Opinie o Partner Serwis Sp. z o.o. w Elbląg Stoczniowa 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Partner Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Partner Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Serwis Sp. z o.o. w Elbląg Stoczniowa 2

Natalia

Cześć, chciałam się odnieść do informacji, że słabo płacą. A dokładniej to dopytać po prostu, bo wiem, jak to jest, co jednemu przypasuje, dla innego będzie za mało. To można wiedzieć, jak płacą teraz netto, dokładna stawka?

mik
@Natalia

co chciałaś dołączyć do nas, chyba raczej nie, więc po co pytasz?

Beata Nowy wpis
@mik

A nie ma obecnie u was wolnych miejsc na inżyniera sprzedaży przypadkiem? Zatrudniacie u siebie kobiety czy nawet w biurze Panowie są?

Loks Nowy wpis

Jak dostaniesz 3000 netto to dobrze

Ja Nowy wpis

5500 netto

Marcin Nowy wpis

Witam. Czy posiada ktoś info na temat pracy w partner serwis Elbląg jak to wygląda i czy warto iść tam do pracy?

Strary

Żenada, lepiej omijać tę firmę z daleka. Śmiesznie niskie pensje, ciężkie warunki, nerwowa atmosfera, nieprzestrzeganie kodeksu pracy przez pracodawcę. Przełożeni mają ludzi za nic, potrafią jedynie karać, kłamać i obiecywać.

mariusz
@Strary

Strary napisz gdzie pracujesz w tych ciężkich warunkach i kto tak cię bardzo karze i okłamuje.

@Strary

O którym oddziale partner Serwis piszesz. Oglądałem ich na stronie internetowej mają kilka oddziałów.

Loks

Pewnie pisze o Odlewni i ma rację

Czy w Partner Serwis Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Beata

"Też"? Czyli jak już to tylko na życzenie pracownika?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Partner Serwis Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Śmiesznafirma

Wynagrodzenie to śmiech na sali a wymagają złotych gór od pracownika , nie przestrzegają kodeksu pracy bo wkoncu co ich to interesuje , jak jesteś dupolizem to może coś w tej firmie osiągniesz, ludzie większość to fałszywi szczególnie ci u góry. Jak coś chcą to prawie po nogach całują ale jak ty coś chcesz to maja to gdzieś. Polecam z tej firmy uciekać jak najdalej się tylko da !

pracus

Pracuje w Partner Serwis w utrzymaniu ruchu blisko dwadzieścia lat.pensja przez ten czas urosła mi ponad trzykrotnie. Gdy jest robota to trzeba się sprężać jak na kasie w biedronce lecz często jest spokojnie, masz wsparcie kolegów , raz na pare lat trafia się wyjazd służbowy np do Meksyku, Chin, na szkolenie do siemensa. Im dłużej pracujesz i wypełniasz polecenia tym więcej dostajesz. Oczywiście jak ciągle jesteŚ wlepiony w smartfona lub nie wypełniasz zleceń to poleci troche z premii kwartalnej. Są nadgodziny, dodatki socjalne,czasami wyjazdy integracyjne, praca 3 zmianowa, darmowe szkolenia bhp, sep, suwnice,

Pablo E
@pracus

Witaj, zastanawiam się nad podjęciem pracy jako technik mechanik utrzymania ruchu w Elblągu. Mam doświadczenie w utrzymaniu i remontu maszyn m.in. w siłowni okrętowej a ostatnio jako technik serwisu w Siemens. Czy mógłbyś zdradzić jakie są zarobki?

Nickt
@pracus

Bez żenady napisałbym, że nawet 4-ro krotnie w ciągu 20 lat wzrosła mi pensja. Najniższa w 2000 była 700 PLN, a w styczniu 2021 - 2800. Atmosfera w pracy jest świetna, nikomu nic się nie chce za te pieniądze i nikt już nic nie potrafi. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że cały czas szukają pracowników. Chyba, że jesteś pociotkiem albo masz brązowy nos od włażenia w tyłek, to możesz być nawet kierownikiem po technikum i z praktyką w warsztacie samochodowym. Ale jest super, bo nikt na stanowiskach "nadzorczych" nie ma pojęcia o pracy w utrzymaniu ruchu, więc nikt ci nic nie zarzuci. O twojej ocenie mogę napisać, że to ironia lub próba zachęcenia frajerów, albo pożyteczny (usunięte przez administratora) Na plus: nikt nie zarzuci ci braku fachowości, bo nie ma już fachowców "na górze" (a "na dole" ci którzy jeszcze zostali siedzą cicho, bo mają wyjechane na wszystko), wypłata mała ale na czas, bez żadnego "pod stołem".

Ktoś
@Nickt

@Nickt skoro tak tam źle i nie dobrze, to czemu nic nie zmieniasz? Taki fachowiec jak Ty na pewno ma wiele lepszych propozycji.

Jak wygląda ścieżka awansu w Partner Serwis Sp. z o.o.?

stary

ścieżka awansu w partner serwis po prostu nie istnieje

Ilona

Witam, może ktoś zechciałby się podzielić swoją aktualną opinią o pracy w Partner Serwis? Poprzednie wpisy na ten temat pojawiły się jeszcze w 2020 roku i zastanawiam się jak warunki pracy wyglądają obecnie. Czy coś się zmieniło w firmie przez ten czas?

DŻORDŻ ŁOSZINGTON
@Ilona

Owszem, zmieniło się. Na gorsze.

kwidzyniaczek

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat oferty na stanowisko inżyniera serwisu w Kwidzynie - warto aplikować oraz na jakie widełki płacowe można liczyć? Czy lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem?

Rafał
@kwidzyniaczek

I jak, zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jeśli tak to koniecznie napisz jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna i jakie warunki zostały Ci zaproponowane, mam nadzieję że powiesz coś więcej.

Jest kilka ogłoszeń o pracę w Elblągu na elektryków, mechaników. Jakie są płace w tej firmie, czy warto wysyłać aplkacje, jeździć na rozmowy i zajmować sobie tą firmą czas?

Lols
@Nowy

Nie polecam , place male i nie adekwatne do wykonywanej pracy .

Mateusz

@nowy gdzie widziałeś te ogłoszenia?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Partner Serwis Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Szczurek

Nie istnieje - to tak w skrócie.

Moja rada to omijać tę firmę z daleka. Proces rekrutacji był żenujący.

Zatrudniony

Jedyny plus to pensja na czas i ZUS tyle w temacie

Jedna wielka lipa,mała Kasa wszyscy mają na ciebie wywalone.Praca w warunkach szkodliwych bez wypłacanych świadczeń.Zabierane premie z niewyjaśnionych przyczyn. Trudne warunki pracy a zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. Oszczędności oszczędności a samochody służbowe jeżdżą dzień i noc w celach prywatnych.W Biedronce zarobisz dwa razy więcej niż w Partner Serwis.

admin

Kariera wielu osób w firmie Partner Serwis Sp. z o.o. może zależeć od twojego komentarza. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Serwis Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Partner Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner Serwis Sp. z o.o.?

Partner Serwis Sp. z o.o.