EKO TAXI

Opinie o EKO TAXI

Nie

Na umowy o pracę dla pracowników nie ma kasy, a na loty prezesa po całej Polsce są pieniądze, bo nie chce podróżować swoim samochodem.

Dobre pytanie, dotyczące obecnie każdego w różnym zależnym od możliwości stopniu. A jeśli tak bardzo zależy Ci na odpowiedzi, to zapytaj osobiście. To chyba nie problem porozmawiać twarzą w twarz?

Kierowca

Dzień dobry, jestem młodym kierowcą i chciałem zatrudnić się na samochód firmowy. Czy ktoś jest wstanie powiedzieć czy coś się zmieniło czy nadal jest lipa i czy jest sens zaczynać prace jako kierowca w eco? Pozdrawiam

anty-eko-grubas

Idą święta, ale w święta na centrali nie otrzymacie żadnej premii świątecznej. Nie otrzymacie również żadnego dodatku za zlecenie wykonywane w godzinach nocnych oraz w święta. Wykorzystuje was prezes Marcin G. i jego Wspólnicy. Nie polecam zatrudniania się u tego grubego (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EKO TAXI? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
nie zatrudniajcie się tam

(usunięte przez administratora) Oficjalnie na umowie zlecenie macie 400 złotych brutto bez względu na to ile godzin zlecenia w ciągu miesiąća wykonujecie. Poza tym za pracę w godzinach nocnych i w święta należy się dodatkowa zapłąta - w Eko Sreko nie macie takiej dopłąty. To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i wykorzystywacze.

Bechr

Nie polecam. Taksówka o numerze16278 odmówiła nam przewozu bo Pana kierowcy plecak jest ważniejszy niż pasażer. Żenada!

nhufkoplyrh gfbhr

Nie zatrudniajcie się na centrali w tej firmie, nie zarobicie żadnych konkretnych pieniędzy i umowa zlecenie zamiast umowy o pracę.

nygpiw

Nawet waśnie pan do któego należy na firemka nie odpisze na zarzuty stawiane na tym forum. Tak właśnie słucha swoich pracowników i się z nimi liczy.

DW 425

Wszyscy winni tylko nie Ty, na szczęście odszedłeś, powodzenia i szerokości. Może zmień branżę? Albo nie, idź "jeździć" do innej korpo, zobacz jak tam jest cukierkowo :)

Były kierowca

Święta prawda łącznie z fanatykiem prowadzącym forum, który kabluje prezesowi i zamiast pilnować swojej dziewczyny która daje na prawo i lewo zajmuje się wywalaniem z forum tych,, którzy piszą prawdę .

Radosław

Przejdź na legalną działalność to zobaczysz czym różni sie paragon z eko od tego co drukujesz z kasy"firmowej". Widać (usunięte przez administratora) wiesz w tym temacie. Pozdrawiam.

10199 nie lewus

Szanowny Panie Radoslawie wystarczy zdac egzamin z topografii wykupic licencje zarejestrowac dzialalnosc kupic oraz uzbroic auto i wtedy nie trzeba zadnego auta wynajmowac. Jak sie jest lewusem bez papierow to niestety trzeba -takich osob w srodowisku nie brakuje. PANSKIE ZALE SA WIEC NIEUZASADNIONE PONIEWAZ JEZDZIL PAN NIELEGALNIE CUDZYM SAMOCHODEM Z CZYJAS KASA FISKALNA NA CZYJEJS LICENCJI Pozdrawiam

@10199 nie lewus

Panie legalny mylisz się. Jeździłem w tym pipidowku swoim autem na swojej licencji czyli z takim żółtym blankiecikiem, który za pewne też posiadasz. Po co z góry zakładasz inny scenariusz? Opisuje całokształt firmy. A i legalnie można jeździć na czyjejś kasie i czyjejś licencji tak Ci podpowiem

@DW 425

Rozumiem, ze uważasz, że w firmie jest cukierkowo? Też się ciesze, że odszedłem. Inni kierowcy też. W sumie ze zmiany z eko na inną korporacje można powiedziec, że zmieniłem branże. Raporty miesięczne + 5-6tyś więcej. A no i tu sie jeździ faktycznie jak napisałeś bo u was sie więcej stoi. Mówie Ci, spróboj :) chyba, że fanatycznie zakochany w ekotaxi to wbijaj do głowy dalej jak to wspaniale jak domyslam sie panie M.

