PromoTraffic

Opinie o PromoTraffic

Bartek

+ fajni ludzie, z którymi pracujesz zespołowo, pomocni, + dobre narzędzia do pracy + możliwość zdobycia doświadczenia i skilla + praca przy ciekawych projektach + szkolenia - notoryczne nadgodziny u wszystkich, za dużo pracy - duży stres i odpowiedzialność - bardzo niskie wynagrodzenie - toksyczna atmosfera, która udziela się z góry - nieumiejętni zarządzający, liderzy, choć są wyjątki — w zależności od zespołu, - duża rotacja pracowników Jeśli zaczynasz karierę i potrzebujesz doświadczenia, polecam - można nauczyć się ciekawych rzeczy od 0, ale nie dłużej niż na kilka miesięcy.

Basia
@Bartek

W punkt.

Agata
@Basia

Ano, plusy nawet spoko wyglądają, ktoś by rozwinął? Te projekty by mnie ciekawiły i szkolenia jakie przykładowe i co idzie z nich wynieść?

pytanko

Czy faktury jest płacone na czas? Dlaczego nie ma UoD?

@pytanko

Bo szukają pola w Badelinie żeby dodać UoD a jest jeden spec wtajemniczony w Baselina. Pewnie Klaudia jak zgłosi ticket to będzie zrobione.

@pytanko

okropny bałagan, nikt nie ogarnia tych rozliczeń

potwierdzam

bałagan tam jest z tymi rozliczeniami

Wiktoria

Czemu tak uważasz? Rozwiniesz?

@Wiktoria

Prolog co dzieje się aktualnie: Zwalnianie pracownika z dnia na dzień nie dając mu podstaw,to nadaje się do Sądu Pracy. Cz.1 Komunikacja z tzw. menagerami,czy hedami jest fatalna. Generalnie firma potencjał ma ale uważam że menagerowie czy head odpowiadają za sprawną komunikację itd. tu patrzy się na wyniki ale nie tędy droga czasem... Firma to ludzie i widzę ,że pieniążki są ale z głową trzeba to zarządzać - nie ma żadnej transparentności w zarobkach. Jak kolega z PPC ((usunięte przez administratora) - został odpowiedzialny za PPC, od razu przechodzi na swoją działalność S.B Solutions. Komunikacja w kanale Slack jest beznadziejna. Warto usprawnić komunikację spotykać się na rozmowach f2f. Cz.2 ZNAJOMOŚCI. To,że w PL biznes robić nie jest łatwo to Ja rozumiem. Uciekanie do 3 spółek to ja też rozumiem i każdy pracownik później jest rozdzielany. Ale zatrudnienie "fajnej lali"do Administracji i nazywanie tego Finance Specislist ? Zastanówcie się ta dziewczyna nie mówię może ma i wiedzę niezłą ale ile ma zewnętrznych spotkań.. zapytałem ją o prostą rzecz z polskim ładem to nie potrafiła odpowiedzieć.. a teraz nie lepiej po finansach i rachunkowości zatrudnić ze dwie osoby więcej i dać im Warszawska średnia krajowa ale mieć pewność że jest ok ? (usunięte przez administratora)Kolejną bierzecie z recepcji dajecie do kadr jesteście niesamowici - tanim kosztem wszystko. Wszystko TU polityką jest - zatrudniliscie nową HR - ile razy była w biurze i co zrobiła? Nic. Cieszyła się że pozyskała dziewczynę do działu NB- wielki sukces naprawdę... ZARZĄD do Ciebie mówię K.K - za co jesteś odpowiedzialny? Czy Ty masz jakiś wkład w dziale IT, czy na squasha sobie chodzisz i wszystko fajnie? Michał zatrudniasz do MA dziewczynę a stara gwardia nie jest tak doceniana jak ona.. Robert całe szczęście,że jesteś z tyłu fachowcem to Ty jesteś ale potrzebujesz pokory. Cz.3 Jak jesteś od wszystkiego jesteś do niczego. Nie można wykorzystywać kogoś do szerokiej wiedzy tylko trzeba to profilować, specjalizować - czyli jak ktoś jest Specjalistą PPC, lub kucharzem to nie będzie specjalistą NB. Wy , wasi partnerzy biznesowi tak działają właśnie żeby zatrudnić np. gościa od Administracji i za chwilę będzie specem od IT i na odwrót. Wy jako agencja powinniście o tym wiedzieć może o wiecie ale działacie po polsku. Cz 4 Wypowiedzenia ect W ostatnich dwóch kwartałach odeszło bardzo dużo ludzi (wiele osób złożyła też sama wypowiedzenia)jednym wypowiedzenia zostały złożone z "klasą" a drugim niekoniecznie. Skandalicznie się zachowsliscie z wieloma osobami...

@Hubert

Zatrudniacie zewnętrzne biura kadrowe po co wam Administration Specjalist ?? Po co wam ludzi od tego przecież widać że tu "śmierdzi" - zewnętrzne rozliczania płacowe ect. A w ulu parę laseczek od czego? Dobrej kosmetyki??

HR
@Hubert

Agnieszka zrobiła im firmę, doprowadziła do 75 ludzi. Zwolnili ją i wszystko leci. Słyszałam jak ją wykorzystali na koniec... Z drugim HR-owcem też sobie nie poradzili. Zatrudniają 25 latków na szefów...., bez pomysłu... Kto tam wogule jest dobrym menadżerem? .a SEO i PPC ciągle ma dymać na ich wizjei całą kadrę.

