Opinie o Seven Taxi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Seven Taxi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Seven Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seven Taxi w Warszawa

503 915 178 Dywan

Sprzedam Dywan w świetnym stanie, ładne włosie, zielony, zakupiony w ikei. Miałem go w aucie w seven ale ludziom przeszkadzało że dywan zielony wygląda jak trawa niepasował do jazdy w aucie. Bardzo miękki i puszysty. Jakby ktoś chciał to jest wycięty pod każde auto.Polecam.

Przemo
@503 915 178 Dywan

Pewnie kierowca Opti po dobrej rysie towaru to pisał.

Zofia

Zle

ziołozet

Bardzo Fajna linia

Jak tam nadorajdy płaczące?

Robicie w sevenie czy to w mini a nawet w opti 1 lub 2 zlecenia dziennie? Płacicie baze na próbe i się żalicie na forum? Nie macie honoru i się boicie zaprotestować w oczy temu właścicielowi? Ja na waszym miejscu to ŻĄDAŁBYM ZWROTU KASY ZA TO ŻE STOJE I NIE MA PRACY ale widać wy płacicie i stoicie .Chyba się wam to podoba. Jak nie ma pracy to jest oszukiwanie kierowców czy się mylę ? Miejcie odrobinę odwagi i odbierajcie kasę za wpłaconą bazę . Chyba że to ściema bo jak to nie ściema to jak się nazywa taka osoba ? FR …...R ? Ktoś na F...……….jak daje się tak rąbać. Zgadnijcie sami.

Patryk
@Jak tam nadorajdy płaczące?

Poprostu więcej nie zapłacę a napinanie się nad pracownikami nie pokazuje klasy. Każda zła opinia spotyka się z gorącą kontrą,na to forum i tak nikt nie zwraca uwagi. Więc po co ta agresja???Mogę wypowiadać się na tematy które mnie dotyczą.Nie macie monopolu na przewozy bo jak grzyby po deszczu powstają firmy oferujące takie usługi i to chyba normalne że każdy chce sobie zapewnić dobry chleb.Zwrot kasy to jakaś kpina każdy z nas wie w jakich warunkach się przyjmował,co usłyszał na początku,jak wyglądało pierwsze spotkanie,kasa bez pokwitowania.Sposób i podejście wszystko na "gębę" nikt za takie pieniądze nie będzie szedł do sądu.

Kondon jesteś i tyle
@Patryk

Taka prawda. Jeździłeś w Mini i gadasz na Mini .

@Kondon jesteś i tyle

Jeżdzę w Seven u was od dzisiaj przez to że nie ma ruchu jestem zmuszony dodać inną aplikację i kupić drugi telefon bo tu niw wyżyje i nie życzę sobie abyś mnie obrażał bo piszę prawdę.Głupi byłem że zamiast iść do jakieś znanej firmy to poszedłem tu.Po całej nocy ledwo mi się paliwo zwróciło.Mam trójkę dzieci a Twoje zapewnienia były zupełnie inne.Dla mnie kwota na którą mnie oszukałeś nie jest jakaś duża ale to był numer na jednorazowy.Bazujesz na osobach niedoświadczonych które nie jeździły są nowe nie mają pojęcia o przewozach.Żadnej osoby która tu próbowała pracy nigdy nie będzie jeździła to z powrotem.Wyzywasz ludzi/pracowników za swoje niepowodzenia po czasie każdy się śmieje wspominając tą firmę.Dzisiaj mam szkolenie w Opti i ciekawy jestem jakie znanie będą ludzie mieli ludzie na temat "firmy" seven bo jeśli chodzi o ilość zleceń każdy powie to samo.Nie wieże że jest to choć jedna osobą która korzysta tylko z waszej aplikacji.Praca w seven=charytatywnie

Leszcz jesteś
@Patryk

Odbierz kase albo stój .Dzisiaj w nagrodę dostaniesz jedno zlecenie. Ja dostałem wczoraj jedno zlecenie i była to mina .Pan z centrali powiedział mi ze musiał mnie wysłać na mine bo się ciągle spóźniam i chciał sprawdzić czy jadę szybko na zlecenie. Miałem 28 km dojazdu .