Kierowcaeko

Nie wiem skad sie biorą tacy goscie jak Ty...nie wiem gdzie pracowales ale napewno nie w eko. I za to co napisałeś powinieneś przeprosić bo wszystko co napisałeś to kłamstwo!!!

@Kierowcaeko

Przeprosić? Za co? Przecież to co napisałem jest szczerą prawdą i każdy wie jak jest. O nieoficjalnych łapówkach też każdy wie. A jak sie dowiadujesz tutaj to mało oleju w główce. Nie bede sie powtarzał, napisałem że pracowałem. Kolejny zakochany w eko bez perspektyw.

oczywiscie ze pan Radek mowi cała prawde o tej pseudo korporacji oszusci i naciagacze do tego nie maja szacunku do swoich pracownikow ludzie zastanowcie sie czy chcecie placic firmie pieniadze ktora wam tylko zatruje zycie i sciagnie na was problemy? ja zmienilem korpo ponad rok temu i naprawde nie zaluje lepsza stawka moze mniej kursow i malo pracy w nocy ale po 12godz zjezdzam mam 400zl obrotu mniej przejechanych km itd ale pomijac fakt zarobkow w obecnej firmie traktuja ludzi z godnoscia i szacunkiem w przeciwienstwie do eko... osoby zarzadajace ta firma to zwykle dziadostwo A U DZIADA SIE NIE ROBI!!!

@Radosław

To skąd Radziu te 3800 w twoich wyliczeniach za wynajem auta skoro jesteś na swoim?

Krys22

Masz rację Nie polecam tej firmy ponieważ to jest bzdura pracujesz tylko na opłaty.A zarobisz w porywach 2000,jak dobrze pójdzie. Pozdrawiam

odpowiedź

Jeszcze bym dodała, że oprócz reklamy na przyczepie, były reklamy tzw. barterowe, czyli my o was powiemy w radiu, a wy na zagłówku kieorwcy umieścicie logo radia.

BRAK EKO TAXI 4 RANO!!!!!!!!!

W przypadku gdy brakowało zamówionej terminowo (dzień wcześniej) taksówki na lotnisko, dzwoniliśmy do innej dzieci taxi, aby Klient nie został bez transportu na lotnisko i taksówka z innej korporacji po niego przyjechała, ponieważ o godzinie 4 rano nie było ani jednego kierwcy Eko Taxi na mieśćie. Oczywiyście w przypadku zamówienia taksówki na lotnisko nie było żadnego regulaminy dla centrali ani kierowców, który instruowałby co należy zrobić w takim przypadku (czytaj: zostawić Klienta bez taksówki na dojazd na lotniko). Obowiązek poinformwoania o braku taksówki spoczywa na dyspozytorce. W zamian za zdobycie taksówki z innej korpi żadych premii, ani dodatków, o umowie o pracę nie wspominając. NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ w eko taxi Warszawa. Nie opłacą za was pełnych składek ZUS i oszukają was na umowie. W przypadku jeżeli praca jest wykonywana pod nadzorem, w określonych godzinach i w zespole, powinniście mieć umowe o pracę. Wynagrodzenie płatne co miesiąc po stołem w kopercie, aby nie było śladów przelewów na konto.

Zdecydowanie nie polecam zatrudnienia w Eko Taxi. Od dłuższego czasu musimy również na centrali w Warszawie obsługiwać inne miasta i wymaga się od nas (po pewnym czasie pracy) znajomości topografii tych miast. Zamiast umowy o pracę jest umowa zlecenie na kwotę śmiesznych 400 złotych brutto miesięcznie, podczas gdy realne zarobki są wypłacane w kopercie pod stołem co tydzień.Firma oszyukuje na składach na ZUSi US, bo chcą jak najwięcej mieć dla siebie. Niektóre dyspozytorki na centrali to kasjerki z hipermarketów, które dorabiają sobie tutaj na nockach. NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE - BRAK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU I OKRADANIE NA SKŁADACH ZUS i US.

nie polecam Eko Taxi

Nie polecam pracy na centrali w tej firmie. Umowa zlecenie zamiast umowy o pracę. Brak dodatków za pracę w godzinach nocnych i święta (za wyjątkiem nocek w piątki i soboty gdy zleceń jest najwięcej). A co najgorsze: stawka miesięczna na umowie zlecenie zaniżona w stosunku do realnych zarobków, aby firma nie musiała odprowadzać składek do US i ZUS od rzeczywistej wysokości zarobków. Pomyślcie jaka będzie z tego emeryturka. Sprawą powinien zająć się Urząd Kontroli Skarbowej i Inspekcji Pracy.

