Chroma.PL

Opinie o Chroma.PL

Damian

Cześć, warunki pracy moim zdaniem super, terminowość wypłat również utrzymywana, zarobki jedne z największych w lubuskim, wykwalifikowana kadra sprawnie zarządza działaniami firmy. Polecam pracodawce Damian.

Kdjs

Przez lata nic dobrego o tej firmie nikt nie pisał i nie mówił. (usunięte przez administratora) teraz nagle wysyp pozytywnych opinii. Ewidentnie kryptomarketing kadr.

Andrzej Zebra
@Kdjs

tak tak, trzeba tym kadrą dolać do kawy monotlenek diwodoru, może się otrują!

Rozporządzenie
@Andrzej Zebra

nie no niech się nie trują ale to jest jakiś sposób na ''spokojniejszą atmosferę'' racja.

RozporządzenieMOJE
@Rozporządzenie

NIECH NIE WYWALAJĄ DOBRYCH PRACOWNIKÓW ZA NIC !!!! Tak się zachowują to się niech nie dziwią, że z tej głupoty Chroma jest uważana za piekło, firma nie może opierać się na takich zasadach !!

polonista
@Andrzej Zebra

Wydaje mi się, że poprawną pisownią będzie: ''kadrom''.

Cześć, praca jest ciekawa, jestem od niedawna, maszyny super, pierwszy raz jak przyszłam, patrzę taka wielka hala, tyle ludzi, ale jakoś się przyzwyczaiłam. Praca skomplikowana na maxa, ciężko będzie ogarnąć. W firmie jest stołówka, wszystko co trzeba, ludzie sympatyczni,. Polecam. Chcę zostać na dłużej, w poprzedniej pracy czułam się źle. Tutaj realizujemy swoje zadania, praca mi odpowiada.

Radek
@Marta

Przesadzasz nie jest taka skomplikowana, jak nie natrafisz na dodatkowe utrudnienia od losu.

Radek
@Radek

od losu np. jakąś skomplikowaną maszynę, ale zazwyczaj idzie się nauczyć, ludzie pomocni, np. większość brygadzistów mega pozytywni ludzie.

Roksana Adamek

Zatrudniłam się w chromie 4 lata temu, tak zaczęła się moja przygoda z firmą, podoba mi się, jabłka na stołówce, Herbatka, wszędzie zachowany porządek. Wykonane przez nas produkty są najwyższej jakości, klienci zadowoleni, terminowość utrzymywana.

Ewelina
@Roksana Adamek

Jest ciekawie, pozdrawiam. :)

Roksana Adamek
@Ewelina

Dokładnie, nie ma co narzekać. :)

Sebek

Racja

Miłosz #
@Roksana Adamek

No to ja mogę również potwierdzić rzetelność firmy.

Emil
@Roksana Adamek

Czesc wam. Sa jakies nabory do firmy ???

Olaf
@Emil

Nie ma naborów, aktualnie wywalają dobrych operatorów - bez podania przyczyny.

Adrian
@Olaf

nie bez przyczyny- redukcja etatu.

Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Magda

Cześć Wam ! Zatrudniłam się w firmie jakiś czas temu, powiem szczerze, jestem zaskoczona warunkami pracy, wszystko zapewnione dla pracowników jak należy, w mojej poprzedniej pracy nie było fajnie, tutaj wiem, jak istotna jest dobra praca w życiu. Polecam, składam rekomendację.

Olaf
@Magda

Super, jestem zainteresowany.

@Olaf

Ja również. ????????

@Ania

Ja również. :)

@Magda

Emotikony nie działają, w ich miejsce pojawia się (??)

Adaś
@Ania

To nie jest portal społecznościowy, po co tu to !

Nina

racja.

@Nina

Widziałam w niektórych postach są emotikony, jak oni to robią ?

Przesadzacie..

Grzesiek

Praca godna polecenia, wszystko jest zorganizowane jak należy. Co do zarobków, są adekwatne do wykonanej pracy. Wiadomo wszędzie zdarzają się problemy, ale tu rozwiązuje się je dbając o wszystkie możliwości.

Damian W

Polecam pracę w firmie, warto spróbować. Nie ma znaczenia, czy jesteś stary, czy młody, znajdzie się dla każdego miejsce, pozdrawiam. Trzeba się zmotywować oraz ruszyć. ;]

Przemek
@Damian W

Dokładnie :)

Maciek C
@Damian W

Racja, a problemy zdarzają się, jak wszędzie.

Adaś
@Maciek C

Takie podejście mi się podoba.

Albert
@Adaś

Dodam od siebie, że warto przestrzegać zasad wytyczonych przez przełożonych.

@Albert

Dokładnie TAK! Albert, dodam od siebie, że przełożeni wykonują polecenia również, gdyż mają też ludzi nad sobą, dlatego można powiedzieć, że panuje równowaga.

