Opinie o Seven Taxi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Seven Taxi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Seven Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seven Taxi w Warszawa

Bogdan

Na stronie firmy można znaleźć informację, że poszukiwani są kierowcy z licencją, podano nr tel. poprzez który można aplikować: http://sosnowiectaxi.pl/praca/ Chciałbym się dowiedzieć ile tak mniej więcej można dziennie zarobić i jaka część tej kwoty przysługuje kierowcy?

ale kiszka

Do czego to doszło żeby Radek pracował w myjni i pucował auta kierowcom.

Radek
@ale kiszka

Dobrze płacą i jeszcze kielbe robią za stacją toi myje

Aneta
@Radek

Dlaczego kierowcy robią kiełbe Radkowi za myjnią w krzakach ? Czy Radek nie brzydzi się podawać chłopcom kiełby?

Mango

seven taxi to bardzo rozwojowa firma. Pracuję w niej od dwóch lat i nigdzie się nie wybieram :) Atmosfera dobra bo zawsze kolega koledze pomoże i fajna centrala . Wcześniej jak był Radek to było dużo zamieszania a teraz jest w porządku. Polecam każdemu bo kto lubi jeździć to zarobi.

on

jakie było zamieszanie ?

Lary
@Mango

Rozwojowa??? Jaja sobie robisz tak się rozwinęła że ich na aplikację dla klienta nie stać? Na reklamę nie stać? Na kolejne osoby na centrale? To jest jakaś komedia a nie firma :-) Nikt tu nie zarabia,nikt. Ludzie odchodzą albo biorą po 2 dodatkowe apki,a potem kasuje seven i jeżdżą gdzie indziej.

Porucznik Grześ
@Lary

Najgorsze w Warszawie to seven i atu a atu to nawet gorsze bo tam kierowców łapią codziennie .Najlepiej jest w Mini .Tam chociaż te 400zł dziennie sie zarobi . W seven słabo a w Atu totalnie nie ma pracy. Jeździłem ostatnio w atu i jest dramat. Wszyscy odchodzą do Mini .

Będzie dobrze
@Lary

Kiedyś beda zlecenia czuje to:)

Alex
@Będzie dobrze

Prędzej firma padnir

po
@Mango

ciezko napisac jak nie wiesz to nie gadaj bzdor łachudro

Na Radka sikanie
@on

Takie zamieszanie

Król
@po

Co nie wiem jeździłem w tym kiblu.Najgordzy okres w moim życiu.Doloty na pusto,miny kontrolę.A kursy 8-11zl średnia w dzień co kilka godzin przerwy między zleceniami co 3-4 godziny.Dalej nie wiem???Przy tej kwocie i dojzdach wychodzi że na naprawy nie starcza i gaz!Co z tego że bierzecie każde auto jak klient wstydzi się wywiązać i każe stanąć kilometr wcześniej takie sytuacje są non stop. Za dużo Ukrainy.

Kolega koledze

To mnie zrobi chtna

Zdegustowany
@Porucznik Grześ

Mini? (usunięte przez administratora) totalny przez 10 godz. 200 obrotu. Żeby wyjść na swoje druga apka ratuje.

Kamil 140

Seven ma teraz stawkę 2 zł za km wiec jest dobrze.Lepsze kursy mam.Nie to co opti.

Dawid
@Kamil 140

Jest cały czas 1,20 co ty za głupoty gadasz. Za 2zl tymi grupami nikt by nie chciał jeździć. Ruchu zero za 1,20 a za 2zl to byśmy dopiero stali

zorro
@Dawid

jest 1.30 i 1.90

Mateusz
@zorro

Wczoraj było 2,00zł . Cały czas tak bije licznik bo hotel ma dojść od września . Lepsze auta będą miały 3,00zł

Uderzyła się bida i placze
@Mateusz

Jaki hotel,jakie lepsze w tej "firmie" jeżdżą same kible,nikt nie da więcej niż 1,20 za takie trumny bez przeglądów.

kierowca 19
@Kamil 140

Po stawce 2zł to już o wiele lepiej mi wychodzi .6 kursów i 220zł obrotu i 80km zrobione.Super

@kierowca 19

2zl to w seven wychodzą 2 km hehe

@Mateusz

Hotel chyba robotniczy dla cyganow

@Mateusz

Hotel chyba robotniczy dla cyganow

klan
@Uderzyła się bida i placze

tak jak ty koltuni jezdzisz kiblem bez przegladu

Ochlon
@klan

Tak w wawie już nową e klasa 2019 A nie jak w tej porażce Steven sraksi

Kazimierz
@zorro

Chyba 1,60 za km jeśli sie nie mylę .

