Co na to włodarze Kielc , i zarząd MPK? Dlaczego nie możecie się dogadać?GDZIE TE ZIELONE KIELCE PANIE PREZYDENCIE?Widać je w godzinach szczytu- stojące dymiące samochody...ŻAL....

Kamil
@robert

MPK jest tylko przewoźnikiem, czyli posiada autobusy, zatrudnia kierowców i jeździ na zlecenie ZTM, jest to inna firma nie związana z MPK. Zarząd transportu miejskiego układa siatkę połączeń oraz rozkłady jazdy, także oni zabierają linie lub dodają, nic MPK do tego, każą tak jeździć to jeżdżą, dadzą inny rozkład będą jeździć z tym innym, skargi dotyczące tras, linii lub godzin odjazdów proszę kierować bezpośrednio do ZTM Kielce. Pozdrawiam.

Milka90

Rzadko pisze opinie ;) Jednak bardzo miłe jestem zaskoczona . Pan kierowca autobusu poczekaj na mnie chwilkę, aż do biegnę ;) nr autobusu 31 ( nr kierowcy 034?) 6.44;) dn.05.05.2023 r. Bardzo dziękuje ;)

Romek

A ja tam nie narzekam. Wolę robić tu niż w biedronce na kasie. Praca dobra. Pieniądze w miarę ok. Zarząd też ok. Wypłata na czas. Zawsze jakaś premia. Polecam zastanawiającym się. Kierowcy specjalnie narzekają żeby nikt nowy nie przychodził do pracy. Boją się żeby ich nie pozwalniali.

Siofer
@Romek

Ty żartujesz sobie czy co? Najbardziej rozbawiło mnie to,że kierowcy boją się nowych pracowników, rozwaliłeś normalnie system. To raczej chyba Mpk na kolanach w chwili obecnej modli się o pracowników bo taka jest rotacja.

Jaro
@Romek

No widzę komentarz z rekomendacją . Ratują swoją reputację. Zaczął bym poprawić traktowanie kierowców to będą pozytywne komentarze .

robol
@Romek

chyba nie pracujemy w tej samej firmie albo ty jestes zatrudniony po znajomosci

Kamil
@Jaro

Dokładnie, jak zaczną szanować kierowców to ja też pójdę a na razie to nadal tam jest komuna!

@Romek

Romek. Nie wiem co Ty bierzesz ale zmień dostawce. Stawki godzinowe poniżej jakiejkolwiek godności człowieka i nie czarujmy się-dopóki tych dwoje będzie rządzić nic się nie zmieni. A tak na marginesie, znowu nas wydymali z podwyzkami. Ja się pytam gdzie jest PIP, dlaczego nie reaguje na zgłoszenia kierowców???

Olga
@Siofer

Cześć, wspomniałeś o tym, że w firmie jest duża rotacja. Z czego ona dokładnie wynika? Po przeczytaniu opinii autora wpisu mogę wnioskować, że warto pracować w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach ale odnoszę wrażenie, że Wy macie chyba trochę inne zdanie na ten temat. Jak więc jest faktycznie?

bambo
@Olga

Rotacja jest, bo jeżeli zapierdzialajac 6 dni w tygodniu zarbia się 2,5 - 3 tys/mies. To kto za tyle bedzie tyrał?

@Romek

zastanawia mnie czemu niektorzy wypisuja tutaj kłamstwa. niedowartościowani są i w ten sposób się dowartościuja czy zwykła złośliwośc?

MowPrawde
@pracownik

Wypisz proszę kolego te kłamstwa z forum: Więc?

Szofer
@Romek

Juz wole pracowac w niemczech albo belgii. Moge ODLOZYC 9 tys. na miesiac.

Ja.
@Romek

To pochwal się ile czasu przesieziales na kasie w biedronce, lub innym markecie, że masz takie porównanie...?

Kierowca

Na start: Biedronka / kasjer / 3460 brutto MPK Kielce / kierowcy / 3500 brutto Buahahahahahahaha

Latotosciema
@Kierowca

3500 to sciema, nowy dostanie 13,5 brutto/H + coś co nazwano premią tak do najniższej, a z premii sporo potrąceń reg. np. Przyspieszenie kursu, ominięcie słupka, pomylka trasy itd, nie mówię o odszkodowaniach OC dla ludzi za szkody, to szajs

Magda
@Kierowca

A myślisz że praca w Biedronce jest gorsza i powinna być mniej płatna niż praca kierowcy?

@Magda

Mysle, ze praca kierowcy jest bardziej odpowiedzialna i powinna byc lepiej wynagradzana.

Magda
@Magda

Myślę, że praca w Biedronce jest ciężka i uważam że powinna być odpowiednio wynagradzana, jak i praca kierowcy jest odpowiedzialna i również powinna być odpowiednio wynagradzana.

