HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Zadowolony pracownik

czytam tak te wasze komentarze i dziwie sie, ze tak duzo osob pisze negatywy. Ja jestem zadowolony. Zrobilem przez hr-ke kilka projektow. Mieszkalem na roznych kwaterach ale zawsze bylo spoko. Pensja mi sie zawsze zgadzala, pieniadze na czas. Koordynatorzy normalni, pomocni ludzie. Ja bede zawsze sie o Was dobrze wypowiadal, mimo ze wrocilem do kraju i podjalem stala prace w PL.

Rrrrr
@Zadowolony pracownik

Negatywne komentarze piszą ci, którzy nigdy wcześniej nie pracowali w DE a nawet w PL. Pracuje w HR od ponad roku i już kilku takich narzekających spotkałem, którzy przeszli do innej firmy a po miesiącu podpytywali koordynatorów czy mogą wrócic do hr-ki :D

50/50

Jest dużo za i dużo przeciw. - Zakwaterowania zazwyczaj ładne i w miarę wyposażone, ale w niektórych potrafi trafić się grzyb. - Koordynatorzy są cudowni i milutcy, do podpisania umowy, później mają Cię gdzieś i nie odbierają telefonów albo mówią że dziś mają wolne. - Praca w porządku (projekt ansbach). Trafiłem na okres strajków więc było dobrze, bo obiady za darmo, normy nie było i prezenty zazwyczaj po pracy dostawaliśmy Ogólnie jak na agencję jest dobrze, jedynie koordynatorzy są słabi, zakwaterowanie to już zależy gdzie trafisz. Zarobić też się da fajnie

Amanda
@50/50

Grzyb w mieszkaniach? Jeśli już zdarza się taka sytuacja to da się to zgłosić i jakoś są w stanie zamienić kwatery? Bo sama nie chciałabym tak mieszkać szczerze mówiąc. Z drugiej strony mówisz, że ciężko się skontaktować z koordynatorami, ale być może ktoś inny z biura by na to zaradził? I nieśmiało spytam o zarobki, jakie mniej więcej stawki tam są?

Mateusz
@Amanda

Na Ansbach zarabiałem okolice 2500€ na rękę.

Kinga
@Amanda

Jak masz już grzyba na mieszkaniu to tak mieszkasz nic z Tym nie robia

@Kinga

Dzień dobry. Pracodawca zawsze stara się zapewnić pracownikom jak najlepsze zakwaterowania, pod względem jakości, odległości od danego magazynu, itd. W sytuacjach niezadowolenia, staramy się wyjść na przeciw, wówczas należy zgłosić się do koordynatora, by znaleźć rozwiazanie zadowalające obie strony. Pozdrawiam

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Więc można prosić o zmianę zakwaterowania gdy te jest w złym stanie? I w jakim czasie dostaje się inne mieszkanie, kilka dni czy dłużej?

W takiej sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem. Jeśli przełożony nie odbiera, prosimy o opisanie sytuacji w mailu i przesłanie go na adres: complaint@hr-xp.com. Pozdrawiam

Xyz

Jak z wynagrodzeniem na projekcie w Coesfeld?

Oxo

Witam mam wyjechać 25.09 do pracy umowa wstępną podpisana ale jeszcze nikt się nie odezwał?będą dzwonić dzień przed wyjazdem?

Seb
@Oxo

To Ty powinieneś się odezwać do koordynatora projektu najpóźniej dzień przed wyjazdem na projekt żeby dogadać godzinę o której się stawiasz

Ktos
@Oxo

Niestety nie wszystkie informacje powinieneś dostać w mailu

Avada
@Oxo

Będą dzwonić przed wyjazdem, będą również kontaktować się z tobą drogą mailową i dadzą Ci numer do koorda na miejscu, abyś mógł się umówić, wówczas do koorda sam dzwonisz, or piszesz smsa :D

Paxon

Witam czy koś pracuje na magazynie Lidla w Ludwigsfeld może się podzielić opinią na temat pracy zakwaterowania i zarobków

Hej Widziałam ze jest na stronie oferta pracy na projekcie Koln, magazyn drogerii Czy ktoś tam już pracuje i może opowiedzieć o warunkach pracy i zakwaterowaniu? Dzięki

XYZ

@Pracodawca czy praca na magazynie w Hannoverze jest ofertą stałą czy tylko sezonową, na jaki czas podpisywana jest umowa w przypadku rozpoczęcia pracy w obecnym okresie?