@Leszcz jesteś

Wczoraj jeszcze wciskali koledze nowego Jaguara na piątkową noc za 200 zł !!! i mówili że się opłaca. Koledze zepsuł się samochów i chciał na jedną noc. Jeszcze mieli oklejone samochody w jakieś tanie taxi. Dziwne to seven jest.Kolega się nie zgodził to krzyczeli na niego .Kase chciałem odebrać to powiedzieli że będą kluby i dużo zleceń .Nawet hotele. Wczoraj W PIĄTEK jeżdżąc od 14:00- do 4:00 rano zrobiłem jedno zlecenie za 8złotych. W opti zrobiłem 36 zlecen w tym czasie.

Janek
@Patryk

Co za brednie dzwoniłem po Jaguara na numer z ogłoszenia to dopiero w Środę mają wyjechać pierwsze cena jest 150zł i można latać gdzie się chce.Facet mnie wyśmiał jak mu to powiedziałem bo jeszcze żaden nie wyjechał.I warunek zdany egzamin więc coś się nie zgadza.Jak by nie było warunku zdania egzaminu zdał pobrał bym Jaguara i latał w Opti i na Uberze.

Karo
@Janek

Już można bez egzaminu wynająć Jaguara .Wybierz drugi wariant. Muszą je wypchnąć bo czas leci a rata 2300zł leci.W Seven na razie jeździ Focus ale Jaguar niedługo. Trzeba dopełnić formalności .Cena 150zł ale za felgi dopłata i trzeba uważać bo na forum mini ktoś napisał że w Jaguarach są podsłuchy i wszystko słychać co mówisz .Dziwne troszkę.

GUWNIARZ
@Karo

Fokusy oddają leasingi po 1650zł raty brutto.

Kierowca

odradzam, szkolenie jakieś śmieszne z aplikacji......200

żadne

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
dymitr

bardzo dobry ruch mamy od 6 do teraz 2 zlecenia ruszyło się :-)

@dymitr

od 6.00 do 13.40 2 zlecenia to więcej ludzi z ulicy by wsiadło jak byś w centrum staną koło jakieś dyskoteki albo pod burdelem jakimś.

staną lub stanom siem piszem
@Marcin

Na trasie stań razem z tirówkami to ci więcej wejdzie klientów to zarobisz bo w dzień przy dyskotece to możesz chodnik tylko posprzątać a nie złapać klienta .

????
@staną lub stanom siem piszem

jak zwał kak wzał wilo ludzi wi ze albo ty uber abo inny pewoz

Tomi

Boże seven przestańcie wypisywać głupoty nie da się w Opti kłamać jak to centrala ustala cenę za kurs to się kupy nie trzyma a pokazuje wasz iloraz inteligencji

OLA Prezesowa
@Tomi

Będziecie tańczyć jak wam zagram. Aż was kukle będą swędziały .

Szymon Opti

Jest na forum ten Jacek co wgrywa też liczniki co brał wczoraj od Damiana dwa liczniki ? Bo mi za dużo bije a Damian mówi że to u mnie w telefonie coś nie tak. Bije mi co kilometr 4 zł .Przecież klienci się połapią jak tak będzie szalał ten licznik .Niech się wypowie jak się wgrywa tą czerwoną ikonkę .Dzięki

Karolina 315
@Szymon Opti

Po co ci w Opti licznik co tak kręci ? Przeciez to się wyda wcześniej czy później .

nowy

wczoraj od 15-21 liczba zleceń 2.Boje się co dzisiaj będzie.

Tomas
@nowy

Nie polecam bardzo mało zleceń.Ciężko zarobić

Kierowca seven
@nowy

Jeżdzę od miesiąca. Wczoraj od 5:00-19:00 - 0 kursów W niedziele od 10:00-20:00 -0 kursów W poniedziałek od 9:00 -22:00 - 0 kursów Dzisiaj od 5:00- 18:00 - 1 kurs za 8zł W weekendy w nocy 1 kurs za 12zł

Arek
@Kierowca seven

w nocy w weeken maksymalnie można zrobić 3 kursy.Co dnia to stojąc nawet w centrum można czekać 2-3godziny na jeden kurs na lotnisko za 20zł,a często są po 12zł W dzień nie jeżdzę asekuruję się (usunięte przez administratora) bo mają świetną aplikację.Ten miesiąc był miesiącem próby i się nie sprawdził. Słabo