Kierowca

odradzam, szkolenie jakieś śmieszne z aplikacji......200

żadne

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Czy komuś udało się zrobić więcej niż 80zl obrotu przez noc??? Czy tylko mi idzie tak słabo?

Maria
@Adam

@Adam, niestety nie mam porównania co do stawki ale może opowiesz coś więcej o samej pracy? Jaki jest profil klienta i czy pracodawca stawia poprzeczkę standardów wysoko?

Arek
@Adam

Ja zarobiłem w nocy 70 zł z czego mi 65 złotych prowizji aplikacja zabrało . Poszedłem do Heaven .Tam praca taka ze nie można na fajka przerwy zrobić . Polecam.

Kol206

Przepraszam ale kto to jest w koncu ten Radek w tym sewenie jak prowadzi to Arek ? Ja jeździłem w styczniu i prowadził to Arek a nie Radek. Zmienił się właściciel ? Jeżdzę teraz w opti i tak sobie jest więc może wrócę do sewena ale przyjmował mnie Arek .

User
@Kol206

Radek skończ pisać sam że sobą idiotko może zrobisz coś aby ruch był w seven A nie gadasz że wakacje są...

Radek

Przecież jestem .Czego siejesz zamęt ? Jestem na Helu i kąpie się z dziewczynami w kisielu . Niedługo wrócę bo baza się zbliża.

Maciek
@Radek

Łukasz prowadzi seven,mini i mojacar a Radka nie ma juz od roku .

ITD,POLUCJA,GAP
@Maciek

Oj dzisiejsza noc dla seven taxi będzie gorąca,szykujcie się radoslawie

Polucjant
@ITD,POLUCJA,GAP

Co to ta POLUCJA ? U was na wsi to jest ? W Warszawie to nie przejdzie. A szkoda bo tylko na pisaniu się skończy. A myślałam że jednak się postaracie. Chyba ze macie jaja i ? Odliczamy.......3,2,1 start

MyTaxi
@Polucjant

Wystarczy wejsc na fb taryfy i zobaczyc ile seven,atu.bolt,ubera zatrzymano. Pod mostem poniatowskiego,lotnisku placu dabrowskiego. Dobra robota ukrainy bedzie mniej

po nocce
@MyTaxi

Faktycznie na tej stronie jest że ciągle łapią kierowców z bolta a najwięcej z atu bo trzydziestu w ciagu tygodnia . U nas noc naprawdę była gorąca. Żadnego złapanego . Ufffff,udało się .A tyle zachodu było,tyle łapanek,tyle obiecanek . Ja dopiero zjeżdżam z nocki i od 22:30 do 9:00 mam 630zł obrotu. To chyba nieźle . Lecę spać bo jestem zmęczony ale zadowolony .

Kiepsko
@po nocce

Boże co za (usunięte przez administratora) kto ci w to uwierzy,bez reklamy,marketingu porządnej centrali. 630zl hehehe dobry jesteś czyli zrobiłeś 525km płatnych kilometrów w noc świetny wynik po mieście to więcej niż uber bo oni robią 300km dziennie.jestes mistrzem Januszem. Ja w seven nigdy więcej niż 90 zł obrotu nie mualem

Szymon
@Kiepsko

90zł obrotu miałeś? .Są tez i tacy co nawet na taksówce sobie nie dają rady .Cwane chłopaki wyłapują zlecenia na giełdzie a ty zanim się zorientujesz to juz po ptokach .Ale nic nie poradzisz bo masz to w genach .Mimo to szanuje cię za to ze próbujesz zarobić ale radzę ci pracować na parkingu .Tam nie ma wyścigu o kase i będziesz miał spokój. Chłopak napewno tyle zarobił bo ja miałem dzisiaj w nocy prawie 500zł w tym dwa Modliny . le zależy jak się kursy nałożą . Będzie dobrze nie pękaj .To że w szkole też byli bestrzejsi to nie jest twoja wina .Taki poprostu jesteś.Masz to po rodzicach .Niższa klasa człowieka poprostu .Ale tak to jest w zyciu .Pozdro dla ciebie .Wszystkiego najlepszego ci życzę .