@XYZ

Dzień dobry, w tym magazynie umowa jest podpisywana na okres 9 miesięcy. Zachęcam do przesłania aplikacji przez stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html :)

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

@Pracodawca Witam, właśnie dostaliśmy propozycje pracy na tym magazynie i bylibyśmy zainteresowani ofertą dłuższej współpracy, jednakże dostaliśmy informacje z rekrutacji, że czas trwania umowy na tym projekcie wynosi 3 miesiące i nie wiadomo czy po tym okresie umowy będą dalej przedłużane. Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

@Kandydat

Zatrudnienie na tym konkretnym magazynie, przewidywane jest do końca stycznia (czas ten może jeszcze ulec wydłużeniu),. Jednakże staramy się zawsze proponować naszym pracownikom kontynuację współpracy na naszych innych projektach. Jeśli szukają Państwo zatrudnienia długoterminowego, to nasza Firma daje takie możliwości.

Matt
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Czyli jakbym się zdecydował na prace w magazynie i kontrakt się kończy to firma sama szuka do razu nowego miejsca z podobnym zajęciem i przenosi pracownika? Jak to jest miejsce sporo oddalone od tego w którym się pracowało to organizujecie też transport?

@Matt

W sytuacji, w której nie ma możliwości podpisania kolejnej umowy, na tym samym projekcie, szukamy pracy na innym magazynie, na którym aktualnie są wolne miejsca pracy. Jeśli chodzi o transport, pracownik jest zobowiązany samodzielnie zorganizować sobie przejazd na nowe zakwaterowanie. Pozdrawiam

Nie polecam brania fuchy kordynatora pracującego, ze euro więcej na godzinę oczekują, że po 8h tyry na magazynie jeszcze cztery po robocie w papierach człowiek będzie siedział, żarty się ich trzymają

No pewnie ze nie Tych obowiązków jest za dużo Gdyby pensja koordynatora była np 20€ na godzinę i miał bardziej elastyczny grafik to rozumiem, ale obecnie to się nie opłaca Byłem kiedyś koordynatorem i żałuje Inni po pracy odpoczywają i maja wszystko w nosie a ty ogarniasz emaile, jakieś szkolenia po godzinach pracy gdzie pracodawca wymaga włączenia kamery non stop, oprócz tego ciagle jakieś inne zadania a kasa niewiele większa

Nocny pracownik

Wiecie może jak w HR Xperience płacą za nocki? Przepisowo jest 25% więcej do godziny nieopodatkowane, ale już plotkują ludzie, że na pewno nie dostaniemy tyle ile prawnie nam się należy, że policzą "po swojemu", bo tak (usunięte przez administratora) polskie firmy, ktoś pracował w tej na nocki i się wypowie?

@Nocny pracownik

Po każdej wypłacie masz pasek w którym wszystko jest rozpisane Płaca normalnie

Łukasz

@Pracodawca Chciałem pojechać do pracy z dziewczyną która jest z Ukrainy i posiada Polską Visę, czy jest taka możliwość?

