Opinie o Tikkurila w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tikkurila. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tikkurila o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tikkurila w Dębica

Paweł Nowy wpis

A wie ktoś czy to jest Polska firma?

Już poza tym grajdołem Nowy wpis

Niestety nic się nie zmieniło. Też pracowałem tam ponad 20 lat (niestety!). Jeszcze teraz tytuł solidnego pracodawcy roku! Jedynym wyznacznikiem jakiegoś awansu czy podwyżki jest podlizywanie się szefostwu. Nie wystarczy solidna praca. Śmiechu warte. Nie są przestrzegane zasady BHP. Palenie papierosów byle gdzie i na tzw. śmiesznych przystankach autobusowych - za niemym przyzwoleniem kierownictwa. Jedynie dział marketingu zaczął coś pracować, ponieważ na zewnątrz buduje pozytywny wizerunek a gdyby ktoś zaglądnął do środka to zwykły pracownik dla kierownictwa jest najgorszym śmieciem. Tyle w temacie

ex

Pracowałem w tej familiadzie przeszło 20 lat ,za rządów szwedów i 2 finów było znośnie, odkąd dyrektorami są polacy(trzej biegacze) a kierownikami przedszkolaki i" dzieci resortu"podobno takiego dziadostwa nie było nawet za PRL-u,ale chodzą pogłoski że małe żółte rączki się interesują tym grajdołem życzmy im sukcesów w uzdrawianiu sytuacji.

Wolny... Nowy wpis
@ex

Przychylam sie do wypowiedzi ex... ze mną było zupelnie podobnie. Niech pozytywne opinie was nie zmylą,jesli ktos jest z ukladu zyje sobie i prace ma ok,jesli nie to kadry "wysokiej spacjalizacji " skutecznie kazdego wyleczą ze złudzeń ze kiedys tu moglo być normalnie. Chora firma z chorymi zarządzającymi nią ludzmi (od najnizszego szczebla po dyrekcje. Nigdy wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Tikkurila - Dębica

Tikkurila