HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Luki

Praca w Poing magazyn odzieżowy, na dojazd traci się dziennie 2,5-3h, po drugiej zmianie na mieszkaniu jest się o 00:30,trzy przesiadki, przed wyjazdem Pani kontaktująca się twierdzi że połączenie bezpośrednie kolejką

M.w.

Bardzo sprawna rekrutacja, stały i rzeczowy kontakt. Warunki mieszkaniowe naprawdę ok, projekt Poing, hotel zgodny z opisem. Tak jak było obiecane, jest transport dla chętnych. Sama praca całkiem w porządku, miła atmosfera. Wiadomo, trzeba się nachodzić, ale tragedii nie ma. Koordynator pomocny w każdej chwili. Brzmi niewiarygodnie, ale raczej trudno póki co do czegoś się doczepić.

Czy jeśli skończył mi się projekt i wróciłam do Polski czy agencja wypisze mnie z ubezpieczenia społecznego,bo nie wiem czy to jest w kwestii pracownika

ABC

Co do zasady każdy pracownik powinien sam dopilnować wypowiedzenia z kasy chorych, jednak jeśli byłaś zapisana do DAK z polecenia HR-Xperience to raczej agencja załatwia te formalności. Jeśli coś się zmieniło, to może ktoś inny mnie poprawi. Najlepiej zadzwoń do agencji i upewnij się, że Cię wypisali, żeby nie mieć potem problemów. Pozdrawiam

Agencja sama dopełnia formalności, jeśli sama Cię ubezpieczała (DAK)

Dzień dobry. Jeśli pracownik został zameldowany do DAK przez naszą agencję, to przy wymeldowaniu, DAK jest informowany o powrocie danej osoby do Polski. Natomiast w przypadku wyboru innej kasy chorych i wcześniejszym zameldowaniu obowiązek leży po stornie pracownika.

Megi

Czy ktos potrzebuje wspóltowarzyszki do samochodu i pokoju w Niemczech od pazdziernika? Nie dysponuje autem stad moje pytanie.

Megi

Witam, tez jestem ze Slaska ale chciałabym pojechac na początku pazdziernika. Z uwagi na fakt braku auta nie wyslalam jeszcze potwierdzenia na zadna oferte. Pozdrawiam.

@XYZ

Witam czy może mi ktoś napisać jakie warunki są w magazynie Muller w Ulm ? Ile mniej więcej wychodzi na miesiąc i jakie są mieszkania

Mała Mi
@@XYZ

Hejaa Warunki na magazynie sa w miare ok, ale zalezy na jaki dział sie trafi. Mieszkania to różnie.jedne lepsze inne gorsze. Nie sa to hotele 4 gwiazdkowe, ale można przeżyć. Jest Internet,wyposażona kuchnia itp. Na magazynie bardzo pomocni kordynatorzy p.Tomek i p.Agata. Staną na głowie by pomóc rozwiązać każdy problem. Dopiero dostanę pełna wypłatę za cały miesiąc więc mogec wypowiedzuec się za jakiś czas. Od znajomych słyszałam że kasa jest ok a teraz maa być jeszcze podwyzka więc mogę polecić.

XYZ
@Mała Mi

A możesz mi jeszcze napisać czy praca jest ciężka? Czy kobiety dają sobie radę?

Edekowiec

To nie jedź, jedź na inne magazyny w Europie. Sugeruj się tym co to ludzie piszą :D Naprawdę na dobre Ci to wyjdzie. Jestem w Ansbach, komis spożywki na suchym, darmowa kwatera, kasa? Regularnie ponad dwójkę na łapę. Nie przyjeżdżaj tutaj, bo ja chce zostać pod Edeka dłużej.

Adamus
@Edekowiec

Mógłbyś coś kolego więcej napisać na temat tej pracy.Zakwaterowanie itp

Megi

Czy ktos jedzie autem w pazdzierniku do Ulm? Chetnie sie zabiore bo nie dysponuje autem, oczywiscie partycypujac w kosztach paliwa

Nowa

Witam, czy jest ktoś na zleceniu w Ludwigsfelde jako pracownik magazynowy i mógłby napisać więcej szczegółów, jak zakwaterowani, czy blisko miejsca pracy, jak z dojazdami, czy da nadgodziny

Cybas

Nie jest to agencja idealna bo wątpię aby taka istniała ale mino różnych wad i porównując HR Xperience z innymi agencjami z którymi miałem styczność to ta jest jak najbardziej na plus. Projekty są różne - raz jest gorszy raz lepszy ( ze swojej strony mogę polecić EMP w Lingen i Hermes w Haldensleben). Nigdy nie było problemu z wypłatami i co najważniejsze zawsze się zgadzały. Mieszkania były różne ale nigdy nie było tragedii. Koordynatorzy z reguły starają się pomóc rozwiązywać problemy. Reasumując, widząc jaka (usunięte przez administratora) panuje na Polskim rynku pracy za granicą mogę z czystym sumieniem polecić agencję HR xperience jako rzetelną firmę.

A.