@Łukasz

Dzień dobry. Niestety nie ma takiej możliwości, wymagane jest obywatelstwo polskie. Pozdrawiam

Lena

Jakoś tak dwukrotnie, w lipcu i sierpniu, firma szukała specjalisty ds. rekrutacji z językiem niemieckim. Możliwe, że taki nabór będzie powtórzony? HR napisał, że kandydat ma znać język niemiecki, ale nie określił stopnia. Nie wymagają certyfikatów, komunikatywny poziom będzie wystarczający? :)

Wwww
@Lena

Napisz najlepiej do rekrutacji, że znasz język niemiecki i poszukujesz pracy :) Myślę, ze dla osób z językiem mają lepsze oferty. Kiedyś wysyłałem swoje zgłoszenie na praca@hr-xp.com

@Lena

Dzień dobry, o wszystkich naszych aktualnych ofertach, sukcesywnie informujemy na naszej stronie internetowej i zachęcamy do zapoznania się z nimi na stronie: https://hr-xp.com/de/fuer-bewerber.html

Ona

Cześć, planuje wyjechać przez agencje na projekt, może ktoś byłby zainteresowany wspolnym wyjazdem, szukam kolezanki. Proszę o wiadomośc na email : agnieszkabar@tlen.pl

Rrrrr

Hej, z tego co wiem to hr-ka ma sporo projektów, na których organizuje dojazdy busami firmowymi. Do tego jak masz prawko to możesz być kierowcą i nie płacisz za dojazd. Z tego co się orientuję to kierowca dodatkowo dostaje jakieś pieniądze. Sam jestem na takim projekcie koło Monachium i z tego co widziałem to są tutaj dwa albo trzy busy. Zadzwoń najlepiej do rekrutacji, bo tutaj to ekspertów jest sporo ale zaden nic nie wnosi do dyskusji :D

Kobieta
@Rrrrr

Firma nie wraca pracownikom pieniędzy za dojazd? :/ Oooo, to ile takiego dodatkowego zarobku można liczyć, będąc kierowcą? Wiesz tak mniej więcej? Wiadomo, że lepiej zadzwonić, ale czasami większą prawdę powiedzą Ci pracownicy, nawet taką bolesną... :D

Dzień dobry, oczywiście mamy również oferty pracy dla osób, które nie posiadają samochodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zachęcam do wypełnienia formularza na naszej stronie. Dzięki temu będzie mógł skontaktować się z Tobą nasz dział rekrutacji, który omówi wszelkie szczegóły: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html

edysiaczek93

Przylaczam sie do pytania, tez chce wyjechac a nie mam wlasnego auta ☹️

Szofer
@Rrrrr

Co prawda jestem kierowcą na innym projekcie ale z tego co wiem to na wszystkich jest tak samo. Kierowca nie płaci za dojazd a do tego dostaje 50€.

@Kobieta

Nie, na projektach na których nie ma busów nie otrzymujesz żadnego zwrotu za paliwo Dojazd do pracy jest we własny zakresie, dlatego zazwyczaj pracownicy sami się dogadują i jeżdżą do pracy swoimi samochodami na zmienę, zabierając innych

Niczx

Hej, wyjeżdżam za tydzień, jak chcesz to mogę zapytać czy jest miejsce w tym samym terminie

Osnabruck meyer

Hr”ka wypłacalna na czas i uczciwie:)jak ktoś chce się złapać na chwile albo większość cześć roku popracować i mieć gwarancje tej roboty to śmiało można uderzać. Jeżeli chodzi o magazyn w osnabruck magazyn jak magazyn bardziej z kategorii tych starszych mniej zmodernizowanych:) trafiliśmy na nadgodzinki i ekstra ekipę na mieszkaniu w bdb standardzie. Robota zależna od działu picking jak picking. Na + kontakt i konkretna postawa P. Koordynatora Pawła, Szybko konkretnie jak najbardziej nam na rękę co nie zawsze się zdarza, także ogólnie jak ktoś nje planuje osiedlać się gdzieś na stałe albo dłuższy moment chce przerobić większość cześć roku na koniec pracy dostać fajna pensje z zeit to polecam:)

Agnieszka

Cześć. Czy ktoś pracował na komisjonowaniu w Gernsheim? Jak wygląda praca i zakwaterowanie?