Nana

Niby firma istnieje prawie 10 lat, ale widzę że niczego się nie nauczyli w tym czasie. Święta Trójca, jak sobie nie radziła w zarządzaniu tak sobie dalej nie radzi. I nigdy chyba się nie nauczą, że pracownik jest tak samo ważny jak i klient. Wchodzę sobie tu poczytać czasem komentarze i przez 4 lata cały czas ten sam gnój i niezadowolenie ludzi. To nawet w PromoAgency nie ma takiego hejtu jak tutaj, a wiadomo że tam bywało grubo.

@Nana

@Nana niestety ale muszę się zgodzić. Promotraffic zmienia się na gorsze

Zielu
@Nana

Przynajmniej Kase ma kadra dużą - 30k. Brutto.

hejter
@Zielu

czyje to zarobki?

Hejter

Kadra menadżerska? Kadra zarządzająca? To słowo może oznaczać 1 osobę, 3 osoby lub kilkanaście (wszyscy liderzy)

Fotograf
@Hejter

Kadra to przecież osoby od zarządzania organizacją. Takie rzeczy Ci trzeba tłumaczyć? Po zarobkach chyba powinieneś kojarzyć w miarę. Liderzy ???? no pięknie tkwisz w organizacji bo nomenklaturę to Ty znasz.

hejter
@Fotograf

Jakbym wiedział to bym nie pytał. Nie wiem czy te zarobki to zarobki prezesa? A może "świętej trojcy"? A może kogoś poza również, np dla szefa sprzedaży to normalna pensja, widziałem ogłoszenie do marketingu z widelkami 15-20 k

@HR

Bardzo mnie to kuje w oczy ale piszę się : w ogóle. Wykorzystali tzn. ? No było na tapecie przy końcu pobieranie danych przez nią wypracowanych w pracy czy coś takiego.. Z drugim HR-owcem jak sobie nie poradzili? Ta dziewczyna przyszła z protekcji A.R. Więc firma nader ufała A.R pomimo końca współpracy. To moja opinia. Dziewczyna, która przyszła raczej nie poradziła sobie z wyzwaniem ect. Może po prostu nie nadaje się do tego rodzaju branży. Dziwi mnie fakt, że nie sprawdzili jej - ale pamiętam jak bogate doświadczenie było jej dopisywane do CV. Wcześniej praca w Hotelu, później firma elektroniczna z filią w Bielsku-Białej i na obrzeżach Krakowa (3mc) następnie z A.R w poprzedniej pracy Mota En. - teraz pracują razem ponownie. Dziewczyny w ogóle w biurze nie było. Przepraszam raz w tygodniu we wtorek. Ale to chyba ona sama zrezygnowała. Tak zatrudniają i to mnie zdumiewa. Dobre osoby co chwilę odchodzą a w tym roku było i jest apogeum odejść.

@Hubert

Aga zapoczątkowała odejścia. Najlepszy HR, który pomógł tej firmie. Wykorzystali ją bezczelnie, przez ostatnie miesiące nikt z nią nie pracował i taki mamy finał. Gdyby wróciła.. firma miała zawsze perspektywy.

@…

Nie zgadzam się, bo przed A.R odejścia się zaczęły. Natomiast po odejściu A.R było tąpnięcie a teraz są tego efekty. Jak to pewna osoba mówiła tam: "nie ma ludzi nie zastąpionych". Szkoda że wredną i chamską Edytę (CS) nie zwolnili ale tanim kosztem dowozi. Najlepszy motyw między działem graficznym był a CM wkoncu to rozdzielili, prostych rzeczy nie potrafili ustalić między sobą. ( Adobe, Adobe, Adobe) Niekompetencja W.B po prostu bije jak hejnał mariacki o 12.00 w południe. Ale ta niekompetencja bije jako całej organizacji. Tak A.R jakieś 70% osób zarektutowała ( w tym ludzi naprawdę dobrych). Tak zgadzam się nie było chęci współpracy, (wszystko po łebkach ) trójca widzi tylko zgarnięcie jak najwięcej firemek do współpracy i szybkie klepnięcie umowy, oraz bardzo szybkie pochwalenie się 'sukcesem ' :: G.M #chwalimy sie współpracą z klientem.. by Slack. - epopeja na 10 minut czytania. Ale to w końcu marketing. a Wszystko szło by szybciej gdyby nie archaiczny system do fakturowania który co chwilę się krzaczy... Ich Head of Market Place W.P słyszałem, że miał problemy ze zrobieniem tabelek w excelu i podpiera się zawsze kimś.. Tetiana pokazała miejsce w szeregu wam i to mi się podoba - ale jaka to cenna osoba była, dobrze,że młodym stażystom pokazujecie nagrania, analizy z nią.

