logo Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Opinie o Tiger Warsaw Sp. z o.o.

zadowolona z życia 2015-02-12 23:40:36
ciekawe na czym?
kl 2015-04-12 20:41:16
a może jakieś szczegóły? Jakie warunki pracy? Jacy ludzie? Jak kwestie finansowe itp.Ciekawi mnie, bo się tam do pracy chciałam zgłosić, a o firmie cisza...
ki 2015-12-28 21:52:42
W większości na umowę zlecenie, praca fizyczna, możliwość rozwoju zerowa, atmosfera ok, praca w miarę luźna, sklepy długo otwarte i zimno w sklepach
dada 2016-02-04 13:36:29
możliwość rozwoju jest zawsze i wszędzie. Trzeba tylko chcieć i dać coś z siebie najpierw, a nie czekać na mannę z nieba i na kogoś kto poprowadzi za rękę.
ktostamktostam 2016-06-29 00:35:08
w tym przypadku problemem nie byla menagerka tylko dana osoba. ;) pracuje w Tigerze juz ponad 9 miesiecy i nie wyobrazam sobie innej pracy. Atmosfera wsrod pracownikow zaj.ebista lekko nawet rodzinna. Trzeba tez umiec pracowac w takim sklepie poniewaz to nie jest zwykly sklep. Oczywiscie nie jest lekko, ale to kwestia przyzwyczajenia- nigdzie nie ma lekko. A co do wspomnianej menagerki - kazdy ma gorsze dni, ale nie stanowi wiekszego problemu dogadanie się z nią bo jest bardzo fajna. Chyba najlepsza z wszystkich sklepów ;)
bumtarara 2016-07-08 13:43:41
jakie są zarobki?
Tigerrrr 2016-07-12 09:21:24
Moje przypuszczenia to: minimum 10zl netto za h ;). Sam ide na rozmowe w sprawie tej pracy. Z komentarzy wynika ze calkiem przyjemny klimat jest w tigerze. A zadko co sie zdarza zeby w necie bylo wiecej pozytywnych opini niz negatywnych o danej pracy. Jak wroce z rozmowy o prace to dam wzmianke jakie zarobki na dzien dobry proponuja... ;) Pozdrawiam wszystkich bylych i nowych pracownikow firmy flying tiger ;)

Mariusz 2016-09-04 00:23:45
Człowiek wchodzi dowiedzieć się ile płacą w Tiger, a wszyscy i tak robią pitu-pitu o tym, że ktoś tam, coś tam zły i odradza. Może ktoś mi powiedzieć jaka jest stawka?
Jola 2016-09-05 13:22:37
12/14 zł za godz. Wejdź sobie na olx :)
Ggi 2016-09-09 17:07:53
Ktoś wie ile trwa okres próbny i czy zmienia się stawka?
pinia 2016-09-12 23:59:04
Wszyscy odradzają a nikt nie wspomniał że firma jest wypłacalna, pensje wpływają w terminie, brak komplikacji i problemów z tym związanych. Co do korporacyjności to faktycznie są to jej początki i jest to normalny etap firm rozwijających się. Personel jest różny, jednym podpasuje innym nie.
MB 2016-09-22 10:10:50
NETTO?
Bunia 2016-09-30 12:01:20
10 zł na rękę. 12/14 brutto w zależności czy osoba jest ucząca czy nie.
A 2016-10-03 12:05:42
Terminowość wypłat to nie wszystko. Co do personelu to wiadomo, bywa różnie. Czasami załoga jest zgrana, czasem nie. (usunięte przez administratora) Dlatego odradzam, ponieważ można się bardzo przejechać szczególnie jeśli sumiennie i dobrze wykonuje się swoją pracę :)
Nowa 2016-10-21 03:09:23
Mam zamiar podjąć pracę przy dworcu centralnym, czy ktoś tam już pracował? Proszę o parę słów
Anja 2016-10-21 10:30:16
Nie polecam. Wszystko na temat jest powyżej 100% prawdy. Jeśli masz jakieś ambicje i chcesz zarabiać pieniądze będąc godnie traktowanym to poszukaj czegoś innego.
Nowa 2016-10-21 10:51:48
Witaj, znasz z doświadczenia? Proszę napisz?
Anja 2016-10-21 10:56:57
Wszystko na temat jest powyżej
Gaga 2016-11-05 12:24:20
praca w porządku, lekko nie jest, ale fajna atmosfera i traktują ludzi bardzo po ludzku:) zarobki też nie najgorsze. Pracuje długo w tej firmie i patrząc na wpisy powyżej i jestem zdziwiona, straszna nienawiść zionie i same hejty lecą, taka swojska nasza, narodowa atmosfera nienawiści, ja mam inne wrażenie o firmie i polecam !
pozdrawiam bankowy i starą ekipę z nowego światu !
Tiger Warsaw Sp. z o.o. 2016-11-10 13:27:24
Tiger Warsaw Sp. z o.o. dziękuje za zgłoszenie przedstawionych w powyższej opinii okoliczności. Prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres praca@tigerwarsaw.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia opisanej sytuacji.

Każda skarga i sugestia będzie rozpatrzona w sposób rzetelny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oaz zasadami współżycia społecznego. Odpowiemy także na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości
Tiger Warsaw Sp. z o.o. 2016-11-24 13:47:12 [pracodawca]

ex pracownik 2016-12-04 21:11:18
Dlatego bo jesteś zadowolona z pracy w sklepie to sądzisz, że zionie nienawiść od tych co piszą o negatywach pracy w Tigerze? Ilu ludzi, tyle opinii. Różnie bywa. A jeśli coś jest nie tak w sklepie -w czyimś odczuciu- to lepiej to wiedzieć, prawda? :3
Zostaw swoją opinię o Tiger Warsaw Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiger Warsaw Sp. z o.o.