Opinie o Zcb Owczary (Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień Sp.J.) w Owczary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. w Owczary

Bardzo polecam, szybki załadunek i dostawa materiałów

Olek

Zamawiałem pustaki TERMOton P+W 11 z firmy owczary i wszysko ok, załadunek szybki i sprawny. Dobrze mi się współpracuje z nimi ;)

Rafał

Zamawiałem pustaki TERMOton P+W 11 na owczary.pl, wszystko super. Jestem zadowolony.

Piotr Sosiński

Polecam. Praca dobrze wynagradzana, wiele dodatków do pensji, z okazji świąt itp. Fajni współpracownicy, dbałość o bezpieczeństwo pracy i procedury. Ani przez moment, nie pomyślałem, żeby zmienić pracę na inną. Jest mi tu dobrze.

Macin
@Piotr Sosiński

To dobrze strzelasz z ucha .... i tak cie spuszczą

Dominika
@Macin

A skąd ta pewność? Ciekawa bym była dlaczego tak sceptycznie do tego podchodzisz, co w pracy tutaj Ci się nie spodobało?

Firma Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko LIDER ZMIANY PRODUKCYJNEJ. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
x

Witam A możne ktoś wie jak się pracuje w biurze (np. w kadrach) i na jakie zarobki można liczyć?

Raob
@x

Jak będziesz lizał (usunięte przez administratora) przełożonym za darmo to będziesz dobrym pracownikiem za (usunięte przez administratora) pieniądze

Dominika

Ktoś tu spytał właśnie czy firma ma zamiar zatrudniać kierowców CE, a ja się tak właśnie zastanawiam czy umożliwia aktualnym pracownikom, którzy nie mają tego typu kwalifikacji, zrobienie właśnie kursu CE? Są może tu na to jakieś dofinansowania?

Hazard

Czy Firna planuje w niedługim czasie zatrudniać nowych kierowcow CE?

Beata

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam poprosić o parę podstawowych informacji na temat tego, jak obecnie się pracuje w zakładzie ceramiki budowlanej w Owczarach. Interesuje mnie głównie to, jaki system pracy tam obowiązuje i czy w pracy są nadgodziny. A jeśli są, to z kolei jak są wynagradzane. Możecie powiedzieć?

Danie1ik

Szukacie może kierowcy kat. C+E?

Józek

Firma świetnie rozwijająca się, unowocześniająca swój produkt a praca jest tu przyjemnością dlatego polecam!!

Grzesiek

Witam. Czy ktoś może coś więcej obecnie powiedzieć o atmosferze w Tym zakładzie. Ostatnio słyszałem że poszukują osób do pracy na stanowiskach produkcyjnych. Poważnie myślę o podjęciu tu pracy. Prośba o informację - jak ktoś posiada.

@Grzesiek

Witam. Też zastanawiam się nad podjęciem pracy w tym zakładzie i również prosiłbym o opinię jak jest z płacami iel płacą na produkcji

Yeti
@Zainteresowany

Wynagrodzenie jest takie jak w radio podawali.

Damian

@Em a czemu szkodliwa atmosfera pracy? O co chodzi dokładnie?

Rubi

Zgadzam się z Em, atmosfera i warunki pracy bardzo kiepskie

Em

Uważam tak, bo wiem jak wygląda praca w tej firmie, a szczególnie w kopalni w Wyszynie. Za atmosferę w tej pracy powinni ludziom szkodliwe płacić. A jeśli ktoś pisze jak tam nie jest cudownie, fajne i niby jakie tam są zarobki, to sam z siebie debila robi.

Em

Ale walicie ścieme z tymi dobrymi opiniami :D pisze to jedna osoba, sądząc po godzinach dodania, to jest to osoba z biura która ma za zadanie naprawić opinie o firmie. Tam było,jest i pewni bedzie źle, szczególnie na kopalni w Wyszynie! Nie polecam, dobre opinie to kłamstwo!

Iwona
@Em

Dlaczego tak uważasz? Opinie na GoWork.pl dodawać może każdy, a w szczególności osoby pracujące w danym miejscu, w tym także z biura. Godziny poprzednich komentarzy są różne, nie wiem więc, skąd takie przypuszczenia.

MrTymoniusz

Warunki pracy znacznie przewyższają standardy, a współpracownicy to "do rany przyłóż". Godziwe zarobki, a atmosfera w pracy jest pełna optymizmu. Polecam!

Polecam. Miła atmosfera pracy, dobre warunki pracy.

Alka Ponka

Cenię sobie współpracę, miła atmosfera, Wszystko na plus :)

kazui oski

panuje miła atmosfera wśród współpracowników i przełożonych dobre warunki finansowe jestem ogromnie zadowolony

justyna M

Cieszę się, że mogę pracować z tak miłymi ludźmi. Wiem, że w pełni mogę im zaufać.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. - Owczary

• Jak się pracuje w Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.
4.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • 28 C
    Owczary
  • NIP: 7680007682 REGON: 590320578 KRS: 0000206953

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.