W pełni zgadzam się z opinią. Pozdrawiam serdecznie i życzę lepszych pracodawców na Twojej ścieżce kariery ! :)

PromoTraffic właśnie rekrutuje w mieście Kraków. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Sara
@Rysiek z BNI

Możesz sprawdzić na ich stronie www :) Popatrz jeszcze na starą wersję bo za kilka tygodni będzie nowy szablon strony:) hahaha... chyba na "naszej" stronie powinieneś napisać Rysiu. Skąd osoba z zewnątrz miałaby wiedzieć, że niedługo będzie nowy szablon strony? Jak piszesz komentarze sam sobie, to pisz przynajmniej konsekwentnie i z głową :D :D :D

@Sara

Sara nie kpij. Nie będę udowadniać, że nie pracuje w tej firmie. Swoje wiem. Sara pewnie Ty piszesz z dziupli firmy bo tak to brzmi.. po co mam sobie sam pisać komentarze? Nie bądź śmieszna, wręcz żałosna.. Nie mam czasu na odpisywanie sobie sam na komentarze. Firma wywodzi się z BNI, Robert podkreślał to ma welcomie z pracownikami zawsze, że wiele mu zawdzięcza... Ja powiem więcej całą karierę dotychczasową zawdzięcza BNI. A BNI jak to jedna pani od waszego providera struktury technicznej powiedziała, że to jest "sekta". Zgadzam się z tym. Wiele powiązań a jeden bajzel.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PromoTraffic padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko SEO Manager.
Ben

Po przeczytaniu kilku komentarzy z ostatniego miesiąca odechciało mi się kontynuować rozmowy z tą firmą. Nie wiem ile musieliby płacić ponad stawki rynkowe aby zniwelować tak tragiczną reputację.

@Ben

W ostatnim czasie jest coś wyraźnie nie tak. To widać i czuć. Nie widać za to chęci naprawienia tego

Ziemowit Piast Kossakowski

Fajna firma

Aleksandra
@Ben

Ale co masz na myśli, opisując tak sytuacje? Czemu niby tak jest? Jak z atmosferą i zarobkami, da się przeżyć?

@Aleksandra

@Hubert napisał uczciwie o zarobkach gdzieś wcześniej w komentarzach - potwierdzam je. Aleksandra brzmisz ,podputujesz jak ktoś z tej organizacji... Czy da się przeżyć Twoja opinia. Atmosfera ? Poczytaj komentarzy tutaj trochę a jeśli nie wierzysz aplikuj to się przekonasz.

Gabriela

Cześć! Zdecydowałam się na napisanie tego komentarza, ponieważ pracuję w Promo od ponad 3 lat i myślę, że jestem w stanie powiedzieć trochę więcej o sytuacji w firmie niż poniższe wpisy ;) Dla kogo jest PT? Zdecydowanie dla tych, którzy chcą zdobywać nowe kompetencje zarówno z zakresu digital marketingu, jak i obsługi klienta. Nowa osoba od pierwszych dni otrzymuje dostęp do materiałów, szkoleń, profesjonalnej narzędziowni oraz co najważniejsze, wsparcia specjalistów ze swojego działu i nie tylko. Do wyboru są dwie ścieżki kariery: ekspercka lub menagerska. Ze swojej perspektywy mogę dodać, że nie zawsze jest łatwo. Środowisko, w którym pracujemy, jest bardzo dynamiczne, a praca z Klientem potrafi być wymagająca. Często musimy wychodzić z (mistycznej już ;)) strefy komfortu. Wiem jednak, że bez tego nie zdobyłabym wiedzy i doświadczenia, które posiadam obecnie. Zdaję sobie sprawę, że praca z szefem, który słucha, i co więcej, bierze opinię pracownika pod uwagę, nie jest standardem. Mam też możliwość współpracy oraz uczenia się od najlepszych — zarówno specjalistów wewnątrz firmy, jak i naszych partnerów biznesowych. I dlatego właśnie wciąż jestem na pokładzie ????

@Gabriela

Dodam tylko, że znaki interpunkcyjne na końcu nie stawiają mojej obecności na pokładzie pod znakiem zapytania. Do jedynie emotka rakiety, która nie wyświetla się poprawnie ;)

SM
@Gabriela

Czuć pozytywną energię w zespole. Aura nowej szefowej wpłyneła na nas wszystkich xD Po tej zmianie chce się bardzo. Teraz mamy odczuwalne pole energetyczne, które budzi zespół, rozwija i daje przyjemność z pracy ??????????

Beata
@SM

Hah piszesz na poważnie czy jajca sobie robisz? O co chodzi z ta nowa?

Szczery
@Gabriela

Bo jesteś zwykła atencjuszka która liże rowy na lewo i prawo. Taka prawda

Wiktoria
@Szczery

Ale po co taki nieuprzejmy wpis? Czy on w czymś pomaga?

@Szczery

Z atencjuszką chyba nawet mogę się zgodzić. Z lizaniem rowów... hmm. Ta kwestia wymaga doprecyzowania, bo nie do końca rozumiem co oznacza. A tak zupełnie na serio: chętnie wysłucham feedbacku twarzą w twarz lub nawet przez maila czy media społecznościowe. Anonimowo, pod nickiem, który ze szczerością oprócz nazwy chyba niewiele ma wspólnego — już niekoniecznie ;)

Aleksandra
@Gabriela

Nie rozumiem czemu Cię tak nazywają, przecież dodałaś zwykłą opinię. A powiedz mi czy możecie pracować w pełni zdalnie?

@Aleksandra

Na ten moment pracujemy hybrydowo, w tym 2 dni z biura. W pozostałe 3 dni masz dowolność.

Edyta
@Gabriela

ale te 2 dni w biurze to firma wymusza by w nim byc ? lubie prace zdalną, odwykłam od biura nawet fajnego

Btw
@SM

Magda, chyba pomyliłaś Gabrysie...

Roberta'Why
@Wiktoria

Pracujesz tutaj ? Taka jest prawda @szczery dobrze napisał.

