Opinie o Intermop w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intermop. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermop w Chorzów

szemrana firma

Co to za firma ta firma Intermop? szkoliłem niejakiego BM w bytomskiej firmie, pracował przez 3 miesiące i wrócił z wiadomościami wyciągniętymi spowrotem. Odszedł, zwolnił się, zwolnili pracownika i wraca. Tak się wyciąga tajemnice innych firm i inni pokrywają koszty wyszkolenia pracowników. WRACAJCIE WSZYSCY KTÓRZY PRACOWALIŚCIE !!! Ale bzdury. Intermop sam projektuje mopy i szyje według własnych oryginalnych projektów. Pokażcie choć jeden niepodpatrzony i nie skopiowany.

KleHa Nowy wpis
@szemrana firma

Bo to prawda

Jo Nowy wpis

Zero pożytku z tych opinii.

romualdo Nowy wpis

Nie macie zbyt dobrej opinii o firmie. Zawsze może być gorzej bo rzadko kiedy jest tylko dobrze!

Irek

Zmieniło się coś w firmie? Warto starać się o pracę?

Maciej Nowy wpis
@Irek

Yyyrek, karty tarota na Twoje drugie pytanie pokazują że praca powinna starać się o Ciebie nie Ty o nią. Na pierwsze pytanie odpowiedz to LUDZIE.

Aplikowałeś na stanowisko KRAWCOWA oferowane przez firmę Intermop? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Był

Zbyt krótko żeby odczuć wszystko. Ogólnie niskie zarobki a sprzątanie i mycie auta szefowej chyba mówi samo za siebie. Osobiście było by mi wstyd gdyby pracownik musiał wyrzucać z takiej fury pozostałości po McDonaldzie ale cóż każdy ma swoją wizję. Ogólnie miła atmosfera ale czasem widać nerwy po starszych pracownikach. Chyba każdy musi sam spróbować i stwierdzić czy mu pasuje. Teraz mijam codziennie w drodze do lepszej pracy i pozdrawiam :)

@Był

Wiesz, niekulturalnie pisać takie rzeczy. Sprzątanie czyjegoś samochodu wymaga odrobiny dyskrecji i jest wyrazem zaufania. A formalnie to samochód firmowy, więc jego sprzątanie należało do Twoich obowiązków - jeśli pracodawca wydał takie polecenie!

Zniesmaczony
@Były

Formalnie to sprzątanie szajsu z MCdonalda z wypasionego Merca to dalej żenada

@Były

To że wypasiony samochód Merc jest firmowy i w dowodzie rejestracyjnym widnieją dane firmy nie znaczy że pojazd jest do dyspozycji handlowców a jest na użytek własny szefowej. Jeżeli jeżdżą nim też pracownicy to szukać takiego pracodawcy ze świeczką, tylko gdzie takie świeczki można kupić? Handlowcy mają obowiązek dbać o powierzone im pojazdy. Sprzątanie czyjegoś pojazdu nie należy do obowiązków, chyba że jest to ujęte w umowie o pracę.

m.sz.
@Były

@Były lub @Alicja w jednej osobie, "odrobina dyskrecji" potrzebna jest w jednym miejscu gdzie nie ma kamer monitoringu, a "wyraz zaufania" to mocno naciągane i bez uzasadnienia argumentacja postepowania szefowej tutaj pracodawcy. Zaufanie do pracownika to wyraz poszanowania jego zaangażowania i poświęcenia w pracy a nie kazanie mu sprzątać swoje brudy. Są od tego usługi firm czyszczące wnętrza pojazdów, tyle że te usługi są płatne jak wiesz. No cóż, pracownik zrobi to za darmo ciesząc się że robi to dyskretnie i z poczuciem wyrazu zaufania (sprecyzuj czyim do kogo, pracownika do pracodawcy czy odwrotnie, bo Cię ciężko zrozumieć w zagmatwanym rozumowaniu i jak zwykle przeinaczaniu komentarza Tobie nieprzychylnemu).

1234567mop
@Był

Pokaż mi swoje śmieci a powiem Ci kim jesteś! Pokaż mi swoje auto a powiem Ci kim jesteś! Samochód nie zdobi człowieka, ale za to wiele może powiedzieć o jego właścicielu. Samochód nie stanowi zewnętrznemu wzmocnienia swojego ego.

Franek
@1234567mop

Myślisz szybciej niż pracujesz? Czy więcej myślisz czy pracujesz? Niech każdy robi swoje nie pasuje??? 2 piętro złożyć dokument... To co piszesz to nie opinia na ww temat, zwykła zazdrość. Choroba karlow...