Adon
@Szymon

A to ciekswe 630 drugi 500 2 modliny:) to chyba na 6 miesiecy:) jestes genialny firmy takie jak opti przy stawce 1,80 czasem mniej zarobia a ty mistrzu 1,20 i robisz kase.ludzie z forum innych firm jak to czytaja to maja dobra beka:) Jaki idiota trzeba byc zeby szujac kierowcow na goworku?jeszcze zeby seven oglaszalo sie no forach taxi? Brawo ty

gsm ząbki sprzedam
@Kol206

Oni myślą że jest Radek ? hahhahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahaaaaa

Jacek .
@Kol206

Mnie przyjmował Łukasz ale podobno był jakiś Radek wcześniej . A w opti nie ma już pracy bo uciekają od nich .Najwięcej uciekają do ubera.

Przepraszam ale co:)

Co prowadzić to firma krzak więc o czym mowa...tu się nic nie dzieje zleceń brak o czym my mówimy?

Leszek
@User

Kto to jest Radek jak właścicielem jest Arek?

Darek
@Kol206

Arek pracuje teraz na magazynie .Już dawno nie ma tej korporacji .Teraz prowadzi to Łukasz.

Radek ten prawdziwy.
@Darek

Mylisz się .Pucuje buty w Galerii Mokotów . Niech kierowcom odda forse którą pożyczył i sobie przywłaszczył najpierw . Nawet za paliwo nie oddał.

Sławomir

Przez noc 2 zlecenia,nie warto tracić zdrowia.

Darek

Od 8 rano 2 zlecenia:( Najgorsza z moich dotychczasowych firm...

Krzysztof
@Darek

Czy mała ilość kursów w ciągu to jedyny powód dla którego uważasz, że to "najgorsza z moich dotychczasowych firm"? Nie znajdzie się żaden plus współpracy z "Seven Taxi"? Będę wdzięczny za odniesienie się.

Dawid
@Krzysztof

Je widziałem same minusy: -kursy krótkie -malo 2-3 na cały dzień bez różnicy czy to weekend nic się nie dzieje. -kontakt z centralą (źle adresy wpisują, podają inny czas dojazdu) -reszta Ukraina z kierowców -klient najgorszy sort,często im jeszcze brakowało -brak opłaty kartą -brak aplikacji -malo aut i duże doloty Max jaki kurs zrobiłem zanim odbiłem to 14zl śmiech na sali...

Czy w obrębie jednego działu w Seven Taxi są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Stasio ze szmulek

Liderem jest szef Radek co na rondzie Zaba ma zniżki na hotdogi.

Wojtek

Rokszkolny się zaczą a w seven i tak nie ma pracy.Lepiej isc do tesco na kasę niż być parobem

Radek z seven taxi
@Wojtek

Masz racje.Idź tam Wojtek na łowce talentów. Może przy koszykach ci się uda karierę zrobić

Michal
@Radek z seven taxi

Lepiej niż w seven za miskę ryżu robić ,nikt tu się niczego w tej dramie nie dorobił. Chyba bandera to tak zakwas na tyłku od siedzenia i czekania na zlecenie.

Aaa

Ruch podobny do volta więc jest ok szału nie ma ale coś tam się dzieje

Kierowca
@Aaa

Gdzie ruch ceny niski kursy słabe,od rana do teraz ma 29zł Więc o co chodzi sami się promujecie?

Rober

Nic w tej firmie się nie dzieje od początku miesiąca nie zrobiłem nawet 50 zleceń. Nie polecam nikomu.

Mati
@Rober

Ja miesiac temu jezdzilem i przez caly okres 40 nie zrobilem

Dariusz.

Praca w Seven jest jak lezakowanie w przedszkolu... Zleceń brak,łatwo się zniechęcić.

Janek

Dwa kursy które wykonałem w nocy nie przekroczyły łącznie 30 zlotych.W dzień natomiast zdarzały się przejazdy za 10zl. Jeśli sam zostaniesz zlecenie to jest niespodzianka,bardzo dalekie doloty które przekreslaja szansę na zarobek.

Daniel
@Janek

Dzisiaj w dzień było jeszcze gorzej.Szkoda czasu dobrze że już kończę tu pracę. Nigdy wiecej

@Daniel

Ja zrobiłem dwa kursy suma dolotów to 22km dużo spalonej najlepiej stać w miejscu ale w takim wypadku wyjdzie 4-5 godzin bez zlecenia. Przy tej cenie 1,20 wychodzi bardzo słabo l.