@Gabriela

Nie ufam takim wpisom. Pamiętam jak w kwestii dopinania spraw z klientem - branża kolei znanej firmy Ty w ogóle nie znałaś klienta. Oczywiście nie jest to jakiś wyznacznik ale wersus Twoja ' uczciwa ' opinia n.t firmy to się to jakoś nie trzyma. Poza tym chwalenie się że się jest tak długo w firmie? Czym tu się chwalić? Komentarze takie pokazują propagandę ze strony firmy, was którzy tak milutko piszecie n.t firmy . A tak na serio o jakich specjalistach piszecie? Specjalista jest lekarz, prawnik, informatyk ect. W jakimś pewnym zakresie z dobrym wykształceniem w tym zakresie a tu pitu pitu. Taka jest prawda, Marek wcześniej w pośrednictwie w developerce pracował, później teatr kultura ect. A teraz ktoś jest Specjalistą w zakresie CS lub PPC? Śmiechu warte. Są znajomości na WSEI i nie wiemy czy śmiać się czy płakać, że członkowie zarządu prowadzicie tam zdjęcia.. świat oszalał..

Korea_Północna_Marketingu

ŚWIETNE MIEJSCE, żeby podnieść i rozszerzyć swoje umiejętności. Na tym zalety się kończą bo reszta nie jest warta polecenia. (usunięte przez administratora)Dobrze, że chociaż wyremontowali biuro (usunięte przez administratora) Firma na pewno z potencjałem. Niestety nie ma to znaczenia bo ambitni i dobrzy(jeśli nie najlepsi) specjaliści regularnie odchodzą. (usunięte przez administratora)

Elko
@Korea_Północna_Marketingu

Employer branding najwyższych lotów, przez co łatwo nam ściągnąć pracowników do siebie. Ale utrzymać tych najlepszych jest ciężko, bo o ile specjalistycznie ludzie tutaj są ok, o tyle managersko wszystko leży i kwiczy. Brakuje osoby, która porządnie prowadziłaby procesy miękkie i zaraziła wizją firmę. Firma z potencjałem (nominacje i nagrody zasłużone!), ale wszystkich headów i C-level dobrze byłoby wysłać na szkolenie z prowadzenia zespółów. Nie chcę hejtować ani być złośliwy, po prostu zależy mi na tym, by praca tutaj w końcu nie odstawała od moich wcześniejszych miejsc.

Aldo
@Elko

Propaganda to nie employer branding a twoje nadzieje to iluzja.

Hello World
@Elko

Dokładnie. Podpisuje się pod tym. Przez cały czas pracy w PT miałam wrażenie że zarząd ma tylko jedną motywację - pieniądze. Nie chcą być lepsi, innowacyjni, nie czują satysfakcji z rozwijania pracowników czy klientów. Napędza ich chciwość.

Oj tak
@Hello World

Dokładnie tak jest. Nic się nie zmieniło. Tylko niewielka grupa zarabia godnie, reszta zarabia grosze

W mieście Kraków były ciekawe oferty pracy na IT Specialist. Co powiecie o zarobkach w firmie PromoTraffic?

Krtek

Cześć. Jak tam pracowałem to zarobki dziwnie różne tak to określe np. jakiś execut po przyjściu do ppc będzie miał na rączkę 3200 PLN . Ale np. PPC Specislist na UoP będzie 4000 - 5000 k zależy od lizania. Na B2B będzie miał może 8k. Plus ich bonusy czyli tyle co nic - jak to się mówi tyle co da Ci (usunięte przez administratora) a resztę pożre inflacja. Generalnie w tej firmie są ukladziki bardzo duże. Jeśli chodzi o IT to tam jedna osoba była - a nawet dwie już. Ale generalnie pracują na outsourcingu,(Przechodzili na Baselina krakowskiego sql-owego+ bitrix ) mieli duże problemy z podjęciem decyzji w kwestii systemu do zgłaszania problemów tzw. tickety - wiele razy miałem do czynienia z ich tzw. kierownikiem od IT Konradem ,to koleś naprawdę dziwna osoba - współczuję ludziom którzy będą z nim pracować. Po za tym on ma cały obszar tak ogromnego działu IT pod sobą.. nad nim nikt nie stoi c.d ( ciężko się z chłopakiem było dogadać, nie wiem z której łapanki go wzięli, poza tym układy ma spore z vice K.K. , mam teraz porównanie jak to wygląda w innych firmach. Słyszałem,że execut w IT miał marne pieniądze - jakieś 3200. Administracja ma 4k tak się zaczyna także... Jak nie masz pracy wskakuj, zawsze można próbować. Ja mówię nie.

Rysiek z BNI

Co to znaczy ciekawe?? Pytanie ile by Ci dali.. w MA Smajny daje {4.5 5,6 k} za ładną prezencję a nic nie robienie... Teraz szukają NB Specislist do Grzegorza... Hmmm Ciekawe czy będzie on mu płacić z kieszeni, czy te trzy spółki - a może któryś z biznes partnerów hmm (?). Jeden z tych biznes partnerów w PKD ma.mi.in: 47.21.Z - Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Tacy specjaliści.

Agnieszka
@Rysiek z BNI

Jak grass w siatkę lub squasha z zarządem to będziesz miał chody. W dziale NB nie grają ale się kumplują, kasa kapie a wyników nie ma

Fifi
@Agnieszka

Dział NB wygląda jak Call Center.. Ale szanuję.

