Opinie o Seven Taxi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Seven Taxi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Seven Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seven Taxi w Warszawa

Wojciech

Dzisiaj wielki ruch 4 godziny i aplikacja ani drgnęła, W uberze 3 krótkie kursy po 12,11,10 zł w tym czasie zrobiłem W seven nicccc cisza można spać.Po odjęciu prowizji wychodzi że kierowca jezdzi po 0,50 groszy dlatego większość kolegów to Ukraina Dziękuje seven bo dzięku wam kończe przygodę z przewozem

@Wojciech

Prowizja ????? Gdzie bo nie w seven pomyliło Ci się z Opti tam masz kolegów z Ukrainy którzy jedzą na lepsze kursy. (usunięte przez administratora)

Sławomir

nie polecam od 20:00 do teraz 2 kursy,na tygodniu bardzo słabo zwłaszcza rano.Mi sie wydaje że cena za km zbyt mała policzyłem wszystko jak odejmę prowizję 12zł 3zł - paliwo =50 groszy na czysto z kilometra.Nie da się zarobić chyba że bym 1000km dziennie robił czuje się oszukany,wolę jeździć u ślimaka i kanapki wozić,wracam do niego bo mam gwarantowane 300zł 8-14 Ta praca to wyzysk i dużo min zwłaszcza w niedzilę miałem w dzień 4 anulacje albo brak klienta. Dalekie doloty co zaniża zarobki kiepski kontak z dyspozytornią pomyłki z adresami.

@Sławomir

Nie wiem gościu gdzie jeździsz ale napewno nie w seven. W seven(usunięte przez administratora) nie ma prowizji ( jeździsz i nawet nie wiesz gdzie ) ???? przyjdź do seven to zobaczysz ile kierowca potrafi zarobić.(usunięte przez administratora)

Przemo H

Rewelka. Wczoraj zrobiłem 12 kursów gdzie w innych firmach stali. Nareszcie zarabiam

Wiesiek z Gocławia

Ja z pracy w seven jestem zadowolony. Sporo zlecen w porównaniu z innymi firmami. Pan Radek jest w porządku. Zlecenia dobre bo po 40-60 zlotych

Piotr Brudno
@Wiesiek z Gocławia

Dużo pracy???jaja se robisz jak bym nie miał 3 innych aplikacji nie zarobił na paliwo,zlecenia po 12-15zł cena 1,20zł nie da się nic odłożyć minus prowizja to wychodzi max 1zł na start 8zł!!!!kpina firma żeruje na nowych naiwnych kierowcach.W moja jest 15zł na start nawet przy krótkim kursie się opłaca.A jak mówisz pan radek to jak byś do psa mówił królowo Elżbieto... Jedna zaspana baba na dyspozytorni która nie umie się z klientami dogadać.Tak jest jak się zatrudnia rodzinę.

Gacek
@Piotr Brudno

Ruch słaby duże prowizje 3zł od 10zł to jest 1/3 nie miałem większego kursu niż 16zł same króciaki stawka 1,20 na start 8zł 4km to daje 12,80 klienci to istna patologia i tak wyjdzie pijany zostawi 10zł a jak ma dobry humor to 12zł.W weekend czasem coś wpadnie ale na tygodniu bardzo słabo do tego dalekie doloty.Nie dziwie się że ludzie odchodzą bo przy takim długim okresie czekania każdy siedzie w necie i szuka gdzie lepiej.Ja korzystam z atu i ubera jeszcze bo seven nie przynosi mi zarobku nawet na paliwo.

odradzam, szkolenie jakieś śmieszne z aplikacji......200

żadne

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Krzysiek koło

W opti kicha i w innych też. W seven coś się dzieje.