Francik
@Franek

Ból - jeśli jesteś zmuszony trafiać na "ostatnie" osoby, które pragnąłbyś na swej drodze spotkać to znaczy, że "idziesz pod prąd"!

cyt. biblijne
@Franek

I nie bierz sobie do serca wszystkich słów, które by ludzie wyrzekli, abyś nie usłyszał, jak ci twój sługa złorzeczy. Bo twoje serce dobrze wie, ileż to razy i ty drugim złorzeczyłeś. Kazn. 7:21, 22 Głupi od razu okazuje swą złość, lecz roztropny nie zważa na obelgę. Prz. 12:16 Nie śpiesz się w duchu do obrażania się, bo obraza spoczywa w zanadrzu głupców. Kazn. 7:9 Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty, abyś i ty nie upodobnił się do niego. Prz. 26:4 Ostatni cytat @Franek ciebie raczej nie dotyczy, tylko kierowany do pracowników obrażanych przez ciebie.

Franek
@cyt. biblijne

W ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę. Cytaty biblijne... Jest to jakiś sposób na wyrażenie myśli. Ludzie którzy mają dużo czasu spędzają go najchętniej u tych którzy go nie mają.

@Franek

W jakim celu zostały użyte opisane cytaty? Proszę, byśmy wstrzymali się na forum z wypowiadaniem się w sposób niejednoznaczny. Komentarze w tym miejscu czyta wiele osób, dlatego ważne, by były one powszechnie zrozumiałe dla wszystkich użytkowników forum. Jeśli chcecie podzielić się z nami informacjami na temat pracy w firmie, zróbcie to w sposób merytoryczny.

Francik policmajster
@Franek

(usunięte przez administratora), to na drugim piyntrze je sekretaryjat? Kaj te baby włażą, przeca na dole je sekretaryjat. Co ty fanzolisz, na drugim sztoku to je doch z papom z kerego wali jak je chica. I myśla na tyla gibko co roboty nima ciu...u, myśla wincyj niż wości..... , każdy mo recht kaj robić ino niy tam kaj jego robota bo tam żondzi inno dziołcha, niy wiym czy ci świto w twojyj łebie karlusie, karzełku dup.y synku

Alicja

@RIP, czy mógłbyś/mogłabyś doprecyzować co dokładnie chciałaś/chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, czy możesz powiedzieć nam coś na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat.

RIP

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Fetor

A ja mam pytanie, W handlowym dalej jest ten nieprzyjemny zapach? Handlowcow chyba stac na mydło?

@Fetor

Panie /Pani Fetor! Pomyślałeś jak poczują się ludzie, którzy tam pracują? Incydent można przemilczeć... Nie spotkałem się z taką sytuacją. Odrobina szacunku dla drugiego człowieka...

Szanowny
@Były

Szanowny były, niestety to nie incydent! Pozdrawiam

@Były

Potwierdzam co pisze @Szanowny. Problem był zgłaszany pracodawcy i pani z BHP i nic z tym nie robili. Problem pozostawał cały czas nie załatwiony a można go było rozwiązać. I to była sprawa pracodawcy a nie współpracowników.

zZ
@Były

@Były odpisując na komentarz @Fetor sam zakłamujesz fakty prawdziwe. Sam piszesz: "incydent można przemilczeć" czyli miał miejsce i można domniemywać iż dalej ma miejsce.Następnie piszesz, że "nie spotkałeś się z taką sytuacją" tzn że tam nigdy nie pracowałeś i tak Ci każą pisać lub sam wybielasz prawdę @Alicja. Czytaj co zamieszczasz na forum komentarzy opinii o pracodawcy, bo ośmieszasz się w swych dążeniach przeznaczania prawdziwych faktów nie do podważenia. Pozdrawiamy Cię.

zZ
@Były

@Były, abyś znowu nie wyrywał jednego wyrazu z prawdziwego komentarza informuję iż miało być "...przeinaczania prawdziwych faktów...". Znając Twoje podejście prawnicze do tekstu, możesz uczepić się jak rzep tylnej części psa i nie zważając na ogół wypowiedzi w komentarzu będziesz Alicja przeinaczał sens i kontekst wpisu opinii.

@zZ

opiszesz jaki to zapach?

