logo Tiger Warsaw Sp. z o.o

Tiger Warsaw Sp. z o.o

Katowice

Opinie o Tiger Warsaw Sp. z o.o

c 2016-10-09 20:18
@barra powiem Ci że tak na chwilę obecną właśnie potrzebują jakich pracowników na stanowisko kasjera- sprzedawcy w Krakowie oraz w Sopocie jedna oferta jest z końca września a druga z początku października wydaje mi się ze sa one aktualne obie tutaj
krakowiankacija 2016-11-05 12:04
Pozdrawiam Kraków i menadżerkę z Krakowa, jest bardzo w porządku.
Polecam!
Tiger Warsaw Sp. z o.o. 2016-11-10 14:53
Tiger Warsaw Sp. z o.o. dziękuje za zgłoszenie przedstawionych w powyższej opinii okoliczności. Prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres praca@tigerwarsaw.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia opisanej sytuacji.

Każda skarga i sugestia będzie rozpatrzona w sposób rzetelny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oaz zasadami współżycia społecznego. Odpowiemy także na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości
Zuzanna 2017-08-17 18:56
Czy ktoś z pracuje obecnie w Tiger Warsaw Sp. z o.o? Jak przedstawia się atmosfera podczas pracy w tej firmie? Przy pisaniu opinii o pracodawcy warto podać lokalizację oddziału, w którym pracowaliście. Pozwoli to na dokładną weryfikację konkretnego miejsca, do którego potencjalni zainteresowani mogą chcieć aplikować.
Zostaw swoją opinię o Tiger Warsaw Sp. z o.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiger Warsaw Sp. z o.o