Opinie o Artis Express Sp. z o.o. w Radziejowice

Artis Loft Hotel

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artis Express Sp. z o.o. w Radziejowice

pók Nowy wpis

dbdbd, pewnie więcej jak 2 tysiące to i tak nie zarobisz na start ale zawsze warto spróbować walczyć o podwyżki

pl Nowy wpis

Beznadziejna pani dyrektor. Na rozmowie bardzo miła, a potem pokazuje na co ją stać. Pensje marne i nie płacą za nadgodziny. Moze gdyby ja zwolnili, byloby inaczej. Nie polecam tego hotelu jako miejsca pracy.

grina Nowy wpis

Jesli chodzi o wyplty to byla tak wlasciwie caly czas, natomist jesli chodzi o ponizanie i mobbing to dopiero jak sie zmienila kardra zazadzajaca. Poprzednia kadra byla w porzadku.

pracownik Nowy wpis

Na początku miło i sympatycznie przebiegała praca w hotelu. Później coraz więcej wymagań za te same pieniądze jak zapytasz o podwyżke to hotel ich nie ma bo grup nie ma ani gościa indywidualnego ale kolejne donice jakiś beznadziejnych kwiatów dochodzą. W hotelu osoby zarządzające traktują Cie jak złodzieja...wprost o tym mówią, że coś dostało nóg i wyszło z hotelu. Do tego non stop Cie monitorują jak nie przez monitorig, który jest zainstalowany co generalnie jest standardem to przez lornetke z pokoju. Pracownicy nie mogą ze sobą utrzymywać stosunków koleżeńskich bo to jest bardzo nie mile widziane a żeby spotkali się po pracy to odpada pod groźbą wyciągniecia konsekwencji przez osobę pełniącą funkcje zarządzającą hotelem. Jak chcesz dorabiać psychologa lub psychiatrę to jak najbardziej polecam prace w tym hotelu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Artis Express Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Radziejowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
były_pracownik

Dokładnie! Zgadzając się z powyższym dorzucę iż poza wszystkim wymienionym wcześniej na porządku dziennym jest nieterminowe wypłacanie wynagrodzenia - wręcz trzeba się upominać o swoje pieniądze. Nadgodziny? Możecie zapomnieć - macie pracować ile wlezie za podstawę - bo nadgodziny są nie ewidencjonowane. Nie polecam - jak najdalej od tej firmy.

miśka

Zgadzam się w 100% z "grina". Na rozmowie kwalifikacyjnej wszyscy są mili, kulturalni i uprzejmi, a już pierwszego dnia mają Cię za śmiecia. Dysponują Twoim wolnym czasem, zabraniają spotkań pracowników po pracy (pod groźbą wyciągnięcia konsekwencji służbowych!!!!!) Oczekują że pracownicy będą na siebie "donosić" - wręcz tego wymagają. Obrażają pracowników na forum publicznym, przy gościach i klientach. Niektórzy pracują po 30h non stop!!!! ale większość wytrzymuje 1 góra dwa dni i odchodzi.Ta firma to jak (usunięte przez administratora) Mobbing i poniżanie są tam na porządku dziennym.

grina

Jesli chcesz byc zdrowy psychicznie i nie chodzic po sadach, lepiej tam nie idz do pracy. Popracujesz- jesli jestes w dobrej formie psychicznej - jakies 3 miesiace gora. Są tacy co wychodza po 1-3h. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Artis Express Sp. z o.o. - Radziejowice

Artis Express Sp. z o.o.