Chroma.PL

Opinie o Chroma.PL

Kadrowy

Cześć, jak oceniasz warunki w pracy, czy są odczuwalne jakieś formy mobbingu, czy zarobki w chroma to jest tylko dobra wola zarządu, a ludzie którzy chcą konkretnie zarobić muszą padać na kolana i akceptować traktowanie poniżej godności ludzkiej ? W mojej poprzedniej pracy byłem w związku zawodowym, czy w chroma można jako nowy pracownik dołączyć do związku, jak wygląda stosunek pracodawcy do pracownika ? Proszę odpowiedz na te pytania, to będzie szczegółowo istotne, aby opisać realne funkcjonowanie firmy.

anonimowo
@Kadrowy

Warunki pracy są Ok, ze stron pracowników nie ma raczej mobingu, z przełożonych ktoś się może trafić, ale nie zniechęcaj się do pracy, brygadziści to są wspaniali ludzie, pomocni, doświadczeni, moim zdaniem to Oni prowadzą Chrome, utrzymując najwyższe standardy jakościowe. Zarobki są OK, ale trzeba solidnie ''produkować''. Związki zawodowe są zakazane, nielegalne, po założeniu związku (najczęściej przez doświadczonych pracowników), zostaje rozpoczęta procedura weryfikacyjna, rozpoczyna się wojna pracodawcy z pracownikami. Stosunek pracodawcy do pracowników nie jest zły, ale czasem po prostu złe decyzje oka opatrzności, stwarzają złe warunki.

Firma z olbrzymim doświadczeniem, można tylko podpisać się pod tymi opiniami!

Po pierwsze jeden z najlepszych pracodawców z okolicy, pod względem warunków pracy, po drugie wyspecjalizowane zaplecze technologiczne, po trzecie pozytywne, rozwojowe podejście w stosunku do ludzi. Dla mnie praca OK jestem spory czas zatrudniony. Opisałem wszystko w dwóch słowach, na szybko, pozdrawiam Andrzej.

Alicja U

Ja się nie będę z nikim spierała, polecam firmę bezkompromisowo każdemu, fachowa pomoc w działaniach, wiele bonusów, zorganizowane kadry, doświadczeni ludzie, teraz szukają nowych chyba nawet, ja jestem od 12 lat, mi praca odpowiada. Praca to nie tylko praca, to czas naszego życia, myślę że tworząc wspólnie coś dla innych, można poczuć się częścią czegoś wielkiego, wspominam wiele wspaniałych chwil w pracy, oraz z ciekawością spoglądam w przyszłość.. Pozdrawiam :)

Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kamil

Witam, pracuję na dziale druku, jest u nas wielu doświadczonych ludzi realizujących wymagające projekcje, zawsze staramy się zadbać o każdy detal, oraz wykonać zlecenia na ustalone terminy. Polecam pracodawcę, oraz zachęcam klientów do zajrzenia na firmowy sklep, coś możemy i dla Ciebie wydrukować. :)

ZeBrA
@Kamil

Tu się zgodzę, potwierdzam.

ICE
@Kamil

Cześć, czy są jakieś teraz rekrutacje, na stanowisko drukarza ? I jeszcze jedno pytanie, w jakich miesiącach jest najwięcej pracy, czy może praca w ciągu roku, jest tak samo wymagająca bez wyszczególnień.

taon
@ICE

Siemka, z tego co słyszałem, rekrutacja prowadzona jest na pomocnika drukarza, oraz coś tam jeszcze, dokładne informacje musisz szukać na internecie, lub bezpośrednio w firmie.

Artur

Witam, jako pracownik firmy, mogę się co nie co wypowiedzieć, moim zdaniem wykonanie wielu produktów przez firmę, jest na najwyższym poziomie, my o to dbamy, każde zlecenie jest dokładnie rozpatrywane, pod względem wymagań stawianych przez klientów. Polecam pracę, oraz zakup produktów od nas. ^^

Szymek123
@Artur

Dobrze gada ten Artur, widzimy się w pracy, pozdrawiam. :]

ICE
@Artur

Mikołaj

Mogę polecić pracodawce, pracuję już 3 miesiąc. 5!

Weronika

Polecam, dobra firma, solidna, pracownik jest tam na wagę złota.

Micek

Polecam, dla mnie rewelacja.

Bartek

Cześć wam, praca jest ok, fajnie przygotowane stanowisko, porządek, wypłata średnia ale nie jest źle, warunki pracy dla mnie super.

kapsel

POLECAM :)

Polecam, firma ze wspaniałym wizerunkiem, solida wobec pracowników, oraz klientów, dla mnie nie ma zastrzeżeń.

Daniel O.

Witam. Praca jak praca, nie jest źle. Jestem już w zespole 10 lat, zarobki dla mnie zadowalające, warunki pracy utrzymane na wysokim poziomie, wspólnie z innymi, wykwalifikowanymi pracownikami, tworzymy wspaniałe kreacje, ja jako pracownik, mam poczucie, że jestem częścią czegoś wielkiego. POLECAM!

