HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Ciekawa wydaje mi się oferta pracy specjalista ds. pozyskania nieruchomości w Haldensleben. Czy pracodawca wymaga, aby kandydat pracując ok. 25 godzin tygodniowo nie łączył tej pracy z inną i był dyspozycyjny w dogodnych dla niego porach? Czy można połączyć to z innym zajęciem?

P

Hr prowadzi wiele projektów i obecnie pracuję już na czwartym. Można powiedzieć, że proponowana praca spełnia wymagania a zwłaszcza że zarobione pieniądze są wypłacane w terminie beż żadnych komplikacji a poza tym jest możliwość pracy w nadgodzinach. Polecam projekt pracy jako pracownik Reinigung Lager w Kaufland Libbenau. Sprzątanie nie jest ciężkie a praca nie jest ograniczona terminami z możliwością stałej.

Werka
@P

Nie byłam tam osobiście lecz też słyszałam że ten hotel to porażka bardziej wybierz hotel na Hallbergmoos tam byłam luksusów nie ma ale jest spoko

Anetka

Jedziesz własnym autem?Pytam się bo na niektóre projekty potrzebne jest auto aby dojeżdżać do pracy.Ja niestety nie posiadam a zależy mi na wyjeździe właśnie na ten projekt.

Anetka

Nie wiedziałam o tym,a kiedy tam można jechać żeby była praca?

Anetka

A nie wiesz jak tam z dojazdami do pracy? Trzeba miec własne auto czy pomogą w zorganizowaniu dojazdów do pracy?

Andrew
@Anetka

Zawsze lepiej mieć swoje auto ale jeśli to nie koordynator powinien pomoc w ogarnięciu transportu (dojazd z innymi)

Też chciałem jechać do Ulm, gdyby Ludwigsfelde było niedostępne i to najlepiej za tydzień????

Projekt Coesfeld, napisze ktoś jak wrażenia?

@123

Pracowałem na magazynie w coesfeld, w grudniu nie było pracy i pracowaliśmy po 4-5 godzin albo były dni wolne

@Anonim

A to taka jednorazowa sytuacja? Czy zdarzają się częściej takie sytuacji? No i co jest powodem tego, że nie było pracy? Nie wypłacali Wam tych pozostałych godzin (postojowego), tylko dostawaliście pensję za te 4-5 godzin?

Nana

Czy pracuje ktoś w Poing ? I może opisać warunki zakwaterowania w jakimś miasteczku, jak wyglada wypłata itp :)

Pytajacy21

Jakie sa zakwaterowania na projekcie w Poing? Widzialem, ze sa to hotele pracownicze, ale w jakiej miejscowosci? Bezposrednio w Poing, czy moze w Monachium? @Pracodawca

@Pytajacy21

Dzień dobry. Zakwaterowania dla osób podejmujących pracę na magazynie w miejscowości Poing to hotele pracownicze, pensjonaty, jak również mieszkania. Zlokalizowane są one maksymalnie 30 km od miejsca pracy. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

????
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy za zakwaterowanie koszta ponosi pracowników? :) Co z transportem? Jest coś organizowane, czy ta kwestia leży po stronie pracownika? Mogę jeszcze zapytać, czy praca u państwa jest możliwa od zaraz? Ile czasu zajmują wszystkie formalności itp?

@????

Dzień dobry. Odpowiedzi na pytania uzależnione są od projektu, który Pani/Pan wybierze. Zachęcam więc do zaaplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html, wówczas nasz dział rekrutacyjny skontaktuje się z Panią/Panem i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie

Pytanie345

Ile zazwyczaj macie godzin na projekcie w poing?

Pojawila się nowa oferta pracy na produkcji w Haldensleben, zakład ceramiczny Ktoś tam pracował? Jakieś opinie?

xxx

Jak wyglądają dojazdy do pracy ? w Ludwigsfelde

@xxx

Dzień dobry. Na projekcie w miejscowości Ludwigsfelde organizowane są grupy wyjazdowe. Wówczas koszty paliwa są dzielone na osoby, korzystające z tej formy dojazdu do magazynu. Pozdrawiam serdecznie

@Pracodawca Dzień dobry Czy od stycznia ruszają może jakieś nowe projekty na które będzie rekrutacja?

Ciekawa

Co do pracy w Ulm, magazyn Müller to jeśli idzie o sama pracę to nie jest zła naprawdę. Ale 1. Pracujemy teoretycznie 6 dni w tygodniu, jednak biorąc pod uwagę, że jesteśmy wypuszczani wcześniej np o 19-20 ej to jak się zliczyć godziny to mimo że chodzimy od pon do soboty to i tak wychodzi jak gdybyśmy pracowali 5 dni. 2. Brakuje dolek, wózków, wanien a o normę się czepiają.. I było by to naprawdę zrozumiałe gdyby nie to, że to nie wina pracownika, że nie ma na czym pracować 3. Ogólnie agencja super. Jednak mega wielkim minusem jest to, że nie ma organizacji jeśli idzie o osoby w busach. W jednym busie jeździ 7-8 osób. I np 5 jest z kimisjonowania a 3 z innego dzialu. Komisjonowanie kończy np o 19-20 ej i trzeba siedzieć i czekać na pozostałe osoby do godziny 22. Nie można zostać i komisjonowac Więc to dla mnie jst straszne bo człowiek traci 2-2, 5 h czekając na kantynie ????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Nina