Nie była to moja pierwsza agencja, przez którą pracowałam, więc mam porównanie i z czystym sumieniem mogę polecić HR. Wiadomo - nigdzie nie jest idealnie, bo np. brakuje organizacji na dużych projektach, albo przydałoby się większe doposażenie pokoi, ale za to wypłata zawsze jest na czas, warunki mieszkaniowe to co prawda nie apartamenty, ale są przyzwoite, a koordynatorzy w miarę możliwości pomocni i tu szczególnie dziękuję Oskarowi oraz przy okazji pani Ani B. z działu rekrutacji. O samej pracy ciężko coś powiedzieć, bo wszystko zależy na jaki projekt i dział się trafi i jednemu będzie się podobać, a drugiemu niekoniecznie. Projekty w Coesfeld i Lingen polecam, bo pomimo norm pracuje się spokojnie, a co do Hermesa w Haldensleben - tu też są normy, ale na które bardzo zwracają uwagę, więc kto co lubi.

Julek
@A.

A język? Musisz mówić biegle czy wystarczy że umiesz się w miarę dogadać? Pokoje są jednoosobowe? W ogóle dużo płacisz za zakwaterowanie i transport do pracy?

Alina

@Pracodawca Czy jest możliwość pracy bez samochodu?

@Alina

Dzień dobry, oczywiście mamy również oferty pracy dla osób, które nie posiadają samochodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zachęcam do wypełnienia formularza na naszej stronie. Dzięki temu będzie mógł skontaktować się z Tobą nasz dział rekrutacji, który omówi wszelkie szczegóły: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html

Ambitny69

Witam, polecam projekt Muller w ULM, obecnie jestem pracownikiem tego projektu, super atmosfera, którą wprowadza pani kordynator Patrycja, PLK pani Agata rowniez super osóbka, obie panie są bardzo zaangażowane w komfort pracowników, mieszkania są super, praca również, pozdrawiam.

zapytanie
@Ambitny69

czy moglabys sie podzielic jak na chwile obeca wyglada ilosc h tygodniowo?

Tom

@Pracodawca Czy pracownik dostaje papiery w tej agencji żeby mógł rozliczyć się z podatku później? Jak to wygląda?

@Tom

Dzień dobry, jak najbardziej. Zaświadczenie o zarobkach, które powinieneś dołączyć do deklaracji podatkowej, udostępniamy na prywatnym koncie online pracownika, najpóźniej do 28.02 każdego roku.

Dwa projekty

Polecam wyjazdy z tą agencją. Wypłata zawsze na czas, bezproblemowy kontakt z kordynatorami, starają się pomóc w miarę swoich możliwości. Przyjeżdżając na projekt masz pewność, że będziesz mieć dach nad głową w dogodnych warunkach, więc wszelkie obawy polecam odłożyć na bok. Praca zwykle nie jest ciężka, ani w żadnym stopniu skomplikowana. Odległość miejsca od pracy bywa rożna ale zawsze zgodna z informacjami na umówie. Można trafić od 30km, do 10min spokojnym spacerem. Czasem można trafić na mała ilość godzin, jednak to nie zależy od agencji ale od firmy w której pracujecie i aktualnego zapotrzebowania w danym czasie.

Po drugim wyjeździe do pracy z HR Xperience mogę po raz kolejny polecić tą agencje pracy. Tym razem wraz z partnerką byliśmy w Haldensleben. Praca prosta i przyjemna, mieszkania dobrze wyposażone a reszta to już zalezy od Ciebie i Twoich współlokatorów- jak dbacie tak macie. Wykonując prace w Hermesie zawsze mogliśmy liczyć na sympatycznych koordynatorów którzy starali się pomóc mowa tu oczywiście o Karolinie, Juli oraz Jakubie.

Aśka

@Pracodawca Czy praca w Poing jest stała czy tylko sezonowa?

@Aśka

Dzień dobry, oferta pracy w miejscowości Poing jest stała. Pierwsza umowa podpisywana jest na okres 9 miesięcy. Zachęcamy, żebyś dołączyła do naszego zespołu, jeśli chcesz wyjechać do pracy w Niemczech to aplikuj proszę, klikając w poniższy link, a nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html

Michu

Do jakiej miejscowości dostałaś ofertę? Skąd jesteś?

Dark.K

Witam . Czy ktoś pracuje jako Komisjoner / magazynier - w Berbersdorf i może opowiedzieć jak wygląda praca , lokalizacja i zamieszkanie oraz godziny pracy . Z góry dziękuję .

Avada

@Pracodawca Hej. Chciałabym spróbować w tej firmie, a jako, że to byłby mój pierwszy wyjazd z agencją, to mam wiele pytań i wątpliwości. Złożyłam podanie przez stronę, ale nikt się ze mną jeszcze nie skontaktował, a w sumie zależałoby mi na czasie (tak, mogę wyjechać od zaraz). Czy jest jeszcze inny sposób na kontakt niż czekanie na telefon?

@Avada

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Nasz dział rekrutacji robi wszystko co w ich mocy, skontaktują się z Tobą najszybciej jak to możliwe i odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości :)

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1429.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.