J.kaczmarczyk

Taka duża reklama!!!! A jak przyjdzie co do czego to ......głęboka (usunięte przez administratora) Nic nie można załatwić!!!!. Szkoda. Bo to blisko mojego domu. Porażka:(((((((

Małgorzata

Ile tam godzin się pracuje? Niektóre sugestie mnie tutaj zaskoczyły, wy tak na serio z tymi nadgodzinami, że 300 w miesiącu? Dajcie znać, jak to wygląda.

Kierowca78
@Małgorzata

Tak 200,210,220 coś koło tego się robi.

@Kierowca78

i z 200 to ile kasy ostatecznie tu wychodzi? planują coś zwiększać może?

Kierowca78
@Honorata

To wszystko zależy od tego ile masz niedziel przepracowanych, dni świątecznych, godzin nocnych. Ale tak przeciętnie między 3400 a 4000. A czy planują coś zwiększyć? Prezesa by trzeba pytać :)

@Kierowca78

i co z praktyki tutaj uważasz, że ta czwórka jest adekwatna co do warunków jakie się spełnia podczas pracy? a odnośnie Pana Prezesa to ciekawa byłam czy odbywa się tu jakieś podsumowanie roczne i czy firma prezentuje plany na kolejny rok, nie jest tak?

@Honorata

Wstajesz do pracy w nocy, kończysz prace w nocy, sobota, niedziela, święta w pracy i odpowiedzialność jak stąd na kosmos. Dostań mandat 1500zł i co z tej czwórki zostaje?. A poza tym kierowca nie powinien tyle godzin jeździć. Tak firma prezentuje plany na kolejny rok z małymi podwyżkami dla pracownika, wręcz nieodczuwalnymi albo wcale.

@@Kierowca78

mandat 1500? a za co? często tu takie dostają, że go przytaczasz? inaczej sobie to wyobrażałam chyba, a skoro nie powinien faktycznie tyle jeździć to czemu tego nikt nie zgłasza?

@Honorata

Taryfikator wykroczeń drogowych poczytaj to będziesz wiedziała za co 1500. Moja rada taka, przyjmij się do pracy trzy miesiące to okres próbny i wtedy będziesz wiedziała czy Ci pasuje czy nie.

@@Kierowca78

kosztów mandatów firma nie bierze na siebie? W ogóle duża ilość godzin. To zgodne z tacho, czy nie zważają na to, bo przecież w przypadku kontroli też byłyby koszty dla takiego kierowcy?

Da35
@Adam

Tacho tam nie ma , do 50km na liniach regularnych nie musi być, mandaty tylko twoje

@Adam

Ze wszystkim co nawywijasz zostajesz sam, nie licz na pomoc od nikogo ani od firmy tym bardziej!

Małgorzata
@@Kierowca78

A to gdzieś indziej inaczej to traktują? Nie wiedziałam, że można w inny sposób. Firma dolicza jeszcze swoje kary jak się zdarza jakaś pechowa sytuacja i wpadnie mandat?

Były pracownik.

Jak oni mogą tak ludzi traktować? Zajezdzic kierowcę karząc mu pracować 6 dni w tygodniu i tak w kółko nie pytając czy ma ochotę i siły na nadgodziny. To jest dramat dla desperatów z pętla na szyi.

@Były pracownik.

Tak nie wiem kto pozwala na to współczesne (usunięte przez administratora)

Kółkoalbokoło
@Były pracownik.

Tak, to niepojęte jak to możliwe w 21 wieku przy prężnie działających tam nawet związkach po prostu Granda

Jebediah

Cześć. Czy MPK Kielce przyjmuje ludzi, którzy nie posiadają doświadczenia w zw. z kategorią D, tylko są przykładowo świeżo po kursie?

Nnbbb

Przecież to jest śmieszne, autobusy przyjeżdżają spóźnione albo nie przyjeżdża wcale

Ł

Firma (usunięte przez administratora), autobusy albo nie przyjeżdżają albo spóźniają się dość znacznie. 21.11.22 linia 44 z Batalionów do Kusocińskiego o godz 15.16 na ulicy skrajnej nie pojawiła się. W czwartek 17.11.22 na tej samej linii 44 i o tej samej godzinie kierowca autobusu chyba jechał pierwszy raz bo jechać odcinek skrajna - Jana Pawła godzinę to trochę przesada. Samochodem jadę 20 minut autobusem godzinę

A

Witam, czy MPK Kielce przyjmuje na kierowcę osoby świeżo po kursie na D?

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o.?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Jagiellońska 92
    25-734 Kielce
  • NIP: 9591976908 REGON: 365359965 KRS: 0000636293

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach Sp. z o.o.