Potera
@Arek

To już nawet w moja car nie ma roboty ze po forach wypisują żeby się reklamować? Oj nie dobrze z tymi firmami cos

O Licznikach w Opti

Licznik w Opti kupiony od Damiana informatyka to wirus aplikacji .Informatyk tak go programuje że nawet jak klient ma podaną cenę z góry to pompuje i np.kurs wychodzi 20zł to pokazuje 30zł .Ty mówisz w razie czego że były korki lub czasówka biła i jest dobrze.Często klienci się nie kapują jak rąbniesz na 5-8 zł ale jak już przesadzisz na 15-20 zł to się kapnie. Jak jest większa awantura to opuszczasz z ceny te 10zł i po temacie.Liczniki można od Damiana kupić za 300zł .Kumaci wiedzą o co chodzi .W seven nie wiem jak jest ale 1,20zł to mało .W Opti trzeba pompować żeby dobrze wyszło .Opłaca się .

Danek

Przestańcie gadać na Opti nie da się w Opti oszukać trasa jest wyliczone z góry a seven nie

Tadim

Da się .

Nana Kura
@Danek

Można mieć drugi licznik kupiony od Damiana ale trzeba uważać bo często do opti ludzie dzwonią na skargi i można mieć przypał. Trzeba klienta urobić na max 10zł na kursie bo jak więcej to się kapnie. W opti da się zarobić jak wychodzi ponad 2 zł za km.

Danek
@Tadim

Nie da sie zrozum jeden z drugim my obliczamy trasę z góry i nawet jak pojedziesz na około cena jest ta sam. Licznik nie ma tu nic do znaczenia.Sami robicie sobie kłopot wypisując tu głupoty. Zrozumcie to co robicie to jak walka Davida z Goliatem.Trzeba mierzyć siły na zamiary.Każdy wasz atak będzie odparty ze zdwojoną siłą.Skupcie się na rozpadającej się firemce a nie na poszczypaniu innych.Bo sami się przewracacie.Wygrywamy ty właśnie że nie da się okradać to centrala ustala cenę.Nie macie ani funduszy a wiedzy aby z innymi konkurować jedyne co możecie to na jednym formu obsmarowywać konkurencje.Ludzie od was uciekają.Kierowcy z resztą też.Jedyne co wam zostanie to wspomnienia i rozmyslanie że już nigdy nie zrobiliście by tak jak do tej pory postępujecie.Jak byście byli normalni to by ktoś jeszcze od was to może kupił ale nikt od was nie kupi firmy na granicy upadku i zatracenia.

Tadim
@Danek

Przecież opti nie padnie.głupoty piszesz. Licznik drugi można kupić

somer
@Tadim

tumanie co ma licznik jak cena jest ustalona przez system z góry klient wie ile wyjdzie kurs

Peitia

Ile zajmie firmie która ma 400 aut zalogowanych wykilkanie waszej reklamy?

opti dyma seven
@Peitia

My nie mamy reklamy .Już prawie padamy .Jeszcze chwila i padniemy .1,20zł to za mało . Kierowcy dopłacają do paliwa .

Tomek .Były kierowca seven

Ja jeżdżąc w opti spokojnie mogę urobić klienta jadąc po nawet 2,20 .Trzeba mieć gadane i dobry licznik. W seven tego nie ma i jeździ się za głodową stawkę po 1,20 .W korku bije licznik tak ze wychodzi 1,80 a jak masz swoją aplikacje to pokazujesz klientowi swoją cenę i masz już parę złotych w kieszeni. Klienci są zadowoleni ze płacą i kierowca jest miły. Można załotwić sobie taki Licznik żeby dobrze liczył i wtedy ze stawką 2,20 za kilometr można zyć a nie jakieś tam głodowe seven . Opti jest najlepsze.Co z tego ze prowadzą ukraińcy jak dobrze zarabiam. Opti najlepsze .

Kamila
@Tomek .Były kierowca seven

Dalej tak jeździjcie po te 2,20 to napewno będziecie mieć klientów w tym opti.

