Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Opinie o Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Fasolka

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, powiedziano ze maja dzial "people", a nie "human resource", bo nie traktuja ludzi jako cyfry/zasoby itp. Obiecano odpowiedź zwrotną, nawet w przypadku negatywnego rozpatrzenia kandydatury, odpowiedzi nie dostałam. Do firmy- warto uważac na to co się mówi, bo nazwa działu oraz dumnie prezentowane wartości nie przekładają się na praktykę :)

@Fasolka

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za tę informację. Poprosimy o szczegóły na adres: praca@tigerwarsaw.pl, a na pewno wyjaśnimy sytuację. Każdy zaproszony na rozmowę dostaje od nas odpowiedź telefoniczną lub mailową, niezależnie czy kandydatura jest rozpatrzona pozytywnie czy negatywnie. Tiger Warsaw.

Megi12

Ktoś coś o sklepie w Gdańsku może powiedzieć ? Widzę po ogłoszeniach, że dosyć często szukają pracowników, wysyłałam CV, do sklepu osobiście też zanosiłam i zero odzewu, chyba dam sobie spokój :P

@Megi12

Szanowna Pani, zgadza się obecnie poszukujemy osób do pracy w Sklepie w Gdańsku, ale ze względu na bardzo gorący dla Nas okres związany ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, proszę o cierpliwość, ponieważ rekrutacja może się w tym czasie nieco przedłużyć. :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tiger Warsaw.

Gaga

jasne, tylko znam wiele osób zadowolonych z pracy w Tiger. Pracowałam w wielu firmach i wiem jak można poniżać pracowników, a tu jest inaczej. Ale różnie bywa, to prawda. W każdym razie ja wyrażam swoją opinię i z tego co wiem jest takich więcej. Może źle trafiłeś/aś. Generalnie jest ok. Polecam inne sklepy, jeśli ten był nie za bardzo , ja akurat trafiłam na fajną ekipę i atmosferę :3

Gaga

praca w porządku, lekko nie jest, ale fajna atmosfera i traktują ludzi bardzo po ludzku:) zarobki też nie najgorsze. Pracuje długo w tej firmie i patrząc na wpisy powyżej i jestem zdziwiona, straszna nienawiść zionie i same hejty lecą, taka swojska nasza, narodowa atmosfera nienawiści, ja mam inne wrażenie o firmie i polecam ! pozdrawiam bankowy i starą ekipę z nowego światu !

ex pracownik
@Gaga

Dlatego bo jesteś zadowolona z pracy w sklepie to sądzisz, że zionie nienawiść od tych co piszą o negatywach pracy w Tigerze? Ilu ludzi, tyle opinii. Różnie bywa. A jeśli coś jest nie tak w sklepie -w czyimś odczuciu- to lepiej to wiedzieć, prawda? :3

Anja

Nie polecam. Wszystko na temat jest powyżej 100% prawdy. Jeśli masz jakieś ambicje i chcesz zarabiać pieniądze będąc godnie traktowanym to poszukaj czegoś innego.

Nowa
@Anja

Witaj, znasz z doświadczenia? Proszę napisz?

Anja
@Nowa

Wszystko na temat jest powyżej

Nowa

Mam zamiar podjąć pracę przy dworcu centralnym, czy ktoś tam już pracował? Proszę o parę słów

pinia

Wszyscy odradzają a nikt nie wspomniał że firma jest wypłacalna, pensje wpływają w terminie, brak komplikacji i problemów z tym związanych. Co do korporacyjności to faktycznie są to jej początki i jest to normalny etap firm rozwijających się. Personel jest różny, jednym podpasuje innym nie.

A
@pinia

Terminowość wypłat to nie wszystko. Co do personelu to wiadomo, bywa różnie. Czasami załoga jest zgrana, czasem nie. (usunięte przez administratora) Dlatego odradzam, ponieważ można się bardzo przejechać szczególnie jeśli sumiennie i dobrze wykonuje się swoją pracę :)

prawda
@pinia

Pensja wypłacona w terminie to psi obowiązek pracodawcy. Śmieszne jest traktowanie tego jako wielką zaletę.

Mariusz

Człowiek wchodzi dowiedzieć się ile płacą w Tiger, a wszyscy i tak robią pitu-pitu o tym, że ktoś tam, coś tam zły i odradza. Może ktoś mi powiedzieć jaka jest stawka?

Jola
@Mariusz

12/14 zł za godz. Wejdź sobie na olx :)

MB
@Jola

NETTO?

Bunia
@MB

10 zł na rękę. 12/14 brutto w zależności czy osoba jest ucząca czy nie.

bumtarara

jakie są zarobki?

Tigerrrr
@bumtarara

Moje przypuszczenia to: minimum 10zl netto za h ;). Sam ide na rozmowe w sprawie tej pracy. Z komentarzy wynika ze calkiem przyjemny klimat jest w tigerze. A zadko co sie zdarza zeby w necie bylo wiecej pozytywnych opini niz negatywnych o danej pracy. Jak wroce z rozmowy o prace to dam wzmianke jakie zarobki na dzien dobry proponuja... ;) Pozdrawiam wszystkich bylych i nowych pracownikow firmy flying tiger ;)

ktostamktostam

w tym przypadku problemem nie byla menagerka tylko dana osoba. ;) pracuje w Tigerze juz ponad 9 miesiecy i nie wyobrazam sobie innej pracy. Atmosfera wsrod pracownikow zaj.ebista lekko nawet rodzinna. Trzeba tez umiec pracowac w takim sklepie poniewaz to nie jest zwykly sklep. Oczywiscie nie jest lekko, ale to kwestia przyzwyczajenia- nigdzie nie ma lekko. A co do wspomnianej menagerki - kazdy ma gorsze dni, ale nie stanowi wiekszego problemu dogadanie się z nią bo jest bardzo fajna. Chyba najlepsza z wszystkich sklepów ;)

Ggi

Ktoś wie ile trwa okres próbny i czy zmienia się stawka?

ki

W większości na umowę zlecenie, praca fizyczna, możliwość rozwoju zerowa, atmosfera ok, praca w miarę luźna, sklepy długo otwarte i zimno w sklepach

dada
@ki

możliwość rozwoju jest zawsze i wszędzie. Trzeba tylko chcieć i dać coś z siebie najpierw, a nie czekać na mannę z nieba i na kogoś kto poprowadzi za rękę.

@ki

Tiger Warsaw Sp. z o.o. dziękuje za zgłoszenie przedstawionych w powyższej opinii okoliczności. Prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres praca@tigerwarsaw.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia opisanej sytuacji. Każda skarga i sugestia będzie rozpatrzona w sposób rzetelny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oaz zasadami współżycia społecznego. Odpowiemy także na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości

kl

a może jakieś szczegóły? Jakie warunki pracy? Jacy ludzie? Jak kwestie finansowe itp.Ciekawi mnie, bo się tam do pracy chciałam zgłosić, a o firmie cisza...

zadowolona z życia

ciekawe na czym?

Zostaw merytoryczną opinię o Tiger Warsaw Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tiger Warsaw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tiger Warsaw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tiger Warsaw Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 0 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tiger Warsaw Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tiger Warsaw Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tiger Warsaw Sp. z o.o.