Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

r

po co zwalniać około 10 nieuczciwych pracowników z KLIKI jak można zwolnić jednego uczciwego a tamtych udawać , że się karze. (usunięte przez administratora) PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO PENERY.

t

ciekawe ile zus będzie płacił tym penerom co potruli ludzi na emeryturze ?.. przecież już czas na te (usunięte przez administratora) co truło chorych ludzi ... (usunięte przez administratora) trzyma się tej chorej firmy rękoma i nogami pewnie ma w tym interes . i tak my podatnicy zaplacimy na emerture tego (usunięte przez administratora). przykre

hirek

tu nigdy ,żaden pracownik nie będzie miał szacunku do tej dyrekcji .

hirek

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
k

rydzyńska prezes ...kałka hieronima ... pewnie ją (usunięte przez administratora) ..kiepski gust

o

(usunięte przez administratora) wykończy wszystkich uczciwych pracowników ...daleko od gówna ...niech się nawzajem (usunięte przez administratora) .tylko szkoda chorych ludzi . prez tych PENERow... bogucki to ich najlepszy pracownik ,,,chciałem być dla was chorzy ludzie uczciwy , ale nie w tym bagnie...

t

rydzynska... ty mendo powinnaś dostać doktorat z (usunięte przez administratora)chorych pacjentów

bogucki

przestępczość zorganizowana

grześ

prace trzeba docenić, nawet jak pracuje się u śmieci bo płaci z państwowych pieniędzy

grześ

wstyd !!!! dla takiej firmy pracować . dotyczy się to dyrekcji . i bandy od nowaczyka i nie tylko ..handluj telewizorami , garnkami i nie wiem czym jeszcze . i zabawiaj się tak jak firma fresenius z takimi pracownikami jak bogucki... już by cię na rynku nie było .. nfz za co ci płaci? , za boguckiego ..rydzyńska tania (usunięte przez administratora) zastanów się zanim zwolnisz pracownika . sprzedajna (usunięte przez administratora) szkopom...bogucki potruł ludzi bo woził leki przy -20 stopniach pod plandeką a ty (usunięte przez administratora) wyrzucasz uczciwych pracowników

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Fresenius Nephrocare? Chętnie zatrudniają?

gość

Tak, jednak po wcześniej podpisanej umowie ze wskazaną uczelnią.

ups

(usunięte przez administratora) , zero , totalne (usunięte przez administratora) co myśli ,że tylko pieniądze są ważne

jaja sobie robią z pracowników (usunięte przez administratora)

t

oprócz wpisów usuń sobie mózg

ttt

(usunięte przez administratora) to słowo niedozwolone . trzeba usuwać. nie lubią nazywani być po imieniu

ttt

oni myślą, że wszyscy pracownicy mają umysł (usunięte przez administratora)

k

skończ bandyto udawać ,że karzesz te (usunięte przez administratora) co zatrudniłeś kosztem uczciwych pracowników ...

t

wiesz co , kup sobie i dyrekcji honor . może chorym ludziom będzie się lepiej żyło .

u

szkoda nerwów i zdrowia na takie ZERO

kierowca

bardzo przepraszam wszystkich chorych dializowanych za to , że nie chciałem skrócić ich cierpień i przywozić im zamrożonych płynów .. Zostałem jako jedyny za to ukarany i zwolniony z pracy. Obiecuje ,że nigdy się tak nie zachowam i będę wszystko woził pod plandeką ( nawet lody latem) i słuchał swojego kierownika i dyrekcji co się tak pięknie nawzajem bronią ...bo oni wiedzą czym się wozi leki dializacyjne

nasjacek
@kierowca

zawsze należy być człowiekiem i mieć swoją godność tak jak policjanci teraz pożądni odeszli została chołota co za kasę robi wszystko to ze łamia prawo i konstytucje maja w (usunięte przez administratora) znam dwuch policjantów i ich rodziny jak nas mijaja patrzą w chodnik a ty możesz patrzeć w oczy

y
@nasjacek

(usunięte przez administratora)..ja wymierze sprawiedliwosc

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare