Opinie o CorpoLand Development w Marcinkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy CorpoLand Development. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CorpoLand Development o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CorpoLand Development w Marcinkowice

Czy firma CorpoLand Development udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ogrodnik Nowy wpis

Oj, goł łorku.... Skończ już te prowokacje.... Albo wymyśl mądrzejsze pytania :) :) :)

Martyna

Czy to prawda ,że jak za dużo zarabiasz to jest obcinana pensja ?

Miś
@Martyna

Tak

Kamila Nowy wpis
@Miś

Naprawdę w CorpoLand Development obcinają pensję, kiedy pracownik dużo zarabia? To dosyć specyficzne, wyjaśnij jeśli możesz. Zdarzyło Ci się coś takiego?

miś Nowy wpis
@Kamila

Większość wpisów została usunięta. Byli pracownicy opowiadali w nich jak im obcięto pensję bo za dużo zarabiali.

Czy CorpoLand Development ma ściśle ustalone godziny pracy?

Roman

Nie ma ściśle określonych godzin- tak jak nie ma ściśle określonej wysokości zarobków (czyt. jak za dużo zarobisz, to szefo oznajmi Ci że za dużo zarabiasz i Ci obetnie kilkadziesiąt %)

Maciej
@Roman

Skoro nie ma ściśle określonych godzin pracy, to może napiszesz, ile średnio godzin pracujących wychodzi w miesiącu? Daj znać, jak to wygląda. Z góry dzięki za odpowiedź.

A.M.
@Maciej

Trudno określić ile godzin wyjdzie w miesiącu. Jeżeli jesteś sumienny, to bedziesz pracować jak należy czyli 40 godzin tygodniowo, a jak masz zamiar poświęcać mniej czasu i nie zaangażować się w pełni w pracę to daj sobie spokój z aplikowaniem

Paradoks

„Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”... Kolejne prawidło które znalazło odzwierciedlenie w życiu. Ciekawi mnie tylko, ile z tych komentarzy było pisane zgodnie z zależnością: punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia? :)

Teściuniu
@Paradoks

Panowie i Panie , co tam w chemtexie słychać? Nie pękajcie piszcie! "Już się z tego śmiejecie??... pzdr.

Uhahany
@Teściuniu

A śmiechom nie ma końca.

Maciej
@Uhahany

Nie bardzo rozumiem Wasze ostatnie wypowiedzi. Chcieliście przekazać coś konkretnego na temat pracy w firmie CorpoLand Development? Nie ukrywam, że interesuje mnie to miejsce pracy i chętnie się czegoś dowiem.

Michu
@Maciej

Tu nie ma czego nie rozumieć. Właściciel dopóki będziesz zarabial nie za duże pieniądze to bedziesz spoko, a jak Twoje zarobki zaczną być wyższe to powie Ci że za dużo zarabiasz, on z tego nic nie ma, więc musi Ci obciąć np połowę wypłaty (i tak wypłacane w wiekszosci na czarno, pod stołem). A na końcu jak to rzucisz, to usłyszysz jakim to byłeś (usunięte przez administratora) zdrajcą i oszustem. I że psułeś jakość produktów u klientów (bo byly coraz częstsze wpadki jakosci- dowiedz się historii o firmie Mazak). I czego tu nie rozumieć? Wszystko logiczne (W głowie właściciela......) Życzę szczęścia z tym człowiekiem

Morfeusz
@Maciej

Daj sobie spokój z tym człowiekiem który nazywa siebie Bossem, jak nie chcesz stracić nerwów A chcesz handlować to poszukaj innego pracodawcy. Reklamacje od klientów mówią same za siebie.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
normalny

Nikt nie mówi, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Żeby zarobić trzeba się napracować ale za leżenie nikt nie płaci!

meteor
@normalny

Sam zobaczyłeś jak to jest. Jak wszyscy się zwolnili i trzeba samemu zakasać rękawy i pojechać do klientów. Ty nawet za ciężką pracę nie chcesz płacić a co dopiero za leżenie.

@normalny

No co za bezczelny wpis właściciela?!? Zabrałeś ludziom po 50% łącznego wynagrodzenia i to jeszcze tego, które i tak płaciłeś pod stołem. Teraz rzygasz na nich wśród klientów jacy to zlodzieje i zdrajcy bo odważyli się kopnąć cię w cztery litery z twoje skłonności do oszukiwania !!! Sam z siebie robisz teraz ofiarę tej sytuacji, a ty jesteś ofiarą, ale losu..... Mam nadzieję że ci twoi dystrybutorzy szybko zorientują się że to co im wypłacasz to nie jest 50% marży (ich też okłamujesz) tylko jakieś może 20-25. Panowie Dystrybutorzy- przykładowo: koszt wyprodukowania 1 kg Eco Weldera to duuuużo poniżej 10 zł a nie 25 jak Wam jaśnie pan byznesmen mówi. Szok, Panowie, co? Oto uczciwość biznesowa waszego partnera w interesach ! Może czas pomyśleć o jakimś nowym byznesie- nie wiem: warzywaniak w Marcinkowicach?

Teściuniu
@normalny

Panie AM lub Pani EM, bo to pewnie któreś z Was napisało, sądząc po poziomie wypowiedzi, nikt nie oczekiwał ,że będzie "lekko ,łatwo i przyjemnie", ale każdy z Nas liczył na ,partnerstwo i uczciwe dotrzymywanie ustalonych wspólnie warunków. Jak było doskonale wiemy, średnio co 6 m-cy nowe "świetne " pomysły (czytaj obcinanie poborów handlowcom) i zdziwienie ,że obroty spadają(sic!) Ale było minęło, że pozwolę sobie zacytować klasyka "jeszcze będziemy się ,z tego śmiali" . ps rada dla kolegów , którzy ewentualnie zechcą sami się przekonać jak jest, absolutnie nic na "gębę"! Wszystko twardo zapisane na porządnej umowie sprawdzonej przez waszego prawnika,żeby potem nie było'"a nie mówiłem" Pan AM, szczerze przyznać muszę,ma świetne gadane ,potrafi zarazić entuzjazmem i roztoczyć wizję,problem w tym ,że tylko to mu wychodzi , cała reszta już nie za bardzo. Pps co do płacenia za leżenie,to za to nawet w(usunięte przez administratora)ale pewnie i tak jest tam uczciwiej niż u Was. pzdr i zdrówka życzę.

A.C.

Jeżeli masz doświadczenie w branży, masz świadomość jakości produktów, umiesz dobrze "gospodarować" ceną- czyli jesteś wytrawnym handlowcem, to na pewno nie będziesz zawiedziony pracą w "Chemtex-ie". Zamiast sugerować się komentarzami "wybitnych" sprzedawców, którzy znowu w firmie nr 16 nie dostali na łapę 5 tys. + najnowszy iPhone + Insignia + lunch kupony + paliwo no limit, to jeżeli znasz swoją wartość i potencjał, proponuję osobiście skontaktować się z firmą i sprawdzić, czy to co obiecują to rzeczywiście bajki. A gwarantuję że nie :)

Mały
@A.C.

Dzisiaj jest rynek pracownika, to co oferuje Wasza firma odbiega od standardów ogólnie przyjętych. Jeśli ktoś posiada kontakty i jest świetnym handlowcem nie pracuje za 1800 zł podstawy.

Tomekwawa
@A.C.

Jestem zainteresowany dystrybucja tych produktów czy są już dystrybutorzy ? Jak to wygląda od kuchni ?

@Tomekwawa

Poczytaj najpierw komentarze a później podejmij decyzję

coco
@Tomekwawa

Nikt nie wie jak wygląda to od kuchni, nawet właściciele. Generalnie dzisiaj masz inne warunki za tydzień będziesz miał zupełnie inaczej a za dwa tygodnie to lepiej już nie myśleć. Generalnie przy tym co wymyślili razem z Rudolfem nigdy na czysto nie wyjdziesz więcej niż 1500 zł więc praca jest raczej hobbystyczna dla kogoś z głębokim portfelem aby móc dotować biznes właścicieli.

@A.C.

Z tego co się dowiedziałem to firma całkowicie rezygnuje z pracy handlowców na etat a zamiast tego będzie współpracować z dystrybutorami dla mnie najważniejsza jest informacja czy mają produkt który dobrze się broni u klienta?

Tomekwawa
@coco

Zawsze można się zabezpieczyć umowa pracowałeś już jako dystrybutor i kto to jest (usunięte przez administratora). ? dyrektor.? Firma mnie intryguje ponieważ robi fajne produkty widziałem w kilku firmach i mają dobra opinie ale czytając komentarze mam obawy

Coco
@Tomekwawa

Życzę powodzenia z podpisaniem umowy i (usunięte przez administratora) należnych faktur.

@A.C.

Współpracuje z tą firmą od kilku miesięcy ,są pewne niedociągnięcia tak samo są i plusy , jeśli ktoś ma swój dochód, i szuka czegoś dodatkowego tak jak ja to polecam , w firmie wymiera dział handlowy oparty o przedstawicieli na etat, jednocześnie ma być zastąpiony siecią dystrybutorów, jak na razie jestem w miarę na plus , nie dołożyłem do interesu, zaczekam na rozwój wydarzeń, umowa jest jasna , co do jakości produktów za mało siedzę w branzy,żeby cokolwiek porównywać ,

tfuj stary
@Malutki343

Wymarły to dinozaury, my się zwolniliśmy. Po 6 miesiącach będziesz zmieniał swoje wpisy.

czadomen
@Malutki343

Na razie masz na flaszkę. Po powrocie szefostwa z Italy już będzie tylko na oranżadę. I to będą zwlekali ze 3 tyg. jak zawsze. Lepiej zbierać butelki przynajmniej nikt Ci tego nie zabierze i nie będzie zwlekał. ... Powodzenia w ściąganiu należność i z szefa i od klientów bo to tez na Ciebie przerzuci.

@czadomen

Jak na razie niczym nie ryzykuje , tak jak pisałem dystrybucję prowadzę dodatkowo, więc czy będzie ta firma czy kolejna ,to się okaże,na pewno napiszę za jakiś czas jak się współpracuje z tą firmą, z krótkiego doświadczenia stwierdzam ,że jest w porządku , a co bedzie dalej czas pokaze ,

Detektyw Rutkowski

(usunięte przez administratora) Nie wierzysz? To zrób mu wjazd znienacka do szopy i zobaczysz ile tam Twojej chemii. Przy okazji kupisz jeszcze różne akcesoria spawalnicze (np rękawice). Dalej nie wierzysz? To nie wierz. Magazyn- bądźcie bardziej czujni

RR

Po odejściu handlowców sam właściciel wsiadł wraz z żona do swojego pięknego mesia jeżdżą i sieją kłamstwa dotyczące pracy ich byłych handlowców. Ze ich okradli oszukali itp. Brawo Oni. Czyżby naprawdę chcieli aby nie ich byli klienci ale inne służby dowiedziały się o kretactwie oszustwach i itp. Aha a co do jakości kiedyś faktycznie była ale pazernosc właściciela oraz fakt że sam wszystkiego nie produkuje a czesciowo kupuje i okleja jako swoje spowodowało że teraz nie wiadomo co jest wysyłane do klienta i jakiej jakości. Najważniejsze ta firma nie uwzględnia reklamacji zawsze oczernia klienta że to on coś źle zrobił lub konkurencja zepsuła towar - tragedia. Zastanówcie się czy chcecie z taką osobą współpracować dzisiaj na jednych zasadach a jutro kto wie co wymyśli właściciel czy jego żona czy może jego prezesik. Sądzę że warto najpierw pojechać do samej firmy i zobaczyć co i jak jest produkowane aby nie popełnić błędu o współpracy.

Pilot

Panie szanowny, dlaczego pousuwane są wpisy o rotacji pracowników? Nie zmieni się fakt o odejściu prawie Wszystkich handlowców. Nie ma chętnych do współpracy? A było tak fajnie .... szkoda

Pozytywnie oceniam pracę właściciela,który chyba jako jeden z nielicznych przykłada w tej firmie serce do pracy,co skutkuje prężnym rozwojem Duży Plusem tej firmy jest to,że dynamicznie się rozwija,jest to Polska firma z kapitałem Polskim,Nie jest to korporacja nie stosuje żadnych specjalnych zabiegów marketingowych,nie ma żadnych ukrytych celów,Po prostu właściciel jest pasjonatem i robi to co lubi,zawsze podchodzi to tego z "sercem",zawsze wysłucha,pewnie są tutaj jakieś niedociągnięcia każdy z nas nie jest ideałem,myślę,że po to jesteśmy zespołem,żeby to niedociągnięcia korygować,razem nie może być tak,że właściciel ma wszystko na głowie.Gdy ktoś ma problemy z egocentryzmem zbytnio koncentruje się na sobie,no cóż nie może przecież pracować w zespole ? Firma jest rozwojowa,jest firmą w,której praca jest pasją a nie "idiotycznym odklepywaniem starych wzorów marketingowych",jak to się mówi najpiękniejsza w biznesie jest faza kreacji czyli faza tworzenia czegoś nowego,razem a nie oddzielnie,jeśli ktoś ma zapędy aspołeczne nie powinien pracować w firmie w,której silny zespół to siła,oczywiście konflikty po to są,żeby je rozwiązywać a nie po to,żeby je tworzyć,Póki co firma nie jest korporacją i mam nadzieję,że nigdy się nią nie stanie,Firma produkuje preparaty ekologiczne,i przede wszystkim Polskie Pozdrawiam Wszystkich :) Nie podpisuje się tak,żeby było wiadomo,że moja wiadomość jest obiektywna a nie subiektywna,różnie to może być może ktoś napisać np.,że się "podlizuje" P.S. Mam nadzieję,że forum jest po to,żeby wypowiedzieć się obiektywnie i nie służy ku wzajemnemu "opluwaniu się "

miocen
@Anonim

Faza kreacji skończyła się 2 lata temu. To co było duszą tej firmy zostało zaprzedane dla pieniążków. Choroba tocząca jaką jest gorączka złota zagubiła zdrowy rozsądek.

Morfeusz
@Anonim

Jakże pięknie dobrane słowa, W nagrodę będzie wyjazd na narty do Italy. Daruj sobie takie opinie

Wolny
@Anonim

Anoninie już Ty wiesz co to kreatywność kilka firm już upadło i zniknęło z twoją pomocą . I nie wypisuj tu o specjalnych zabiegach marketingiwych bo to co robi na pewno nie nazywa się zdrową konkurencją. Nie zapominaj o braku powtarzalność jakości produktów z resztą kręconych w takich warunkach że śmiech. Adres firmy ofiar Katynia 4 Oława - piekarnia. Warto podejrzeć w mapach Google. I tyle w temacie.

Twój Stary

Obecnie Chemtex poszukuje poprzez Pracuj.pl osoby chętne do współpracy- tym razem pod nazwą "Chemtex Group". Oferuje jako wynagrodzenie 50% marży. Tylko jest jeden problem, bo to od czego proponuje (usunięte przez administratora) 50% to nie jest marża, tylko wymyślone przez niego koszty (produkcji + dystrybucji + utrzymania aut prywatnych + utrzymania kota + wyjazdów zagranicznych i kto wie czego jeszcze). I po zawarciu tych wszystkich kosztów, dopiero tworzy "bazę" do liczenia marży. Uwaga! Rozpoczynamy poszukiwania naiwniaczków- na 3...2...1.......

Pytajnik
@Twój Stary

To prawda naiwniaczki. Nie ma umowy o pracę. Wszystkie koszty są po Twojej stronie. Z 50 pro..wej marży zostaje może 7 pr...nt od obrotu net.o Zapłać za działalność, amortyzacje auta, wahę i policz sobie za ile musisz sprzedać aby wyjść chociaż na zero. Dlatego m.in odeszło 80 pr....nt handlowców po kilku latach pracy. Zapraszam do komentowania.

Marian
@Pytajnik

Prowizja 7 proc od obrotu nett To możliwe i to na własnej działalności ???? Czyli sprzedam za 10k i mam z tego 700 z. I muszę utrzymać auto i wszystkie wydatki..... Skąd oni się urwali..... Właśnie miałem składać CV na pracuj.pl. Czy chemtex michorczyk sp.j to to samo ??? Bo tam wisi ogłoszenie. Mógłby ktoś odpowiedzieć co pracował.

@Marian

To samo. Chemtex Michorczyk, Chemtex Group i CorpoLand Development to wszystko jest powiązane

@Twój Stary

A czy ktoś wcześniej pracował na takich zasadach? Czy byli pracownicy lub obecni pracowali tak ? I jak to wygląda na rynku? Bo z tego co widzę to klienci szukają naszych rodzimych produktów

@Pytajnik

A czy ktoś już pracował na tych zasadach i ma doświadczenie? Czy to jest nowy projekt pomysł z nowym działem handlowym? Bo z tego co tutaj wyczytałem to większa częśc pracowników odeszła mam działalność i szukam dobrych Polskich produktów jak ma się jakość tych produktów do produktów konkurencyjnych?

