Netto- Stargard Szcz

Stargard Szczeciński

Opinie o Netto- Stargard Szcz

ONA 2014-10-03 03:12
PRACUJE TAMN TYDZIEN JAK JEST NAPRAWDE?
klientka 2014-12-14 14:41
to co się dzieje w netto to tragedia . kierowniczka Iwona z netto z ul. wyszyńskiego to jest po prostu bezczelna. widziałam na własne oczy i słyszałam jak traktuje swoich pracowników . żenada . dziwię się tym pracownikom że jeszcze tam pracują . robi z pracowników robotów a każdy przeciesz jest człowiem. moim zdaniem powinni ją usunąć z funkcji kierownika .
klientka 2014-12-14 14:41
misiaczekija 2015-03-29 22:27
pracowalam netto na pisłudzkiego obiecali ze mi i kolezace podpisza umowe niby redukcja a przez to pracy nie mam
Maks 2016-04-21 22:46
anonim co masz dokładnie na myśli pisząc że ciężko w starogardzie? Bardzo proszę o pomoc bo idę na rozmowę do Netto- Stargard Szcz a to co napisałeś to mówi trochę mało o tej firmie. Jaką kasę miesięcznie się tam zarabia? Dziękuję za to co odpowiecie
Opiniaczka 2017-02-26 13:47
Kierownictwo w Stargardzie w sieci sklepow Netto pozostawia wiele do zyczenia. Wykorzystuja ludzi lamia prawa pracy. Traktuja sprzedawcow jak smieci. Netto przy ul. Szczecinskiej i przy ul. Piłsudskiego to najgorsze co moze byc. Wielkrotnie slyszalam odzywki do pracownikow krzyki na nich nawet w obecnosci klientów. To żenujące.
Zostaw swoją opinię o Netto- Stargard Szcz - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netto- Stargard Szcz