Cześć ! Jestem zaskoczona pracą w Chroma, super jest.

Jesteście parszywymi oszustami !!!! Pracownik to dla was jest nic w tej firmie, to że ja się spuszczałem nad tą produkcją i chciałem jak najlepiej i stało się tak jak przewidziałem to wcześniej- brak przedłużonej umowy, nie oznacza, że innych pracowników będziecie tam doić... Fakt wszyscy wrócą pewnie do was na maszyny, bo taki był wasz plan, ja sobie z dniem dzisiejszym już całkowicie uświadomiłem, że jesteście parszywymi oszustami i tyle. Wasze posty świadczą o tym, że nie macie za grosz człowieczeństwa!!! - (usunięte przez administratora) To, że ludzi wkręcacie, że nic nie piszecie na tej stronie i to że jesteście na wakacjach i aktualnie nie obsługujecie firmy, sporo ludzi w to wierzy, ale prawda jest taka, że jesteście cały czas, czy przez kamery, a pracowników macie za nic. Powodzenia z prowadzeniem firmy, dajcie podwyżkę byłym pracownikom, pewnie wszyscy się będą starać jak najęci, na moim przykładzie i po waszych postach, jednoznacznie widać to, że jesteście obłudnymi oszustami !!!!!!!!!!!!!!!!! Znajdę sobie pracę w innej firmie, nawet firmę nieopodal, zaproponowali mi na start więcej niż tu po roku... Wkręcajcie sobie tam ludzi i oszukujcie, na razie.

Przykro bardzo mi jest, że nie mam już pracy,(usunięte przez administratora) A zrobili to dlatego, żeby doić jak najwięcej z ludzi, oni tylko z ludzi doją, sami nie potrafią usprawnić produkcji, a są możliwości. Słyszeliście kiedyś teksty typu ''pieniądze szefa'' - nie wolno do toalety, bo to pieniądze szefa. Dokładnie, ludzie pracują tam nad pieniędzmi szefa, nad tym, żeby miał dobrobyt i dostatnie życie, sami pracują za 3000,4000 jak roboty, a niektórzy nie mają tam nawet i tyle. Wiele ludzi opowiadało mi o tym, jaki jest szef i szefowa, teraz sobie to uświadomiłem, gorąco polecam wszystkim pracować z dużą wydajnością, z pewnością oni to docenią... (usunięte przez administratora) nie doceniają, (usunięte przez administratora) kradną i niszczą życie.

Karol

Cześć pracuję w firmie, zarobki OK, u mnie wyglądało to tak, pracuję już rok prawie, zdobyłem sporo doświadczenia- super, z początku 2000zł podstawy, po czasie docenili- super, otrzymałem podwyżkę 100zł!, lub 200, sam już nie wiem ile tam dokładnie jest, bo już mi się te liczby w oczach kręcą. Jak widać olbrzymie zyski, dzięki doświadczeniu, chęci pracy mogłem otrzymać dodatkową kasę- super. Z początku z premią (jak zaczynałem pracę, wychodziło 2800, nawet zdarzało się 3000), po podwyżce mam z premią 2550zł. Zarząd przemili ludzie, uśmiechnięci, ale jak dla mnie niektórzy sprzedali swoje dusze, decydując się na realizację bardzo złych poleceń wydawanych przez nie powiem kogo.

AniaAnia
@Karol

Jeśli jakiś pracownik ci obiecał że więcej nie zarobisz, to nie zarobisz, ludzie do których można iść po pomoc, są obłudni, fałszywi i nie licz na to, że ktokolwiek ci pomoże.

nick
@Karol

To teraz po 2 latach pracy, dostaniesz 50zł podwyżki HA HA ! Farsa, masz rację ''sprzedali dusze'', ale wiem dla czego tak jest. Czasem Ok, a czasem uświadamiasz sobie, dla jak mało doświadczonych ludzi się pracuje.

Adrian Q
@Karol

Dokładnie, gdyby płacili lepiej, chciało by się pracować.Tymczasem pieniądze znikają nie wiadomo gdzie. Spodziewam się podwyżki, pewnie zaoferują mi 50-200zl więcej. Tylko na tyle ich stać.

Agata

Może ktoś napisać jakie są zarobki w Chroma i jaki system zmianowy ?