Niestety muszę wystawić bardzo negatywna ocenę hr i best Secret razem. Nie można rozmawiac nie można korzystać z telefonów nie można mieć słuchawek w uszach komisjonujac. Tylko masz wyrabiać normy i koniec kropka. Najlepiej się nie odzywaj nie miej żadnych pretensji a zarobki też nie zachęcają żeby te normy robić. Niby stawia się na ogromną tolerancję rasowa jednak w rzeczywistości jest dyskryminacja totalna i brak szacunku do człowieka. Nie polecam jeśli ktoś się ceni choć trochę

@Nina

To w takim razie jakie tam zarobki są mniej więcej? Bo skoro takie wymagania to powinno być ładnie płatne, a w wyszukiwarce znalazłam info, że zarabia się 1350 euro, gdzie to w ogóle w ciul mało XD nie wspomnę o innych komentarzach, gdzie było, że zarabia się 1100 euro na miesiąc XD

@Nina

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Na projekcie w Poing mamy bardzo dużo pracowników, którzy sobie wykonywaną tam pracę cenią. Do tej pory nie doszły do mnie również żadne zażalenia drogą mailową, stąd bardzo Ciebie proszę o opisanie dokładnie sytuacji, które miały miejsce. Proszę też o chwilę cierpliwości, abym mógł dokładnie przyjrzeć się tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Marion
@Kasia

Żeby zarobić 1350 w tej firmie po odliczeniach, to trzeba mieć farta do projektu, bo sezonowy brak nadgodzin, to w tej agencji trwa cały rok, 270-300 eur łóżko, do tego 80 euro za miejsce w busie i zostaje mniej niż pensja polskiego magazyniera, prawie każdy projekt stawka minimalna krajowa i mało godzin. Opłaty za zakwaterowanie i koszty dojazdu jak w holandii a zarobki podobne do polskich.

Ark
@Marion

To zależy od rzutu,ja w Hermesie w Haldensleben miałem prawie 1600 na czysto,oczywiście mieszkanie gratis,tylko praca nudna i zbyt monotonna

@stary
@Ark

Teraz się pozmieniało pewnie, był czas kiedy to była najniższa stawka i po 300 za chatę brali ,więc szału nie było.

Ej ale to kogoś rzeczywiście dyscyplinarnie zwolnili, kiedy wyszedł z pracy wcześniej? Czy raczej ludzie się boją i nawet jak źle się czują to zostają w pracy do końca? Piszesz, że Polacy są przydzielani do najgorszych prac. Możesz napisać do jakich konkretnie?

Kowal

Hej mam pytanie. Czy pracowal ktos na magazynie w lingen? Czy przedluzaja potem umowe ? Czy jest mozliwosc przedluzenia bezposrednio z pracodawca?

HK

Czy na każdy projekt jest potrzebne doświadczenie? Dziękuję za r

Anu483

Hej mógłby ktoś powiedzieć mi realnie jak wyglądają zakwaterowania np na Poing i Ludwigsfield? I jak wygląda tam praca ? Chcemy wyjechać z partnerem i szukam normalnej opini i nie mogę się doczytać konkretnych informacji bo są one przeróżne. Proszę o pomoc

Avada
@Anu483

Jak trafisz na komisjonowanie w Poing to nieciekawie jest i to bardzo. Na Ludwiga sama teraz będę przenosiła się z Ulm

Rrrr
@Avada

Ja jestem jakos od ponad roku w Poing na komisie i jakos nie narzekam. Fakt, ze teraz przyjechalo sporo osob, ktorym sie nie chce pracowac i narzekaja ale coz.... Jak ktos chce to bedzie pracowal a nie oszukujmy sie prace magazynowe nie sa ciezkie :) To nie jest kamieniołom :D

Ana
@Rrrr

Witam czy możesz coś więcej napisać o pracy w Poing, jak z godzinami pracy?

Xxx
@Rrrr

Powiesz coś więcej o zakwaterowaniu ?

Ana

Witam, wybiera się ktoś z was na magazyn do Poing 1.12.2023?

Xxx
@Ana

Hej, 1 grudnia to jest start pracy czy data przyjazdu? Bo też jestem zainteresowana wyjazdem, ale będę dzownic dopiero w poniedziałek.

Jaro

Witam.czy jest tu osoba która pracuje lub pracowała w goscheim w magazynie spożywczym?.i są swoją opinię ponieważ wybieram się na dniach

Obdbd

Jak jest na projekcie w Lubenau?

@Obdbd

Pracuje tu kilka lat i mam swoje lata więc ciężko nie jest. Polowa zespołu to stały zespół. Jeśli nowe osoby pojawiają się i znikają to tylko dlatego, ze nie potrafią pracować w tempie.

Gsgdv

Jak wyglądają zarobki, czy ciężko jest utrzymać tempo pracy i czy osoba z niewielkim doświadczeniem poradzi sobie w tej pracy?

@Gsgdv

Zarobki zaczynają się od tysiąc pięćset € Ewentualnie potrzebne jest doświadczenie w pracy na wózkach. Ja nie miałem doświadczenia a pracuję tu kilka lat, dla chcącego nic trudnego.

Hsbsv

A jak warunki mieszkalne i osoby tam mieszkające?

@Hsbsv

Warunki mieszkaniowe są w porządku, mieszkanie jest w bloku, blisko magazynu. Mieszkanie jest max 5-cio osobowe, jest zupełny zakaz spożywania alkoholu, są częste kontrol, mieszkają spokojni ludzie.

Na jakim projekcie nie jest potrzebne prawo jazdy ? Możecie podac będę wdzięczny bo chce wyjechać przez HR Xperience ale nie posiadam samochodu

Jola

Witam.Czy możesz coś więcej powiedzieć o pracy na magazynie z odzieżą w tej miejscowości bo chcemy wyjechać .

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1426.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.