Zdzisław
@Kamila

Cena często nie wpływa na ruch. 1-Reklama 2-Podejście centrali 3-Jakość wykonywanych usług 4-Samochody wiek oraz stan techniczny 5-Podejście do klienta 6-Czas dojazdu 7-Znajomość miasta 8-Polecanie wśród kierowców Nikt kto jeździł nie poleci firmy w której się kwitnie.Żadnego z tych punktów nie ma w seven. Brakuje tylko szwidli na centrali ale to im nie grozi bo ruchu niema. Da się zarobić drobniaki bo jak bym najmował od kogoś auto to już bym na nic nie zarobił.

Opti ma 2,20 i tak trzymać
@Zdzisław

Kto poleci dziadów co jeżdżą po 1,20zł ? Na fajki nie starczy .W Opti to chociaż jak się cyknie klienta to od razu kierowca odżyje. Licznik sprzedaje kierowca który ma doświadczenie na taxi. Naprawdę fajnie cyka .Z Bełdan na Wąwozowwą jak zaczął mi bić to 120 zł nabiło . Aż mi głupio było przed klientem i powiedziałem mu 5 dych niech płaci. W Warszawie nie da się jeździć po 1,20zł.km .NIE ZANIŻAJCIE W SEVEN STAWEK !!!

Opti dyma seven
@Zdzisław

Trzeba mówić wszystkim naszym klientom ze seven słaba korporacja. Niech się wszyscy dowiedzą że seven ma wady korporacyjne. Co z tego ze mają 1,20 jak mają tyle wad

Były
@Opti dyma seven

Prosze jak kultura typowy polaczek

Krzysztof

Jakie masz prawo obrażać pracowników seven a dokładnie byłych pracowników.Bo przez twoja gburowatość tracisz wszystko i zrażasz wszystkich do siebie.Jak płacę kasę wam to po plecach klepiecie a jak nie to kondon.Tak poszedłem do opti jak 3/4 byłych tej firmy i nie ważne czy to Krzysie,Marek,Tomek.Zamiast wyzywać nas to może spróbuj przyciągnąć ludzi do siebie a wyzwiskami i ubliżaniem tego nie zrobisz.Każdy ma prawo wyboru i nie musi się męczyć stojąc jak kołek.Trzeba odnaleźć sposób .Dzięki temu forum nikt się nigdy nie natnie i ja każdemu odradzam a opti u Marcina za każdą przyprowadzoną osobę można dostać kwit.Dla tego wyciągam ci 2 kierowców którzy i tak się nie wyrabiają.

hej,cfeliki z opti
@Krzysztof

przyciągnąłem was do siebie,przytuliłem,pokochałem od tyłu a wy tak do mnie ? W seven nie ma pracy i już nikt was nie zapnie za kase wieć w opti możecie to robić . Ja tam wole Mini bo chociaż traktują cię łagodniej.

@hej,cfeliki z opti

Widać że firma oferuje wysoki poziom,każdy były kierowca to cfelik

Tomek .Były kierowca seven
@Krzysztof

Ja jeżdżąc w opti spokojnie mogę urobić klienta jadąc po nawet 2,20 .Trzeba mieć gadane i dobry licznik. W seven tego nie ma i jeździ się za głodową stawkę po 1,20 .W korku bije licznik tak ze wychodzi 1,80 a jak masz swoją aplikacje to pokazujesz klientowi swoją cenę i masz już parę złotych w kieszeni. Klienci są zadowoleni ze płacą i kierowca jest miły. Można załotwić sobie taki Licznik żeby dobrze liczył i wtedy ze stawką 2,20 za kilometr mażna zyć a nie jakieś tam głodowe seven . Opti jest najlepsze.Co z tego ze prowadzą ukraińcy jak dobrze zarabiam. Opti najlepsze .

hej,kondony z opti

Mówicie wszystkim dookoła że seven to słaba korporacja. Ma dwa samochody w tym jeden ma Radek. Starą Lancie dedre w podartej tapicerce. Nawet po 1,20zł nie da się jeździć .Koło odpadło na światłach.