Bernard
@Zainteresowany

Jakość spadła. Zresztą nigdy nie było powtarzalności w produkcji. Raz kolor taki raz sraki. Raz się wszystko zrobiło jak kisiel innym razem wyszła korozja. Generalnie nie jakość ale jakoś. Jakoś to będzie. Będziemy się jeszcze z tego śmiać.

Tomi

Sprytnie zmieniona nazwa firmy. Firma ma takim dnie ze posunela sie do ostatniej deski ratunku zniany nazwy. Brawo. Chyba jej handlowcy będą łakomym kąskiem dla konkurencji.

Edek
@Tomi

To już koniec tej firmy. Zmieniają nazwę Już nie ma umowy o pracę. Szukają wyłącznie dystrybutorów. Widać że nie mają funduszy. Dają marny procent dystrybutorom na działalności niech oni teraz pociągnął ten wóz. Sprzedaż przeżyjesz, nie sprzedaż zostaniesz z długami. Polska rzeczywistość małych firm.

@Edek

Ciekawe tylko kiedy ci dystrybutorzy zorientują się że mają w ofercie jedne z najdroższych produktów na rynku, o wątpliwej i niestabilna jakości. Brawo, Panie (usunięte przez administratora)za obranie takiej drogi

Zjadać chleba
@Tomi

Już są bo 90 % ich już nie ma p.s. Z tego co widać to corpoland zajmuje się całkowicie czym innym niż chem...

Eryk

Wiemy wszyscy, że idealnie to nigdzie nie będzie więc nie narzekajmy bo jest dobrze!!

Przyszlosc
@Eryk

To raczej (usunięte przez administratora)

NICK

A taki dobry człowiek był z tego Artura.M.Wyszło szydło z worka.... Hehe . Zachlanosc i pycha i kończy się micha ????

Wolny

W tej firmie jest taka kultura że lepiej już nigdzie nie ma. Przez to między innymi zwolnilo się kilku handlowców. Oszczerstwa kłamstwa z ust właściciela to chleb powszedni. Trzy razy proponuję się zastanowić zanim ktoś podpisze z ta firma umowę.

Hot dog mniam mniam
@Wolny

Chyba trochę za mało opisałeś jak to wygląda. Kultura została za drzwiami. To już nie są oszczerstwa ale pomawianie nie tylko w gronie pracowników ale też u klientów. Generalnie dno i kilometr mułu.

Prawdy objawione.
@Wolny

Wszystko się zgadza. Właściciel w każdym widzi (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)bo sam nim jest !!!!. Każdy (usunięte przez administratora) widzi w innym (usunięte przez administratora). Doświadczyłem w tej firmie już wszystkiego co najgorsze. Pomawiania, szarpania się handlowców między sobą przez niewłaściwe zarządzanie właściciela. Całkowicie chybione decyzje pokryte taką ilością (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) że sam właściciel już się pogubił i nie wie co jest prawdą o co (usunięte przez administratora). Pamiętajcie jest reguła. Właściciel planuje sobie urlop za granicą to możesz być więcej niż pewny, że po powrocie ma wspaniałe pomysły uszczuplenia twojej wypłaty. Jeśli nie. Poczekaj to jest wyjątek potwierdzający regułę.

Boom!

@Odliczanie

Nie ma komu odpisywać. Przecież wszyscy (usunięte przez administratora) zwolnili się.

Twoj Pan
@Odliczanie

(usunięte przez administratora)jest jeden ale też jeszcze chwilę. Jeszcze 2 ludzi zostało ale to kwestia czasu.

wolny

Podsumowanie: przełom grudnia/stycznia z pracy odchodzi 7 handlowców - sami się zwalniają.. Pozostało dwóch. Firma ma ogromne długi i zaległości w Z...e. Właściciel szuka tylko naiwnych dystrybutorów dając im wysokie ceny na produkty jak to już została napisane o niepowtarzalnej jakości i stabilności. POLECAM omijać tą firmę SZEROKIM łukiem. Właściciel firmy w każdym widzi złodzieja i naciągacza.

Zostaw merytoryczną opinię o CorpoLand Development - Marcinkowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CorpoLand Development?

Kandydaci do pracy w CorpoLand Development napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CorpoLand Development
1.4/5 Na podstawie 75 ocen.
  • ul. św. Marcina 5
    55-200 Marcinkowice