@Agnieszka

Chyba chwilę Cię tu nie ma. Dział NB stracił nagle gwiazdkę po górach chodzącą. Szukają ale problemy są teraz dopinają pewne rzeczy.

Honorata
@Krtek

Kreciku mógłbyś coś więcej o administracji napisać, bo czytając Wasz wątek mam zawroty głowy. Dla kogoś z zewnątrz jest to nie do zrozumienia, nie chodzi tylko o branżowy slang, ale nawiązania do jakichś ludzi, których tylko Wy kojarzycie. A ja chcę administracyjnej posady, kto mnie pooświeca, jak z tym jest w PT? :3

Krtek
@Honorata

Jak siedzisz w firmie to chyba wszystko wiesz. Co jest nie do zrozumienia?

Michał Smajek PromoTraffic

Oficjalna odpowiedź Zarządu PromoTraffic na opinie pojawiające się w Portalu. Wpis kieruję przede wszystkim do Pracowników, przyszłych Pracowników oraz hejtera/hejterów, którzy korzystają z gościnności GoWork, by przekazać nam swoją opinię na temat Firmy. Drodzy Pracownicy, bardzo mi przykro że jesteście narażeni na znoszenie negatywnych opinii na temat Waszego miejsca pracy. Sami najlepiej wiecie jakie są blaski i cienie pracy w PromoTraffic. Nie zawsze jest super i zdaję sobie z tego sprawę. Sam wiele bym zmienił, mamy dziesiątki pomysłów co i jak zrobić. Nie wszystko się udaje, czasami ponosimy porażki. Ale staramy się, walczymy, nie chowamy głowy w piasek. Mam nadzieję, że blaski są mimo wszystko jaśniejsze niż cienie. Staramy się by z roku na rok praca w PromoTraffic była coraz atrakcyjniejsza. Staramy się dostarczyć Wam możliwości rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia, a także coraz lepsze warunki pracy (z pełną świadomością, że idealnie jeszcze nie jest). Mam też nadzieję, że czujecie się swobodnie w opiniach i sugestiach zmian oraz wiecie w jaki sposób poinformować Nas, czyli twórców Waszego miejsca pracy i naszej wspólnej sprawy - PromoTraffic, o tym co Wam się nie podoba. Jest wiele okazji by zgłosić swoje uwagi. Wiecie gdzie jest nasz gabinet, spotykamy się codziennie w kuchni, mamy spotkania 1:1, wszyscy mamy też systematyczne statusy ze swoimi Menadżerami. Nie wierzę, że są wśród Was tacy, którzy wolą anonimową, agresywną i sfrustrowaną opinię przelać tu, w największym szambie jakie tylko można sobie wyobrazić. Sam długo wzbraniałem się, aby napisać ten post, bo gardzę taką formułą komunikacji i hejterami którzy mają na tyle mało odwagi by pod własnym nazwiskiem, najlepiej wprost powiedzieć co się myśli, co się nie podoba, a przede wszystkim - konstruktywnie - powiedzieć jak to zmienić. Menadżerowie PromoTraffic. Bardzo Wam dziękuję za zaangażowanie, waleczność i troskę o PT. Ktoś stara się podważyć Wasze kompetencje. Na szczęście nie on Was ocenia, nie on z Wami pracuje, nie on wie jak wiele energii i zaangażowania wkładacie w tą robotę. Jasne że jako grono zarządzające popełniamy błędy. Jasne, że nie zawsze mamy doświadczenie, że wiele nauki jeszcze przed nami. Ale właśnie o to chodzi! Idziemy do przodu, uczymy się, wyciągamy wnioski i jesteśmy coraz lepsi. Łatwo to oceniać. Łatwo stanąć z boku i napisać jakby się zrobiło. Zwłaszcza jeśli ma się tyle czasu na rozmyślania. Ktoś kto bez względu na porę dnia, ma czas by tu pisać, wydaje się że ma bardzo dużo czasu na dogłębne analizy i przemyślenia. Cóż … my w tym czasie pracujemy, działamy, robimy postępy. I niech tak zostanie. Róbmy swoje! Anonimowy hejterze. Jawisz się jako wybitnej klasy specjalista ds. zarządzania. Brzmisz i komentujesz tak, że jasnym jest że pracowałeś z nami. Ile wartości można wyczytać z Twoich wpisów. Potrafisz oceniać menadżerów, potrafisz budować sprawiedliwe systemy wynagrodzeń, wiesz jak sprawić by Firmy szybciej rosły. Nawet potrafisz być logopedą i zadbać o właściwą wymowę. Tyle talentów się marnuje. Nie miałem pojęcia, że nie doceniliśmy takich kompetencji. Bardzo proszę przedstaw się! Porozmawiajmy! Doradź nam profesjonalnie, jako doradca/konsultant - jak rozwijać Firmę. Chętnie skorzystamy z Twoich usług! Znasz mój numer telefonu i adres e-mail. Zapraszam! A tak zupełnie na poważnie. Obrażaj, rzucaj oskarżenia, oceniaj. Trudno, pewnie tylko tyle możesz. Cieszę się, że Cię z nami nie ma! Współczuję temu kto płaci dziś za Twoje usługi. Gdyby wiedział jak marnotrawisz czas, jak zatruty jest Twój umysł. Pewnie szybciej niż później się dowie. Pewnie wtedy porzucisz doradzanie PromoTraffic i znajdziesz sobie nowy obiekt darmowych konsultacji menadżerskich. Życzę Ci powodzenia! Rozwijaj się w swojej pasji! My tymczasem dalej będziemy pracować nad PromoTraffic. Dalej będziemy budowali Agencję wraz z gronem naszych Menadżerów i Pracowników. Pewnie dalej będziemy popełniali błędy i nie zawsze i nie wszyscy będą zadowoleni z efektów. Ale łódź nie tonie, ma się całkiem dobrze i wspólnie jako ekipa PromoTraffic zatroszczymy się by wypływała na coraz szersze wody. Trzymaj się hejterze. Niech Twoja pasja przynosi Ci satysfakcję. Trzymajcie się ludzie PT! Damy radę! nieanonimowy Michał Smajek