Chudy
@Adam

Zamiast leczyć kliencie Panowie pracę. W tej firmie nikt nie zarobi,praca seven jest jak wakacje ciągle Leżysz zamiast w na plaży to w aucie.

Kowaluk

To praca nie dla mnie,próbowałem o różnych porach.W innych miejscach nie ma zleceń! To jest słabe bo nie zarabiamy i tracimy czas.

Tor
@Kowaluk

Bardzo kiepsko odnosze wrazenie ze mimo ze samochodow jest coraz mniej to zlecen tez

MyTAXI

Jestescie na naszym celowniku,po jakim czasie kierowcy beda mieli dosc mandatow po 12.000

Natasza
@MyTAXI

O rany .Pewnie snajper jakiś celuje.

Kamillll

Ja wsponinan seven tylko z braku zlecen i kiepskiej centrali.Nie polecam nikomu przy tej stawce sie nie wyjdzie.

Luska

Czy ktos odniesie sie do faktu ze zlecen jest jak na lekarstwo? Kobieta z centrali odbiera jak by byla zaspana?

Stary
@Luska

Często jak się do niej dzwonili w niedzielę rano to ja budzilismy,tak takie sytuacje miały często miejsce.nie jest za bystra.ostanio pomyliła idzikowskiego na Mokotowie z adama idźkowskiego na powislu.potem klienci się skarżą ale jest coraz gorzej mniej zleceń i ciągle błędy miałem 3 miny przez noc i pojechałem na pusto do domu.

gsm ząbki sprzedam
@Stary

klienci się skarżą ale jest coraz gorzej mniej zleceń ? ? ? Przemyśl troche jak chcesz dowalić coś na firme bo z tego co piszesz to jesteś baran płacąc kase i jeżdżąc na miny . Do tego po trzech minach pojechałeś na pusto do domu ??? Wszyscy pewnie myśleli że z klientem pojechałeś do domu jak po minie . Mine to ty będziesz miał jak ci Łukasz poda na stacji krokodyla w paszcze .

Kierowca Opla

Szczerze nie dziwi mnie ocena w seven bo rotacja jest ogromna poza ludźmi z Ukrainy oni są zachwyceni :-) JA natomiast jestem zawiedziony.Mało zleceń kursy krótkie maksimum 12-17zł z dalekimi dojazdami jak nie bierzesz z daleka nigdy nic nie wpadnie.Ktoś napisał 90zł kurs?????Drogi właścicielu kogo chcesz oszukać kolejną osobę??? 90zł podziel na 1,20zł = 75km po Stolicy jedynym kursem takiego zlecenia nikt nie widział od początku tej "firmy" w opti gorzej ???? Jak to to jak by porównywać dacie do bentlaya jak bezdomnego do Kulczyka To praca na nowych ludzi w starych autach(rozpadających się) opel omega,vectra itc. polatają tydzień i odchodzą bo ruchu nie ma klienci się skarżą że czas dojazdu 50 min lub 60 min?nie da rady porównywać się z uberem,boltem czy opti seven to dobra firma aby odradzić lub czytaj zrazić człowieka do takiej pracy.

Jnaczej
@Kierowca Opla

Jak pisałeś to pół roku temu to skad możesz wiedzieć jakie są kursy? Az takim osłem jesteś ze myślisz o kursie po Warszawie za 90zł ? Aha,jesteś nie z Warszawy . Kierowcy odchodzą po tygodniu a ty dalej jeździsz i masz kursy po 12-17zł ? W sumie racja jak jedziesz do klienta 50 minut . Pojeździj jeszcze tydzień to moze dostaniesz kurs za 100zł jak inni .

Arek
@Kierowca Opla

Dwa zlecenia przez całą noc w sobotę to na prawdę zacnie

Trojan

W seven dzieje się fatalnie nie radzę zaczynać tu pracy że względu na każdy aspekt

Zostaw merytoryczną opinię o Seven Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Seven Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Seven Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seven Taxi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seven Taxi?

Kandydaci do pracy w Seven Taxi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seven Taxi
1.9/5 Na podstawie 692 ocen.
  • Złota 61 lok. 110
    00-819 Warszawa