Pendrajf
@Krzysiek koło

Zapraszam na rondo żaba. Biuro czynne do 22:00

Szaymon

Mam pytanie czy seven ma już biuro???Czy dalej stacja paliw:-) Wiem że to duża zachodnia firma z kapitałem niemieckim,ale czy macie już biuro bo w zimę to trochę lipa na dworzu się rozliczać

Dymitr
@Szaymon

Porównałem 2 aplikacje MojaCar i seven.Seven kursy słabe ceny małe max 12-15zł.Natomiast MojaCar za start jest 15zł plus km to wychodzi średnio 25-35zł.Bez porównania sam Moja wystarczy.Na dodatek mają oklejone auta ala Uber/Taxify

Wojatek.K

w seven nie ma ruchu jak masz ubera i taxify to po co seven? Jak ktoś jest bystry no na samym taxify da radę. Seven to firma o której nikt nie słyszał,może poza tymi co jezdzili i maja jej dosyć... wiele moich znajomych pouciekało z sevena do numberone trzeba dziłać z firmami sprawdzonymi a nie krzakiem który upada,to kolejny twór jak mini odnoga której nikt nie chce kupić za psie pieniadze. numberone ma Reklame w radiu i sporo klientów stałych seven to już nawet samochodów nie posiada zostali nieliczni naiwni lub nowi jelenie:-)

Rafal
@Wojatek.K

Nie pracy tu 2 godziny czekam bez zlecenia.Seven to kicha

Konrad
@Rafal

Niedziela wieczór zleceń brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Halo śpicie tam na centrali???????????????

demon

Opti chodzi lepiej jak Seven to jasne ale gorzej jak Taxify

Lejce

Co takie złe opinie są o tym opti na tym forum?

Talesz
@Lejce

Bo w opti już się ie zarobi. Kiedyś byli dobrze.

Jaką aplikację polecacie żeby dodać do sevena bo tu bryndza straszna.

Tomasz
@Adam

MoJa car

Kamysz

teraz w podobnie czekam na zlecenie 2 godziny i chyba jade dod domu

Patryk.

Może ktoś wytłumaczyć dlaczego w seven od poniedziałku do piątku w dzień się dzieje mniej jak mini?

Darewa

Dobry ruch polecam od 6 rano do teraz 1 zlecenie i to mina

Belmondo

Przestań pisać bzdury sam jeżdżę tu od dwuch lat i jak 200 utargu będzie to święto Dobrze że opti to nie jest jedyny mój zarobek ... Hahaha w opti 15 koła hahaha

seven przezywa rozkwit dostało dotacje od mini i niedługo wejdzie na szczyt

kanarek

Jutro jest umówionych 30 kierowców w opti .Odchodzom z stewena.

Robert

Dzisiaj też bardzo słabo uber ratuje sytuację plus mini z samego sevena bym usechł nie będę więcej płacił za takie braki.

Jacenty

Dzisiaj zarobiłem na czysto 12 zł. Zrobiłem 200 km w 12 godzin. Jutro odchodzom do opti 20 kierofcow

Wojtek

Beznadzieja słabe kursy dalekie doloty 95 zł zostało po odliczeniu paliwa

Bartek z Wawra
@Wojtek

mi zostało po 14 godzinach jazdy 8 złotych na czysto .Zrobiłem 160 kilometrów. Bobrze ze na BiPi jest promocja hotdogów 2 za 8 złotych to starczyło . Poraszka

W seven spokojnie wyobrotujesz 300-350zł w dzień .Taxify i Uber się zapchali i już nie ma tyle pracy.

Michaś z Błonia

Ja znowu tak stoję od tygodnia bez zlecenia .dziś Od 6 rano do 17 żadnego zlecenia.Centrala nie działa chyba .W Sobotę odchodzi znowu kilkudziesienciu kierowców do opti . Jak jutro nie bendzie rzadnego zlecnia to tesz ide do opti

Zostaw merytoryczną opinię o Seven Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Seven Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Seven Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seven Taxi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seven Taxi?

Kandydaci do pracy w Seven Taxi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seven Taxi
1.9/5 Na podstawie 692 ocen.
  • Złota 61 lok. 110
    00-819 Warszawa