hej,cfeliki z opti
@hej,kondony z opti

hahahaha,dobre

Kamal

Wczoraj wyjechałem w dzień.Pierwsze zlecenie pojawiło się po 1,5 godzinie mojego oczekiwania.Kierowców było mało a nie chciało mi się lecieć na drugi koniec Warszawy. W miedzy czasie zrobiłem jeden kurs z opti za 35zł plus jede z Taxify .To nie jest to że nie mam szczęścia tylko każdy tak ma.Cena jest moim zdaniem za mała dla kierowcy.przy tej stawce nie wyrobi na chleb. W taxify idą zlecanie jedna po drugi.To widać gołym okiem.Moim zdaniem złe jest przyjmowanie aut jak leci z marszu.Bo ludzie się skarżą nie dość na wiek jak i na stan auta.Za dużo jest przewozów które stawiają poprzeczkę wyżej.Przez co zabierają klientów.Dużo rozmawiam z kilentami ale to co onie mówią o seven nie nadaje się na wypowiedź na forum.Dobrze wypada też uber bo ma 1,30zł/km a są patnerzy którzy liczą tylko za wynajęcie auta.I wtedy dostajemy nowy wóz.Od lat się zastanawiam na fenomenem Ubera.Każdy kto chce godnie żyć wybierze coś innego niż seven,wróć wybierze ale to numer na raz i po tym już nigdy nie opłaci tej żenady.J teraz meritum po co wam 4 telefony do aplikacjo wytarczą 2max lub jedna dobra typu Opti

Najtańsze jest seven !
@Kamal

Tak mówią klienci !!! A kierowca co nie odnajduje się w tej pracy musi zatrudnić się w MPO.Tam na śmietniku nikt nic nie mówi. Codziennie robie po 8-9 kursów i nie narzekam.

Następny biznesmen taxi
@Kamal

Moim zdaniem to,moim zdaniem tamto,moim zdaniem bym tak,siak i tak zrobił . A moje zdanie jest takie zebyś płacił baze i wziął się za pracę bo niestety ale moim zdaniem to nigdy nie będziesz biznesmenem. Ja to chociaż dorabiając na przewozie mam swój biznes.Mały ale ma. A co do taxity to stawka jest tam chyba mniejsza. Nie orientuje się ale chyba 6zł za wejście.

Fajnie płacić bazę.

Czytając niektórych to macie jednak wyobraźnię . Kiedy to seven padnie? Ktoś wie ? Ciągle ma się zamykać i jakoś działa. Piszecie że już za moment że za chwilę a jakoś działa. Aut nie ma a jeżdżą. Jak wy macie taką żyłkę przedsiębiorcy to lepiej nie otwierajcie lepiej nigdy swojej firmy tylko jeździcie dalej w opti bo tam fajnie bo nic z was w życiu nie będzie.

Rondo Żaba biuro
@Fajnie płacić bazę.

Alan,przestań bo się dowiedzą że jedziesz na dwa fronty. Dobry układ ale powoli się wydaje.

radzia
@Rondo Żaba biuro

Wstawaj Radek zesrałeś się

Kierowca mini
@Fajnie płacić bazę.

Wczoraj zamknęli. Nie odbierają bo mają za tanio i po 1,20 wszczyscy odchodzą do sawy po 2,40

madziarz
@Fajnie płacić bazę.

W opti płacisz parobku mongolski prowizje od zlecenia a u ciebie haracz na noc. geniusze w klapkach opowiadasz jak to jest dobrze w seven i wystarczy jeden weeken aby sie przekonac

Mini ona

Kto w końcu posuwa tą Marmolade ? Radek czy Tadek ? Bo słyszałem że na rondzie żaba za stacją w krzakach Tadek ją tam testował. Alan wie chociaż ze docierają mu panienke? Radkowi się już znudziła bo przechodzili ją wszyscy

Kala .To jest Fitnes w kakao
@Mini ona

Jerry też ją stukał . Szkoda tylko tego Alana no i Piotrka bo on się stara a jego Oliwia robi ahhh,ohhh .

Kierowcy mini prawdę piszą

Drogo u was te 1,20 coś. Juz u piertasowych knotow wychodzi taniej

Kasia.

Jeszcze jedno . Żadnego Radka nie ma w Seven . Chce ktoś sprawdzić ? Niech po prostu zadzwoni i się zapyta a nie oczernia na forum.

jebaka
@Kasia.