@Agata

Część Agata, zazwyczaj są 2 zmiany, czasem nocna. Zarobki całkiem spoko, z czasem każdy nabiera doświadczenia i zarobki się zwiększają. Ja zarabiam 2500, ale nie wykonuję Bóg wie jakiej pracy, dlatego nie narzekam. Koleżanka zarabia przykładowo 2000, mocno narzeka na zarobki, ja jej tłumaczyłem, że po czasie dostanie podwyżkę, ale ona się upiera, że kasa słaba, ale wykonywane przez nią zadania, moim zdaniem czasem nawet tych 2000 nie są warte, a nikt jej pieniędzy za darmo nie wyczaruje. Zawsze powtarzam, dla chcącego i zaangażowanego pracownika, też w Chromie, znajdzie się pieniądz, ale jeśli w firmie są bunty, afery, pracownicy powinni postarać się pomagać firmie, a nie iść jak stado baranków za głosem manipulatorów, ponieważ zarobki firmy spadają = spadają premie.

@Agata

Kiedyś w firmie bywało tak, że ludzie wręcz niszczyli życie, poprzez utrudnienia, prowokacje itd. Teraz w firmie na prawdę mocno się poprawiło, praca stała się spokojniejsza. Mogę z czystym sumieniem polecić Chrome i jej system zmianowy, gdyż zawsze istnieje możliwość dogadania się co do godzin.

TikTak
@Agata

2 zmiany, zarobki jak w innych firmach, albo nawet lepiej jest. Robiłem w wielu miejscach, tutaj zostałem na dłużej, po czasie było coraz lepiej.

@Agata

U mnie zarobki bardzo marnie wyglądają, na podwyżkę trzeba czekać wiele czasu, szef oraz zarząd w moich oczach są bardzo złymi ludźmi.

AniaAnia
@Agata

Ja zarabiam ładną kasę- Polecam.

Czarodziej

Ta firma nie ma Szefa !!! Żeby Szef był zadowolony z pracownika, chyba trzeba być czarodziejem, zawsze będzie jakiś problem.

Czarodziej
@Czarodziej

Jak się zaczyna problem w firmie, Szef znika, odpoczywa sobie, czeka aż problem się rozwiąże, ludzie rozwiążą, takie podejście do pracy ma Szef. Brawo. W tej firmie jest tak, że lepiej już być nie może- Z takim Szefem, którego nie ma.

Agata

Krzyś Dzięki za informacje, bardzo mi pomogłeś ;-)

Emil

Pracuję w firmie 7 lat, nie powiem czasem trzeba popracować, ale dla chcącego nic trudnego.

Sebastian
@Emil

Dokładnie tylko trzeba mieć chęci.

Cyc
@Sebastian

W poprzedniej firmie traciłem siły w walce z głupotą, polecam Chromę, tu praca mi odpowiada.

Arkadiusz

Pełen profesjonalizm pracowników, wszyscy znają się na rzeczy, zamówienia realizowane z dużą dokładnością, oraz dbałością o szczegóły. Polecam pracę, mi się podoba.

Przemek
@Arkadiusz

Można wiele się nauczyć, szkolenia umożliwiają rozwój, maszyny są w dobrym stanie technicznym, przykładowo na starej trzeba zmieniać ustawienia co 5 min, bo wszystko się (usunięte przez administratora)a już na normalnej zakładasz pracę, ustawiasz i leci. Polecam pracodawcę, praca ciekawa, mają tam nawet dobrą jakościowo wodę dla pracowników.

@Przemek

Tutaj to ja się zgodzę.

Miłosz #
@Arkadiusz

Jestem drugi rok, i jest OK. Nawet się zrymowało :) Pozdrawiam.

Karol M.

Część pracuję od niedawna, czytam opinię, i chyba nie jestem w temacie. Jak dla mnie praca fajna, wiele ludzi jest doświadczonych. U mnie na stanowisku nie ma problemów, brygadziści pomocni, oraz wiele osób. Jak dla mnie 5+. Słyszałem, że jest kilka osób trochę mniej zaangażowanych w dobro firmy, ale tak ogólnie, większość super ludzie.

Rada

Ludzie ile wam obiecują za te opinie. Praca w tej firmie ... owszem... pod warunkiem, że "sprzedaliscie dusze dnia....."

Porada
@Rada

Ja też mam radę dla ciebie, odp** się już od tej firmy i ludzi co mają ochotę napisać swoją opinię.

RADA
@Rada

Powiem tak (usunięte przez administratora)powinien wrócić z Radomia!

Polecam, praca jest fajna, można zdobyć wiele doświadczenia.

Filip

Polecam

Kacper Mikołajczyk

Cześć, pracuję parę lat, praca czasem bywa ciężka, ale warto się postarać, aby zrealizować zamówienia jak najlepiej. W firmie mamy czasem zapewnione dodatkowe atrakcje, przykładowo coś czytałem, o karcie multisport. Myślę, że Szef docenia każdą paczkę dla klienta, z dobrym wykonaniem. Przerwa 30 min, umożliwia spokojne śniadanie, stołówka przygotowana super, są automaty z kawą, oraz produktami. Nie wszystkim polecam pracę, ale z pewnością mogę potwierdzić rzetelność firmy, moja ocena 5.

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chroma.PL