Chroma.PL

Opinie o Chroma.PL

lksdnf

Robicie dla ludzi jakieś kary za to że są w związku, np. mają sami stać na maszynie, narzucacie im więcej pracy, przymuszacie, tylko za to że oni są w związku, gdybyście inaczej działali to ludzie by normalnie pracowali ale wy im kary jakieś robicie, co oni są winni że dołączyli do związku ?? Mnie ten związek (usunięte przez administratora)wielki interesuje ale dla mnie takie coś co dla nich robicie nie ma sensu, szkodzicie im i firmie...

kjhkj

Nikt o tym nie wie tylko ja i pewnie moja konkurencja, ale jak tak lubicie dodawać tutaj wszystko to proszę bardzo.

kjhkj

Obydwie strony z opiniami o chromie są wasze macie nad nimi pełną kontrolę tak robi wiele firm dodawajcie sobie moje opinie lub nie, chcecie aby ludzie znali prawdę, proszę bardzo chcecie mnie(usunięte przez administratora)w bagna to sami siebie też (usunięte przez administratora) Pełna kontrola tzn zmiana kodu strony. Zapraszam do dodawania opinii przecież takie informacje w cale nie są ważne. Chcecie mnie zniszczyć misie to niszczcie sami siebie... Ja na żywo nie rozmawiam o takich tematach firmowych...

Dagmara Bałuszyńska

''Wczoraj zwolnili jednego gościa - 3 dni przed świętami, wrócił dopiero co ze zwolnienia lekarskiego - bardzo łatwo samemu wyciągnąć wnioski i ocenić firmę chroma.'' Kiedyś czytałem taką opinię o firmie- Bzdury, fanaberie, kreacja sytuacji. Prawda jest taka, że nikogo nie zwolniono, kto głupi uwierzy w tego typu zwolnienia, kto uwierzy w zwolnienia pracowników od tak, ludzie nie mają za grosz wyobraźni, ale nie ci co to piszą, tylko ci co to czytają, oraz swoje wnioski wyciągają wypowiedzi, ich podobieństwa. Postanowiłem wystawić rekomendację, aby moja wypowiedź była rzetelna. Polecam pracę, oraz produkty firmy, są najwyższej jakości, bezkompromisowo. A zwolnienia przed świętami możemy sobie już darować, i pozostałe hejty zbulwersowanych mądralińskich.

Marek Cebulski
@Dagmara Bałuszyńska

Dagmara, kiedy jakaś wspólna kawa ? Pozdrów Syna, świetnie opisał całą sytuację.

Dagmara Bałuszyńska
@Dagmara Bałuszyńska

Oj Mareczku.., ale słodzisz, oczywiście, widzimy się w pracy, tam kawa smakuje najlepiej

Ewelina Mrozik
@Dagmara Bałuszyńska

Dagmara, niepotrzebnie to Julek pisał, chyba takiej sytuacji nawet w firmie nie było. Firma jest solidna, oraz solidnie podchodzi do swoich pracowników i tyle.

Sylwia
@Dagmara Bałuszyńska

Ludzie ale robicie aferę, przecież go nie zwolnili, tylko wziął sobie urlop bezpłatny, on pracuje normalnie teraz, temat można zamknąć- pozdrawiam. Za dużo tych plotek. Firma do każdego podchodzi w sposób rzetelny, oni szukają pracowników, nie zwalniają.

Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Wiktor Jakubowski

Cześć wszystkim Zacznę od konkretów, pracuję w firmie wiele lat- Dział pakowania. Nasza praca jest odpowiednio zorganizowana, aby sprawnie realizować wysyłkę paczek, oraz ich zabezpieczenie. Tutaj nie ma miejsca na błędy, praca mi się podoba, ludzie są sympatyczni, woda zapewniona, oraz wiele niespodzianek. W sprawie rekrutacji informację można znaleźć w wielu miejscach, jest wiele stanowisk pracy i możliwości. Daję 5 gwiazdek.

Szymek123
@Wiktor Jakubowski

Pozdrawiam wszystkich z działu pakowania ✔

picsa

Dobra jakość konkurencyjne ceny i terminy. Poleciłem ich swoim partnerom biznesowym i też nie słyszałem o problemach. Ocena: dobry + (ten plus za kawę którą zostałem poczęstowany gdy musiałem chwilę czekać na zlecenie)

@picsa

Dziękujemy za słowa uznania :).