Radek radek szykuj zadek :-)

Daniel

Dzisiaj w nocy 2 zlecenia w tym jedna mina.Słabo od 23 do teraz.Jak bym nie miał innych aplikacji to by była porażka. Duży plus w opti za opcję eter nawet nie logijąc się tam zrobiłem od 23.00 6 zleceń

po co tu jezdzisz
@Daniel

To po co tu jeździsz??? pajacu

Kasia.Centrala.
@Daniel

Słyszałam ze tutaj nawet na mnie coś napisali więc sie wypowiem i ja .To napisz ile zrobiłeś w sobote i ile było zleceń na giełdzie ? Do wyboru do koloru.Napisał ktoś też na mnie a nie ma jaj żeby mi to w oczy powiedzieć jakim jest (usunięte przez administratora) . Jak tutaj tak na (usunięte przez administratora) reklamujecie to opti to napiszcie czy mieliście zlecenie powyżej 30zł w opti jak tutaj zawsze trafia się trasa raz w tygodniu .Z chłopakami naprawdę się fajnie współpracuje i mają naprawdę fajne kursy .Jakos jak mają aplikacje opti to ciągle narzekają na krótkie kursy a jak mają taxify to robią kursy nawet po 9 zł .Chłopaków ciężko namówić żeby pojechali na dobry kurs.np.Stoi na ochocie a zlecenie jest z Piaseczna do Modlina to nie chce mu się jechać do piaseczna po klienta.Takie mamy problemy .A w opti zlecenia są po 15-12 zł .Wiem bo rozmawiam codziennie z nimi.I nie muszę się chować pod jakimiś Danielami i innymi wymyślonymi nickami.Daniel żaden nie jeździ u nas.Pozdrawiam .