@Michał Smajek PromoTraffic

Panie Michale, to co napisałem jest prawdą. W tej dłuższej wypowiedzi żadnego kłamstwa nie ma. Dziękuję za ten płomienny wpis. Pozdrawiam i moja interakcja tutaj się kończy.

Gov
@Michał Smajek PromoTraffic

Skończ Waść, wstydu oszczędź za tą wypowiedź. Jacy menagerowie i pracownicy Promotraffic są narażeni,coś niesamowitego. Może szabelkę jeszcze zabierzcie trójco power Rangers..

@Michał Smajek PromoTraffic

Jakoś kłóci się to jak piszesz,że długo zastanawiałeś się aby zabrać głos w tym (usunięte przez administratora) jakim nazwałeś GoWork. Zastanawiam się ile papierosów zostało wypalonych przy napisaniu tego stanowiska :) Co się rzucasz na Hejtera i jaki Hejter?Czy Ty komentarzy nigdy nie czytasz bogate w content ? Normalna rzecz. Jak od was dwoje Michał pracowników w tym samym okresie pisze o firmie same piękne rzeczy, to czuję się jak wierny wyborca pewnej partii w Polsce oglądający Wiadomości TVP. Mam nadzieję,że nie płaciliście im za te komentarze. Jak możesz pisać o tym,że można zawsze porozmawiać ? Zachowujesz się jak Tartuffe z Moliera. Po pierwsze oni dobrze piszą, menagerowie życia nie znają, lub boją się was jak ognia dla tzw. sprawy honoru. Z nimi nie da się wyjaśnić problemów - powiedz mi Michał, jak rozmawiać z managerem czyt. Szefem działu, który ma 23 , 25 lat? Oni są nie kompetentni, poza tym wykorzystują to że u was są na takim stanowisku i obrastają w piórka. Widzisz dobry menager ze stażem poważniejszym do was nie przejdzie za takie pieniądze. Uwierz, że są tacy wśród nas, którzy anonimowo będą to pisać i jest więcej takich osób i odeszło również więcej. Że konstruktywnie co? Michał od tego,Wy jesteście żeby coś zmieniać. Kto czuje się w opiniach i sugestiach zmian dobrze? Za kadencji Roberta bez 'r' pewne osoby kiedy przyszło Roberta WHY i kwestie rozmowy były strofowane za opinie ect. Kółeczko LAL nie ale inni już tak. Dużo nauki przed wami. Dziwię się,że pomimo Twojej pracy w Agorze ect. (Ty życia nie znasz i nazywasz ludzi za prawdziwe opinie hejterami). Coś niesamowitego. Wyobraź sobie, że te komentarze to takie newslettery nawiązujące do przeszłości i teraźniejszości a wnioski Wasze powinny dbać o przyszłość.

Bekazpromo

Nie mam totalnie nic wspólnego z tą firmą, ale raz na jakiś czas przychodzę poczytać komentarze, pozdrawiam serdecznie. PS zarządzie nie zmieniaj się, bo kontent na goworku sam się nie zrobi

Człowiek z promo
@Bekazpromo

Widzę,ze masz dużo czasu.dzielisz go między zakupami na zalando a pudelkiem?agencja ci się sama nie zrobi ;p

human being
@Człowiek z promo

Twój wpis widzę przed 16.00 - to, co na zdalnej nie masz co robić, czy w biurze skończyło się analizowanie pustych tabelek i masz czas komentować HEJTERZE ? :D ps. no chyba, że wpis poprawi Ci humorek przed darmowmi nadgodzinami - a grupka top menagerów na fv po 15 k.

Czy zarobki oferowane przez PromoTraffic są adekwatne do zakresu obowiązków?

Uważam, że nie. Zależy od stanowiska i nie da się tego określić zero - jedynkowo. Zarobki to bardzo ślizgi temat szczególnie w tej branży.. Każda jednostka będzie mówić,że chce zawsze więcej i jest nie doceniana.. Nawiązując do pytania uważam,że zarobki do zakresu obowiązków nie są adekwatne.

Olga
@anonymous

A opowiesz coś o swoim stanowisku w takim razie? Jak warunki, odczucia?