-Wojtek-

Praca rewelacja, jestem 2 miesiąc, szkolenie twórczo wprowadza, do późniejszej realizacji działań. Mnie się podoba.

Polecam.

Szymon

Pracuję na profesjonalnej maszynie drukującej, podoba mi się praca, czasem decyduję się nawet na 12 godzin, aby coś solidnie zarobić. Atmosfera ok, kierownik doświadczony człowiek. Polecam.

Julian
@Szymon

Czy ciężko taką maszynę obsługiwać ?

Szymon
@Julian

Dla chcącego nic trudnego.

Sylwia
@Julian

Warto spróbować, praca może się spodobać. Pozdrawiam.

Cyber
@Sylwia

witam, czy teraz poszukują kogoś na drukarkę ?

ryba
@Cyber

na pomocnika chyba szukaja

A

Pracuję prawie 6 lat. Jeżeli ktoś idzie do pracy żeby się opierdzielać to nigdzie mu nie będzie wystarczająco dobrze. Robię co mam zrobić, wypłata na czas, premia jest uzależniona od paru czynników, szatnia, jadalnia, łazienki czyste, jabłka co poniedziałek woda również jest ale to tylko dodatek Zmiana na której jestem jest spoko, pracujemy z sobą trochę godz dziennie więc fajnie, że się dogadujemy wszyscy. Sezon owszem pracowity, ale wiem za co robię patrząc na wypłatę po sezonie, tym bardziej że to kwestia 2-3 miesięcy w ciągu roku. Pomijając sezon pracujemy 5 dni w tyg czasami zdarzy się że jest wiecej pracy to sobota. Jesteś pracowity, uczysz się ciągle to doceniają to (podwyzki, nawet jeżeli trzeba być chwilę cierpliwym-moje doświadczenie). Wiadomo są czasami rzeczy które denerwują ale tak niestety jest wszędzie.

Praca123
@A

Witam, po jakim czasie pracy są podwyżki ??

Róża
@Praca123

A to zależy tylko od tego jak szybko zajarzysz że trzeba mieć " brązowy jezyk" ...

Filip M.

Cześć, ogólnie mogę polecić pracę w tej firmie, atmosfera super, normalnie można pracować, nie jest już tak, jak wcześniej, w firmie wiele się poprawiło. Myślę, że zasługują na mocne 4 i to nie koniec.. Bo stać ich na więcej, jak i innych. POLECAM.

Albert Sosnowski
@Filip M.

Dokładnie tak Filip. Każdy może się mocniej zaangażować w rozwój firmy.

Kasia99

Chciałabym się zapytać czy jest jakaś szansa na przyjęcie pracownika po szkole? Wiecie prawie zerowe doświadczenie itp. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kazik
@Kasia99

Cześć Kasia, oczywiście istnieje taka możliwość, doświadczenie zdobędziesz ciężką pracą, zaangażowaniem, jeśli spełnisz odpowiednie warunki, oraz nie będzie zastrzeżeń do wykonywanych przez Ciebie obowiązków, z pewnością masz szansę na dobrą pracę. Chciałbym jednak Cię przestrzec, przed ludźmi z góry, oraz faktem, że wielu sprzedało swoje dusze, a sami żyją w otoczce nienawiści, zła, kombinacji, sprzedajności, braku profesjonalizmu, zaufania itd. Polecam pracę, chciałbym jednak zaznaczyć, aby nie wierzyć w to, że to jest firma Szefa, on nie ma bladego pojęcia o tym co tam się dzieje, a sam lubi wyciągać pochopne wnioski, Szef jest inwestorem (tylko), inwestuje swoje pieniądze, aby w szybki i łatwy sposób je pomnożyć, nie zwracając uwagi na głębsze wartości moralne i człowieczeństwo. Podsumowywując, masz szansę, warto tam pracować, a co do ludzi niektórych, można pokusić się o zaśpiewanie hymnu firmy- Łubu niech nie żyje nam, niech nie żyje nam.... Łubu to określenie, dla złych ludzi, co sprzedają swoje dusze i którzy sprawiają wiele bólu dla innych.

@Kasia99

Bardzo duzo jak nie większość osob jest bez doswiadczenia na podobnym stanowisku, (produkcja) ???? wszystkiego sie uczysz przychodząc do pracy. Najwazniejsze to chęci do pracy

Iza

Hej wam, zatrudniłam się w firmie dokładnie 14 miesięcy temu, z początku wiadomo, trzeba poznać, jak to wszystko funkcjonuje, lecz później już z górki. Działamy wspólnie, w zespole tworząc dobre projekty, nigdy się nie poddajemy. Mogę z wielką chęcią polecić Chrome, oby tak dalej!

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chroma.PL