Hubert

Polecam pracę, atmosfera jest dobra, na stołówce czasem można znaleźć ciasto, praca jest ustalana przez ludzi zarządzających, dla każdego dostosowana do wymagań, oraz możliwości. Kierownik jest zaangażowany w wiele spraw, wszystko w firmie rozwiązywane jest z uśmiechem na twarzy. Myślę, że Szef, jest również mocno zaangażowany, oraz prowadzi biznes rozwojowo, ludzie mówią, że czasem odechciewa mu się prowadzenia biznesu, a niektórzy pracownicy mówią, że przez pracę odechciewa im się żyć. Myślę, że to są totalne bzdury, praca jest komfortowa, oraz jak wspominałem wcześniej, dostosowana do możliwości pracownika, zapewnione są kursy doszkalające. Zarobki są dobre, tylko trzeba być solidnym, oraz pracować w firmie już jakiś przedział czasowy. Jako pracownik, z chęcią poznam nowe osoby, rekrutacja otwarta, chętni mogą się zapisywać.

@Hubert

Potwierdzam.

◐REKOMENDACJA◑ Polecam pracę, atmosfera spokojna, wykonujemy wiele ciekawych zleceń, wymyślnych realizacji, stworzonych przez klientów. Wszystko jest zorganizowane, ludzie z większym doświadczeniem pomocni, podoba mi się. Zamówienia jadą w większości na czas, ale nie zapominamy o dokładności, wymagania stawiane przez klientów, są rozpatrywane, oraz solidnie realizowane. Daję rekomendację, pracuję na produkcji.

Hej czy ciężko się dostać do firmy Chroma

Mila
@Marta

Marta , zależy na jakie stanowisko chciałabyś się zatrudnić. Na produkcje zatrudnienia są na bieżąco. Do biura ogłoszenia są na stronie w zakładce praca. Jeżeli jesteś pozytywną,energiczną, motywująca innych osobą masz duże szanse. Firma dba o swoich pracowników, docenia pomysły , zaangażowanie, doświadczenie. Jeżeli Ci się uda dostać ,możesz się rozwijać i awansować bo pracownik z długim stażem i wiedzą jest ważnym elementem firmy:)

Bartek
@Marta

Wybieraj stanowisko, składaj CV, :)

Sebek

Nie jest tak ciężko :]

Ameryka

Cześć, pracuję w firmie jakiś czas, zastanawia mnie jedna kwestia, na maszynie której pracuję, są czujniki pobierania kartek, uważam że, działa to na zasadzie takiej: Kartka przechodząc przez układ fotorezystor+dioda, ''prześwietla papier'', tzn fale elektromagnetyczne przechodząc przez kartkę, są odbierane przez fotorezystor, dane z fotorezystora lecą do mikroprocesora, oraz inne dane, takie jak np grubość wszystkich kartek razem, (uP liczy sumę, oraz sprawdza, czy wartości się zgadzają+inne schematy działań). Teraz zakładając kilka zależności, czarny druk na papierze, cienki papier, gruby papier. W przypadku czarnego nadruku, fale elektromagnetyczne są niwelowane, co uniemożliwia czujnikowi wykrycie kartki- (trzeba czujnik przełączyć na ''brak prześwietlenia''-zamknąć oko ) W przypadku cienkiego papieru mikroprocesor może mieć problem z jego wykryciem, ponieważ fale są niwelowane bardzo słabo- Trzeba uP zaprogramować w ''innej skali'', do tego służy regulacja czujników (otwieranie, zamykanie oka), zmieniając parametry kontrolne z fotorezystora, mikroprocesor w łatwiejszy sposób będzie mógł określić, czy papier znajduje się w układzie, oraz czy nie są to przypadkiem 2 kartki sklejone= inna rezystancja fotorezystora= inne dane. Nie mam ochoty zagłębiać się teraz w temat, choć bym mógł go obszernie opisać, oraz wejść w szczegółową budowę układu, jego elementów, takich jak przerzutniki, układy czasowe, jednostki ALU, liczniki (np. synchroniczne, asynchroniczne), wzmacniacze operacyjne. Słabo się na tym wszystkim trochę znam, czasem sobie zrobię jakiś układ mały(analogowy,cyfrowy-bez uP,uC), ale mam pytanie, do kogo w firmie się kierować z pytaniami, odnośnie działania układu czujników, jest to dla mnie ważne, ponieważ będę mógł jasno określić podejmowane działania, tzn. dobrą realizację wymagających zleceń, będę wiedział jak ustawić maszynę, przy np. bardzo cienkim papierze, bo aktualnie kieruję się jedynie swoją wiedzą elektroniczną, a nie jestem pewny swoich przekonań, bo nie znam do końca budowy maszyny. Polecam firmę, oraz jej produkty, są najwyższej jakości.