@nie polecam Eko Taxi

czyli wg ciebie zatrudnianie kogos na umowe zlecenie to przestepstwo? Warto tez zaznajomic sie z prawem pracy, bo widze ze wiedzy w tej kwestii brak. Umowa zlecenie jest umowa cywilnoprawna, wiec nie stosuje sie do niej przepisow kodeksu pracy, wiec nie ma obowiazku wyplaty dodatkow za noce i swieta. I o jakiej zanizonej stawce czlowieku mowisz? Ja dostawalem tyle ile mialem na umowie. Ale pewnie jak widze, nie znasz przepisow prawa pracy, to pewnie z liczeniem tez jest problem. Zakladam, ze zostalas/zostales zwolniony (pewnie slusznie) i teraz sie mscimy.

Były Pracownik 2

Jest część osób która ma umowy o pracę a część zlecenie - i tu sytuacja jest taka że na umowie ma się minimum a w realu dostaje się pod stołem więc to jest normalne? Jeden wielki (usunięte przez administratora) wszystkiego trzeba się domagać.

jnbeopf

Nie masz masz racji. Osoby, które się angażują nic nie dostają w zamian.

Nie polecam

Na cotygodniowe loty prezesa z Warszawy do oddziałów firmy Eko Taxi w Polsce były pieniądze, a na umowy o pracę dla pracowników centrali nie było pieniędzy - taka jest uczciwość w Eko Taxi.(usunięte przez administratora)

mart

Ja również podpinam się pod powyższe opinie dotyczące pracy na centrali przyjmującej zgłoszenia zamówienia taxi. Jeżeli oczekujecie rozwoju zawodowego, zarobienia kasy na konkretny cel np. wkład własny do własnego mieszkania lub poważnej pracy, to nie zatrudniajcie się w Eko Taxi. To wyzysk pracownika - umowa zlecenie zamiast umowy o pracę, zaniżone wynagrodzenie na umowie zleceniu. Nikt poważny nie pójdzie tam pracować, każdy zaraz odejdzie, bo przy tak niskich oficjalnych zarokach nie można się starać o żaden kredyt. Niech sobie sami właściciele Eko Taxi pracują na takich warunkach zatrudnienia. Ciekawe czy by chociaż jedną noc z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę wytrzymali jak 90% dzwoniących jest na bani i są agresywni przez telefon lub bełkoczą.

Yuliia

Pracowałam rok czasu na centrali eko taxi i zrezygnowałam na własne życzenie. przede wszystkim brak umowy o pracę (jedynie umowa zlecenie na śmieszną stawkę która ma się nijak do rzeczywistych zarobków). wielkokrotnie zgłaszałyśmy do zarządu prośby o umowy o pracę, ale było to bez odpowiedzi, bo więcej zostaje dla nich. jeżeli twój zmiennik się spóźnia, to musisz pozostać na stanowisku pracy aż do czasu gdy ta osoba przyjdzie. poza tym brak dodatków za pracę w nocy i w niedzielę. zdecydowanie odradzam zatrudnianie się w tej firmie na centrali - to zwykły wyzysk człowieka, (usunięte przez administratora) i okadanie na podatkach.

