logo Tiger Warsaw Sp. z o.o

Tiger Warsaw Sp. z o.o

Katowice

Opinie o Tiger Warsaw Sp. z o.o

wuwua 2016-10-07 19:20:20
wieczne oczekiwanie na umowę o pracę aż do momentu zwolnienia zwłaszcza kiedy Twoje kompetencje przerastają ograniczony umysł pseudo kierownika jak w przypadku menagera na alejach Jerozolimskich który nie dość że jest po zawodówce to jeszcze pracując w samym centrum nie ma bladego pojęcia o jakimkolwiek języku nawet wypowiedzi w języku ojczystym stanowią czasem wyzwanie. Do rozmów z obcokrajowcami woła pracowników żeby mu tłumaczyli, to jakieś nieporozumienie totalne i kpina z wykształconych ludzi (często pracownicy szeregowi mają większe kwalifikacje). Brak umiejętności zarówno twardych jak i miękkich, egocentryzm brak jakichkolwiek zdolności przywódczych o dawaniu jakiegokolwiek przykładu podwładnym też możemy zapomnieć bo najlepiej ty zrób to za mnie a ja popatrzę , kompletny brak obycia z ludźmi jak i zerowe umiejętności postępowania z nimi bo jak tu poznać ludzi skoro zaplecze to 7/8 dnia pracy i morda w monitorze. Wygląda to tak jakby ktoś wyszedł przed sklep złapał pierwszą osobę za rękę i dał mu stanowisko, kpina.
c 2016-10-09 20:18:31
@barra powiem Ci że tak na chwilę obecną właśnie potrzebują jakich pracowników na stanowisko kasjera- sprzedawcy w Krakowie oraz w Sopocie jedna oferta jest z końca września a druga z początku października wydaje mi się ze sa one aktualne obie tutaj
krakowiankacija 2016-11-05 12:04:20
Pozdrawiam Kraków i menadżerkę z Krakowa, jest bardzo w porządku.
Polecam!
Tiger Warsaw Sp. z o.o. 2016-11-10 14:53:02
Tiger Warsaw Sp. z o.o. dziękuje za zgłoszenie przedstawionych w powyższej opinii okoliczności. Prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres praca@tigerwarsaw.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia opisanej sytuacji.

Każda skarga i sugestia będzie rozpatrzona w sposób rzetelny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oaz zasadami współżycia społecznego. Odpowiemy także na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości
Zostaw swoją opinię o Tiger Warsaw Sp. z o.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiger Warsaw Sp. z o.o