Daniel
@po co tu jezdzisz

Takie jest wasze podejście zapłaciłem raz na próbę i wiem kolejny raz nie ma sensu a obrażanie nas kierowców nie jest w porządku bo to dzięki nam macie pieniądze.Co innego było obiecywane podczas pierwszego spotkania.Miałem właczoną aplikacje cały czas na jednym z 3 telefonów.Oczywiście telefon z waszą aplikacją "dzwonił" najsłabiej.To forum jest do wyrażania swoich opinii miedzy nami kierowcami.Mogę dodać zdjęcie na waszego fb ale każdy który jezdzi w tej firmie podzieli moją wypowiedź.To my kierowcy cierpiny gdy zleceń jest mało i dlatego każdy podpiera się jakąś aplikacja czy to taxify,opti czy uber.Prawda jest taka że przy tej kwocie nie da się zarobić w tej firmie.Ja w opti spotkałem wielu ludzi którzy odeszli z seven.Chciałem się przekonać bo każdy jest ciekawy.Nie rozpisuje się na temat pracy waszej centrali bo jedna osoba nie podoła z odbieraniem telefonów.Zrobiłem łacznie od mojego początku 13 zleceń w innych firmach tyle można zrobić jednego dnia.Każda osoba która tu przyjdzie będzie miała jeden dzień taki jak ja wczoraj i więcej nie zapłaci.Klienci się skarżą że czas jest podawany zaniżony.Kierowcy sami oddzwaniają do klienta wtedy jak klient słyszy głos nie Polaka często jest nie zadowolony.Wiem że jest wam łatwiej wysłać numer bo są braki kadrowe ale nie jest to dobre rozwiązanie.Kolega który odszedł do konkurencyjnej firmy i zrezygnował z seven powiedział że miałem najlepszy samochód w seven wiem że przyjmujecie każde auto ale klient też patrzy na to jakim autem jedzie.Nie wypowiadam się na temat reklamy bo na ten temat nie mam zielonego pojęcia ale moim zdaniem nie jest dobrze.Dużo klientów przeszło do opti bo mieli waszą bazę i sami rozesłali numery telefonów.W opti jest stała cena średnia wychodzi minimum 1,80zł a w korkach więcej czasem 2,20zł no tak zaraz spadnie fala na mnie że są opłaty,no ale moi mili płacę i zarabiam nie tłukę km na doloty.Przez to że aut jest garstka to musimy sobie radzić czyli dymać kilometry na pusto.Opti ma stawki taksówki no tyle tylko ze nie złapie łapek nie postojów więc klient z ulicy nie podejdzie.Kobiety na centrali Ukrainki maja wieksze pojecie niż u was.Ja mówię moje odczucia i co powinniście zmienić.A dostaje wyzwiska pajacu nie ważne jak byś mnie obrażał ja i tak tu nie wrócę.Słabe podejście.Ludzie prowadzą małą firmkę nie rozumieją że jak nie zainwestują nie będą mieli pracy wystarczy dodać więcej osób na telefony(jak by był ruch w co wątpie bo jest tendencja spadkowa z kim bym nie gadał)Druga rzecz to podejście do nas pracowników.Nikt nie słucha tego co mówimy,wiem że po tym co piszę wyłączycie mi aplikacje,ale mała to strata.Zbyt mało samochodów i co widać gołym okiem cięcie kosztów.Jeśli ktoś nas nie szanuje a ja mówię że się nie da zarobić i dostaje wiązankę czy to przez telefon czy to na forum.To może wyciągnie wnioski.Mi wisi bo mam pewniaka i wolę jezdzić gdzie mi coś zostaje.Po każdym kursie zapisuje w notesie jaka aplikacja.Wiem że jesteście na przegranej pozycji ale wspólnymi siłami można by ściągnąć kierowców do sevena tylko po co jak roboty nie ma.Mam kilku kolegów którzy poprzechodzili ze mną z innych przewozów.Kolejni też odejdą z sevena.Nie to że ich wyciągam ale wakacje były tragiczne,mysleli że we wrzesniu bedzie lepiej ale jeśli ten brak ruchu nazywacie poprawą to dzięki bogu że ja w tej szopce nie uczestniczyłem. Samo to że wy nie macie biura spotykacie się po krzakach to już mi się zaświeciła czerwone światełko.A z każdym dniemkolejne rzeczy zrażały mnie do pracy z wami.Mam tą śmieszną aplikację i patrze patrze można usnąc ale ma też 2 inne telefony które mnie budzą i napędzają do pracy.Finał będzie taki że zostaną wam 2 samochody nikt przy zdrowych zmysłach nie przyjdzie tu,upadek gwarantowany.A dwoma samochodami miasta nie obrobicie jak teraz to jest mordęga.A się dziwiłem że pozwalacie na inne aplikacje bo u was z jednej jest lipa.Ja w przeciwieństwie do was i waszych chamskich odzywek żegnam się miły i cywilizowany sposób. Do widzenia.oby nie bo do końca roku to nikt nie zostanie w tej firmie.Chyba że jacyś ludzie nie znający ekonomi lub inni Janusze biznesu na swoich porozwalanych autach których nikt inny nigdzie nie przyjmie.Smutne to jest brak poszanowania drugiej osoby bo to dzięki nam macie chleb.Nawet nie rozumiecie tego,bo każdy może być smutny że wszystko się wali nie stajecie na wysokości zadania.Tylko czemu obwiniać nas kierowców wyrobników jak to nie nasza wina że tak się dzieje.Najpierw oceńcie siebie bo wasza praca ma odzwierciedlenie na nasze jakże małe "zarobki" jak odejdzie kilka osób na raz a tak niedługo się stanie to zejdziecie z tonu troszkę.ale wtedy będzie już za późno bo nie bedzie komu na pensje płacić.Jestem zdruzgotany bo to forum służy nam kierowcą a nie komuś co wyżywa się na innych zamiast wyciagnąć wnioski i szybciutko poprawić co sie da bo czasem nie da się nic już zrobić i o ile się nie mylę być może ten monet właśnie zawitał do seven.Może się opamiętacie i nowi będą mieli lepiej.Nie polecam!!!

Krzysztof
@Kasia.Centrala.

Każdy klient się skarży że ciągle jest zajęte albo ktoś nie odbiera jak jedna osoba może pracować na centrali. Tracą na tym kierowcy i ludzie którzy więcej nie zamówią

Zostaw merytoryczną opinię o Seven Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Seven Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Seven Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seven Taxi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seven Taxi?

Kandydaci do pracy w Seven Taxi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seven Taxi
1.9/5 Na podstawie 692 ocen.
  • Złota 61 lok. 110
    00-819 Warszawa