Cludo

Nie polecam zatrudnienia jako dyspozytorka eko taxi. Znam wiele osób, które angażowały się w pracę, przychodziły na nocki w weekendy, w święta i pomimo zaangażowania, nie było żadnej możliwości awansu, nie wspominając już o umowie o pracę, jak przedmówcy piszą. To są kpiny co oni oficjalnie proponują : na papierze stawka miesięczna jest poniżej realnych zarobków, bo oszczędzają na składach zus kosztem swoich pracowników centrali. to są kpiny, a nie praca. nie polecam, nawet jako pierwszą pracę, chyba że chcecie mieć ostrą szkołę życia, to wam tam pokażą jak się wykorzystuje ludzi w polsce. Na nowe samochody do firmy i loty samolotem po Polsce są pieniądze, a na umowy o pracę dla pracowników centrali nie ma pieniędzy. Żenada

zdecydowanie nie polecam

Ja również zdecydowanie nie polecam zatrudniania się na centrali w Eko Taxi. Może dla uczniów/studentów to może jest jakieś tymczasowe rozwiązanie, ale jeśli wiążesz z tą pracą stałe zarobki, chęć stabilnego zatrudnienia na podstawie którego będziesz się starać o kredyt hipoteczny, to nie jest dobry pracodawca. Zarobki minimalna stawka godzinowa, do tego umowa zlecenie na stawkę poniżej oficjalnych zarobków bo nie chcą odprowadzać składek do US i ZUS. Wiekszość dyspozytorek ma drugą pracę, np. jako kasjerki w hipermarketach. Już więcej można zarobić jako kierowca "bezpiecznego przejazdu", aniżeli dyspozytorka.

nie polecam...

Ja również nie polecam zatrudnienia na centrali w Warszawie. Oprócz połączeń ze stolicy, obsługujecie również połączenia przychodzące ze wszyskich miast w Polsce (Lublin, Katowice, Kraków). brak umowy o pracę, jedynie zlecenie. oczywiście nie ma premii, ani dodatków, a oficjalna stawka na umowie nie odzwierciedla rzeczywistych zarobków, więc jesteście stratni na zusie.

Marcela

Ja zrezygnowałam ze swojej strony z pracy na dyspozytorni. Byłam zatrudniona na umowę zlecenie. Jednakże praca była wręcz okropna. W ogłoszeniu rekrutacyjnym pisało, że jest możliwość dostosowania godzin, co okazało się nieprawdą. kilka razy musiałam zostać dłużej, ponieważ nikt nie zjedzie z dyżuru wcześniej, zanim mój zmiennik nie przyjdzie. Tak się nie robi, nawet nie mogę rozplanować sobie dnia lub wizyt u lekarza, fryzjera lub gdziekolwiek. Przychodziłam do pracy i nawet nie wiedziałam kiedy wyjdę. Bardzo źle traktują ludzi. Mówią, że my możemy pracować w ten sposób, Już kilka osób "uciekło". Jeden raz musiałam zostać na zmianie do 22:00 a na drugi dzień przyjść na 6:00,gdzie w domu byłam po 23,a wstać bym musiała przed 5... i jeszcze pewnie znowu zostać 10 lub 12 h to szczerze podziękuję. Szkoda mi zdrowia. Dziwią się, że nie mają ludzi do pracy na centrali a traktują w ten sposób.Gdybym wiedziała wcześniej, to bym nawet nie aplikowała do tej firmy. Nie pozdrawiam.

Gooffy

Ja również nie polecam pracy na centrali w tej firmie. obowiązuje tutaj również zasada, że jeżeli osoba, która ma rozpocząć zmianę po Tobie w przypadku jeżeli spóźni się do pracy, to Ty musisz zostać dopóki ta osoba nie przyjdzie (wymóg wymyślony przez panią zajmującą się centralą). Czyli jeżeli jesteś umówiona/umówiony np. do lekarza lub spiszysz się po dziecko do przedszkola, to nie możesz wyjść z pracy, dopóki nie przyjdzie osoba która miała przyjść na kolejną zmianę. Bardzo dużo osób na centrali rotuje - ze względu na umowę śmieciową (zlecenie) oraz warunki zatrudnienia. Żadna szanująca się osoba nie będzie pracować za taką stawkę i na takich warunkach. jeżeli chodzi o jazdę na taksówkach, to opowieści niektórych taksówkarzy o puszczaniu zleceń "pod stołem" można wsadzić między bajki. Za wydawanie zleceń odpowida system TISKEL DYSPOZYTORNIA, a dyspozytorka nie może ręcznie przydzielić zlecenia. Nie podejmuje pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO TAXI - Warszawa

• Jak się pracuje w EKO TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy EKO TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKO TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKO TAXI