Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

oszukany

Witam wlasnie wczoraj wrocilem z wyjazdu do pracy.W polsce wszystko ladnie pieknie bylo 38h+ tyg.A na miejscu okazalo sie zupelnie inaczej po podpisaniu umowy w Wateringen zawiezli mnie na domek-dziury w scianach jedna mini szafka na max 2 pary spodni i 3 koszulki.Po 3 dniach zadzwonili z biura ze do pracy mam isc na drugi dzien.Pracowalem 2 dni i praca sie skonczyla.Po 2 dniach znowu telefon o 21.30 ze na 6 do pracy,pracowalem na pakowni jeden dzien i kolejne dni oczekiwania na jakaś prace.Jechalem na szklarnie z pomidorami,a pracowalem na pakowni owocow i na baklazanach.Mowily mi w biurze ze jak sie sezon zacznie na max to na pomidory pojde.Nie wiem kiedy sie wedlug duijndamu sezon zaczyna,ale pracowalem 4lata na pomidorach i wiem co sie kiedy zaczyna i konczy(usunięte przez administratora)Pozdrawiam wyjezdzajacyc...

Duke
@oszukany

a Pani Nowak nie pomogła ?? Przecież Polacy powinni sobie pomagać, nie ??

duidam

Idzie sie dorobic garba!

lowo

Pracował ktoś tam już jakie warunki idzie coś zarobić ?

fgfhj

Czy pojechał ktoś w ostatnim czasie przez to biuro na pomidory ??? czy są jakieś przyzwoite godziny?? jakie warunki mieszkaniowe ,czym sie dojezdza do pracy i ile km.jest ????

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

;;;;;;;

czy opłaca sie w tym czasie jechać przez to biuro na szklarnie na pomidory?? lub kwiaty,czy sa jakieś przyzwoite godziny????? czy naprawde mam wierzyć w te negatywne opinie??

pp

A pracuje ktoś z tego biura e szklarniach na pomidorach ,po ile godzin tygodniowo sie robi ,czym sie do pracy jezdzi i ile kilometrów

hhhhh

A to czego nie polecasz,a jak wygląda u nich praca w szklarni na pomidorach ,duzo jest godzin?

wow

Duijndam? Nie polecam!

Mateusz

Witam, jadę pierwszy raz do Nieuw-Heeten w dniach 2-4 lipca, za pośrednictwem Pani Karoliny Nowak na zbiór pączków Lilii, czy ktoś jeszcze jedzie w tym dniu? jeżeli tak proszę o odpowiedz. Ponieważ jak napisałem pierwszy raz, trochę się boję, że zostanę oszukany.

koke
@Mateusz

Ja Jade 4 lipca też pierwszy raz

Mateusz
@koke

Miałeś może rozmowę kwalifikacyjną przez skype ? I jak się z nią dogadałeś na temat wyjazdu? ponieważ mi podała tylko adres miejscowości oraz firmy transportowe i napisała, że mam być na miejscu 2-4 lipca, i że umowa będzie podpisana od razu po przybyciu na miejsce, a jak jest u Ciebie ?

sss
@Mateusz

Wszystko powiedziala co i jak ze min 40h na tydzień plus nadgodziny co wźiaść ze sobą ogolnie zobaczymy ;d

tttt

A jak jest na Pomidorach przez to Biuro?,dużo jest godzin tygodniowo?czym sie jezdzi do pracy samochodem czy rowerem?

katarzyna
@tttt

to zależy ile km od zamieszkania bedzie ta praca, do 12/13km jeździ się rowerem.

fk

witam, w niedziele wieczorem wyjezdzam do do holandi właśnie do duijdamu,jade podpisać umowe, jak ktos jest chetny moge zabrać po drodze, jade pierwszy raz do tego posrednika

Polo

Jak wygląda praca przy liliach na polu, ile godzin w tygodniu się robi ? I mam pytanie jeszcze ile w tydzień czasu idzie zarobić ?

luca

Ja wyjechalem mam prace za 11eur/h netto,mieszkam w super mieszkanku,pokoj jedno osobowy ogolnie jest super.Wszystko dzieki duijndamowi,gdybym nie pojechal przez ich biuro i nie siedzial 1,5tyg na domku pewnie nie znalazl bym takiej pracy sam,ale majac tyle czasu wolnego znalazlem na wlasna reke prace w innym biurze.Naprawde polecam jak ktos chce poszukac pracy,a nie ma sie gdzie zatrzymac w holandii to polecam to biuro :D

kołatek
@luca

hej a czemu nie bylo roboty przez tydzien?? mozesz podac nazwe biura co ci pomogło??

Tyryry

Mój chlopak wyjechał z biura duijdam czy jakoś tak mieszka w domku z 5 lokatorami, ma internet pełne wyposazenie domek sam w sobie świetny, widziałam zdjęcia jutro już idzie do pracy na numer sofi czekał dzien :) wiec jak na razie gitara gra i nie sprawdziło się nic co mówią Ci co sraja na tpe biuro z każdej strony :)

Czyli mieszka sie na jakis smiesznych kempingach w srodku lasu z dala od cywilizacji,bajka normalnie super warunki buahahahahahaha

@1234

a co masz do bungali na kilka tygodni pracy w wakacje? to jakaś hańba czy co? normalna sprawa domki letiskowe w holandi nie sądze żeby to był wstyd tam mieszkać...jak bedziesz se jechał na wakacje to możesz szukać hoteli 5 gwiazdkowych w centrum miasta, ale nie do pracy w nl , no już bez przesady ludzie

KK

Pracowałem w dujindam na sortowni cebuli lili od października do końca grudnia. Praca bardzo fajna, miła atmosfera i fajne weekendy na domkach (domki w miejscowosci Nieuw-heeten). Pracy było dużo. Ćpunów i (usunięte przez administratora) wyrzucali od razu. Karolina N. oraz Wilfred mają swoje odpały. czasem sie kłócą i nie można z nimi się dogadać, ale jak przyjdzie co do czego to pomogą. Co do domków to są ok. nie Jakiś wypas ale jest git. dwu pokojowe, wc, prysznic, dwa pokoje, tv, wyposażenie kuchni (sztuce itp). Pralnia jest jedna ogólna za 5euro (usunięte przez administratora) automaty czasem wpieprzą hajs i nic nie zrobią) internet po wykupieniu za 20e na miesiac. a i w cenie domku jest też basen za friko :D

praca
@KK

KK, to juz nie jestes w temacie, poniewaz teraz pralki sa za darmo, ktos rozwalil automaty i jest za friko :-)

pok

Ja jadę i też pierwszy raz.

loke

Witam jedzie ktoś na pączki lili 2-3 lipiec ?? Opłaca sie jechać bo jade 1 raz

patrykx

Witam mam pytanie. Czy na domkach jest internet?

Wystraszona

Hej mój chłopak wyjeżdża w niedziele właśnie z tego biura na magazyn jako order picker dostał umowę od nich na 6 miesięcy. Ma mieć od poniedziałku szkolenie itp miał ktoś podobnie ? Wszystko skończyło się dobrze ? W sensie że na takiej zasadzie ktoś pracuje a nie siedzi na tych domkach? Bo jak czytam te komentarze to zaczynam się bać .

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works