@Klaudia

Cześć, czy ktoś z Was pracuje lub pracował na projekcie Hannover w magazynie e-commerce i może podzielić się opinią?

Kamil

Nie polecam stanowiska TeamLeader Zarabia się obecnie ledwo 2,3 euro na godzinę (brutto) więcej od szeregowych pracowników, a masz dużo więcej roboty Oprócz pracy na magazynie musisz być ciągle pod telefonem, w czasie wolnym robić jakieś dodatkowe szkolenia, a w niedziele też nie odpoczniecie bo zazwyczaj wtedy jest przyjecie nowego pracownika Oprócz tego robicie za tłumacza i "pierwszego do bicia" jesli cos nie pasuje Nie ma sensu. Lepiej zarabiać mniej i mieć wywalone we wszystko

Mia
@Kamil

A jakie obowiązki dochodzą jako team leader? Za te dodatkowe rzeczy weekendy są dodatkowe premie, albo jakoś liczą to jako nadgodziny? Tak ogólnie co w sytuacji jak ktoś po pracy nie odbierze telefonu?

Kamil
@Mia

Jako TeamLeader nie masz Extra nadgodzin tylko 2,3 euro więcej za godzinę (godziny pracy liczony tylko na magazynie, to ze po pracy musisz coś zrobić w żaden sposób się nie liczy) Obowiązki to między innymi prowadzenie w excelu tabel z obecnością w pracy i kilka innych, wdrożenie nowego pracownika na magazynie, kontrolowanie mieszkań, wykonywanie audytów, pomoc w razie wizyt u lekarza itd, przygotowanie umów dla nowego pracownika, ich podpisywanie i odsyłanie do odpowiedniego działu firmy Ogólnie moim zdaniem taki koordynator powinien zarabiać ca 20€ na godzinę, bo masz dla siebie dużo mniej czasu niż inni pracownicy

@Kamil

Dzien dobry, chętnie porozmawiam z Panem na ten temat, aby poznać więcej szczegółów. Zachęcam więc do kontaktu pod adresem mailowym: maciej.kwiatkowski@hr-xp.com. Jednak po rozmowie z kierownikami projektów, poinformowano mnie, że wielu Team Leaderów zarabia nawet 17 czy 18 EUR na godzinę brutto, a do tego cieszą się gwarancja zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, dofinansowywanym przez pracodowacę. Jeśli chodzi o szkolenia, organizujemy je, ponieważ uważamy, że nasi Team Leaderzy są osobami chcącymi się rozwijać i wejść na kolejny stopień w ścieżce kariery - wielu naszych pracowników uważa to za zaletę. Bycie tłumaczem w magazynie to faktycznie rola TL'a, jednak zawsze wspominamy o tym na etapie rekrutacji.

Cześć czy możecie mi powiedzieć ile jest odtrącane z wypłaty na ubezpieczenie?

@Kasia

Dzień dobry. Kwota odtrącana z wypłaty jest uzależniona od wysokości procentu, jaki nakłada na ubezpieczenie wybrana przez Panią firma ubezpieczająca. Wówczas przy każdej wypłacie ta kwota może być inna. Pozdrawiam

Inga

Nie macie powiedziane, a raczej zapisane w umowie wcześniej, ile musicie płacić za mieszkanie, które załatwia firma? Za jakie inne rzeczy niby jeszcze odtrącają? Co masz na myśli?

Pod niemcem

Co za problem, wynajmij sobie swoje lokum, albo z kilkoma osobami i nie musisz brać od hrki.

Ciekawa

Hejka ☺ Mam pytanko ☺ Czy orientujecie się może w jakich miejscowosciach obecnie są kwatery na projekcie Ulm, dla osób, które będą jeździć busami zakładowymi? Rok temu wiem ze były w Blaubeuren i Riedheim ☺

Czy ktos jedzie 15.10 do magazynu do Gernshein?

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1429.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.