Opinie o Zcb Owczary (Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień Sp.J.) w Owczary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. w Owczary

Łukasz

Wszystko super, polecam. Wysoka jakość pustaków oraz odporność na obciążenia mechaniczne sprawia że pustaki ceramiczne Termoton są idealne do budowy ścian nośnych ! :)

Romek

Pustaki ceramiczne Termoton charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Do tego w super cenie i w super jakości. Polecam! Roman

J. S.
@Romek

Zgodzę sie. Dzięki właściwościom termoizolacyjnym pustaki Termoton skutecznie chronią przed utratą ciepła. Również polecamy!

Vladi
@Romek

Pustaki ceramiczne Termoton są jednymi z najlepszych materiałów do budowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych.

Konrad

Pustaki Termoton P+w 25 są łatwe w utrzymaniu czystości, co zapewnia estetyczny wygląd budynku na długi czas.

Slawek
@Konrad

To prawda, doskonale sprawdzają się jako materiał konstrukcyjny w przypadku budowy domów jednorodzinnych. Sam brałem i cenowo super na tym wyszedłem

Olek

Zamawiałem pustaki. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, Termoton P+w 11 jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia.

rysiek
@Olek

Tez wlasnie przywiezli mi te pustaki, ich kształt i wymiary są dokładnie określone, co ułatwia budowanie i minimalizuje straty materiałów. TOP produkt jak za taka cene

Firma Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko LIDER ZMIANY PRODUKCYJNEJ. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Arek

Pustak Termoton P+w 25 jest opłacalny w dłuższej perspektywie, ponieważ pomaga w zmniejszeniu kosztów energii. Polecam, zdecydowanie najlepsze materiały budowlane w PL.

Darek

Ja jestem zadowolony z usług tej firmy. Zamówiłam artykuły budowlane, w tym beton i pustaki i przywieźli szybko i w nienaruszonym stanie.

@Darek

I co z rozładunkiem? Też był bezproblemowy? Ci Panowie sporo muszą się nadźwigać? Ile to mniej więcej zajmuje czasu?

Samuel

Polecam, szybka realizacja zlecenia, pustaki Termoton P+W 25 świetna jakość.

krzysiu

My akurat bralismy w przewazającej części p+w 11 ale też polecam

joel
@Samuel

To prawda, o wiele tańsze niż u konkurencji a jakość super. Też wybraliśmy 25 tki i jesteśmy bardzo zadowoleni

king
@Samuel

To prawda jedne z lepszych pustaków na rynku

Błazej
@Samuel

Też skusiliśmy sie na te Termotony, bardzo dużo ludzi polecało. Wyszło naprawdę dobrze i super się na nich pracowało. Budżet też nie ucierpiał

Mateusz

Polecam produkty ceramiczne. To nie pierwszy raz kiedy je zamawiam- bardzo rzetelnie i profesjonalnie wszystko załatwione.

mirek

Błyskawiczna realizacja zamówienia i świetna jakość pustaków polecam

Darek

Polecam, zamawialiśmy pustaki i bardzo sprawnie wszystko poszlo. Wszystkie palety przyjechały bez pekniecia. Super kontakt z firma

Olo

To jakie w końcu zarobki na produkcji , ktoś nie boi się napisać koledze?

@Olo

być może faktycznie kasa jest tu trudna do określenia i dlatego nikt się nie odnosi? a do specyfiki samej już w sobie pracy? ktoś by określił jej organizację i nakład pracy jaki trzeba na nią nałożyć? jest to adekwatne?

Major
@Dominika

Tylko opłaceni (usunięte przez administratora)chwalą swoje pustaki . Nic obiektywizmu...

@Major

w sensie, że negatywne masz podejście? to od Twojej strony jak z tym jest, opowiesz? ale tak obiektywnie

Romek Satron

Zamawiałem ceramikę - wszystko jak najbardziej ok.

Dominika

W sensie, że na te zarobki na produkcji? A możliwe, że są negocjowalne i dlatego nikt określić nie może? Czy tu w firmie każdy zarabia tak samo czy każdy ma inaczej, ktoś wie?

Kamil

Kupowałem pustaki Termotony , wszystko dobrze, nic nie popękane. Tanio a solidnie bardzo polecam

KOLEGA

Hej , na jakie zarobki można liczyć na produkcji??

Majami

Witam , macie ogłoszenie na kierownika zmiany , ktoś orientuje się ile płacą na tym stanowisku ? Jaki powód wolnnego miejsca ? Proszę o informację. Pozdrawiam

P.M.

Pracowałem na produkcji przed wyjazdem z Polski i bardzo było ok, wzięło mnie dziś na wspomnienia i naprawdę miło ten czas wspominam. Pozdrowienia dla załogi!

Katarzyna
@P.M.

To atmosfera była w porządku skoro załogę pozdrawiasz? :) Zarobki też były na dobrym poziomie? Jakieś premie się zdarzały?

Olek

Świetna partia pustaków, wszystko ładnie dostarczone więc bez strat się obyło. Najlepszy dostawca ceramiki w okolicy

Tadek

POLECAM. Towar wysokiej klasy. Kupowaliśmy pustaki Termoton P+W 25 w Leroy. Super cena.

Zbyszek

Chyba najlepszy dostawca pustaków w okolicy, super towar. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. - Owczary

• Jak się pracuje w Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.
4.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • 28 C
    Owczary
  • NIP: 7680007682 REGON: 590320578 KRS: 0000206953

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j.