Roksana Adamek

Zatrudniłam się w chromie 4 lata temu, tak zaczęła się moja przygoda z firmą, podoba mi się, jabłka na stołówce, Herbatka, wszędzie zachowany porządek. Wykonane przez nas produkty są najwyższej jakości, klienci zadowoleni, terminowość utrzymywana.

Marek Cebulski

No to i ja coś napiszę, jako wieloletni pracownik, z wielkim doświadczeniem, mogę jedynie stwierdzić, że firma jest rzetelna, dział obsługi klienta działa rewelacyjnie, ostatnio i mi zdarzyła się reklamacja, klient otrzymał tylko połowę nakładu, telefonicznie został poinformowany, na drugi dzień została wysłana druga część nakładu + gratis w postaci kilkunastu szt więcej. Polecam pracę, jak i również produkty, warto spróbować coś z Chromy zakupić, a z pewnością nikt się nie zawiedzie.

Wysoka jakość, jaką zapewnia Klientom firma, stawia duże wymagania co do jakości zadań wykonywanych przez Pracowników. Kierownik produkcji, w porozumieniu z zespołem, organizuje pracę tak, by za każdym razem uwzględnić indywidualne potrzeby i możliwości, większość zamówień realizowanych jest na czas, lub szybciej, czasem zdarza się również, że klient dostanie trochę więcej nakładu, za darmo. Wiadomo czasem zdarzają się pomyłki, jak wszędzie, firma profesjonalnie podchodzi do klientów, oraz ustala z nimi warunki realizacji.

Alina. R

Świetna jakość dobre doradztwo jedyny mankament to dość długie terminy realizacji ale przy dobrym planowaniu pracy świetny wykonawca

Marketing

Nie mam ochoty na pisanie twórczej opinii, chciałbym jedynie polecić firmę. :)

Jagoda Szymańska

Pracuję i nie narzekam, wiadomo zawsze zdarzają się jakieś klopsy, ale firma radzi sobie świetnie z wszystkimi sprawami, jak dla mnie ludzie czasem lubią przesadzić, pod wpływem emocji zachowują się w sposób zwariowany i nieracjonalny. Nauczmy się żyć w zgodzie i wybaczać... :) Osobiście oceniam pracę, oraz sklep internetowy na mocne 5.

Tomasz Kuśnierek

Cześć , pracuję na dziale introligatorni, praca mi się podoba, jest ciekawa, polecam. Na stronie sklepu firmy, można znaleźć wiele nowości, chętnie sam coś niedługo zamówię, przynajmniej wiem, czego mogę się spodziewać, oraz wiem, że się nie zawiodę. Daję imienną rekomendację, oraz najwyższą ocenę, bo realizujemy wiele zamówień, na najwyższym standardzie, pozdrawiam chłopaków z maszyny Tomasz Kuśnierek.

Sylwia

Powiem szczerze, firma poprawiła się dość mocno od kilku miesięcy, wszystko jest lepiej zorganizowane, produkty jadą do klienta najlepszej jakości, etapy produkcji mają w sobie punkty kontrolne. Nikt mi nie płaci za pisanie dobrej opinii, ani nikt ode mnie tego nie wymaga, ale z chęcią to zrobię, ponieważ produkty są na medal !! Polecam, a w sprawie pracy, zachęcam do zapoznania się z ofertą, szukają nowych osób.

Krzyś S
@Sylwia

Może nie o tyle co się poprawiło, ale z pewnością ustabilizowało, bo firma zawsze wykonywała dobrą robotę.

Witam, nie podobało mi się, ale się zwolniłam, jednak teraz zastanawiam się czy nie wrócić. Z tego co słyszałam, w firmie się mocno poprawiło. Ps. Moją poprzednią opinie pisał mąż, i się pomylił trochę, a ja tak patrzę i nie wierzę, bo inaczej mu dyktowałam.Dział IT rozbudowany, produkcja również ciekawa alternatywa, zwolniłam się, ponieważ sądziłam, że praca jest ciężka, jednak idąc do innej firmy, prędko chcę wracać. Pozdrawiam wszystkich =] =] POLECAM, dobra firma, przyjazna dla ludzi.

Adrian Domaruk

Osobiście składam rekomendację, firma z wielkimi możliwościami, rozwijająca się, ludzie zadowoleni z pracy, czego chcieć więcej, zarobki i warunki pracy ustalone na rozmowie. Wykonanie projektów 10/10.

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chroma.PL