Alicja

@Był, wspomniałeś o zarobkach i atmosferze, która była w Twojej ocenie satysfakcjonująca. Wiem, z Twojego wpisu, że nie pracowałeś w Intermop zbyt długo, ale mógłbyś ocenić inne aspekty współpracy? Jak była zorganizowana Twoja praca? Jaka forma zatrudnienia została Ci zaproponowana na rozmowie kwalifikacyjnej?

do Alicji
@Alicja

Droga Alicjo z krainy czarów, dlaczego manipulujesz treścią komentarza na forum @Był, że w Jego ocenie atmosfera była satysfakcjonującą? Wyrwałeś z kontekstu dwa wyrazy wypaczając sens komentarza. Cel zamierzony nieuzyskany chyba. Pozdrawiam.

zzz

porządna firma a Szefowa Super Kobieta, wyrozumiala nie ma nic do zarzucenia. wyplaty terminowe. nie wiem skad te opinie chyba komus sie nie chcialo pracowac ....

@zzz

Kto ciągle pisze o tych terminowych wypłatach?? Przecież to obowiązek pracodawcy, a nie dodatkowa zaleta pracy w tej firmie!

@Były

Jak to kto, przecież takie informacje nam ciągle mówiono jak ciemnemu ludowo że tylko to jest jedyna firma co płaci wynagrodzenie w terminie co jest wierutną bzdurą i nieprawdą. Pozdrawiam

Alicja

@zzz, to, co Tobie może się podobać w pracy z Intermop, komuś mogło nie odpowiadać. Widać, że jesteś zadowolony z tego pracodawcy. Co, oprócz terminowego wynagrodzenia, Twoim zdaniem przemawia za rozpoczęciem współpracy z Intermop? Osoby zastanawiające się nad zatrudnieniem w firmie, chętnie się zapoznają z Twoją wypowiedzią w tej kwestii.

@Alicja

Szanowna Alicjo! To, na co się umówisz w formie pisemnej - otrzymasz. Najlepiej podejść do sprawy konkretnie: jasno określić swoje potrzeby i zażądać wykazu obowiązków.

....

W ciagu roku chyba 4 ogloszenie na ksiegowa. Nikt jak widac nie chce sie podjac tego wiec Pani Glowna Ksiegowa znowu nikogo nie wyuczy.

Alicja

Co możecie napisać na temat Intermop jako pracodawcy? Na jakim stanowisku jesteście zatrudnieni? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Czekamy na Wasze opinie.

problem

spadła mi kropla wody z waszej ścierki na posadzkę lastriko zabezpieczoną polimerem miękkim na bazie kopolimerów twardych, czym to usunąć, którą waszą szmatą naszywaną automatycznie, tkaną krzyżowo czy naszywaną ręcznie? Które pętelki zbiorą i zniszczą bakterie i roztocza bardziej te otwarte czy skrętne naprzemiennie tkane strzyżone? @cegła

mecenas

Jezeli walniesz piescia w stol to odezwia see tyllo lyzki @cegla

ghi

Posiadanie wykształcenia technicznego @cegła nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @cegła, ale pewnie i tak można liczyć na stabilną pracę czy dobre zarobki.

pracująca na akord

Dziękuję rządowi polskiemu że uchwalił 12zł na godzinę i nasza fajna babka szefowa będzie nam godziwie płaciła nie jak niewolnikom za przyzwoleniem ksiegowej. Ta fajna babka będzie nam płaciła godziwie. Bo gdyby nie Merida to nic byśmy nie szyły.

pracująca

Jestem wdzięczna naszej Szefowej, że mogę dalej pracować w tej jedynej firmie. Szefowa płaci wypłaty zawsze w terminie i jak zarzeka się pani Dyrektor Księgowa, jest to jedyna firma w Polsce która płaci swoim pracownikom na czas. I ja w to wierzę. Nasza Szefowa to fajna babka.

Nieaktualna, bo oferta byla na miesiac czerwiec i do jego konca. Napewno ksiegowa wyslali na przeszpiegi jak BM i wrocila wyuczona nazad. Innej wersji ni ma.

magazyn

Pracuje na magazynie i mam juz serdecznie dosc tej guwnianej pracy i to jak się tu traktuje ludzi. Wszyscy maja strach w oczach i kamery w du..e. A co za praca dla księgowej, jeden mop dodac jeden mop to dwa mopy. Bo więcej ich nie sprzedajemy. Wyplaty obcinaja bo na mercedesa nie ma. Mysle o zwolnieniu sie. W firmie nic nie mowie bo strach.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermop - Chorzów

Intermop
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Plac św.jana 30
    41-503 Chorzów