@Olga

Napisałem opinię wcześniej itd. Najlepiej dostań się na swoje stanowisko,popracuj i sama będziesz wiedzieć jak jest. Wyrobisz sobie opinie. Wiele osób tutaj taką opinią się podzieliło, jedni z imienia i nazwiska jak CEO, kolejni to pracownicy ( aż dwoje ) - i proszę poczytać ich wpisy porównać sobie je z pracą w firmie tudzież z wpisami jak to określił CEO HEJTERA/HEJTERÓW - > popatrz kiedy ich wpisy się pojawiają . Inni nie muszą podawać imienia i nazwiska i wbrew temu co postronni myślą tego robić nie muszą zgodnie z regulaminem portalu. A to, że takie opinie ,które ktoś pisze wydają się HEJTERSKIE to naprawdę dziwne. Ani krzty hejtu nie ma w tym, mało tego nawet doceniany jest potencjał firmy. Są to suwerenne spostrzeżenia. Mamy pluralizm, a to jaką wagę ma słowo napisane jest w tym przypadku współmierne z traktowaniem, pracą - itd. itd. Czy to jest w porządku czy też nie to znowu opinia osób, które czytają i interpretują słowa. Jasne, że każdy chce mieć dobrą opinię w szczególności Firma. Ale jeśli dzieje się coś złego, lub stało się coś niedobrego i widzieliśmy to, tkwiliśmy w tym właśnie (usunięte przez administratora) toteż opinię warto zabrać. Sam CEO nie był przekonany komentować wpisów " w tym (usunięte przez administratora) ale stanowisko zarządu zabrał. Opinie, spostrzeżenia na temat firmy są zgodne z regulaminem portalu.

Anonymous

Przecież nie ma nikogo od HRu teraz. Chyba,że jest wyznaczona osoba która ma znowu się rozdzielić pomimo swoich obowiązków i zajmować się zatrudnianiem.. ale typowo osoby od zasobów ludzkich nie ma. Ale PR działa. Z zasady... Ładnie napisane - zasada, zasadą a już po wdrożeniu - onboardingu przychodzi inna perspektywa. Adekwatne w rozumieniu @administratora przyjmuję sytuację po onboardingu czyli po wdrożeniu. -> Robert kiedyś fajną książkę na spotkaniu Pizza piwo, jazz &E-handel polecał apropos onboardingu - "Mentalność Założyciela" A nie w sytuacji komuś nie odpowiada... Bo widełek nie ma u was wcześniej podanych. Mi scusi, teraz na NB Specislist są podane.

???

A co ma oferta/opis stanowiska do rzeczywistego obłożenia i zakresu obowiązków? Nic. Szczególnie w firmie w której nadgodziny są normalką ale nikt ci za nie nie płaci.

AgencyjneZeroTurek

Ci którzy pracowali będą wiedzieć znaczenie zaś Tym którym przyjdzie pracować zapamiętajcie stwierdzenie: Robert jakie jest Twoje Why ? Z dnia na dzień zwalniają dziewczynę z Soacial mediów. Z innymi jest podobnie (nie podając racjonalnych powodów) . Nie jesteś w kółeczku adoracji to wypadasz, zgadzam się z poprzednimi wpisami. Pseudospecjaliści/Managerowie: Wy nie jesteście managerami tylko aksjomatem które nazywa się zero. W tej firmie managerami będziecie zaś w innej nie koniecznie.. Każdy w tej firmie jest z przypadku.

Historia
@AgencyjneZeroTurek

Za starych czasów SM tylko rosły i nie było zwolnień. Bardzo dobrzy managerowie już z tąd uciekli - SM, HR, Marketing, a ja za nimi.

ObecnyPracownik
@Historia

Chyba dwie najbardziej śliskie i plotkarskie osoby w SM i HR? Sama poznałam się na manipulacyjnych gierkach….

Anita

Jestem młoda, zdolna ambitna. Umiem robić case study i pracować na pustych tabelkach. Mogę zostać szefem działu?? Umiem grać w squasha, chodzę po górach, dużo biegam..

@anonymous, @AgencyjneZeroTurek, @Krtek, @Hubert, @Gov - chyba ktoś was musiał mocno (usunięte przez administratora) w tej firmie. Natomiast widać,że sporo wiecie nr. Firmy. Zastanawiałem się nad aplikacją do działu NB i teraz mam spore wątpliwości,bo nie ukrywam jednak zawsze gdzieś tam patrzy się na opinie firmy.. na Google widzę wszystko pięknie ładnie... Widzę,że ktoś z HR próbował wchodzić w dyskusję swego czasu.. to może inaczej @Prezesie Promotraffic co jest nie tak,że jest tyle komentarzy nie przychylnych? @Czy warto aplikować do działu NB ?

Cześć. Dorzucam od siebie trzy grosze w zakresie opisu pracy w Promotraffic. Pracuje już prawie dwa lata, więc myślę, że to na tyle długo, że jestem w stanie opisać co i jak. W Promotraffic z pewnością czas biegnie inaczej, a dokładnie rzecz ujmując, znacznie szybciej. Wie to każdy, kto pracował lub pracuje w Promo. To z czym ja miałem największy problem na początku to wielowątkowość. Tematów jest sporo, bo walczymy o biznesy klientów i staramy się je rozwijać. Po chwili oczywiście wchodzi nam to w krew i umiejętność sprawnego przeskakiwania między wątkami i biznesami szybko staję się mocnym atutem. Osoba, która chce przyjść do Promo, na pewno musi być nastawiona na rozwój. Działamy na styku wielu gałęzi marketingu, więc cały czas dowiadujemy się czegoś nowego. Mając do dyspozycji działy PPC, SEO, Marketing Automation, Marketplace, CS, Social Media i Content czasami naprawdę trzeba się wysilić, żeby być na bieżąco. Dla jednych plus dla drugich minus. Dla mnie jednym z najważniejszych plusów pracy w Promo są ludzie i atmosfera w biurze. Zawsze jak napotkamy jakiś problem, to jesteśmy w stanie go skonsultować z osobami z większym doświadczeniem lub z innymi działami co znacznie przyspiesza naszą pracę i buduje doświadczenie. Oprócz standardowego rozwoju myślę, że warto wymienić jeszcze kilka punktów, które liczą się akurat dla mnie: 1. Praca hybrydowa. Sam akurat wolę pracować z biura ze względu na atmosferę ale zawsze dzień lub dwa pracuje z domu, co daje bardzo przyjemny komfort. 2. Nowe biuro. Od momentu jak został zrobiony remont w zeszłym roku, pracuje się zdecydowanie lepiej. Mamy kilka dużych salek do spotkań więc nie ma problemu, że przeszkadzamy komuś podczas spotkania z klientem. Kuchnia jest bardzo duża, więc najczęściej jemy obiady w dużych grupach żeby pogadać. Klima w biurze, nowe lapki, drugie monitory, telefony firmowe, duży parking, to też zapewnia dobry komfort. Biorę pod uwagę, że część z osób stwierdzi, że jest to opinia wstawiona przez HR albo na prośbę kogoś wyżej, ale tak nie jest :) Po prostu nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami widocznymi na gowork. Często jak przychodzą do nas nowe osoby to otwierają się po tygodniu i mówią, że nieco się stresowały przed przyjściem do nas po przeczytaniu opinii, a okazuje się, że jest naprawdę super. Nie wiem, czy te opinie są pisane przez osoby, które w Promo sobie nie poradziły, czy przez konkurencje, ale mam nadzieję, że opinia osoby dalej pracującej da Wam jakość wartość.

Honorata
@Marek

Piszesz że idąc do pracy tu trzeba być nastawionym na rozwój, a niżej że oprócz standardowego rozwoju są inne sprawy. Ale o rozwoju nie piszesz nic. Szkolenia? Ile, jakie, kiedy? Wewnętrzne, zewnętrzne? Firma sama wysyła czy znajdujesz sobie i Ci je sfinansuje? Ja rozumiem multitasking, ale chyba wspierany przez P.?

Człowiek
@Marek

Marku - jakbym Cię nie znał uwierzył bym w to ,że opinia ta wystawiona jest baz nacisku. Ale tak nie jest dobrze o tym wiesz. W Firmie źle się dzieje zwalnianie kogo popadnie i te wpisy mają przypudrować wizerunek.

Witek
@Marek

Człowieku aktorze pseudo,Ty posiedzisz połowę czasu na spotkaniach, nic nie wniesiesz - tabelki z danymi przygotujesz z teamplatesow, podpierasz się młodym narybkiem i jeszcze masz czelność lizać (usunięte przez administratora) takim wpisem? "Ty się człowieku zastanów "

Gov

W tej firmie zatrudniają tzw. business partnerów ( B2B od kadr,HR czy IT. Płacą im bardzo duże pieniądze ale nie współmierne do ich wiedzy - oprócz Agi, Aga robotę im zrobiła. A reszta to porażka.

@anonymous

Michał, Robert , Krystian - łódź tonie. Grzegorz - zapewniam Cię, że opinie z GoWork są ważne. Źle wyglądacie i źle to wygląda.

Beka z hejterów na goworku
@@anonymous

Ty też tak źle wyglądasz, że imienia i nazwiska boisz się podać?

@Beka z hejterów na goworku

Dobrze mnie znasz. Popatrz na prawo i lewo. Tutaj jesteśmy anonimowi i lepiej nawet z tym - piszę prawdę a prawda kole.. za to jak traktujecie pracowników należy się kara.

Pigeon
@@anonymous

Oooj. Niedobrze. Komunikacja miedzy pracownikami i trojca najjasniejsza przenosi sie na gowork? Nowe PRO? Czy dawne GROŁ? Moze znajdzie sie wreszcie Klient ktory zwolni prezesow?

Anonymous
@Pigeon

Nie wiem o czym piszesz - nie jestem członkiem tej trójcy. Twój wpis jest lekko niedorzeczny. Dlaczego klient ma zwolnić prezesów? Klient chce usługę albo nie i dziękuję. Ty raczej nie zrozumiałeś przekazu który wcześniej został poruszony.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie PromoTraffic na IT Specialist? 6 maja ogłoszenie na Pracuj.pl.

Nerd

@Pytanie - Co miesiąc do 10 dnia miesiąca wypłata.

Ghost

Praca ciezsza niz gdzie indziej. Gorzej platna niz gdzie ondziej. Tak nauczyc sie mozna ale lepiej od razu miec plan na wyjscie. Choc moze sie zmienilo przez ostatnie lata chyba sie starali firme uczlowieczyc. Poszukajcie ludzi co odeszli i popytajcie.

Anna PS

Jeśli chodzi o moją opinię, to ja jestem pod wrażeniem procesu rekrutacji. Profesjonalnie, rzeczowo i szczerze. Dla mnie rozmowa zarówno z HR-ami jak i z kadrą zarządzającą zaliczam do jedną z najlepszych rozmów. Szczerze Polecam! Anna

Zostaw merytoryczną opinię o PromoTraffic - Kraków

• Jak się pracuje w PromoTraffic?

Zobacz opinie na temat firmy PromoTraffic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PromoTraffic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PromoTraffic